قیمت سیم پیچی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سیم پیچی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به سیم پیچی نیاز دارید؟

سیم پیچی را به متخصصش بسپار

انجام انواع خدمات مربوط به سیم پیچی در لوازم الکتریکی و تعمیرات آنها بسیار کاربرد دارد. حرفه سیم پیچی برای کاربرد در تعمیرات، تعویض موتور‌های الکتریکی، سیم پیچی موتور کولر و تجهیزات به کار رفته در وسایل برقی به کار گرفته می‌شود.

گستردگی فعالیت‌های وابسته به سیم پیچی موتور و انواع تجهیزات الکتریکی توجه افراد زیادی را به یادگیری و به کار گیری این حرفه جلب کرده است. در تمام وسایل برقی از الکتروموتور استفاده شده است که در صورت خرابی آن با استفاده از خدمات سیم پیچی موتور به تعمیر آن بپردازید. جایگاه لوازم الکتریکی در زندگی امروز و نیاز به تعمیرات و سرویس این لوازم رو به افزایش است.

شما می‌توانید با بازار آنلاین "خدمت از ما" به بهترین متخصص و مناسب ترین قیمت سیم پیچی موتور کولر، پمپ آب کولر و خدمات مربوط به سایر وسایل برقی دسترسی داشته باشید. کافی است که یک درخواست رایگان جهت سیم پیچی موتور لوازم برقی در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" انجام دهید.

 

قیمت سیم پیچی موتور کولر

 

 

قیمت سیم پیچی موتور کولر و سایر وسایل برقی؟

قیمت سیم پیچی موتور کولر و یا موتور انواع لوازم برقی به عوامل مختلفی بستگی داردف به همین دلیل نمی‌توان برای آن هزینه مشخصی تعیین کرد. بنابراین هزینه سیم پیچی موتور کولر بر اساس نوع مشکل و پس از بازبینی وضعیت موتور کولر یا سایر لوازم برقی قابل تخمین و تعیین است.

اما بازار آنلاین "خدمت از ما" این بستر را فراهم کرده است که، شما به راحتی در منزل و با چند کلیک ساده، قیمت انواع سیم پیچی مانند قیمت سیم پیچی موتور کولر، پمپ آب و سایر وسایل برقی را از 5 متخصص در شهر خود دریافت کنید. شما در هنگام ثبت سفارش، به چندین سوال پاسخ می‌دهید و متخصصین بر اساس همان موارد، قیمت دقیق خدمات را ارسال می‌کنند.

 

عوامل موثر بر قیمت سیم پیچی موتور کولر چیست؟

همانطور که گفتیم، قیمت سیم پیچی موتور کولر و موتور سایر لوازم برقی دیگر، بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود، که در ادامه به شرح این موارد می‌پردازیم.

 • میزان توان و ظرفیت موتور کولر 
 • قیمت تجهیزات مورد نیاز و قطعات آسیب دیده 
 • میزان خرابی موتور
 • نحوه انجام کار
 • جنس مواد مصرفی و سیم مورد استفاده در سیم پیچی
 • هزینه ایاب و ذهاب متخصص سیم پیچی
 • دستمزد متخصص

 

قیمت سیم پیچی موتور کولر بر اساس قدرت آن

برای توضیح اینکه چطور قدرت و توان موتور بر قیمت سیم پیچی آن موثر است، با یک مثال شروع می کنیم، فرض کنید که شما دو موتور کولر دارید و می‌خواهید بدانید که قیمت سیم پیچی موتور کولر چقدر می‌شود. هر کدام از این موتورها، مناسب کولر های آبی با ظرفیت مختلف هستند.

موتور پرقدرت تر، که مناسب کولر با ظرفیت بالاتر استف برای تولید انرژی مکانیکی، نیاز به کویل‌های بزرگتر دارد و به همین دلیل، میزان سیم مصرفی در سیم پیچی و همچنین زمان لازم برای انجام آن بیشتر است.

در نهایت هرچه قدر موتور کولر، بیشتر باشد، هزینه سیم پیچی موتور کولر هم افزایش می‌یابد. این مورد روی قیمت سیم پیچی موتور تمامی وسایل برقی موثر است.

 

هزینه سیم پیچی موتور کولر

 

جنس سیم چگونه بر قیمت سیم پیچی موتور کولر موثر است؟

میزان سیم مورد نیاز و همچنین نوع و کیفیت سیم مصرفی در مراحل سیم پیچی، روی قیمت سیم پیچی موتور موثر است. به طور کلی دو نوع سیم برای سیم پیچی موتور استفاده می‌شود، یکی سیم مسی و دیگری سیم آلومینیومی است.

از آنجایی که هزینه سیم مسی، خیلی بیشتر از آلومینیومی است، قیمت سیم پیچی موتور کولر، آسانسور، یخچال و... نیز متفاوت تعیین می‌شود.

 

چگونه خدمات و هزینه سیم پیچی موتور کولر را دریافت کنید؟

برای دسترسی به متخصصین و دریافت هزینه خدمات از جمله، قیمت سیم پیچی موتور کولر، پمپ آب، یخچال و... به راحتی می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" کمک بگیرید. به این صورت که ابتدا نوع خدمات مورد نیازتان را انتخاب می کنید و سپس شهر خود را مشخص می کنید.

حالا باید به سوالاتی که پیرامون جزئیات خدمات مورد نیازتان است پاسخ دهید. پس از چند دقیقه 5 متخصص هزینه سیم پیچی موتور لوازم برقی شما را ارسال می کنند. حالا کافی است که به پروفایل هر متخصص رفته و سابقه و میزان مهارت هر کدام و نظرات مشتریان قبلی را از نحوه ارائه خدمات مطالعه و بررسی کنید و بهترین فرد برای سیم پیچی موتور را انتخاب کنید.

 

مزایای ثبت سفارش برای خدمات سیم پیچی موتور در "خدمت از ما"

از جمله موارد استفاده از خدمات سیم پیچی موتور الکتریکی انجام تعمیرات لوازم برقی و سرویس تجهیزات وابسته به آن مثل سیم پیچی موتور کولر آبی یا گازی است. امروزه با توجه به افزایش قیمت لوازم برقی نیاز به تعمیرکاران موتور این لوازم بیشتر از قبل شده است. یافتن افراد متخصص در انجام و سرویس سیم پیچی تجهیزات الکتریکی یک امر مهم در انجام تعمیرات و سرویس لوازم برقی در این زمینه است.

عملکرد ضعیف لوازم برقی گاها در اثر اختلال در سیستم موتور لوازم الکتریکی است. برای مثال ضعیف شدن موتور کولر می‌تواند به سیم پیچی موتور کولر مرتبط باشد. انتخاب افراد غیر متخصص در زمینه سیم پیچی موتور لوازم الکتریکی علاوه بر عدم توانایی در رفع عیب و سرویس مناسب ممکن است از کارافتادن و ضرر مالی را به دنبال داشته باشد.اما یک فرد متخصص و فنی برای سیم پیچی را از چه طریقی قابل شناسایی است؟

 

سیم کشی موتور کولر

 

با ثبت یک سفارش رایگان در "خدمت از ما" به راحتی می‌توانید، درخواست اعزام یک فنی کار و فرد متخصص در زمینه سیم پیچی برای سیم پیچی کولر و تعمیر و سرویس موتور لوازم الکتریکی داشته باشید. این امر علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه کاربران متقاضی، احتمال آسیب به وسایل برقی و ضرر مالی را کاهش می‌دهد. انتخاب "خدمت از ما" تا حد زیادی مشکل یافتن فنی کار و تکنسین سیم پیچی را برطرف می‌کند.

از مزایای دیگر انتخاب فنی کار و تکنسین برای خدمات سیم پیچی از طریق اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" عبارت اند از:

 • مشاهده سوابق کاری قبلی افراد و نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد آنها
 • امکان دریافت قیمت خدمات پیش از ثبت سفارش نهایی.
 • تیم پشتیبانی "خدمت از ما" روند ارائه خدمات توسط متخصص و رضایت شما را پیگیری می‌کند.
 • شما در هر زمان از روز و در تمام روزهای هفته حتی روز تعطیل، امکان ثبت سفارش و دسترسی به متخصصین را دارید.

 

سیم پیچی موتور چیست؟ در چه مواردی کاربرد دارد؟

ممکن است برای شما ابهامات در خصوص شغل سیم پیچی و فعالیت‌های تشکیل دهنده این حرفه ایجاد شده باشد. در این قسمت به معرفی این حرفه و شاخه‌های مرتبط برای آشنایی بیشتر می‌پردازیم.

اصطلاح سیم پیچی ارتباط این واژه با انرژی برق و مغناطیسه را اثبات می‌کند. قرار گرفتن سیم‌ها به دور موتور و لوازم الکتریکی بصورت دوار بوجود آورنده یک میدان مغناطسی در اثر عبور جریان الکتریکی از این سیم‌ها را به دنبال دارد. امروزه این سبک سیم پیچی در موتور لوازم برقی مثل کولر و تجهیزات آن مثل پمپ آب قابل مشاهده است. 

موارد کاربردی سیم پیچی در انواع موتور‌های الکتریکی، ترانس‌ها، فیلتر‌های الکتریکی، مدارهای مخابراتی و نوسان سازهای الکتریکی بسیار وسیع و گسترده است. بر اساس موارد بیان شده در خصوص ماهیت حرفه سیم پیچی به نکاتی درباره کاربرد این شغل می‌پردازیم.

 

آموزش سیم پیچی موتور

 

آموزش سیم پیچی حرفه‌ای

امروزه وابسته به نیاز افراد به یک متخصص در زمینه تعویض و تعمیرات موتور لوازم برقی نیاز، کاربرد حرفه سیم پیچی بیش از پیش حس می‌شود. بنابراین افراد زیادی به این حرفه بصورت یک شغل برای آینده نگاه کرده و به یادگیری سیم پیچی با گذراندن دوره‌های آموزش سیم پیچی حرفه ای پرداخته اند.

 

آموزش سیم پیچی موتور کولر

سیم پیچی موتور کولر یکی از موارد پر کاربرد استفاده از این حرفه در تعمیرات لوازم برقی به شمار می‌آید. افراد با گذراندن دوره آموزش سیم پیچی موتور کولر و دیگر لوازم برقی مثل پنکه رومیزی به راحتی می‌توانند برای خود در این زمینه ایجاد شغل کنند.

 

سیم پیچی دینام کولر

 

انواع دیگر یادگیری سیم پیچی در قالب آموزش سیم پیچی پمپ آب، یادگیری ترسیم و فراخوانی نقشه سیم پیچی پنکه رو میزی، نحوه تعویض سیم پیچی سوخته یک موتور الکتریکی و در نهایت سیم پیچی استاتور برای کاربرد این حرفه به عنوان یک شغل صورت می‌گیرد. 

 

چرا نیاز به سیم پیچی موتور زیاد شده است؟

 • گاهی اوقات برای تعمیر نیاز به سیم بیشتری جهت سیم پیچی موتور کولر است، اما به دلیل اینکه قیمت سیم در بازار بالا رفته است، افراد از سیم کمتری استفاده کرده و همین کار باعث کوتاه شدن مدار و سوختگی آن می‌شود.
 • استفاده از سیم هایی با کیفیت بد، باعث سوختگی موتور می‌شود.
 • گاهی اوقات بر اثر نوسانات برق ،موتور لوازم برقی می‌سوزد، که در چنین شرایطی نیاز به سیم پیچی موتور است.
 • در فصل گرما، سرویس نشدن کولر آبی و روغن کاری نکردن قطعات، باعث خرابی و نیاز به سیم پیچی موتور کولر می‌شود.

 

با توجه به موارد گفته شده، انتخاب یک متخصص ماهر برای خدمات سیم پیچی، سیم پیچی کولر آبی، گازی، آرمیچر و... اهمیت زیادی دارد. تمامی متخصصین فعال در "خدمت از ما" از تجربه و سابقه بالایی برخوردارند. شما به راحتی می توانید برای در یافت خدمات و همچنین قیمت سیم پیچی موتور کولر، آرمیچر، پمپ آب و... از سرویس آنلاین "خدمت از ما" کمک بگیرید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سیم پیچی

نظرات

علی عمادالدین
علی عمادالدین
5.0 (از 9 نظر)
4 خدمت موفق
سیم پیچی
امیر ابراهیمی

بسیار منصف و خوش قول بودن روز جمعه پمپ موتورخانه ما رو تا قبل از غروب تعمیر و نصب کردن براشون آرزوی سلامتی میکنم

علی عمادالدین
علی عمادالدین
5.0 (از 9 نظر)
4 خدمت موفق
سیم پیچی
محمدرضا بیگدلی

دقت، انجام کار به نحو احسن و در کمترین زمان ممکن با هزینه قابل قبول، دلسوزی در انجام کار، وقت گذاشتن به طور مطلوب.

پیام حسن پور
پیام حسن پور
5.0 (از 283 نظر)
434 خدمت موفق
سیم پیچی
محسن سمنارشاد

بسیار مجرب، با انصاف، خوش اخلاق و وقت شناس بودند واقعا از خدمات ایشون لذت بردم انشاالله همیشه تندرست باشند

در این شهرها می توانید سفارش سیم پیچی را ثبت کنید: