قیمت تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی نیاز دارید؟

تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی را به متخصصش بسپار

تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی اساس یادگیری ریاضیات را در کودکان تقویت می‌کند. تدریس ریاضی ابتدایی به صورت اصولی، تنها باعث تقويت ذهن و حافظه نمی‌شود. آموزش ریاضی ابتدایی با روش‌های نوین، همچنین باعث می‌شود تا کودکان در آينده راحت بهتر با مشكلات دست و پنجه نرم كرده و موفق‌تر عمل كنند.

"خدمت از ما" به تازگی امکان ثبت سفارش برای تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی و پیدا کردن مدرسان تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی را نیز به خدمات خود اضافه کرده است. مانند سایر خدمات، کافیست درخواست خود را به رایگان ثبت کنید، از معلمان باتجربه پیشنهاد قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی و آموزش ریاضی ابتدایی انتخاب کنید.

 

 

قیمت تدریس ریاضی ابتدایی، چگونه تعیین می‌شود؟

وقتی می‌گوییم تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی، این عبارت از آموزش کامل ریاضی اول ابتدایی تا ریاضی ابتدایی پنجم را شامل می‌شود. با این وجود، تقاضا برای آموزش کامل ریاضی اول ابتدایی، آموزش ریاضی اول دبستان جمع و تفریق و... نسبت به ریاضی ابتدایی چهارم و سایر مقاطع بسیار بالاتر است.

بنابراین پایه مورد نظر شما برای تدریس ریاضی ابتدایی یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت آموزش ریاضی ابتدایی توسط معلمان است. هرچند تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی به موارد دیگری نیز وابسته است (از جمله مدرک و سابقه مدرس برای تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی)، اما می‌توان تخمین زد که هزینه 1 جلسه آموزش مفاهیم ریاضی اول دبستان، حدود 50 هزار تومان است.

البته ممکن است دبیری که در مدارس به صورت رسمی تدریس می‌کند، هزینه‌ای معادل 100 هزار تومان یا بیشتر نیز برای تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی مطالبه کند.

در صورتی که تمایل دارید ایده دقیق از هزینه ریاضی ابتدایی پنجم، ریاضی ابتدایی چهارم، ریاضی ابتدایی سوم، ریاضی ابتدایی دوم یا ریاضی اول ابتدایی داشته باشید، می‌توانید با ثبت درخواستتان در اپلیکیشن "خدمت از ما" از دبیران قیمت بگیرید. توجه داشته باشید که برای دریافت پیشنهاد قیمت تدریس ریاضی ابتدایی، نیازی به نهایی کردن درخواستتان ندارید.

 

 

عوامل موثر بر هزینه تدریس ریاضی ابتدایی

عوامل موثر بر هزینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی به طور خلاصه عبارتاند از:

  • پایه تحصیلی کودک (از ریاضی ابتدایی پنجم، ریاضی ابتدایی چهارم، ریاضی ابتدایی سوم، ریاضی ابتدایی دوم تا ریاضی اول ابتدایی)
  • شهری که در آن ساکن هستید
  • مدرک تحصیلی دبیر
  • سابقه کاری دبیر

 

مزایای استفاده از آموزش ریاضی ابتدایی چیست؟

بسیاری از مردم فکر میکنند که ریاضی در محاسبات خلاصه شده و ریاضیدانها باید عمر خود را صرف محاسبات پیچیده کنند؛ اما هدف تدریس ریاضی ابتدایی، استدلال است و نه محاسبه. در حقیقت، دبیران با آموزش مفاهیم ریاضی اول دبستان و باقی مقاطع، قصد پرورش تفکر منطقی را در کودکان دارند. دبیران، با استفاده از روشهای نوین تدریس ریاضی ابتدایی (مانند آموزش ریاضی اول دبستان با شعر یا آموزش ریاضی اول دبستان با بازی)، هدف افزایش علاقه به ریاضی و ایجاد انگیزه را دنبال میکنند.

"خدمت از ما"، به شما کمک میکند تا به بهترین استادان آموزش ریاضی ابتدایی در تمام مقاطع (ریاضی ابتدایی پنجم، ریاضی ابتدایی چهارم، ریاضی ابتدایی سوم، ریاضی ابتدایی دوم یا ریاضی اول ابتدایی) دسترسی داشته باشید.

اطلاعات و سوابق کاری هر یک از دبیران را همراه با نظرات شاگردان قبلی در مورد کیفیت آموش آنها مشاهده کنید؛ جنسیت دبیر را برای تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی مشخص کنید، و از هزینه تدریس ریاضی ابتدایی پیش از نهایی کردن درخواست تان مطلع شوید.

 

 

مشخصات بهترین دبیر برای تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی

تفاوتی نمی‌کند به دنبال مدرس برای آموزش کامل ریاضی اول ابتدایی هستید یا ریاضی ابتدایی پنجم؛ دبیر مورد نظر از روشهای نوین تدریس ریاضی ابتدایی مانند آموزش ریاضی اول دبستان با شعر و آموزش ریاضی اول دبستان با بازی بهره میگیرد یا به آموزش ریاضی اول دبستان با بازی پایبند است و موارد دیگر. یک مدرس حرفهای برای تدریس ریاضی ابتدایی، بایستی حتما نکات زیر را در نظر داشته باشد:

  • ایجاد موقعیتهای چالش برانگیز و هدایت دانش آموز به یادگیری مفاهیم ریاضی اول دبستان، ریاضی ابتدایی دوم و... از طریق خوب دیدن، خوب شنیدن، و خوب بیان کردن
  • برقراری ارتباط بین آموزش کامل ریاضی اول ابتدایی و دنیای وافعی کودک به منظور ایجاد انگیزه
  • تشویق و فعال کردن کودک در جریان یادگیری و تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی
  • ایجاد شرایط مناسب هنگام تدریس ریاضی ابتدایی به منظور بحث و بررسی
  • توجه به تواناییهای استدلالی کودک به عنوان پایههای شناخت شناسی
  • توجه به تفاوتهای فردی در ابعاد جسمی، ذهنی و روانی

علاوه بر این نکات فنی، دبیران باسابقه با شاگردتان خود صادقانه رفتار میکنند. آنها جلسات تدریس ریاضی ابتدایی را بیدلیل طولانی نمیکنند و اگر دانش آموز مطلبی را به سرعت یاد بگیرد، آنها نیز به سرعت از موضوع عبور میکنند.

همچنین، آنها هرگز بدون اینکه دانش آموز نیاز داشته باشد، جلسه اضافه برای آموزش ریاضی ابتدایی نمیگذارند. مهمترین نکته اینکه، دبیران باتجربه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، برای همه شاگردان یک نسخه نمیپیچند. ممکن است برای دانش آموزی با توان یادگیری بالا و توان مالی خوب، 5 جلسه تدریس کافی باشد. پس نیازی نیست که برای 10 جلسه ثبت نام کند.

 

 

نحوه انتخاب بهترین متخصص آموزش ریاضی ابتدایی

در حال حاضر، تعداد افرادی که در حال تدریس ریاضی ابتدایی در تمام مقاطع هستند، بسیار بالاست. این افراد از طریق روشهای متفاوتی نیز اینکار را انجام میدهند؛ برای مثال آموزش آنلاین، تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در منزل، و یا در آموزشگاهها.

نکته جالب توجه اینجاست که برخی از این افراد تخصص مورد نیاز این رشته را نداشته و تجربه کمی نیز دارند. "خدمت از ما"، به شما کمک میکند تا به بهترین دبیران ابتدایی دسترسی داشته باشید، تا کودک شما از تجربه آموزش ریاضی ابتدایی به صورت اختصاصی با توجه به سطح و نیازهای خود بهره ببرد.

اگر به دنبال یک مدرس ماهر برای آموزش کامل ریاضی اول ابتدایی و یا سایر مقاطع ابتدایی هستید، تنها کافیست درخواست خود را در "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ خانم یا آقا بودن دبیر را تعیین کنید؛ از بهترین استادان تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد دوره‌های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین فرد را برای تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی کودک خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1496 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی

نظرات

سجاد احمدی
سجاد احمدی
5.0 (از 3 نظر)
3 خدمت موفق
تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی
ندا انتظامی

بسیار حرفه ای ، با تجربه و وقت شناس. خیلی خوب با پسر من ارتباط برقرار کردن ‌ مسائلی که پسرم تو حل و تمرینش مشکل داشت حالا به راحتی حل میکنه . از خدمات و آموزش های ایشون باز هم استفاده خواهیم کرد.

سجاد احمدی
سجاد احمدی
5.0 (از 3 نظر)
3 خدمت موفق
تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی
کاربر سلطانی

از تدریس آقای احمدی خیلی راضی بودم با صبر و حوصله مطالب رو توضیح میدادن و از آیتم های مختلفی برای فهم بیشتر استفاده میکردن

سجاد احمدی
سجاد احمدی
5.0 (از 3 نظر)
3 خدمت موفق
تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی
زهره سنجری

این نکته رو فراموش کردم بگم،فرزند من دختر هستن و کلاس سوم دبستان ،خیلی از نحوه ی آموزش راضی بود ،خیلی خوب یاد گرفت و اصلا خسته نشد .با تشکر از آقای احمدی

در این شهرها می توانید سفارش تدریس و آموزش ریاضی ابتدایی را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"