قیمت پذیرایی مراسم در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه پذیرایی مراسم" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (ساعتی)
 • 100,000 تومان
 • 120,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 200,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به پذیرایی مراسم نیاز دارید؟

پذیرایی مراسم را به متخصصش بسپار

جشن‌ها و مراسم را می‌توان خیلی باشکوه‌تر برگزار کنیم، اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس و پذیرایی مراسم باشیم. نیروی خدماتی مجالس، مهماندار آقا و مهماندار خانم جهت پذیرایی مراسم شما، این آمادگی را دارند که برای تشریفات مجالس، مراسم و مهمانی‌ها غذا سرو کنند؛ یا کارهای نظافتی و پذیرایی مراسم را انجام دهند.

قیمت خدمات مجالس مهمانی و پذیرایی مراسم، متناسب با تعداد ساعت اعزام مهماندار مجالس و تعداد نیروی پذیرایی مجالس و نوع خدمات پذیرایی متفاوت است. در ادامه به بررسی قیمت خدمات پذیرایی و عوامل موثر بر آن‌ها می‌پردازیم.

 

شرکت خدماتی پذیرایی مراسم

 

 

قیمت خدمات پذیرایی مجالس چگونه تعیین می‌شود؟

همان طور که گفتیم قیمت خدمات پذیرایی متناسب با تعداد ساعات مورد نیاز برای پذیرایی است که مهماندار مشغول فعالیت است. کار یک مهماندار از 4 ساعت شروع می شود و به ازای هر یک ساعت بیش تر، مبلغی بر هزینه پذیرایی اضافه می شود. یکی دیگر از مواردی که بر هزینه ها تاثیر گذار است، زمان انجام مراسم، نوع مراسم و خدمات مجالس و خدمات پذیرایی و تشریفات است. مثلا قیمت خدمات پذیرایی مهمانی کوچک با عروسی متفاوت است. شما می‌توانید قبل از اعزام مهماندار، به رایگان از هزینه خدمات پذیرایی مجالس مطلع شوید.

 

چه تعداد نیروی خدماتی جهت پذیرایی مراسم نیاز داریم؟

اگر در مهمانی‌هایی که برگزار می کنید، کارهای پذیرایی را خودتان به عهده بگیرید، زمانی را برای صحبت و همراهی مهمان ها نخواهید داشت. اما اگر برای مجالس خود نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی نیاز دارید، سفارش خود را ثبت کنید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا مهماندار آقا را به منزل شما بفرستیم. "خدمت از ما" اعزام نیروی پذیرایی و نیروی خدماتی با تجربه، خوش سلیقه و توانمند، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می‌کند. تعداد نیروی خدماتی جهت پذیرایی نیز به درخواست شما اعزام می‌شود.

 

پذیرایی مجالس

 

با درخواست نیروی خدماتی برای پذیرایی نگرانی را از خود دور کنید.

زمانی که در مجالس خود، کارهای پذیرایی را به یک شرکت خدمات پذیرایی ماهر بسپارید، دیگر نگرانی از بابت پذیرایی از مهمانهای خود نخواهید داشت. مهماندار خانم جهت پذیرایی به منزل شما اعزام می شوند، از مهارت لازم و کافی خدمات پذیرایی برخوردارند و شما می‌توانید مهمانی خوبی را برگزار کنید. برای برپایی مراسم هایتان به فکر نیروی کمکی هم باشید. یک مهماندار باتجربه و خوش سلیقه می تواند مراسم‌های شما به همان شیوه ای که در ذهن دارید برپا کند.

 

اعزام مهماندار مجالس برای پذیرایی مراسم شما

"خدمت از ما" با همکاری چندین شرکت خدماتی و نظافتی در تمام مراسم، همراه شماست. اعزام مهماندار مجالس برای:

 • پذیرایی مراسم ترحیم، پذیرایی مجالس ختم
 • پذیرایی مراسم خواستگاری، مهمانی، عقد و عروسی
 • پذیرایی جلسات اداری، سمینارها، نمایشگاه‌های بین‌المللی، سفارت‌ها، اجلاس بین‌المللی

در تمامی مراسم امکان اعزام نیروی خدماتی و مهماندار وجود دارد. اگر شما هم نگران پذیرایی مراسم خود هستید، مهماندارهای کاربلد را در کنار خود داشته باشید. پذیرایی، سرو غذا، خوشامدگویی، تهیه مواد غذایی و آشپزی از خدمات پذیرایی مجالس محسوب می‌شود.

 

پذیرایی

 

آداب پذیرایی مراسم و مجالس

پذیرایی مراسم و مجالس کاملا با فرهنگ مردم و خانواده‌ها تعیین شده است و با فرهنگ‌ها سازگاری دارد. در صورتی که برای پذیرایی مراسم خود مطمئن نیستید که آیا نیروی پذیرایی می‌تواند از عهده پذیرایی مراسم شما برآید یا خیر، می‌توانید برای پذیرایی مراسم در «خدمت از ما» به رایگان ثبت کنید. سپس باتوجه به نظرات سایر مشتریان و پروفایل متخصصین، بهترین را انتخاب کنید. 

 

وظایف مهماندار خانم و آقا چیست؟

 • اگر بعضی از مهمان ها به کمک نیاز داشتند، مهماندار خانم و مهماندار آقا بهتری است به آن ها کمک کنند.
 • مهماندار خانم و آقا در مجالس نباید تردد بیش از حد داشته باشد و تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی حاضر شوند و بیش از حد به میز پذیرایی مراجعه نکنند.
 • مهماندارها نباید در مراسم در یک محل اجتماع کنند. بهتر است در کل سالن حضور داشته باشند. اجتماع آن ها در داخل سالن ممکن است مخل آسایش مهمان ها شود.
 • هرگز مهمانداران نباید چند نفری شروع به صحبتهای متفرقه کنند این موردی است که از دید چشم مهمان ها پنهان نخواهد ماند.
 • مهماندار خانم جهت پذیرایی در همایش ها، مراسم یا مهمانی ها، وظیفه پذیرایی از مهمانان را دارد و باید دستورات مهمان ها را با احترام انجام دهد. در چنین مراسمی همیشه حق با مهمان هاست و مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شوند.
 • مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ دهد. به کاربردن کلمات منفی همچون خیر، نداریم، نمی توانم، از سوی مهماندار اصلا وجهه خوبی ندارد. توصیه اکید می شود که مهماندار خانم و آقا در بحث های مهمان ها شرکت نکنند و در این موارد اظهار نظر ننمایند.
 • ما بهترین نیروهای خدماتی خود را چه از نظر برخورد و رفتار در محیط کار و چه از نظر کیفیت ارائه خدمات، گلچین کرده ایم.
 • وظیفه مهماندار ارائه خدمات به موقع به مهمان هاست. هیچ کوتاهی و قصوری در این زمینه پذیرفته نیست و نارضایتی میهمانان را به همراه دارد. کمبود دستمزد، عجله، ساعات نامناسب و مواردی از این دست دلیل خوبی برای عدم ارائه خدمات نیست.
 •  مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند و بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند.
 •  مهماندار در هنگام مواجهه با اعتراض مهمان باید با خوشرویی رفتار کرده و از مهمان عذرخواهی کند. بهتر است مهماندار مورد شکایت را در دفترچه ای که به همراه دارد یادداشت کند این کار از تکرار مورد جلوگیری خواهد کرد. هرگز در هنگام اعتراض مهمان، سازمان و مدیران شرکت خدماتی نظافتی را مقصر جلوه ندهید.
 •  در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی بانوان و آقایان حضور داشته باشد و با ادب و متانت از مهمان ها خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و مشایعت باشد.

4.5 امتیاز از 2047 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
پذیرایی مراسم

نظرات

افسانه امرایی
افسانه امرایی
5.0 (از 47 نظر)
71 خدمت موفق
پذیرایی مراسم
سمانه يزداني جو

دقيقه 90 خواسته منو قبول كردن،بسيار بسيار خوش اخلاق،مهربون و كاربلد،با خيال راحت مهموني خودتونو به خانم امرايي عزيز بسپارين،ايشون بي نظيرن،خدا بهشون سلامتي بده،خدا قوت عزيزدلمممممم

مهری مسیح خواه
مهری مسیح خواه
5.0 (از 95 نظر)
133 خدمت موفق
پذیرایی مراسم
زینب ابرازه

مهری عزیزم تو فوق العاده ای، خیلی از انتخابم راضی ام😍یه مهمونی 30 نفره رو به تنهایی هندل کردی ، چقدر تو ماهی یه کد بانوی تمام عیار خدا حفظت کنم حتما بازم شمارو به عنوان میزبان انتخاب میکنم

مهری مسیح خواه
مهری مسیح خواه
5.0 (از 95 نظر)
133 خدمت موفق
پذیرایی مراسم
حمیرا خدایاری

با سلام ،ایشان از هر نظر بسیار عالی بودن،حضور به موقع ،نظم وترتیب بسیار خوب در انجام تمامی مراحل کارشون، پذیرایی بسیار عالی ،کار بلد ،بسیار خوش اخلاق و باحوصله زیاد تمامی کارهای پذیرایی را صفر تا صد به نحو بسیار بسیار عالی انجام دادند از ایشون بسیار ممنونم 🙏

در این شهرها می توانید سفارش پذیرایی مراسم را ثبت کنید: