قیمت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن بانوان نیاز دارید؟

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن بانوان را به متخصصش بسپار

یکی دیگر از خدمات زیبایی که بانوان زیبا رو جذب آن شده اند میکروبلیدینگ و میکروپیمنتیشن است. خوب است بدانید که شستن ابرو بعد از میکروبلیدینگ از بین نمی رود. میروبیلدینگ لب، میکروبلیدینگ فیبروز و همچنین میکروپیگمنتیشن از همه پرطرفدار است. سوال اصلی این است که میکروبلیدینگ ابرو خوبه؟ یا کمی برگردیم عقب تر میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو چیست؟میکروپیگمنتیشن پوست صورت چگونه است؟ آیا میکروپیگمنتیشن سر نیز امکان پذیر است؟ کدام دستگاه میکروپیگمنتیشن بهتر است؟ میکروپیگمنتیشن لب بهتر است یا میکروبلیدینگ لب؟ صبور باشید و جهت رسیدن به پاسخ تمامی سوالات با ما همراه باشید.

 

قیمت میکروبلیدینگ ابرو میکروبلیدینگ فیبروز شستن ابرو بعد از میکروبلیدینگ میکروبلیدینگ لب

 

 

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ که به تازگی رواج پیدا کرده است روشی است که با استفاده از “تیغ” پوست را برش داده و رنگ را به لایه های زیرین انتقال می دهند. طبیعی است به دلیل پارگی پوست، رنگ به میزان بسیار بیشتر و با عمق نفوذ بالاتری به لایه های زیرین پوست انتقال می یابد به همین دلیل میکروبلیدینگ بسیار دیرتر از سایر روش ها از بین می رود. به دلیل خونریزی های شدید مقدار قابل توجهی از رنگ به همراه خون بیرون ریخته می شود. اما به دلیل پارگی عمیق به میزان قابل توجهی میزان ماندگاری رنگ را بالا می برد.

 

میكروپیگمنتیشن چیست؟

انجام میكروپیگمنتیشن راحت تر از تلفظ آن است؛ روشی است مبنی بر علم پزشکی که با استفاده از دستگاه‌های مخصوص میکروپیگمنتیشن و همچنین وسایل یك بار مصرف استریل شده به زیبا رویان امکان داشتن یک آرایش دائمی را می دهد. این كار نیز همچون میکروبلیدینگ در اعماق پوست رنگ سازی انجام می شود. با حداقل آسیب رسانی به پوست انجام می گیرد. که علاوه بر زیبایی در علم پزشکی نیز کاربرد زیادی دارد.

 

عوارض میکروبلیدینگ معایب میکروبلیدینگ عوارض میکروبلیدینگ ابرو میکروبلیدینگ ابرو خوبه؟ میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن

 

از میكروپیگمنتیشن در حوزه آرایش چه استفاده‌ ای می‌شود؟

برخی از موارد استفاده شده در حوزه آرایش که از میکروپگمنتیشن استفاده می شود عبارتند از: اضافه كردن یا جایگزین كردن ابروها، بهبود خط لب، خط چشم دائمی، تقویت مژه برای مژه‌های كم پشت، قرینه‌سازی ابروها، لك‌های ماه گرفتگی، ناهنجاری‌های مویرگی خوش‌خیم، مخفی كردن قسمت‌های، بازسازی هاله سینه و آرایش چشم برای افرادی كه به مواد آرایشی آلرژی دارند.


تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن دو نموونه از روش‌های رفع معایب و نواقص ابرو است که با دادن فرم دلخواه به ابرو زیبایی بانوان را به صورت نیمه دائمی را دو چندان می کند. ابرو ابرو یکی از مهم‌ترین و در دیدرس ترین اجزای صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد. گاهی افراد برای زیباسازی ابروهای خود اقدام به استفاده از مداد ابرو، سایه ابرو و سایر لوازم آرایش می کنند. که این موضوع به دلیل زمان بر بودن زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد. همچنین ممکن است به نتیجه نهایی دلخواه خود نرسیم. میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن این مشکل را رفع کرده اند و شما می توانید از یک آرایش نیکه دائمی لذت ببرید. تفاوت روش میکروبلیدینگ و روش میکروپیگمنتیشن بسیار جزیی است. اما برای اینکه بتوانید بهتر تصمیم بگیرد به شما پیشنهاد می کنم که ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

 

مقایسه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

به طور کلی میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن مشابه یکدیگر هستند و تفاوت های جزیی با هم دارند. اما برای اینکه این دو روش زیبایی را با هم اشتباه نگیرید در ادامه شباهت و تقاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن را برایتان می گوییم. در هر دو روش (میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن)، به کمک ابزارهای مخصوص، جوهر مخصوص را وارد لایه زیرین پوست می‌کنیم. این کار را فقط افراد متخصص و آموزش‌دیده می توانند انجام دهند. داشتن تجربه کافی در این زمینه بسیار مهم است. همچنین در هزینه موثرتر است.

 

میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو چیست میکروپیگمنتیشن سر میکروپیگمنتیشن پوست صورت

 


تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در روش اجرا

میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ از نظر نحوه اجرا، شباهت‌های زیادی با یکدیگر دارند. اگر خواهان ابروهای پر پشت هستید روش میکروپیگمنتیشن را انتخاب نمایید. در روش کیکروپیگمنتیشن، افکت سایه‌دار بر روی ابرو ایجاد می‌شود. در میکروبلیدینگ، خطوط نازکی به شکل تار ابرو ایجاد می‌شود. شما می‌توانید برای دستیابی به نتیجه بهتر هر دو روش با هم ترکیب نموده و از زیبایی آن لذت ببرید. میکروپیگمنتیشن برای پوست سر هم استفاده می کنند. به این صورت که، پوست سر با ایجاد سایه و نقاط ریز، پرتر به نظر برسد.


تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در عمق کار

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن از نظر عمق کار شبیه به یکدیگر هستند. در این دو روش رنگ تا عمق۰/۰۸ تا ۰/۱۵ میلی‌متری تزریق می شود. اما در روش دائمی دائمی مثل تاتو رنگ تا عمق یک میلی متری به زیر پوست نفوذ می کند. 


تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در رنگ استفاده شده

رنگ‌هایی که در میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن مورد استفاده قرار می گیرند مشابه هم هستند. این مدل رنگ‌ها نسبت به رنگ‌های استفاده شده در آرایش دائمی همانند تاتو طبیعی تر است. رنگ‌هایی که در آرایش‌ دائمی مورد استفاده قرار می گیرند حاوی مواد کربن هستند که به مرور زمان اکسید می‌شوند. به همین دلیل بعد از مدتی رنگ تاتو آبی، طوسی و حتی قرمز تغییر می‌کند و ظاهری نازیبایی ایجاد می‌کند. در روش میکروبلیدینگ، از رنگ های طبیعی استفاده می‌شود. رنگ‌های طبیعی فقط به مرور زمان کم‌رنگ‌تر می‌شوند.


تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در ظاهر نهایی

هر دو روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن، باعث ایجاد ظاهری طبیعی و زیبا در ابرو می‌شوند. حتی کسانی که تا به حال اصلاح ابرو نداشته اند نیز، می‌توانند از مزایای این دو روش بهره مند شوند. برخلاف تاتوهای دائمی که ظاهر غیرطبیعی به چهره شما می دهند. میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن، هر دو روشی عالی برای افرادی است که همه یا بخشی از ابروی خود را به کلی از دست داده‌اند و می خواهند ابروهای آن ها به صورت طبیعی زیبا به نظر برسد.

 

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو دستگاه میکروپیگمنتیشن میکروپیگمنتیشن لب تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز معایب میکروبلیدینگ


مزایا و عوارض میکروبلیدینگ

در روش میکروبلیدینگ خطوط هاشور به صورت نامنظم و با طول های نامساوی ایجاد می شود بنابراین به فرم طبیعی ابروها نزدیکتر است. جلوه طبیعی تری ایجاد می کند. اما میکروبلیدینگ به علت عمق زیادی که ایجاد می کند موجب تخریب پوست می شود. علاوه بر این خطرات جبران ناپذیر انتقال بیماری های واگیردار خونی، را نیز به لیست خطرات انکار آن می توان اضافه نمود.


در چه مواقعی بهتر است میکروبلیدینگ انجام نشود؟

 1. هنگام بارداری از میکروبلیدینگ استفاده نکنید.
 2. هنگام شیردهی از میکروبلیدینگ استفاده نکنید.
 3. هنگامی که هنوز ۷۲ ساعت از اپیلاسیون شما نگذشته است.
 4. هنگامی که آفتاب سوختگی دارید سمت میکروبلیدینگ نروید.
 5. هنگام استفاده از داروهای بی حسی از میکروبلدینگ استفاده نکنید.
 6. اگر شکستگی در ناحیه ابرو دارید، میکروبلیدینگ به شما پیشنهاد نمی شود.
 7. اگر بیماری پوستی دارید، از میکروبلیدینگ و میکروپیکمنتیشن استفاده نکنید.
 8. هنگامی که دیابت دارید از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، از میکروبلیدینگ صرفه نظر کنید.
 9. هنگامی که با بیماری صرع و اختلالات ایمنی بدن مواجه هستید، میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ممنوع است.

 

میکروپیگمنتیشن صورت تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن تفاوت میکروپیگمنتیشن با هاشور

 

نحوه مراقبت و نکات مهم قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو

قبل از هر چیز به شما بگویم که روش میکروبلیدینگ روشی بسیار خطرناک است و باید توسط یک فرد متخصص انجام شود. بنابراین در صورتی که به سراغ چنین روشی برای زیبایی رفته اید به شما توصیه می کنم که در این مورد خساست را کنار بگذارید و برای این کار نزد متخصص این حرفه بروید. به دنبال فردی باشید که تجربه زیادی در زمینه میکروبلیدینگ دارد و نکات بهداشتی را رعایت می کند. از او نمونه کار بخواهید و در صورت امکان با مراجعه کنندگان او صحبت کنید. در صورتی که این خدمات در دستان فردی آموزش دیده و مطمئن انجام نشود، علاوه بر زیبایی سلامتی شما نیز ممکن است در معرض خطر قرار گیرد.

 • در روز انجام میکروبلیدینگ ورزش نکنید.
 • از یک هفته قبل مصرف قرص روغن ماهی را شروع کنید.
 • 3 روز قبل از میکروبلیدینگ ابروهای خود را رنگ نکنید.
 • نوبت خود را طوری تنظیم کنید که در دوران قاعدگی شما انجام نشود.
 • یک ماه قبل از میکروبلیدینگ تزریق بوتاکس نداشته باشید و ویتامین A مصرف نکنید.
 • در روز انجام میکروبلیدینگ از مصرف نوشیدنی هایی مانند چای، قهوه و یا الکل مصرف خودداری نمایید.
 • حتما قبل از انجام میکروبلیدینگ تقاضای مشاوره کنید و در مورد مدل و رنگ ابروی دلخواهتان خود صحبت کنید.
 • در روز مراجعه حتما دوش بگیرید و تمیز باشید چون تا چند روز بعد از مکروبلیدینگ اجازه حمام کردن رانخواهید داشت.
 • مدل ابروی مد نظر خود را به همراه داشته باشید و رنگ ابرو را طوری انتخاب کنید که به رنگ موهای شما نزدیک باشد.
 • قبل از انجام میکروبلیدینگ آفتاب نگیرید. در صورتی که پوست شما سوخته باشد میکروبلیدینگ برای شما انجام نمی شود.
 • در صورت چرب بودن پوست شما ممکن است این روش برای شما انجام نشود. زیرا چرب بودن پوست باعث پخش شدن رنگ و نارضایتی شما خواهد شد.
 • از یک روز قبل از مراجعه به سالن داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین یا مسکن هایی مانند ایبوپروفن و یا قرص ویتامین E مصرف نکنید. این داروها در روند انجام میکروبلیدینگ اختلال ایجاد می کنند.

 

میکروپیگمنتیشن ابرو قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو چیست فرق میکروبلیدینگ با فیبروز

 

بعد از انجام میکروبلیدینگ چه کار کنیم؟

 • تا 3 هفته در معرض نور خورشید قرار نگیرید.
 • به مدت دو هفته به استخر، سونا و جکوزی نروید.
 • از محصولات آرایشی تا 10 روز ابروها استفاده نکنید.
 • برای تسریع روند بهبودی سیگار کشدن ممنوع است.
 • برای چند روز از خوابیدن بر روی ابروهایتان خودداری نمایید.
 • برای یک هفته از خوردن غذاهای پرادویه و تند اجتناب نمایید.
 • از انجام فعالیت هایی که باعث تعرق شما می شود خودداری نمایید.
 • بعد از میکروبلیدینگ از انجام درمان های پوستی در صورت استفاده نکنید.
 • در روزهای اول هنگام حمام کردن ابروهای خود را چرب کنید تا خیس نشوند.
 • برای کاهش سوزش و خارش ابرو می توانید از پمادهای التیام بخش استفاده نمایید.
 • خارش و پوسته پوسته شدن بعد از میکروبلیدینگ طبیعی است. بنابراین نگران این علائم نباشید.
 • زخم های ایجاد شده را هرگز نکنید و اجازه دهید زخم ها به صورت طبیعی بهبود پیدا کنند. با دستکاری ابروهایتان اسکارهای بزرگی ممکن است روی پوست شما باقی بماند.


قیمت میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

هزینه میکروبلیدینگ در همه جا یکسان نیست و به موارد متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت میکروبلیدینگ ابرو به میزان مهارت و تجربه آرایشگر شما، تجهیزات و برند استفاده شده و همچنین امکانات و موقعیت مکانی سالن آرایشی بستگی دارد. همچنین توجه داشته باشید برای ترمیم میکروبلیدینگ بعد از یک یا دو ماه ممکن است نیاز به پرداخت هزینه باشد. جنس و برند قلم و رنگ نیز در نتیجه کار می تواند اثر گذار باشد. همچنین تجهیزات با کیفیت و معتبرتر باعث بالارفتن قیمت خدمات ابرو می شود.

امتیاز دهید

4.40 امتیاز از 35 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن بانوان

در این شهرها می توانید سفارش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن بانوان را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading