قیمت نصب دوربین مدار بسته در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب دوربین مدار بسته" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب دوربین مدار بسته نیاز دارید؟

نصب دوربین مدار بسته را به متخصصش بسپار

نصب دوربین مداربسته (cctv camera) و تنظیم دوربین مداربسته یکی از خدمات محبوب حوزه برقکاری‌ست، که توسط نصابان دوربین مداربسته ارائه می‌شود.

برخی تصور می‌کنند با مشاهده یکی دو فیلم آموزش نصب دوربین مداربسته، خود می‌توانند این سیستم‌های امنیتی ظریف را پیاده کنند. اما واقعیت این است که نصب دوربین مدار بسته در منزل و محل کار را باید به متخصصان مجرب سپرد؛ زیرا کوچکترین اشتباهات می‌تواند احتمال رخنه را شدیدا بالا ببرد.

 با ما در این نوشته همراه شوید تا علاوه بر شرح خدمات نصب دوربین مداربسته و دلایل نیاز به آن، قیمت نصب دوربین مدار بسته در منزل و محل کار و سایر نکات آن را بررسی کنیم.

 

نصب دوربین مدار بسته در منزل

 

 

قیمت نصب دوربین مدار بسته چقدر است؟

عوامل متعددی روی قیمت نصب دوربین مدار بسته در منزل و اماکن دیگر مانند شرکت یا کارخانه موثر است. از جمله موارد اثرگذار بر هزینه نصب دوربین مداربسته می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تعداد دوربین‌های مداربسته
 • محل نصب دوربین مداربسته
 • فواصل دوربین‌های مداربسته از دستگاه DVR
 • دستمزد نصاب دوربین مداربسته (و گاها هزینه ایاب و ذهاب)

 

شما به راحتی می‌توانید با ثبت درخواست نصب دوربین مداربسته در «خدمت از ما» از چند متخصص به رایگان اجرت نصب دوربین مداربسته در منزل، اداره، کارخانه، انبار و ... را دریافت کنید.

در صورتی که مایل به تخمین دقیق هزینه پروژه‌ای خاص هستید (مانند هزینه نصب دوربین مدار بسته مخفی در منزل)، حتما پیشنهاد می‌کنیم از قابلیت استعلام رایگان هزینه در اپلیکیشن یا وب‌سایت «خدمت از ما» استفاده کنید، تا دید بهتری از هزینه‌ها داشته باشید.

 

نصب دوربین مدار بسته روی گوشی

 

نصب دوربین مدار بسته در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل شاید بیشترین درخواست در زمینه نصب سیستم‌های امنیتی را داشته باشد. هرچه باشد، چیزی عزیزتر و بارزش‌تر از دارایی‌های مادی و مخصوصا غیرمادی ما در خانه وجود ندارد. نصب دوربین مدار بسته در منزل به صورت مخفی یا حتی معمولی، امنیت و آرامش را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

سیستم‌های متفاوتی برای نصب دوربین‌های مداربسته مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله:

 • دوربین مدار بسته Wi-Fi
 • نصب دوربین مداربسته دید در شب
 • نصب نرم افزارهای اختصاصی برای مشاهده خانه از راه دور
 • نصب DVR برای ضبط ویدئوهای ضبط شده توسط دوربین‌ها و ...

 

شما به‌راحتی می‌توانید درخواست خود برای نصب سیستم‌های مداربسته در فضاهای مسکونی را در «خدمت از ما» ثبت کنید؛ با مشاهده قیمت‌های پیشنهادی دید بهتری از هزینه نصب دوربین مدار بسته مخفی در منزل و به‌طور کلی قیمت نصب دوربین مدار بسته در منزل به دست بیاورید؛ و با بررسی سوابق متخصصان، بهترین نصاب‌ دوربین مدار بسته در تهران و سایر شهرها را انتخاب کنید.

 

مزایای نصب انواع دوربین مدار بسته در «خدمت از ما»

متخصصان فعال در بازار آنلاین «خدمت از ما»، کلیه خدمات به‌روز حوزه امنیتی و نصب انواع دوربین مدار بسته را به شما ارئه می‌دهند؛ از جمله نصب دوربین مدار بسته روی گوشی، روی دیوار یا به صورت مخفی، نصب دوربین مداربسته لامپی، بیسیم، روز و شب، بولت، دام و غیره.

علاوه بر این، ما با پیشنهاد مزایای زیر سعی داریم موجب رضایت و آرامش بیشتر شما هنگام دریافت خدمات و همچنین پس از پایان کار شویم:

 • پیگیری تیم پشتیبانی از نحوه روند اجرای کار
 • حضور نصاب سیستم دوربین مداربسته در زمان تعیین شده توسط خود شما
 • دریافت خدمات حرفه‌ای و تضمین‌شده در کوتاه‌ترین زمان با هزینه‌های رقابتی
 • دسترسی به بهترین نصابان و شرکت‌های نصب دوربین مداربسته در تهران و سایر شهرها
 •  مشاهده هزینه نصب دوربین مدار بسته مخفی در منزل و سایر پروژه‌های مدنظر شما به رایگان و پیش از نهایی کردن درخواست

 

قیمت نصب دوربین مدار بسته در منزل

 

چرا به نصب دوربین مداربسته نیاز داریم؟

در این بخش دلایل اجرا و پیاده‌سازی دوربین‌های مدار بسته را بررسی می‌کنیم. هر فردی با نصب دوربین مداربسته هدف خاصی را دنبال می‌کند. در این قسمت رایج‌ترین دلایل اجرای سیستم‌های مداربسته را مرور می‌کنیم:

 

نصب دوربین مدار بسته در منزل برای مراقبت از کودکان و سالمندان

اگر در بین اعضای خانواده کودک یا سالمندی حضور داشته باشد، با نصب دوربین مدار بسته در منزل می‌توان در همه حال از سلامتی آنها اطمینان حاصل کرد. چه در محل کار باشید یا برای ماموریت‌های کاری یکی دو روز منزل را ترک کرده باشید، می‌توانید همواره از آسایش عزیزان‌تان مطمئن باشید؛ و البته امنیت خانه را نیز کنترل کنید.

 

راه اندازی دوربین مداربسته برای مراقبت از محل کار از راه دور

هنگامی که در محل کارتان حضور ندارید، اما لازم است بر کارکنان و فضا نظارت کنید، می‌توانید با اجرای چنین سیستم‌هایی این چالش را برطرف کنید. پس از نصب دوربین مداربسته، کافی است به تلفن همراه یا یارانه‌تان مراجعه کنید و باز کردن اپ سیستم مداربسته، فضا را ببینید؛ به همین راحتی.

 

نصب دوربین مداربسته برای ایجاد امنیت برای کارکنان

نصب دوربین مدار بسته در محل کار از چند جهت به شما و خود کارکنان کمک می‌کند، برای مثال:

 • گاهی به سبب ماهیت شغل، مخاطراتی کارمندان را تهدید می‌کند. اجرای دوربین‌های مداربسته به جلوگیری از این خطرات و تامین امنیت کارکنان کمک می‌کند.
 • در شرکت‌هایی که کارکنان زیادی دارد، ردگیری کارکنان به کاری به شدت دشوار تبدیل می‌شود. اما با اجرای این سیستم‌ها به راحتی می‌توانید ببینید فرد موردنظرتان کجا و در حال انجام چه کاری است.
 • نصب دوربین مداربسته در محیط کار به صورت اصولی (با صورت کاملا مشخص و همچنین در تنها مکان‌های ضروری) باعث می‌شود تا کارکنان همواره حضور شما را حس کنند و با انگیزه بهتری به فعالیت بپردازند.

 

اجرای دوربین مدار بسته برای کاهش خسارات هنگام بروز حوادث

با نصب دوربین مداربسته، افراد اتاق نظارت می‌توانند بر بخش‌های مختلف را نظارت کنند، و سریعا خطرات پیش‌آمده را رفع کنند. یک مثال عالی از این حالت، جلوگیری از خسارات مالی و جانی در صورت بروز آتش‌سوزی در مکان‌های صنعتی و کارخانه‌هاست.

 

هزینه نصب دوربین مدار بسته مخفی در منزل

 

انتخاب محل نصب دوربین مدار بسته

انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مدار بسته در منزل یا اماکن دیگر، یکی از مراحل مهم در اجرای این سیستم‌هاست. در ادامه، به مهم‌ترین قسمت‌های یک ساختمان که هنگام نصب دوربین مداربسته باید مورد پوشش قرار بگیرد اشاره می‌کنیم:

 • پارکینگ و محوطه لابی
 • درب پشت بام ساختمان
 • درب اصلی و فضای بیرون ساختمان
 • راه پله‌ها و فضای جلوی درب آسانسور
 • فضای جلوی انباری در ساختمان‌های مسکونی
 • درب ورودی نفر رو و درب ورودی مخصوص خودرو
 • اتاق برق، اتاق ژنراتور و سایر قسمت‌های حیاتی ساختمان

 

به یاد داشته باشید که این موارد تنها بخش‌های مناسب برای اجرای سیستم مداربسته نیست. بسته به محیط ساختمان و اهداف شما، کارشناس شرکت نصب دوربین مدار بسته مشخص می‌کند که نصب دوربین‌ها در چه نقاطی الزامی است. بنابراین حتما به صحبت‌های کارشناس نصاب دوربین مدار بسته که برای بررسی و نصب اعزام شده است، اعتماد کنید.

 

نکات مهم نصب دوربین مداربسته در منزل و ساختمان

 • زاویه نصب دوربین مداربسته باید به گونه‌ای باشد که تا حد امکان روبروی نور مستقیم خورشید قرار نگیرد.
 • نصب دوربین‌ها باید طوری انجام شود که کابل آن قابل مشاهده نباشد. به عبارت دیگر، کابل استفاده شده برای نصب دوربین مداربسته روی دیوار باید توکار باشد.
 • اگر قرار است دوربینی در فضای بیرونی نصب شود، زیر سایه‌بان‌ها یا برآمدگی‌های بیرونی ساختمان بهترین نقطه برای استقرار آنهاست. با اینکار می‌توان کارایی آنها در گرمای شدید تابستان یا برف و باران زمستان تضمین کنید.
 • همیش برای نصب دوربین مداربسته باید فضاهایی را در نظر گرفت که بدون مانع هستند. جلوی دوربین‌ها باید آزاد باشد؛ موانعی مانند گیاهان طبیعی یا مصنوعی و ... میدان و عمق دید دوربین را تا حد قابل توجهی پایین می‌آورد.
 • یک نکته مهم در نصب دوربین مدار بسته روی دیوار، دور بودن از دسترس سارقان و سایر افراد سودجو در عین جلب توجه کردن است. نحوه نصب و نوع دوربین مداربسته نیز باید به بیشترین زاویه دید برای تصویربرداری در فضاهای خارجی کمک کند.
 • بالاتر درباره هزینه نصب دوربین مدار بسته مخفی در منزل صحبت کردیم، اما به نصب مخفی در فضای باز اشاره نکردیم. زیرا در شرایط مناسب، نصب دوربین مداربسته در مکانی واضح می‌تواند به لحاظ روانی مانع جلوی اقدامات مجرمانه را بگیرد. در این حالت معمولا شرکت‌ها و کارشناسان استفاده از دوربین‌های بزرگ را نیز توصیه می‌کنند.

 

شرکت نصب دوربین مدار بسته دیوار

 

آموزش فوت و فن نصب دوربین مدار بسته در منزل و محل کار 

نصب دوربین مداربسته شامل مراحلی اعم از انتخاب زاویه مناسب جهت نصب دوربین مداربسته، وصل کردن دوربین مدار بسته به دیوار و دیگر مراحل تخصصی است که در ادامه به شرح هر مرحله از آن پرداخته‌ایم:

 

انتخاب زاویه مناسب جهت نصب دوربین

بهترین زاویه اتاق برای نصب دوربین مداربسته، زاویه‌ایست که دید گسترده‌تری به شما می‌دهد، مانند گوشه‌ها. مطمئن شوید که به وضوح می‌توانید تمام ورودی‌ها و خروجی‌ها را ببینید. دوربین باید نزدیک به پریز برق، و حدود سه متر از سطح زمین فاصله داشته باشد تا کسی نتواند به راحتی به آن آسیب برساند.

 

نصب دوربین مدار بسته به دیوار

برخی از دوربین‌های مداربسته قابلیت چسبیدن به دیوار را دارند. این ویژگی، در شرایطی که قصد داشته باشید نصب دوربین مدار بسته در منزل را به صورت موقت انجام دهید، بسیار مناسب است.

با این وجود، این نمونه‌ها در شرایطی که می‌خواهید دوربین‌ها را به‌صورت اصطلاحا دائمی انجام دهید، توسط هیچ کارشناس و شرکت نصب دوربین مدار بسته معتبر توصیه نمی‌شود.

 

وصل دوربین سیم دار به ضبط کننده

شما می‌توانید با استفاده از کابل‌های BNC دوربین مداربسته خود را به ضبط کننده وصل کنید. برای اینکار کافی‎ست یک سر کابل BNC را به خروجی دوربین مداربسته، و سر دیگر آن را به پورت رودی دستگاه ضبط کننده ویدیو متصل کنید.

 

نصب دوربین مدار بسته روی گوشی یا کامپیوتر

در این مرحله باید دوربین مداربسته را برای نمایش و پیگیری ویدیوهای ضبط شده به کامپیوتر متصل کنید. برخی از دوربین‌های مدار بسته یک دیسک نرم‌افزاری دارند، برخی نیز اپ مشخصی برای موبایل و رایانه دارند که باید آن را دانلود و نصب کنید. با نصب برنامه و اعمال تنظیمات، دوربین به دستگاه شما متصل می‌شود.

البته برخی از دوربین‌های مداربسته نیز دارای آدرس آی پی مشخصی هستند. شما می‌توانید با استفاده از این آی پی می‌توانید در هر نقطه با اتصال اینترنت، به دوربین مداربسته خود در منزل یا محل کارتان دسترسی داشته باشید.

 

اتصال DVR به مانیتور

شما می‌توانید برای اتصال DVR به مانیتور خود از کابل BNC استفاده نمایید، اما بعضی از دستگاه‌های ضبط کننده‌ می‌توانند با کابل HDMI یا کابل‌های هم‌محور نیز متصل شوند. با استفاده از اتصال مورد نظر، یک سر را به پورت خروجی DVR و سر دیگر را به ورودی مانیتور وصل کنید.

 

تست و عیب‌یابی مشکلات اتصال

بعد از اینکه مراحل نصب دوربین مداربسته به پایان رسید، نوبت به بررسی و عیب یابی آن می‌رسد. ابتدا باید بررسی شود که آیا دوربین مداربسته، DVR و مانیتور به منبع برق متصل و روشن شده‌ است؟ همچنین، باید مطمئن شد که کابل‌ها محکم وصل شده‌، و ورودی‌های صحیح برای DVR و مانیتور انتخاب شده‌اند.

برخی مانیتورها تمام دوربین‌ها را در یک زمان نمایش می‌دهند؛ اما برخی دیگر دکمه‌های ورودی دارند که به شما اجازه می‌دهند دوربین‌ها را عوض کنید.


 

بهترین نصاب و شرکت نصب دوربین مدار بسته

هنگامی که شما از طریق فرم سفارش خود را ثبت می‌کنید، در کمترین زمان به چندین متخصص و شرکت نصب دوربین مدار بسته دسترسی پیدا می‌کنید. بعد از مشاهده مبالغ پیشنهادی آنها برای قیمت نصب دوربین مدار بسته در منزل یا محل کارتان، می‌توانید یکی از آنها را استخدام کنید.

ممکن است در انتخاب یکی از این کارشناسان دچار سردرگمی شوید، اما جای نگرانی نیست. ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید با مشاهده سوابق کاری، اطلاعات، قیمت پیشنهادی و امتیازات و نظر مشتریان قبلی، بهترین گزینه را برای اجرا و نصب دوربین مداربسته انتخاب کنید.

امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 472 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب دوربین مدار بسته

نظرات

میثم عوض پور
میثم عوض پور
5.0
27 خدمت موفق
نصب دوربین مدار بسته
بهمن احمدزاده

ایشان خیلی با تجربه و با حوصله کار را به نحو احسن انجام دادند و برای دریافت هزینه هم جانب انصاف را رعایت کردند

امیر حسن محمدزاده
امیر حسن محمدزاده
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
نصب دوربین مدار بسته
رضا صداقت

سلام خیلی محترم و با شخصیت.کارشون خوب بود .انتقاد پذیر بودن.امیدوارم در تمام مراحل کاری و زندگی موفق باشن انشاالله

مهران قاسمی
مهران قاسمی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
نصب دوربین مدار بسته
علیرضا سروریان

واقعا انتایم خوش اخلاق کاربلد حتما در کارهای اینده از وجود ایشان استفاده خواهم کردو اقای قاسمی را به دوستان معرفی میکنم

در این شهرها می توانید سفارش نصب دوربین مدار بسته را ثبت کنید:

 • نصب دوربین مدار بسته تهران
 • نصب دوربین مدار بسته کرج
 • نصب دوربین مدار بسته اصفهان
 • نصب دوربین مدار بسته مشهد
 • نصب دوربین مدار بسته شیراز
 • نصب دوربین مدار بسته تبریز
 • نصب دوربین مدار بسته اهواز
 • نصب دوربین مدار بسته ملارد
 • نصب دوربین مدار بسته پرند
 • نصب دوربین مدار بسته کاشان
 • نصب دوربین مدار بسته رودهن
 • نصب دوربین مدار بسته آمل
 • نصب دوربین مدار بسته کرمان
 • نصب دوربین مدار بسته یزد
 • نصب دوربین مدار بسته اسلامشهر
 • نصب دوربین مدار بسته اردبیل
 • نصب دوربین مدار بسته شاهین شهر
 • نصب دوربین مدار بسته قرچک
 • نصب دوربین مدار بسته زنجان
 • نصب دوربین مدار بسته پردیس
 • نصب دوربین مدار بسته قم
 • نصب دوربین مدار بسته ارومیه
 • نصب دوربین مدار بسته بندرعباس
 • نصب دوربین مدار بسته ورامین
 • نصب دوربین مدار بسته هشتگرد
 • نصب دوربین مدار بسته اندیشه
 • نصب دوربین مدار بسته شهر قدس
 • نصب دوربین مدار بسته قزوین
 • نصب دوربین مدار بسته فردیس
 • نصب دوربین مدار بسته شهریار
 • نصب دوربین مدار بسته اراک
 • نصب دوربین مدار بسته رشت
 • نصب دوربین مدار بسته رباط کریم
 • نصب دوربین مدار بسته همدان
 • نصب دوربین مدار بسته گرگان
 • نصب دوربین مدار بسته پاکدشت
 • نصب دوربین مدار بسته ساری
 • نصب دوربین مدار بسته ری
 • نصب دوربین مدار بسته کرمانشاه
loading