فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش

ثبت درخواست " تعمیر ماشین ظرفشویی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش

قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش از سری مواردی است که در هنگام استفاده از این وسیله در آشپزخانه باید به آن دقت شود. راهنمای فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش در کنار دیگر نکات استفاده از ماشین ظرفشویی مانند آشنایی با علامت شیر آب در ماشین ظرفشویی بوش، محل ورودی آب ماشین ظرفشویی بوش، نحوه exclusive ماشین ظرفشویی بوش سری 4، تنظیم سختی آب ماشین ظرفشویی بوش و در نهایت زمان کاربرد دکمه machine care در ظرفشویی بوش می‌باشد. فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش هر گونه نگرانی و دلهره والدین را در هنگام استفاده از این وسیله آشپزخانه از بین می‎برد. این امر به این شکل است که در هنگام فعال شدن قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش دیگر دکمه‌ها نیز قفل می‌کنند.

عملکرد قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش تا حد زیادی مانع ایجاد هر گونه اختلال بیرونی در زمان روشن بودن دستگاه و شستن ظرف‌ها می‌شود. محدود کردن کاربرد ماشین طرفشویی به شستن و تمیز کردن ظروف تا زمان آف کردن آن از جمله مواردی است که با لمس دکمه قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش رخ می‌دهد.

 

دکمه machine care در ظرفشویی بوش

 

کاربرد قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش

قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش بعنوان یک اطمینان دهنده برای داشتن یک شستشوی ظروف بدون خطر می‌باشد. قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش یک ویژگی کاربردی برای جلوگیری از دسترسی کودکان در هنگام کار ماشین ظرفشویی است. عملکرد این دکمه به صورتی است که از لحظه فعال شدن تا زمان شستشوی کامل ظروف تمام دکمه‌ها و بخش‌های ماشین ظرفشویی قفل شده و مابقی دکمه‌های تعبیه شده بر روی دستگاه قدرت عملکردی خود را از دست می‌دهند.

 

کاربرد قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش

 

در این مطلب با مشاهده نحوه فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش در سری ساخت‌های مختلف با شما همراه خواهیم بود.

 

قفل کودک ظرفشویی بوش سری 6

همان طور که در ابتدای مطلب اشاره داشتیم یکی از امکانات پر کاربرد ماشین‌های ظرفشویی بوش قفل کودک است. قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش با این هدف طراحی شده است که نگرانی والدین بابت کنجکاوی‌های خردسالان را برطرف کند. این قابلیت گاها با دردسرهایی مانند قفل شدن دستگاه و نمایش علامت کلید بر صفحه نمایشگر، همراه است که افراد را در استفاده از ماشین ظرفشویی دچار مشکل می‌کند. زیرا در صورت فعال شدن قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش دیگر هیچ دکمه‌ای عمل نمی‌کند.

 

قفل کودک ظرفشویی بوش سری 6

 

برای فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش پس از اتمام چرخه شستشو و آمادگی دستگاه برای کار مجدد، دکمه control lock یا علامت کلید را روی پنل بیابید و آن را به مدت ۳ تا ۴ ثانیه نگه دارید تا دستگاه کاملا قفل شود. برای غیر فعال کردن قفل کودک ماشین ظرفشویی همین دکمه را به مدت چند ثانیه نگهدارید تا غیر فعال شود.

قفل کودک ظرفشویی بوش سری 7

قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش سری 7 همانند قفل کودک در سری 6 این ماشین ظرفشویی عمل می‌کند. در هنگام استفاده از این مدل ماشین ظرفشویی با لمس دکمه control lock بر روی مانیتور یا سطح دستگاه این امکان را در هنگام شستشوی ظروف فعال کنید. استفاده از دفترچه راهنمای کار با ماشین ظرفشویی بوش بهترین پیشنهاد در هنگام استفاده از این دستگاه است.

 

قفل کودک ظرفشویی بوش سری 7

 

قفل کودک ظرفشویی بوش سری 8

قفل کودک ماشین ظرفشویی بوش سری 8 یکی از پیشرفته ترین امکانات این دستگاه به شمار می‌آید. این دکمه با عنوان child lock بر روی ماشین ظرفشویی قرار گرفته است. با فعال کردن قفل کودک همه دکمه‌های دستگاه غیرفعال شده تا از اتفاقات ناگهانی توسط کودک خردسال شما پیشگیری شود. قفل کودک تنها در زمان روشن بودن دستگاه قابل کاربردی است و برای استفاده مجدد از سایر دکمه‌ها ابتدا باید قفل کودک غیرفعال شود.

 

قفل کودک ظرفشویی بوش سری 8

 

راهنمای استفاده ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش از ویژگی‌های کاربردی زیادی برخوردار است که در این قسمت به معرفی تعدادی از دکمه‌ها و نحوه عملکرد آنها اشاره می‌کنیم.

 

تنظیم سختی آب ماشین ظرفشویی بوش

یکی از مهم ترین نکات در هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی بوش و دیگر برند‌های این دستگاه تنظیم سختی آب است. این عملکرد تا حد زیادی بر روی شستشوی ظروف تاثیر دارد. برای فعال کردن این قابلیت در هنگام شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی مراحل زیر را طی می‌کنیم.

 • دکمه روشن/خاموش (کلید اصلی) را فشار دهید.
 • دکمه انتخاب برنامه A را فشار دهید و در همان حال نگاه دارید و همزمان دکمه استارت را آنقدر فشار دهید تا علامت …H:0 روی صفحه ظاهر شود.
 • دکمه مشخص شده با حرف A را فشار داده و بطور همزمان دکمه استارت را نیز تا زمان ظاهر شدن حرف …H:0 نگهدارید.
 • حال هر دو دکمه را رها کنید. در این حالت چراغ دکمه A چشمک زده و همزمان علامت H:04 که درجه تنظیمات کارخانه است ظاهر می‌شود.
 • در حال حاضر دکمه انتخاب برنامه C را فشار دهید. هر بار فشار دادن این دکمه تنظیمات و درجه سختی آب را بالاتر می‌برد. این عمل تا رسیدن به حالت H:07 ادامه داشته سپس به حالت اولیه بر می‌گردد.
 • با فشردن دکمه استارت درجه انتخاب شده به حافظه دستگاه سپرده می‌شود.

 

راهنمای استفاده ماشین ظرفشویی بوش

 

آشنایی با دکمه‌های تعبیه شده بر روی ماشین ظرفشویی بوش

 • دکمه Eco: نشاندهنده سازگار بودن فعالیت این دستگاه با محیط
 • دکمه Auto: حالت خودکار برای درجه‌های مختلف آلودگی
 • وضعیتGlass/Delicate: قراردادن ماشین ظرفشویی در شرایطی مناسب با ظرف‌های شکننده
 • وضعیتRegular/Normal: حالت نرمال عملکرد ماشین ظرفشویی برای نیازهای روزمره
 • وضعیت Intensive/Heavy: مخصوص برای ظرف‌های بسیار کثیف
 • وضعیت One hour/Express/Speed60: حالت فشرده برای زمانهای کم، سریع، برای مواقع ضروری
 • وضعیت Rinse: بعنوان یک پیش شستشو برای آبکشی ظرف‌ها
 • وضعیت Rinse & Hold: خیساندن ظرف‌ها به منظور عدم تثبیت لکه‌های چربی

 

آشنایی با دکمه‌های تعبیه شده بر روی ماشین ظرفشویی بوش

4.5 امتیاز از 2707 رای


تعمیر ماشین ظرفشویی
برای سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین