خدمات دوربین مدار بسته

ثبت درخواست " نصب دوربین مدار بسته "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
خدمات دوربین مدار بسته

مشتریان خدمات دوربین مدار بسته دیگر صرفا فروشگاه‌های بزرگ و کارگاه‌های وسیع نیستند. با تغییر شرایط، این سیستم‌های امنیتی تا داخل منازل مسکونی هم راه خود را پیدا کرده‌اند، تا افراد عادی هم مانند آتوریتی‌های دولتی، صنعتی، سازمانی و اداری به خدمات دوربین مداربسته احتیاج پیدا کنند.

تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا ببینیم خدمات دوربین مدار بسته شامل چه گزینه‌هایی می‌شود، و روند ارائه آنها توسط یک شرکت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته و کارشناسان فعال در آن به چه صورت است.

 

خدمات دوربین مدار بسته شامل چه می‌شود؟

خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می‌شود را می‌توان در  دسته مشاوره، طراحی و اجرا (نصب)، پشتیبانی دوربین مدار بسته، و البته عیب‌یابی و تعمیر قرار داد. در ادامه هریک از این خدمات دوربین مداربسته را مفصل‌تر بررسی کرده‌ایم:

 

مشاوره و برآورد هزینه

نیاز به نصب سیستم‌های امنیتی و نظارتی را شاید بتوان بدون داشتن تخصصی ویژه تشخیص داد؛ اما برای اینکه بدانیم دقیقا به چه نوع سیستم و تجهیزاتی احتیاج داریم و هزینه آن حدودا چقدر می‌شود، باید از یک شرکت نصب دوربین مدار بسته کمک بگیریم.

اولین مورد در لیست خدمات دوربین مدار بسته هم ارائه مشاوره برای انتخاب نوع و مدل دوربین‌ها بر اساس نیاز (و بودجه) شماست. کارشناس پس از بازدید از محل، هم در مورد انتخاب سیستم مناسب شما را راهنمایی خواهد کرد، هم در رابطه با هزینه نصب، نگهداری و پشتیبانی دوربین مدار بسته.

 

طراحی و اجرای دوربین مدار بسته

این مهمترین سرویس ارائه‌شده در هر شرکت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته است، که تقریبا همه آن را می‌شناسیم. اما همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، این سرویس پیش‌نیازهای خود را دارد. پس از اجرا هم کار تمام نمی‌شود، و باید از خدمات دیگری استفاده کرد.

یک کارشناس دوربین مدار بسته برای طراحی چنین سیستم‌هایی در مقیاس کوچک و بزرگ می‌تواند به شما کمک کند:

 • طراحی سیستم‌های مداربسته تحت شبکه یا آی پی و آنالوگ
 • طراحی راه حل‌های بی‌سیم (اگر امکان کابل کشی وجود نداشته باشد)
 • طراحی سیستم‌های انتقال صوت و تصویر از راه دور روی شبکه و تلفن همراه

توجه داشته باشید که منظور از طراحی در خدمات دوربین مدار بسته، رسیدگی به برخی مسائل فنی مانند مشخص کردن موقعیت دوربین‌ها و تجهیزات لازم آنهاست؛ طوری که بهینه‌ترین و باکیفیت‌ترین خروجی داشته باشید.

مشخصا یک شرکت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته جهت نصب و راه‌اندازی تمام این سیستم‌ها نیز می‌تواند به شما کمک کند. اینها محبوب‌ترین خدمات این مجموعه‌ها در این زمینه هستند:

 • نصب و راه‌اندازی دوربین‌های تحت شبکه، آنالوگ و AHD انواع برندها و مدل‌ها (بولت، فیش آی، دام و ...)
 • نصب و راه‌اندازی دوربین‌های مداربسته کابلی و بی‌سیم
 • نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های ضبط تصویر شامل DVR و NVR
 • نصب نرم‌افزار ضبط تصاویر و اعمال تنظیمات آن برای سیستم‌های تحت شبکه

 

خدمات دوربین مدار بسته

 

پشتیبانی دوربین مدار بسته

به دلیل حساسیت وظیفه‌ای که این سیستم‌ها به عهده دارند، ریسک اختلال در عملکرد آنها را (حتی برای مدتی کوتاه) نمی‌توان به جان خرید. خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته خیال شما را از این بابت راحت می‌کند.

بررسی‌های دوره‌ای برای اطمینان از صحت عملکرد سیستم و البته شناسایی رفع ایرادات احتمالی، مهمترین خدمات نگهداری و پشتیبانی دوربین مدار بسته را تشکیل می‌دهند. بیشتر افراد با همان شرکت نصب دوربین مدار بسته‌ای که سیستم آنها را راه‌اندازی کرده است، برای دریافت این سرویس‌ها قرارداد می‌بندند.

البته کارشناسان پشتیبانی دوربین مدار بسته کارهای دیگری را نیر انجام می‌دهند، از جمله:

 • تنظیم مجدد رمز عبور دستگاه‌های ضبط تصاویر در صورت فراموشی
 • ضبط تصاویر، تهیه نسخه پشتیبان و آرشیو کردن ویدئوهای ضبط‌شده
 • بهینه‌سازی سیستم‌ها جهت بهبود کیفیت و جلوگیری از نفوذ به آنها با تنظیم و به روز رسانی لایسنس

 

خدمات دوربین مدار بسته برای تعمیر و عیب‌یابی

برای مشکلاتی که ممکن است به‌طور ناگهانی برای سیستم ایجاد شوند، باید مستقیما از خدمات عیب‌یابی و تعمیر دوربین مداربسته در محل استفاده کرد. پیشنهاد ما این است که اینکار را به کسی جز یک کارشناس دوربین مدار بسته مجرب نسپارید.

اگر به طور منظم از خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته استفاده کنید، کمتر با چنین اتفاقی مواجه خواهید شد؛ اما بالاخره، حادثه خبر نمی‌کند!

 

پشتیبانی دوربین مدار بسته

 

روند ارائه و دریافت خدمات دوربین مداربسته

شرکت‌های معتبر نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته خدمات خود را طی چنین مراحلی به مشتریان خود ارائه می‌دهند:

 • بازدید از محل: پیش از آغاز کار یا صحبت درباره هزینه‌ها، مجموعه‌ها یکی از کارشناسان دوربین مدار بسته را به محل شما اعزام می‌کنند. کارشناس در این مرحله ضمن بررسی دقیق محیط، با نیازها و انتظارات شما نیز آشنا خواهد شد.
 • ارائه راهکار: برای استارت خدمات دوربین مدار بسته باید تعداد دوربین‌های لازم و نوع آنها مشخص شود. بنابراین کارشناس در این مرحله با توجه به شرایط و نیاز شما بهترین استراتژی را پیشنهاد خواهد داد؛ طوری که همه نقاط حساس پوشش داده شوند.
 • تعیین برند و نوع تجهیزات: راهکار ارائه‌شده در مرحله قبل را هم می‌توان با مدرن‌ترین و گران‌ترین تجهیزات اجرا کرد، و هم به روشی اقتصادی‌تر. شما تصمیم خواهید گرفت که از چه برندی و با چه کیفیتی در خدمات دوربین مداربسته استفاده شود.
 • نصب و راه‌اندازی: پس از مشخص شدن نوع تجهیزات و محل قرارگیری تجهیزات و کابل‌ها، نصب و راه اندازی سیستم امنیتی در زمان مشخص‌شده توسط شما آغاز می‌شود. پس از نصب نیز دستگاه‌ها پیکربندی و تست می‌شوند.

این عمده روند ارائه و دریافت خدمات دوربین مداربسته از مجموعه‌های فعال در این زمینه است. البته برخی از شرکت‌ها پیش از راه‌اندازی سیستم امنیتی ابتدا یک گزارش فنی به شما ارائه می‌دهند، و تنها پس از تایید شما عملیات راه‌اندازی را آغاز خواهند کرد.

پس از اتمام کار اجرای دوربین مدار بسته نیز می‌توانید برای عقد قرارداد خدمات پشتیبانی دوربین مدار بسته با شرکت وارد مذاکره شوید.

به خدمات دوربین مدار بسته نیاز دارید؟

برای پیوستن به خیل عظیم افرادی که برای افزایش امنیت محل زندگی و کار خود از سیستم‌های مداربسته استفاده می‌کنند، به یک شرکت کاملا مطمئن در زمینه خدمات دوربین مداربسته نیاز دارید. حساسیت عملکرد این سیستم‌ها آنقدر بالاست که باید پروژه نصب و راه‌اندازی‌شان را تنها به تیم‌های معتبر بسپارید.

برای دسترسی به چنین مجموعه‌هایی و همچنین استعلام رایگان تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته، درخواست‌تان را در اپلیکیشن یا وبسایت «خدمت از ما» ثبت کنید. از سوابق ثبت‌شده هر کارشناس و نظر مشتریان قبلی او کمک بگیرید تا بهترین شرکت را پیدا کنید.

4.4 امتیاز از 1827 رای


نصب دوربین مدار بسته
برای سرویس نصب دوربین مدار بسته از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین