قیمت مایع درمانی و سرم تراپی در منزل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه مایع درمانی و سرم تراپی در منزل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به مایع درمانی و سرم تراپی در منزل نیاز دارید؟

مایع درمانی و سرم تراپی در منزل را به متخصصش بسپار

مایع درمانی و سرم تراپی در منزل، شرایط راحتی را برای درمان بیمار در خانه فراهم می‌کند و نیاز رفت و آمد به درمانگاه را حذف می‌نماید. در صورتی که نیاز به تزریقات وریدی و یا وصل کردن سرم در منزل داشته باشید، می‌توانید از متخصص این کار کمک بگیرید و درمان خود را با کمترین دردسر در خانه پیش ببرید. قیمت مایع درمانی و سرم تراپی در منزل به طبع کمی از درمانگاه بیشتر است، ولی به آسایشی که فراهم می‌کند می‌ارزد.

«خدمت از ما» بازار آنلاین خدمات است که توسط آن به بهترین متخصصین زمینه‌های مختلف خدماتی دسترسی خواهید داشت. دریافت خدمات مایع درمانی و سرم تراپی در منزل نیز از این قاعده مستثنی نیست. می‌توانید با ثبت سفارش در کوتاه‌ترین زمان از چند متخصص به رایگان قیمت تزریق سرم در منزل را بپرسید و با مقایسه پروفایل آن‌ها و نظرات دیگر کاربران در نهایت با یک نفر از کادر درمانی به توافق برسید.

چرا سرم تراپی و تزریقات وریدی جزء پرکاربردترین روش‌های درمانی هستند؟

وقتی دارو مستقیما به جریان خون تزریق شود، روند هضم و جذب را طی نمی‌کند و تاثیرگزاری آن سریع‌تر است. علاوه بر سریع‌تر بودن، میزان جذب نیز در تمام سطح بدن بیشتر خواهد بود. از این رو در اوضاع اورژانسی بیمار و مواقعی که نیاز به بهتر شدن هرچه سریع‌تر مریض وجود دارد، از سرم تراپی و مایع درمانی کمک می‌گیریم.

تزریق انواع سرم و دارو به صورت وریدی به دلیل همین تاثیرگزاری سریع و بالا، در حوزه پرکاربردترین درمان‌های پزشکی قرار گرفته است. این درمان ساده و در عین حال مهم، علاوه بر درمانگاه می‌تواند در منزل انجام شود و شما را از رفت و آمد به محیط‌های پرخطر این روزهای درمانگاه‌ها برهاند.

 

مزایای مایع درمانی و سرم تراپی در منزل

البته مزایای این امر برای همه ما روشن است. از دلایلی که باعث شده کادر درمانی امروزه خدمات مایع درمانی و سرم تراپی در منزل را ارائه دهند، به شرح زیر است:

 • راحتی و آسایش بیشتر: به طور مشخص بیماران بدحال، سالمندان و کودکان از این مزیت بیشتر از هرگروه دیگری نفع می‌برند. انجام تزریقات در محیط پرآرامش خانه، برای این سه گروه بیشتر خواهد بود و نیاز به رفت و آمد را حذف خواهد کرد.
 • عدم اتلاف وقت: این روزها آمد و شد، بالاخص در کلانشهرها می‌تواند آزاردهنده و وقت‌گیر باشد. حال اگر بیمار باشید، این اتلاف وقت می‌تواند بسیار آزاردهنده‌تر باشد. تزریق و سرم تراپی در منزل، وقت گران‌بهای شما را هدر نمی‌دهد.
 • ایمن بودن و دوری از محیط‌های پرخطر: با وجود انواع سویه‌های پرخطر کرونا، رفت و آمد کمتر به محیط‌هایی مثل درمانگاه و بیمارستان عاقلانه‌تر است و شما را از بیماری تا حد بالایی در امان نگه می‌دارد.
 • شبانه روزی بودن: البته درمانگاه‌های شبانه روزی هم در شهرهای مختلف وجود دارد ولی لازم است اشاره کنیم که دریافت خدمات مایع درمانی و سرم تراپی در منزل، محدود به ساعت خاصی از شبانه روز نیست و در هر ساعتی می‌توانید برای وصل کردن سرم از کادر درمان در منزل خود کمک بگیرید.

 

سفارش آنلاین سرم تراپی در منزل

 

چه گروهی می‌توانند از خدمات مایع درمانی و سرم تراپی در منزل بهره ببرند؟

البته پاسخ اصلی به این سوال، «همه» است. همه می‌توانند در صورت تمایل از تزریقات در محل بهره ببرند. ولی چند گروه هستند که مزیت زدن سرم در منزل برای آن‌ها پررنگ‌تر است:

 • سالمندان: سالمندان به دلیل کهولت سن و ضعف بدنی، قدرت جابجایی کمتری نسبت به سایر گروه‌های سنی دارند. اگر این ضعف با بیماری همراه باشد، مسلما رفت و آمد را برای آن‌ها دشوارتر خواهد کرد. از این رو بهتر است برای سالمندانی که نیاز به وصل کردن سرم دارند، از خدمات تزریق در منزل کمک گرفته شود.
 • کودکان: اغلب کودکان استرس و واهمه تزریق دارند. حضور در بیمارستان و درمانگاه به دلیل جو خاص این فضاها، می‌تواند بر اضطراب کودکان بیفزاید. با مایع درمانی و سرم تراپی کودکان در منزل، آن‌ها را از محیط‌های پراسترس دور می‌کنید و آرامش بیشتری برایشان فراهم می‌سازید.
 • افراد دارای معلولیت و ناتوان جسمی: بیمارانی که دچار معلولیت‌های جسمی هستند، برای رفت و آمد و جابجایی مشکلات بیشتری نسبت به سایرین خواهند داشت. امکان تزریق سرم در منزل روند درمان را برای این عزیزان راحت‎‌تر خواهد کرد.
 • بیماران کرونایی: آن دسته از بیماران کرونایی که نیاز به بستری شدن ندارند و امکان درمان سرپایی برای آن‌ها وجود دارد، بهتر است برای تزریقات از خدمات درمان در منزل بهره ببرند. با این کار علاوه بر این که فرصت بیشتر برای استراحت و بهبود کامل دارند، از پخش ویروس در محیط خارج از منزل نیز پیشگیری می‌کنند.

 

قیمت زدن سرم در منزل

 

هنگام تزریقات و سرم تراپی در منزل چه نکاتی باید رعایت شود؟

در این فرایند، هم بیمار و هم پرستاری که خدمات درمان در منزل را ارائه می‌دهد باید نکاتی را رعایت کنند. توجه به این موارد، باعث می شود تا مایع درمانی و سرم درمانی در منزل بی‌خطر باشد:

 • پرستار باید پیش از شروع حتما شرح حال بیمار را دریافت کند و از جزییات بیماری او اطلاعات کامل را جویا شود.
 • پرستار باید تمام پروتکل‌های بهداشتی را بهترین شکل رعایت کند تا امکان بروز عفونت و بیماری جدید را به حداقل برساند.
 • پس از انجام تزریق یا سرم درمانی، پرستار باید تمام نکات درمانی و مراقبتی را به بیمار توضیح دهد.
 • پرستار باید طبق نسخه پزشک درمان را پیش ببرد.
 • بیمار باید از مراکزی برای خدمات تزریق در منزل کمک بگیرد که تمام مجوزهای بهداشتی لازم برای فعالیت را دارا هستند.
 • بیمار باید شرح حال دقیقی از خود به پرستار بدهد. سوابق بیماری خاص یا حساسیت‌های دارویی حتما باید مطرح شوند.

 

هزینه مایع درمانی و سرم تراپی در منزل

تعرفه درمان و تزریق آپول و سرم در منزل، بسته به این که داروی شما دقیقا چیست و چه درمانی نیاز دارید، متفاوت خواهد بود. قیمت مایع درمانی در منزل و هزینه سرم تراپی در منزل به صورت حدودی به شرح زیر است. البته توجه داشته باشید این اعداد صرفا برای دستمزد تزریق هستند و هزینه خود دارو را شامل نمی‌شوند. ضمنا بر اساس دوری و نزدیکی پرستار از منزل شما، هزینه سرم تراپی در منزل کمی بالا و پایین می‌شوند.

 • هزینه سرم تراپی: 150 تا 200 هزارتومان
 • هزینه تزریق داخل سرم: 10 تا 30 هزار تومان
 • هزینه تزریق آمپول: 20 تا 50 هزار تومان

توصیه ما این است که برای دریافت قیمت دقیق، در خدمت از ما برای مایع درمانی و سرم تراپی در منزل سفارش آنلاین را ثبت کنید و به رایگان از چند متخصص این حوزه قیمت بگیرید. این کار وقت چندانی از شما نخواهد گرفت و کمک می‌کند از هزینه سرم درمانی در منزل، اطلاعات دقیق‌تری به دست آورید.

 

هزینه مایع درمانی در خانه

 

مفهوم پزشک در خانه و دریافت انواع خدمات پزشکی مثل مایع درمانی و سرم تراپی در منزل، پدیده جدیدی نیست؛ اما به دلایلی که در این مطلب ذکر شد این روزها بیشتر به این خدمات نیاز داریم. نکات مهمی که نیاز بود درمورد تزریق سرم در خانه بدانید در این مقاله بیان شده است. همچنین قیمت خدمات مایع درمانی و سرم تراپی در منزل به صورت حدودی ذکر شده است.

خدمت از ما را به عنوان یک بازار آنلاین برای دسترسی به بهترین متخصصین زمینه‌های خدماتی مختلف فراموش نکنید. در این پلتفرم شما امکان آن را دارید تا سوابق، امتیاز و نظرات کاربران در مورد متخصصان را بررسی و مقایسه کنید. مطمئن باشید در این صورت انتخاب هوشمندانه‌تری خواهید داشت.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
مایع درمانی و سرم تراپی در منزل

نظرات

غلامرضا وفائی
غلامرضا وفائی
5.0 (از 28 نظر)
29 خدمت موفق
مایع درمانی و سرم تراپی در منزل
علی خدا دوست

واقعا شخصیت خوبی داشتن و کمتر از نیم ساعت تشریف آوردن و با اینکه مریض سرطانی و بد رگ داشتیم تونستن سرم وصل کنند و تزریقات وریدی رو انجام بدن .در ضمن تخفیف ویژه هم دادن .ممنون از برنامه جالب خدمت از ما و خدمات آقای وفایی

مینا باباخانی
مینا باباخانی
5.0 (از 29 نظر)
35 خدمت موفق
مایع درمانی و سرم تراپی در منزل
آزاده فضلی

سلام کیفیت کار عالی به موقع و سر وقت حضور داشتن خانم باباخانی بسیار باحوصله و دقیق هستن و برای من که بسیار بد رگ هستم واصلا تو بیمارستان هم رگم پیدا نمیکنن با اولین رگ گیری سرمم را میزنن.بسیار ازشون تشکر میکنم وسپاس گزارم

ندا کرمی آزاد
ندا کرمی آزاد
5.0 (از 91 نظر)
104 خدمت موفق
مایع درمانی و سرم تراپی در منزل
علیرضا گشتاسبی زاده

وقت شناسی، خوش برخوردی، صبور بودن، از همه مهمتر مهارت انجام کار،، از همه لحاظ فوق العاده هستند، کاملا پیشنهاد میکنم