قیمت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن نیاز دارید؟

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن را به متخصصش بسپار

یکی از خدمات زیبایی که بانوان زیبارو به‌تازگی جذب آن شده‌اند، میکروبلیدینگ و میکروپیمنتیشن است. خوب است بدانید که شستن ابرو بعد از میکروبلیدینگ آن را از بین نمی‌برد. میروبیلدینگ لب، میکروبلیدینگ فیبروز و همچنین میکروپیگمنتیشن  همه پرطرفدار بسیار پرطرفدار هستند.

سوال این است که آیا میکروبلیدینگ ابرو خوبه؟ یا قبل از آن، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ میکروپیگمنتیشن پوست صورت چگونه است؟ آیا میکروپیگمنتیشن سر نیز امکان‌پذیر است؟ کدام دستگاه میکروپیگمنتیشن بهتر است؟ میکروپیگمنتیشن لب بهتر است یا میکروبلیدینگ لب؟ هزینه و قیمت میکروبلیدینگ ابرو چگونه است؟

صبور باشید و جهت رسیدن به پاسخ تمامی سوالات با «خدمت از ما» همراه باشید.

 

قیمت میکروبلیدینگ ابرو و لب

 

 

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ که به‎ تازگی رواج پیدا کرده، روشی است که در آن متخصصان پوست را با استفاده از تیغ را برش داده شده، و رنگ را به لایه‌های زیرین انتقال می‌دهند. طبیعی است به‌دلیل ایجاد برش روی پوست، رنگ به‌میزان بسیار بیشتر و با عمق نفوذ بالاتری به لایه‌های زیرین پوست انتقال پیدا کند.

به همین دلیل است که میکروبلیدینگ ابرو بسیار دیرتر از سایر روش‌ها از بین می‌رود. به دلیل خونریزی مقداری از رنگ نیز همراه خون از پوست خارج می‌شود، اما عمیق بودن تزریق به میزان قابل توجهی ماندگاری رنگ در میکروبلیدینگ ابرو و نقاط دیگر را بالا می‌برد.

 

میكروپیگمنتیشن چیست؟

انجام میكروپیگمنتیشن راحت‌تر از تلفظ آن است. میكروپیگمنتیشن روشی است مبنی بر علم پزشکی که با استفاده از دستگاه‌های مخصوص میکروپیگمنتیشن و وسایل یکبار مصرف استریل‌شده به زیبارویان امکان داشتن یک آرایش دائمی را می‌دهد. در این روش نیز مانند میکروبلیدینگ رنگ‌سازی در عمق پوست و با با حداقل آسیب‌رسانی به آن انجام می‌شود. میكروپیگمنتیشن علاوه بر زیبایی در علم پزشکی نیز کاربرد زیادی دارد.

 

قیمت میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

برای انجام میکروبلدینگ، معمولا بیشتر تمرکز افراد روی کارهای قبلی متخصص و اطمینان از مهارت اوست و نه هزینه میکروبلیدینگ ابرو. با این حال، اطلاع از قیمت میکروبلدینگ ابرو در بازار برای متقاضیان اهمیت زیادی دارد. شما می‌توانید برای دریافت قیمت میکروبلدینگ ابرو به رایگان از متخصصان، درخواست‌تان را در اپلیکیشن «خدمت از ما» ثبت کنید، و بدون نهایی کردن سفارش از چند متخصص در شهرتان بدون پرداخت هزینه قیمت بگیرید.

همان‌طور که خود شما هم می‌دانید، هزینه میکروبلیدینگ ابرو از طرف همه مراکز و سالن‌های زیبایی یکسان نیست. دلیل این تغییرات در قیمت میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ در ادامه فاکتورهای موثر بر قیمت میکروبلدینگ ابرو را بررسی می‌کنیم.

 

عوامل موثر بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو

مهمترین فاکتورهای مراکز زیبایی برای اعلام هزینه میکروبلیدینگ ابرو به صورت زیر است:

 

موقعیت و امکانات مرکز زیبایی

این مسئله تاثیر انکارناپذیری در قیمت میکروبلیدینگ ابرو دارد. بسته به شهر و موقعیت آرایشگاه یا سالن زیبایی در شهرتان، قیمت این خدمات می‌تواند دستخوش تغییر شود. بسیاری از مراکز از موار مرغوب‌تر و تجهیزات مدرن‌تر و معتبرتر استفاده می‌کنند که باعث بالا رفتن قیمت خدمات ابرو از جمله قیمت میکروبلیدینگ ابرو می‌شود. حتی جنس و برند قلم و رنگ نیز در نتیجه کار می‌تواند اثر گذار باشد.

 

مهارت و سابقه متخصص

مانند هر سرویس دیگر، در خدمات ابرو نیز بالا بودن تجربه متخصص منجر به افزایش هزینه می‌شود. اما بالا بودن قیمت میکروبلدینگ ابرو در این حالت به معنای تضمین کار است و کاملا ارزش آن را دارد. این را می‌توان از ظرافت کار متخصص برای مشتریان قبلی‌اش دید. نظراتی که می‌توانید آنها را نیز در اپ «خدمت از ما» مطالعه کنید.

 

حجم و میزان کار

آخرین فاکتور مهم در قیمت میکروبلیدینگ ابرو، حجم کار است. منظور ما از حجم کار، میزان نیاز شما به ترمیم است. برخی افراد باید کل قسمت ابروی خود را پوشش دهند، برخی تنها با قسمت تاج ابرو مشکل دارند و غیره. هرچه ابروهای شما به طراحی و ترمیم بیشتری احتیاج داشته باشد، هزینه میکروبلیدینگ ابرو نیز بیشتر خواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید برای ترمیم میکروبلیدینگ بعد از یک یا دو ماه ممکن است نیاز به پرداخت هزینه باشد.

 

معایب و عوارض میکروبلیدینگ ابرو

 

میکروپگمنتیشن در حوزه آرایشی چه کاربردی دارد؟

برخی از کاربردهای محبوب میکروپگمنتیشن در حوزه زیبایی عبارت است از:

 • بهبود خط لب و رژ لب؛
 • رفع ناهنجاری‌های مویرگی خوش‌خیم؛
 • اضافه، جایگزین كردن و یا قرینه‌سازی ابروها؛
 • مخفی كردن قسمت‌هایی که موی آنها ریخته و همچنین لک‌های ماه گرفتگی؛
 • تقویت مژه برای مژه‌های كم‌‌پشت، خط چشم دائمی و آرایش چشم برای افرادی كه به مواد آرایشی آلرژی دارند؛
 • و ...

علاوه بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو و میکروپگمنتیشن، در «خدمت از ما» می‌توانید به رایگان قیمت میکاپ ساده را نیز دریافت کنید.


تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن از روش‌های رفع معایب و نواقص ابرو هستند. این دو با دادن فرم دلخواه به ابرو، زیبایی بانوان را به ‎صورت نیمه دائمی دو چندان می‌کند. چراکه ابرو را، به عنوان یکی از مهم‌ترین و مشخص‌ترین اجزای تغییر می‌دهد که تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد.

گاهی افراد برای زیباسازی ابروهای از وسایلی مداد ابرو، سایه ابرو و سایر لوازم آرایشی می‌کنند. این روش به دلیل زمان‌بر و به شدت موقتی بودن زیاد مورد استقبال قرار نمی‌گیرد. همچنین، ممکن است به نتیجه دلخواه خود نرسیم. میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن این مشکل را رفع می‌کنند، و به کمک آنها می‌توانید از یک آرایش دائمی لذت ببرید.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن بسیار جزیی است. اما برای اینکه بتوانید بهتر تصمیم بگیرید، می‌توانید قیمت میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن را مقایسه کنید. همچنین، پیشنهاد می‌کنیم که ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

 

مقایسه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

به‌طور کلی میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن مشابه یکدیگر هستند و تفاوت‌هایب جزئی با هم دارند. اما برای اینکه این دو روش زیبایی را با هم اشتباه نگیرید، در ادامه شباهت‌ها و تفاوت‌های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن را برای شما توضیح می‌دهیم.

در هر دو روش (میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن)، به کمک ابزارهای استاندارد، جوهر مخصوص وارد لایه زیرین پوست می‌شود. این کار را تنها افراد متخصص و آموزش‌دیده می‌توانند انجام دهند. داشتن تجربه کافی روی نتیجه نهایی بسیار مهم است. البته فاکتور تجربه روی هزینه میکروبلیدینگ ابرو نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد.

 

میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو چیست

 

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در روش اجرا

میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ از نظر نحوه اجرا شباهت‌های زیادی با یکدیگر دارند. اگر خواهان ابروهای پرپشت هستید، روش میکروپیگمنتیشن را انتخاب کنید. در میکروپیگمنتیشن یک افکت سایه‌دار روی ابرو ایجاد می‌شود. اما در میکروبلیدینگ، خطوط نازکی به شکل تار ابرو ایجاد می‌شود.

شما می‌توانید برای دستیابی به نتیجه بهتر هر دو روش را با هم ترکیب کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. میکروپیگمنتیشن برای پوست سر هم کاربرد دارد؛ به این صورت که پوست سر با ایجاد سایه و نقاط ریز، پرتر به نظر می‌رسد.


تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در عمق کار

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن از نظر عمق کار شبیه به یکدیگر هستند. در این دو روش رنگ تا عمق 0.08 تا 0.15 میلی‌متری تزریق می‌شود. اما در روش دائمی دائمی مانند تاتو رنگ تا عمق 1 میلی‌متری به زیر پوست نفوذ می‌کند.


تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در رنگ استفاده شده

رنگ‌هایی که در میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز مشابه هم هستند. این مدل رنگ‌ها نسبت به رنگ‌های استفاده شده در آرایش دائمی مانند تاتو طبیعی‌تر هستند.

رنگ‌هایی که در آرایش‌ دائمی مورد استفاده قرار می‌گیرند، حاوی مواد کربن‌دار هستند و به مرور زمان اکسید می‌شوند. به همین دلیل بعد از مدتی رنگ تاتو آبی، طوسی و حتی قرمز شده و ظاهری نازیبا ایجاد می‌کند. در روش میکروبلیدینگ از رنگ‌های طبیعی استفاده می‌شود، رنگ‌هایب که به مرور زمان تنها کم‌رنگ‌تر می‌شوند.


تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در ظاهر نهایی

هر دو روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن باعث ایجاد ظاهری طبیعی و زیبا در ابرو می‌شوند. حتی کسانی که تا به حال اصلاح ابرو نداشته‌اند نیز می‌توانند از مزایای آنها بهره‌مند شوند.

برخلاف تاتوهای دائمی که ظاهر غیرطبیعی به چهره شما می‌دهند. میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن برای افرادی که همه یا بخشی از ابروی خود را به کلی از دست داده‌اند و می‌خواهند ابروهایشان ظاهری طبیعی داشته باشد، روش‌هایی عالی هستند.

 

میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن

مزایا و عوارض میکروبلیدینگ

در روش میکروبلیدینگ خطوط هاشور ابرو به شکل نامنظم و با اندازه‌های متفاوت ایجاد می‌شود؛ بنابراین، به فرم طبیعی ابروها نزدیکتر است و کاملا طبیعی به نظر می‌رسد. با این وجود، میکروبلیدینگ به علت عمق زیادی که ایجاد می‌کند، موجب تخریب پوست می‌شود. علاوه بر این، خطرات جبران‌ناپذیر انتقال بیماری‌های واگیردار خونی را نیز می‌توان به لیست خطرات آن اضافه کرد.


در چه مواقعی بهتر است میکروبلیدینگ انجام نشود؟

 • هنگام بارداری از میکروبلیدینگ استفاده نکنید.
 • هنگام شیردهی از میکروبلیدینگ استفاده نکنید.
 • هنگامی که هنوز ۷۲ ساعت از اپیلاسیون شما نگذشته است.
 • هنگامی که آفتاب سوختگی دارید سمت میکروبلیدینگ نروید.
 • هنگام استفاده از داروهای بی‌حسی از میکروبلدینگ استفاده نکنید.
 • اگر شکستگی در ناحیه ابرو دارید، میکروبلیدینگ به شما پیشنهاد نمی‌شود.
 • اگر بیماری پوستی دارید، از میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن استفاده نکنید.
 • هنگامی که دیابت دارید و از داروهای رقیق‌کننده خون استفاده می‌کنید، از میکروبلیدینگ صرف‌نظر کنید.
 • هنگامی که با بیماری صرع و اختلالات ایمنی بدن مواجه هستید، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن اصلا توصیه نمی‌شود.

 

هزینه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن صورت

 

نحوه مراقبت و نکات مهم قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو

به دلیل ظرافت میکروبلیدینگ و خطراتی که می‌تواند داشته باشد، اکیدا به شما توصیه می‌کنیم برای انجام آن از یک فرد متخصص کمک بگیرید. در صورتی که به سراغ چنین روشی برای زیبایی رفته‌اید، اجازه ندهید قیمت میکروبلیدینگ ابرو شما را از مراجعه به بهترین‌ها منصرف کند.

به دنبال فردی باشید که تجربه زیادی در زمینه میکروبلیدینگ دارد، و نکات بهداشتی را رعایت می‌کند. از او نمونه‌کار بخواهید و در صورت امکان با مراجعه‌کنندگان وی صحبت کنید. در صورتی که این خدمات به دستان فردی آموزش‌دیده و مطمئن انجام نشود، علاوه بر زیبایی، سلامتی شما نیز ممکن است در معرض خطر قرار گیرد.

 

پیش از میکروبلیدینگ ابرو به این موارد توجه کنید:

 • یک ماه قبل از میکروبلیدینگ تزریق بوتاکس نداشته باشید و ویتامین A مصرف نکنید.
 • از یک هفته قبل مصرف قرص روغن ماهی را شروع کنید.
 • سه روز قبل از میکروبلیدینگ ابروهای خود را رنگ نکنید.
 • قبل از انجام میکروبلیدینگ آفتاب نگیرید. در صورتی که پوست شما سوخته باشد، میکروبلیدینگ برای شما انجام نمی‌شود.
 • حتما قبل از انجام میکروبلیدینگ تقاضای مشاوره کنید و درباره مدل و رنگ ابروی دلخواه‌تان صحبت کنید. همچنین، نوبت خود را طوری تنظیم کنید که در دوران قاعدگی شما انجام نشود.
 • از یک روز قبل از مراجعه به سالن نیز داروهای رقیق‌کننده خون مانند آسپرین، مسکن‌هایی مانند ایبوپروفن و یا قرص ویتامین E مصرف نکنید. این داروها در روند میکروبلیدینگ اخلال ایجاد می‌کنند.
 • در روز انجام میکروبلیدینگ ورزش نکنید، و از مصرف نوشیدنی‌هایی مانند چای، قهوه و یا الکل خودداری نمایید. در روز مراجعه نیز حتما دوش بگیرید؛ چون تا چند روز بعد از مکروبلیدینگ اجازه حمام کردن را نخواهید داشت.
 • مدل ابروی مد نظر خود را به همراه داشته باشید. رنگ ابرو را طوری انتخاب کنید که به رنگ موهای شما نزدیک باشد. توجه داشته باشید که در صورت چرب بودن پوست‌تان ممکن است این روش برای شما انجام نشود. زیرا چرب بودن پوست باعث پخش شدن رنگ و نارضایتی شما خواهد شد.

 

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو و فرق میکروبلیدینگ با فیبروز

 

بعد از انجام میکروبلیدینگ چه کار کنیم؟

 • تا 3 هفته در معرض نور خورشید قرار نگیرید.
 • به مدت دو هفته به استخر، سونا و جکوزی نروید.
 • برای تسریع روند بهبودی سیگار کشدن ممنوع است.
 • از محصولات آرایشی روی ابرو تا 10 روز استفاده نکنید.
 • برای چند روز از خوابیدن روی ابروهایتان خودداری نمایید.
 • برای یک هفته از خوردن غذاهای پرادویه و تند اجتناب نمایید.
 • از انجام فعالیت‌هایی که باعث تعرق شما می‌شود خودداری نمایید.
 • بعد از میکروبلیدینگ از انجام درمان‌های پوستی در صورت استفاده نکنید.
 • در روزهای اول هنگام حمام کردن ابروهای خود را چرب کنید تا خیس نشوند.
 • برای کاهش سوزش و خارش ابرو می‌توانید از پمادهای التیام‌بخش استفاده نمایید.
 • خارش و پوسته پوسته شدن بعد از میکروبلیدینگ طبیعی است، بنابراین نگران این علائم نباشید.
 • زخم‌های ایجاد شده را هرگز نکنید و اجازه دهید زخم ها به صورت طبیعی بهبود پیدا کنند. با دستکاری ابروهایتان اسکارهای بزرگی ممکن است روی پوست شما باقی بماند.

 

سفارش میکروبلیدینگ ابرو در «خدمت از ما»

با ثبت درخواست رایگان برای میکروبلیدینگ  دیگر نیازی به جست‌وجو برای یافتن مراکز زیبایی حرفه‌‎ای نیست. درخواست خود را ثبت کنید، قیمت و هزینه پیشنهادی متخصصان برای خدمات ابرو را دریافت کنید، از نظرات و امتیازات سایر کاربران کمک بگیرید، و از میان برترین مراکز و متخصصان زیبایی بهترین را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1630 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

نظرات

زهرا مطوریان
زهرا مطوریان
5.0 (از 159 نظر)
167 خدمت موفق
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن
فلسفی

من دوساله پیش خانم مطوریان عزیز کار انجام میدم امسال هم سال سوم هست که برای ترمیم پیششون اومدم واقعا از کارشون که حرفه آیه اخلاقشان که ماهه و محیطشون که پر از آرامشه رضایت کامل دارم

فاطمه بهزادی
فاطمه بهزادی
5.0 (از 7 نظر)
3 خدمت موفق
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن
مبینا نوروزی

خیلی حرفه ای و به موقع انجام شد واقعا عالی شده میکروبلیدینگ ابرو انجام دادم طبیعی و خیلی خوش برخورد بودن

رویا صاحب الامری
رویا صاحب الامری
5.0 (از 12 نظر)
19 خدمت موفق
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن
لیلا رفیعی

من برای انجام میکروبلیدینگ بهشون مراجعه کردم خیلی خیلی از کارشون راضی هستم هم از کیفیت و هم از لحاظ برخورد خودشون و اینکه من مدت ها بود که تصمیم گرفته بودم میکروبلیدینگ انجام بدم و خیلی حساسم اما ایشون با حوصله وقت گذاشتن و خوشحالم از انتخابم

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"