لوله کشی اسپیلت

تعمیر کولر گازی و اسپلیت
شما در حال مطالعه در مجله "خدمت از ما" هستید
لوله کشی اسپیلت

لوله کشی اسپیلت را به کاربلدش بسپارید

لوله کشی اسپیلت توسط لوله کش اسپیلت ماهر یک فرایند مهم در تعمیر اسپیلت است. همه ترجیح می‌دهند لوله کشی اسپیلت خود را به کسی بسپارند که در سریع ترین زمان بهترین کار را ارائه دهد. شرکت خدمت از ما سعی کرده است نیروهای متخصصین لوله کش اسپیلت خود را به گونه ای آموزش دهد که خدمات را طبق خواسته مشتری انجام داده تا بتواند رضایت مشتری را جلب کند.

در این مقاله می‌توانید با آموزش‌هایی از قبیل آموزش لوله کشی توکار کولر گازی، نحوه اجرای لوله کشی کولر گازی، نحوه لوله کشی توکار کولر گازی، نحوه لوله کشی داکت اسپلیت، نحوه لوله کشی کولر گازی ساختمان، آموزش پوشاندن لوله کولر گازی، لوله گذاری کولر گازی و همچنین میزان قیمت لوله مسی کولر گازی 24000 آشنا شوید ما با همراهی بهترین لوله کش اسپیلت با شما همراه خواهیم بود.

سوال‌های رایج مشتریان در رابطه با لوله کشی اسپیلت

 

هزینه لوله کشی اسپیلت به چه عواملی بستگی دارد؟

برای هزینه لوله کشی اسپلیت عوامل زیادی تاثیر گذار هستند و ممکن است این هزینه نزد افراد متخصص مختلف متفاوت باشد. از مهم ترین عوامل می‌توان به هزینه دستمزد با توجه به پیچیدگی کار، مصالح استفاده شده، تعداد نیروی به کار رفته، روکار یا توکار بودن نحوه ی لوله کشی، نحوه ی اجرای لوله کشی کولر گازی و ... بستگی دارد. اما شما نگران هزینه لوله کشی اسپلیت نباشید زیرا نیروهای متخصص خدمت از ما مناسب ترین هزینه‌ها را برای شما تخمین می‌زنند.

 

مزایای لوله کشی توکار کولر گازی چیست؟

نحوه ی لوله کشی داکت اسپلیت به گونه ای می‌باشد که با پوشاندن لوله کولر گازی، شما هیچ تغییری در ظاهر ساختمان خود نمی‌بینید و اگر این کار به دست یک متخصص بسپارید می‌توانید مزایای این نوع لوله کشی ساختمان را با چشمان خود ببینید ما در زیر مزایای لوله کشی توکار کولرگازی را از نظر یک لوله کش ساختمان آورده‌ایم:

 

مزایای لوله کشی کولر گازی ساختمان به صورت توکار

  • می‌توان کولر گازی را در هر جایی از منزل که بخواهیم نصب کنیم.
  • یکی از مهمترین مزایای آن میتوان به زیبایی پنل داخلی و همچنین قابلیت هماهنگ شدن آن با فضا و دکوراسیون داخلی خانه اشاره کرد.
  • از آنجایی که هدف پوشاندن لوله کولر گازی می‌باشد ظاهر خانه تغییری نمی‌کند و شما می‌توانید کولر را به گونه‌ای انتخاب کنید که با دکوراسیون منزل شما متناسب باشد.

 

معایب لوله کشی اسپیلت روکار چیست؟

با آمدن روش‌های جدید لوله کشی ساختمان روش‌های قدیمی منسوخ می‌شوند و طرفداران کمی خواهند داشت. یکی از این روش‌های قدیمی لوله کشی اسپیلت به صورت روکار می‌باشد ما برای بیشتر آشنا شدن شما با لوله کشی روکار کولر گازی معایب این روش را در زیر آورده‌ایم:

 

معایب لوله کشی به صورت روکار

  • اگر لوله انتقال آب اسپیلت مشکل داشته باشد باعث خراب شدن دیوار و یا کاغذ دیواری می‌شود.
  • چون لوله‌ها روکار وقابل دسترس هستند احتمال اینکه آسیب ببینند و مشکلات زیادی را فراهم کنند زیاد می‌باشد.
  • در بعضی از موارد برای لوله کشی اسپلیت نیاز است از لوله‌های ضخیم و کابل‌های برق استفاده شود که اگر این مصالح به صورت روکار استفاده شوند باعث می‌شوند زیبایی منزل از بین برود.

 

برای لوله کشی اسپیلت توکار چه نکاتی باید رعایت شود؟

 

انتخاب مناسب ترین سایز لوله مسی

لوله‌های مسی از مهم ترین مصالح تاثیر گذار در بازدهی کولر می‌باشد و اگر لوله کش ساختمان مناسب ترین سایز را استفاده نکند ممکن است در آینده نه چندان دور شما مجبور شوید لوله‌ها را تعویض و نصب کنید پس برای جلوگیری از به وجود آمدن این مشکلات کار را به یک متخصص بسپارید.

 

لوله‌ها را تمیز نگه دارید

شما می‌توانید با گذاشتن در پوشی در ابتدا و انتهای لوله هنگام انجام کارهای ساختمانی لوله‌ها را تمیز نگه دارید و با تمیز نگه داشتن لوله‌ها طول عمر لوله‌ها را افزایش دهید و از آسیب دیدن لوله‌ها جلوگیری کنید.

 

لوله کشی اسپلیت

 

لوله‌ها شکسته نشود

هنگام نصب یونیت‌های اسپیلت باید نکاتی را رعایت کنیم که یکی از آن نکات در مورد لوله‌ها می‌باشد. برای نصب یونیت داخلی 30 تا 60 سانت از لوله باید بیرون از دیوار قرار داشته باشد همچنین برای نصب یونیت خارجی 100 تا 150 سانت از لوله باید بیرون باشد. شکستگی لوله هنگامی اتفاق می‌افتد که کارگرانی که مشغول کار ساختمان هستند آگاهی نسبت به این موضوع نداشته و به لوله‌هایی که بیرون قرار دارند آسیب وارد می‌کنند.

 

عایق کردن لوله‌ها

بهترین کار برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به لوله‌ها عایق کردن آن‌ها می‌باشد شما می‌توانید با عایق کردن لوله‌ها از وارد شدن گرد و غبار و یا ضربات به لوله جلوگیری کنید همچنین می توانید با بستن لوله‌ها به کمک بست کمربندی از شل شدن لوله‌ها جلوگیری کنید.

 

لوله خروجی آب

لوله خروجی آب باید به گونه ای تعبیه شود که شیب کافی برای تخلیه آب داشته باشد همچنین باید حواسمان باشد که این مسیر مسدود نشده باشد وگرنه در صورت مسدود بودن کولر دچار مشکل می‌شود و مشکلات فراوانی را به وجود می‌آورد.

5 امتیاز از 5 رای

تعمیر کولر گازی و اسپلیت

برای سرویس تعمیر کولر گازی و اسپلیت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با تعمیر کولر گازی و اسپلیت

مطالب مرتبط با سرمایشی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading