بهترین برندهای سیستم صوتی خودرو

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
بهترین برندهای سیستم صوتی خودرو

بهترین برندهای سیستم صوتی خودرو را تا چه حد می‌شناسید؟ یا بهتر است این گونه عنوان کنیم که هنگام تجهیز کردن خودروتان به انواع سیستم صوتی تا چه اندازه رده بندی سیستم صوتی برایتان اهمیت دارد؟ بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو و توجه به راهنمای خرید سیستم صوتی ماشین یکی از ضرورتی ترین نکات در زمان جمع کردن یک سیستم صوتی خوب در انواع ماشین است. شناخت بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو برای افرادی که علاقمند به داشتن یک فضای مطلوب در ماشین خود در هنگام سفر و یا مواقع دیگر هستند کارساز است. در این مطلب به معرفی بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو در راستای یک انتخاب مناسب تجهیزات صوتی در انواع ماشین پرداخته‌ایم.

بازار سیستم صوتی خودرو با ارائه انواع بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو، کیفیت صدا و ماندگاری بالا را برای شنیدن یک موزیک مطلوب در انواع ماشین فراهم می‌کند. اینکه چگونه یک سیستم صوتی خوب را جمع کنیم تا حد زیادی به خرید تجهیزات مناسب در هنگام بستن سیستم صوتی بر روی ماشین وابسته است.

 

چگونه یک سیستم صوتی خوب را جمع کنیم

 

بهترین برندهای سیستم صوتی خودرو

شناخت بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو بیشتر مختص افرادی است، که به تازگی ماشین خریده‌اند و یا تصمیم به تعویض سیستم صوتی ماشین دارند. داشتن امکانات لازم برای شنیدن یک موزیک مطلوب در هنگام رانندگی خواسته بیشتر افراد است. این امکانات از طریق آشنایی با بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو و پیروی از راهنمای خرید سیستم صوتی ماشین به راحتی فراهم می‌شود.

 

بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو

 

امروزه برند‌های زیادی از بهترین سیستم‌ها در بازار سیستم صوتی خودرو معرفی شده و برای مصارف مختلف و بر اساس سبک و نوع خودرو به افراد پیشنهاد می‌گردد.

 

راهنمای خرید سیستم صوتی ماشین

اهمیت شناخت بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو نیاز به راهنمای خرید سیستم صوتی ماشین را به وجود می‌آورد. تشخیص بهترین برند ساب ووفر خودرو در سال‌های اخیر و همین طور آشنایی با بهترین باند ماشین بدون آمپلی از سری نکات مهم در انتخاب بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو در هنگام خرید است.

 

راهنمای خرید سیستم صوتی ماشین

 

بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو در ایران

متاسفانه اهمیت سیستم صوتی در هنگام تولید انواع خودروی ایرانی بسیار پایین است. این امر به گونه‌ای است که بیشتر افراد هنگام خرید خودرو باید به فکر نصب یک سیستم صوتی مناسب بر روی کابین خودرو باشند. بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو در ایران با توجه بیشترین خرید و فروش در بازار سیستم صوتی خودرو در دست برندهای پایونیر،کنوود و JVC است.

 

بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو در ایران

 

از جمله محصولات پر کاربرد در این دو برندهای پایونیر،کنوود می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • اسپیکر معروف و با کیفیت پایونیر (TS-6975 V2)
 • اسپیکر با ویژگی‌های کاربردی کنوود (KFC-HQ 718EX )

 

اسپیکر معروف و با کیفیت پایونییر (TS-6975 V2) - اسپیکر با ویژگی‌های کاربردی کنوود (KFC-HQ 718EX )

 

در ادامه برای آشنایی بیشتر با بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو در ایران بر اساس سه برند نامبرده می‌پردازیم.

Pioneer DEX-P99RS

از بهترین برند‌های سال 2019 در تولید سیستم صوتی ماشین می‌توان به Pioneer اشاره داشت. این محصول به دلیل داشتن ویژگی‌های زیر در دسته بندی بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو قرار گرفته است.

 • شامل یک تک گیرنده‌ی مدل DIN MVH-295BT و یک تقویت کننده چهار کاناله با قدرت 650 وات است.
 • صداهای پخش شده واضح و عاری از هر گونه نویز بوده و امکان کنترل از راه دور باس هر موزیک وجود دارد.
 • از کلیه فرمت‌های موسیقی مثل CD ، MP3 و غیره پشتیبانی کرده و اجازه اتصال هر گونه گوشی موبایل(اندروید- آیفون) را به شما می‌دهد.
 • امکان داشتن تماس تلفنی و ورود به دیگر نرم افزار‌های گوشی در هنگام پخش موسیقی وجود داشته و با استفاده از ورودی AUX و USB به راحتی می‌توانید گوشی را در حالت شارژ قرار دهید.
 • تمامی ایرادات قبلی این برند در هنگام استفاده در خودرو‌های مختلف در این محصول جدید رفع گردیده است.

 

بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو - Pioneer DEX-P99RS

 

Kenwood سیستم صوتی خودرو

یکی از بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو در سال 2019 در اختیار Kenwood با ویژگی‌های مشابه سیستم صوتی Pioneer قرار دارد. چندین قابلیت بارز این سیستم صوتی به شرح ذیل است.

 • مجهز به تک گیرنده DIN KDC-BT33 و یک جفت بلندگوی KFC-6965S ، ۶*۹ اینچی و ۵۰ فوت سیم بلندگوی ۱۶ گیگا بایتی است.
 • در هنگام اتصال گوشی در سیستم صوتی خودرو علاوه بر قابلیت‌های اشاره شده در سیستم صوتی پویینر امکان مشاهده پیام‌های دریافتی و یا لیست مخاطبین بر روی صفحه‌ی نمایشگر سیستم‌های صوتی خودرو باشید.
 • سیستم صوتی Kenwood مجهز به یک اکولایزر سه بانده است که کیفیت بی نظیری از صدای موسیقی با حذف نویزهای خارجی را ارائه می‌دهد.

 

بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو - Kenwood سیستم صوتی خودرو

 

سیستم صوتی خودرو JVC

در لیست بهترین برند‌های سیستم صوتی برای انواع خودرو‌های ایرانی و خارجی می‌توان به سیستم صوتی JVC با ویژگی‌های زیر اشاره داشت.

 • دارای یک تک گیرنده از نوع R370 و آمپلی فایر داخلی است که قدرت صدا را تا 50 وات تقویت کرده و در کل ماشین پخش می‌کند.
 • به دلیل ظرافت در طراحی فضای زیادی را در ماشین شما اشغال نخواهد کرد.
 • مجهز به یک صفحه نمایش LCD ۱۳ اینچی است که امکان تنظیمات دستی را برای شما ایجاد می‌کند.

 

بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو - سیستم صوتی خودرو JVC

 

این نوع سیستم‌ها در هنگام تهیه و انتخاب بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو از با کیفیت‌ترین نوع در بازار ایران به شمار می‌آید. اما در طی دو سال گذشته برند‌های pioneer و Kenwood رقبای معتبر زیادی با معروفیت جهانی پیدا کرده‌اند. در ادامه به آشنایی مختصری با بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو در دنیا می‌پردازیم.

 

رده بندی سیستم صوتی ماشین درکمپانی‌های معروف

آنچه در شناخت بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو اهمیت دارد، لذت بردن از موسیقی و صدای پخش شده در کابین ماشین است. بنابراین تجهیز کردن خودرو به بهترین برند‌های سیستم صوتی یکی از مهمترین اقدامات جانبی برای بهبود وضعیت خودرو چه در زمان طراحی و چه در زمان خرید به شمار می‌آید.

 

رده بندی سیستم صوتی ماشین درکمپانی‌های معروف

 

برند برمستر Burmester

این سیستم صوتی آلمانی با کیفیت فوق العاده بالایی که دارد امروزه در رده بهترین برند‌های سیستم صوتی در خودرو‌هایی مثل پورشه و بنز برشمرده شده است. تجهیزات سیستم موجود بر روی این خودرو دارای 24 اسپیکر و 24 کانال آمپلفایر جداگانه است که قدرتی خارج از تصور به اندازخ 1540 وات را در خود جای داده است. کمپانی‌هایی مثل بوگاتی نیز در برخی ماشین‌ها مثل ویرون از سیستم صوتی برمستر بهره برده‌اند.

 

رده بندی سیستم صوتی ماشین - برند برمستر  Burmester

 

مریدین Meridian

برند مریدین مربوط به تعدادی شرکت متخصص در زمینه صدا در انگلستان است. این شرکت‌ها اکثر محصولات صوتی تولید شده را به هموطن‌های خود عرضه می‌دارند. کمپانی‌های تولید انواع خودرو لندروور، رنج روور، جگوار و مکلارن از مشتریان ثابت مریدین در هنگام انتخاب بهترین برند سیستم صوتی خودرو هستد.

 

رده بندی سیستم صوتی ماشین - مریدین Meridian

 

Bespoke Audio System

این شرکت با بهره‌گیری از تخصص بهترین مهندس‌ها در زمینه تولیدات وابسته به صدا تاسیس شده و در رده بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو قرار گرفته است. ارائه خدمات به کمپانی سازنده رولزرویس از جمله موارد مهم در قرارگیری این برند سیستم صوتی خودرو در این رده بندی است.

 

رده بندی سیستم صوتی ماشین -Bespoke Audio System

 

سونوس فابر Sonus Faber

از دیگر نمونه‌های بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو می‌توان به برند ایتالیایی سونوس فابر اشاره داشت. این برند به همکاری با پاگانی سوپر اسپورت ساز هموطن خود پرداخته است. حاصل این امر تولید سیستم صوتی هوایرا است. از ویژگی‌های بارز محصولات این برند می‌توان قدرت 1200 وات صدای خروجی سیستم صوتی خودرو را نام برد.

 

رده بندی سیستم صوتی ماشین - سونوس فابر  Sonus Faber

 

در این میان نام برند‌هایی مثل مارک لوینسون (Mark Levinson) دارنده‌ی همکاری انحصاری با کمپانی لکسوس و همین طور برند هارمن کاردون و JBL که به ترتیب همکاری با کمپانی‌های ب ام و، جیپ، کرایسلر و تویوتا و فراری را در پرونده‌ی کاری خود دارند، در لیست بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو همواره به چشم می‌خورد.

 

تجهیزات به کار رفته در سیستم صوتی خودرو

کیفیت بهترین برند‌های سیستم‌ صوتی خودرو با تجهیزات کاربردی و مناسب تضمین می‌شود. از جمله وسایل تشکیل دهنده یک بسته خدماتی سیستم صوتی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • انواع باند‌های بیضی و گرد
 • کامپوننت و ساب ووفر
 • تیوتر و میدرنج
 • اکولایزر
 • تقویت کننده یا آمپلی فایر

 

تجهیزات به کار رفته در سیستم صوتی خودرو

 

هزینه نصب سیستم صوتی ماشین

زمانی که به دنبال راهکاری برای جمع کردن یک سیستم صوتی خوب برای خودروی خود هستیم در کنار آشنایی با بهترین برند‌های سیستم صوتی خودرو، هزینه نصب آن بر روی ماشین از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

هزینه نصب سیستم صوتی ماشین

 

هزینه نصب سیستم صوتی ماشین تا حد زیادی وابسته به نوع خودرو و سیستم انتخاب شده برای نصب و تجهیزات جانبی وابسته به آن است.

سیستم صوتی و ضبط خودرو
برای سرویس سیستم صوتی و ضبط خودرو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading