قیمت طراحی سایت در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه طراحی سایت" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به طراحی سایت نیاز دارید؟

طراحی سایت را به متخصصش بسپار

امروزه یکی از راه‌های ورود به دنیای دیجیتال طراحی سایت و راه اندازی آن است. از جمله‌های راه‌های ارتباطی مشتریان و کاربران در دنیای آنلاین کسب و کار، طراحی سایت و ارائه یک سری خدمات از طریق آن است. در واقع طراحی سایت متناسب با حیطه کاری و فعالیت شرکت‌ها همانند یک دکوراسیون و طراحی می‌تواند در جذب کاربر و مشتری تاثیرگذار باشد.

بازار آنلاین "خدمت از ما" یک فضای موثر و منسجم به برقراری ارتباط بین کاربران متقاضی طراحی سایت و طراحان متخصص فعال در سایت و اپلیکشین خود ایجاد کرده است. با ثبت یک سفارش رایگان در اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" امکان مشاهده طراحان سایت برای کاربران ایجاد می‌شود.

 

طراحی سایت (به انگلیسی: Web design)

 

سوالات متداول کاربران درباره‌ی طراحی وب سایت:

  • مزایای ثبت سفارش برای طراحی سایت در "خدمت از ما"
  • قیمت طراحی سایت بر چه اساسی تعیین می‌شود؟
  • چه زمانی به متخصصین طراحی سایت نیاز دارید؟
  • یک آشنایی مختصر با طراحی سایت    
  • نحوه ثبت سفارش برای طراحی سایت در "خدمت از ما"

 

مزایای ثبت سفارش برای طراحی سایت در "خدمت از ما"

طراحی وب سایت، برای موارد مختلفی در نظر گرفته می‌شود. از معرفی کسب و کار و ارائه رزومه گرفته تا ثبت اطلاعات و اخبار را می‌تواند پوشش دهد. هر کدام از کسب و کارهای آنلاین وابسته به نیاز کاربران در فضای‌هایی مثل وب، اندورید و ios طراحی و ارائه می‌شود؛ بنابراین صاحبان کسب و کار برای ایجاد یک ارتباط اساسی و به کارگیری تمامی خدمات خود در یک سیستم یک پارچه نیازمند طراحی سایت قدرتمند می‌باشند.
از مزایای ثبت سفارش در "خدمت از ما" یافتن طراحان و متخصصین طراحی سایت با صرف کمترین زمان و هزینه است. در صورتی که برای داشتن یک وبسایت بدون کسب اطلاع از نحوه پرداخت هزینه و نوع عملکرد افراد اقدام کنید، علاوه بر از دست دادن سرمایه با یک بستر نامتعارف و غیرکاربردی برای ارائه خدمات خود مواجه می‌شوید.

خدمت از ما، با ارائه مشخصات و رزومه قبلی متخصصین طراحی سایت و همین طور فراهم آوردن شرایط مشاهده نظرات کاربران درباره عملرد آنها، امکان یک انتخاب اصولی را برای مشتریان بوجود آورده است.

 

طراحی وب سایت

 

ارزش داشتن یک سایت با ویژگی‌های کاربردی با بسیاری از خدمات تبلیغاتی دیگر برابری کرده و گاها بیشتر می‌باشد. اما تمامی این موارد مستلزم به کارگیری افراد متخصص در زمینه طراحی سایت برای تحویل یک بستر هماهنگ با نیاز‌های شما می‌باشد. پس انتخاب طراحان وبسایت کاربلد اساسی ترین گام برای داشتن یک سایت خوب و مخاطب پسند است. 
بنابراین به راحتی با دسترسی به سایت و اپلیکشین "خدمت از ما" از مزایای ثبت سفارش رایگان برای داشتن در اختیار داشتن یک طراح سایت متخصص بهرمند شده و امکان استعلام قیمت رایگان را نیز برای خود فراهم آورید.

 

قیمت طراحی سایت بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

سوالی که همیشه از سمت کاربران متقاضی طراحی سایت مطرح است؛ قیمت طراحی وبسایت می‎باشد. قیمت طراحی سایت را نمی‌توان بصورت یکپارچه به مشتریان اعلام کرد. در واقع متناسب با خدمات درخواستی، زبان برنامه نوسیی مد نظر و پیچیدگی سایت می‌تواند، قیمت متفاوتی داشته باشد. تخصص و سختی کار نیز تا حدودی می‌تواند تاثیرگذار باشد.

نوشتن یک وبسایت، طراحی آن و علاوه براین موارد گاها پشتیبانی از سایت بر عهده تیم برنامه نویسی است و تعیین قیمت طراحی سایت نیز متناسب با همه موارد بیان شده متغیر است. با یک ثبت سفارش رایگان در اپلیکشیشن و سایت "خدمت از ما" به راحتی می‌توانید با بیان نیاز خود از طراحان سایت متخصص و فعال در این سایت استعلام قیمت رایگان بگیرید.

 

 

چه زمانی به متخصصین طراحی سایت نیاز دارید؟

شما به عنوان یک کاربر، یک فارغ التحصیل، یک کارآفراین و یا مدیر یک مجموعه وابسته حیطه فعالیت خود ممکن است به یک سایت نیاز داشته باشید. در واقع هر فردی بر اساس خلاقیت و هوش خود می‌توان بستر طراحی سایت برای ارائه خدمات خود در دنیای آنلاین استفاده کرده و نبض فضای وب را در دست بازار و خدمات خود نگهدارد. 

 

در این قسمت به میزان یک سری نیاز‌های افراد برای داشتن ارتباط با یک متخصص طراحی سایت اشاره می‌کنیم:

  • فارغ التحصیل یک رشته بخصوص و ارائه رزومه و تخصصات از طریق یک سایت شخصی
  • یک کارآفرین و ارائه خدمات و تولیدات خود بصورت آنلاین از طریق پلتفرم یک سایت خدماتی
  • مدیر یک مجموعه و ارائه نحوه کسب و کار و اعطای نمایندگی به شهرهای مختلف از طریق یک سایت بازاریابی
  • مدیر یک شرکت بازرگانی و ارائه و ثبت فعالیت ها و خدمات و اخبار مجوعه از طریق یک سایت بازرگانی
  • یک محیط آموزشگاهی و ایجاد یک پلتفرم برای ثبت دانشجو و دانش آموزان و ایجاد ارتباط متناسب با آنها از طریق یک سایت آموزشگاهی 

موارد بیان شده بخش کوچکی خدمات ارائه شده از طریق یک طراحی سایت و نیاز کاربران به یک متخصص در این زمینه است.

 

 

یک آشنایی مختصر با طراحی سایت

بطور کلی طراحی سایت چیست؟طراحی سایت شامل مهارت‌ها و کدنویسی‌ها برای ارائه نیاز افراد با یک فریم و قالب مشخص است. طراحی سایت در دو قسمت طرح گرافیکی سایت و جلوه سایت و همین طور قسمت‌هایی که برای کاربر قابل مشاهده نمی باشد.

امروزه افراد زیادی به دنبال داشتن یک فضای کاربردی و مناسب برای ارائه خدمات و جذب مشتری در فضای وب هستند. طراحی سایت به شکل‌های مختلف و زبان‌های برنامه نویسی متنوع به راحتی این نیاز کاربران را پوشش می‌دهد. 

 

 

انجام طراحی سایت در انواع مختلف و بر اساس نیاز افراد در دسته‌های مختلف بصورت زیر ارائه می‌شود:

سایت‌های ثابت (Static Website)

طراحی سایت در این نمونه به صورتی است که تمامی اطلاعات در آنها گذاشته شده و غالبا بصورت HTML طراحی و کدنویسی می‌شوند. امینت بالایی داشته و با قیمت مناسب تری ارائه می‌شوندو سرعت اجرای این نوع سایتها از طریق موتورهای جستجوگر بالاست.

 

سایت‌های پویا (Dynamic Website)

در این نوع طراحی سایت دسترسی به مدیریت سایت برخلاف سایت ثابت آزاد بوده و صاحب سایت می‌توان هر زمان که نیاز دارد در آن تغییراتی را ایجاد کند.. اکثر سایت‌های پویا به زبان‌های Php، ASP.Net و ASP نوشته می‌شوند. از زبان‌هایی مانند CSS و Silver light نیز برای اضافه کردن قابلیت‌های بیشتر استفاده می‌شود.

 

 

پورتال‌ها (Portal)

طراحی سایت در این حالت بر اساس جمع شدن چندین سایت پویا برای ارائه یک پلت فرم جامع و کاربردی می‌باشد. از این سبک طراحی سایت بیشتر برای سایت‌های خبری و آموزشگاهی استفاده می‌شود.
سایت‌های فلش
طراحی سایت برای این نوع با گرفیک زیبا و جذاب صورت می‌گیرد. این سایت‌ها نیمه پویا هستند و با نرن افزارهای خاص طراحی می‌شوند و سرعت بارگذاری پایینی دارند.


طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس با ارائه هزاران قالب در استور‌های معتبر دنیا توانسته است جایگاه مناسبی برای طراحی سایت‌های شرکتی، بازرگانی و فروشگاهی برای خود ایجاد کند. امروزه طراحی سایت وردپرس از جمله محبوب ترین درخواست‌های طراحی سایت در دنیاست. بنابراین افراد زیادی را متمایل و مشتاق به آموزش طراحی سایت در این زمینه کرده است.

 

 

نحوه ثبت سفارش برای طراحی سایت در "خدمت از ما"

با ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" بصورت آنلاین از طریق اپلیکیشن و سایت در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه‌ای با طراحان و متخصصین فعال در "خدمت از ما" برای طراحی سایت در ارتباط باشید. پس از شرح پلتفرم دخواستی، طرح مورد نظر و نوع سایت از به راحتی استعلام قیمت رایگان گرفته و طراحی سایت خود را به یک تیم متخصص در این زمینه بسپارید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
طراحی سایت

نظرات

کیارش حمزه زاده
کیارش حمزه زاده
5.0 (از 1 نظر)
2 خدمت موفق
طراحی سایت
کیانا ارست

به نظرم این که آدم توی کارش حرفه ای باشه خیلی اهمیت داره من قبلا به دلیل عدم آگاهی طراحی وب سایت فروشگاهی و به یه دانشجو دادم اما آقای حمزه زاده با تیم مجرب و پشتیبانی حرفه ای که دارند واقعا کسب و کار من و به اوج رسوندن و اخلاق فوق العاده نظم بی نظیر و کیفیت کار بالایی دارن و مشاورینشون با صبر زیاد مشکلات و برطرف می‌کنند ممنون از شرکت خوبتون

حسین پاشایی پاشایی کورعباسلو
حسین پاشایی پاشایی کورعباسلو
5.0 (از 1 نظر)
1 خدمت موفق
طراحی سایت
مهدی توحیدلو

کار من طراحی وبسایت بود. ایشان بسیار صبورانه پاسخگوی همه پرسش‌ها هستند. یک سایت بسیار زیبا طراحی کردند. ازشون ممنونم و امیدوارم همواره موفق و پیروز باشند.

خدمات تخصصی ماهان
خدمات تخصصی ماهان
5.0 (از 2 نظر)
1 خدمت موفق
طراحی سایت
امیر سعیدی

سلام، کار خیلی عالی و بدون ایراد انجام شد، از کار ایشان خیلی راضی بودم و خیلی خوش اخلاق و با حوصله بودند.

در این شهرها می توانید سفارش طراحی سایت را ثبت کنید: