شما در کدام شهر به نصب دوربین مدار بسته نیاز دارید؟

نصب دوربین مدار بسته را به متخصصش بسپار

یکی از پردرخواست‌ترین خدمات برقکاری نصب دوربین مدار بسته است که "خدمت از ما" توسط بهترین نصابان، سرویس نصب دوربین مدار بسته را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. در واقع کار نصب دوربین مدار بسته به مهارت، و دانش بالایی نیاز دارد که خوشبختانه تمامی نصابانی که ما معرفی می‌کنیم این ویژگی‌ها را دارند. اکنون اگر برای نصب دوربین مداربسته و دزدگیر،  به دنبال بهترین نصابان و شرکتهای نصب دوربین مدار بسته در تهران و دیگر شهرها هستید؛ پس همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا بدون دردسر به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

 

نصب دوربین مدار بسته

 

 

قیمت نصب دوربین مدار بسته در "خدمت از ما" چقدر است؟

قیمت نصب دوربین مدار بسته، به نوع و برند دوربین مدار بسته، تعداد کابل کشی، محل نصب، تعداد دوربین، دستمزد نصاب، و خدمات جانبی دیگر بستگی دارد. ولی به طور کلی قیمت نصب دوربین مدار بسته نرخ شفاف و ثابتی دارد. چرا می‌گوییم شفاف! به این دلیل که شما قبل از سفارش خدمات می‌توانید به رایگان از هزینه دستمزد و قیمت نصب دوربین مدار بسته مطلع شوید. 


 

چگونه به نصابان و شرکتهای نصب دوربین مدار بسته در تهران و دیگر شهرها دسترسی پیدا کنیم؟

هنگامی که شما از طریق فرم سفارش خود را ثبت می‌کنید، در کمترین زمان ممکن به چندین متخصص برای نصب دوربین مدار بسته دسترسی پیدا می‌کنید. حال شاید در انتخاب یکی از آنان دچار سردرگمی شوید به همین خاطر ما امکانی را فراهم کرده ایم تا بتوانید خیلی راحت با مشاهده سوابق، اطلاعات، قیمت پیشنهادی و حتی نظر مشتریان قبلی، یکی از آنان را انتخاب نمایید.


 

درخواست از بازار آنلاین خدمات "خدمت از ما" چه مزیت هایی دارد؟

 • دسترسی به نصابان و شرکتهای نصب دوربین مدار بسته در تهران و شهر سکونت خود.
 • مشاهده قیمت نصب دوربین مدار بسته به رایگان
 • دریافت خدماتی باکیفیت و تضمین شده در کوتاه ترین زمان
 • حضور نصاب در زمان تعیین شده توسط خود شما
 • پیگیری تیم پشتیبانی از نحوه روند اجرای کار

 

نصب انواع دوربین مداربسته:

 • نصب دوربین مدار بسته لامپی
 • نصب دوربین مداربسته بیسیم
 • نصب دوربین مداربسته مخفی
 • نصب دوربین مداربسته روز و شب
 • نصب دوربین مدار بسته بولت
 • نصب دوربین مداربسته دام

 

قیمت نصب دوربین مدار بسته

 

چرا به نصب دوربین مداربسته نیاز داریم؟

مراقبت از کودکان و سالمندان

وقتی در خانه خود، کودک یا فراد میانسالی زندگی می‌کنند و شما از آنها دور هستید، با کمک نصب دوربین مداربسته می‌توانید از راه دور، آنها را ببینید و خیالتان بابت سلامتی آنها راحت باشد. علاوه بر این، شما می‌توانید امنیت خانه را نیز زیر نظر داشته باشید.


مراقبت از محل کار از راه دور

وقتی شما به هر دلیلی در محل کارتان حضور ندارید و نیاز باشد که کارکنان تان یا محل کارتان را زیر نظر داشته باشید، تنها با وارد شدن به کامپیوتر شخصی خود در خانه، می‌توانید با نصب دوربین مداربسته تصاویر محل مورد نظرتان را نگاه کنید و خیالتان را راحت کنید.


ایجاد  امنیت برای کارکنان

شما با نصب دوربین مدار بسته در محل کارتان می‌توانید سبب ایجاد انگیزه برای کارکنان خود شود، آنها با اطلاع از اینکه کلیه فعالیت هایشان زیر نظر است، سعی می‌کنند بهتر رفتار کنند و در جهت ارتقای شغلی و رفتاری خویش بیش از پذشته کوشا باشند.


کاهش ضرر و زیان مادی در هنگام بروز حوادث

بعد از نصب دوربین مدار بسته افراد حاضر در اتاق نظارت می‌توانند، تمام بخش های دیگر را نیز به دقت مشاهده کنند و در صورتی که متوجه احتمال خطر به عنوان نمونه آتش سوزی در مکان های دیگر کارخانه یا محل کار را دیدند، به سرعت مانع پیشرفت آتش شوند.


 

انتخاب محل نصب دوربین مدار بسته:

قبل از هر اقدامی انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته از اهمیت زیادی برخوردار است در اینجا به مهم‌ترین قسمت‌های یک ساختمان که هنگام نصب دوربین مداربسته باید مورد پوشش قرار گیرد اشاره می‌کنیم:

 

 • درب اصلی ساختمان و فضای بیرون ساختمان
 • درب ورودی نفر رو و درب ورودی مخصوص خودرو
 • درب پشت بام ساختمان
 • راه پله‌ها و فضای جلوی درب آسانسور
 • محوطه‌ی لابی ساختمان
 • پارکینگ ساختمان
 • اتاق برق، اتاق ژنراتور و سایر قسمت‌های حیاتی ساختمان
 • فضای جلوی انباری در ساختمان های مسکونی

به یاد داشته باشید این تنها بخشی از موارد مهم ساختمان شما را شامل می‌شود، بسته به محیط ساختمان کارشناس نصب دورببین مداربسته تشخیص می‌دهد که چه مکان‌هایی برای نصب دوربین مداربسته الزامی است. بنابراین حتما به صحبت‌های کارشناسی که برای نصب دوربین مداربسته شما آمده است اعتماد کنید.

 

رعایت نکات مهم هنگام نصب دوربین مداربسته در منزل

 • نصب دوربین مدار بسته باید به گونه ای باشد که در هیچ نقطه ای کابل دوربین مشاهده نشود، به عبارتی کابل استفاده شده نصب دوربین مداربسته باید به صورت توکار انجام شود.
 • هنگام نصب دوربین مداربسته بهتر است زاویه نصب آن به گونه ای باشد که تا حد امکان روبروی نور مستقیم خورشید قرار نداشته باشد.
 • به یاد داشته باشید که در هنگام نصب دوربین مداربسته فضای جلوی دوربین را آزاد بگذارید زیرا وجود پوشش های مختلف گیاهی یا مصنوعی میدان دید و عمق دید دوربین مداربسته را کاهش می‌دهند.
 • در بعضی موقعیت‌ها ، نصب دوربین مداربسته در فضایی که در معرض دید همه باشد می‌تواند به لحاظ روانی مانع از فعالیت های مجرمانه شود در اینگونه موارد بهتر است از دوربین هایی استفاده شود که دارای ظاهر بزرگی هستند و دوربین را در جایی نصب کنید که در معرض دید همه باشد.
 • بهتر است که دوربین های بیرونی جهت عملکرد بهتر در گرمای تابستان و یا سرمای زمستان و هوای نامساعد مثلا باران و برف در زیر سایه بان یا برآمدگی های بیرونی ساختمان نصب شود.
 • نصب دوربین مداربسته باید به گونه ای انجام شود که از دسترس دزدان و افراد سودجو دور باشد و بتواند جلب توجه داشته باشد. همچنین نحوه نصب و نوع دوربین مداربسته باید به گونه ای باشد که در فضاهای بیرونی زاویه دید بیشتری را تصویر برداری کند.

آموزش نصب دوربین مداربسته در منزل یا محل کار 

نصب دوربین مدار بسته شامل مراحلی اعم از انتخاب زاویه مناسب جهت نصب دوربین مداربسته، وصل کردن دوربین مدار بسته به دیوار و دیگر مراحل تخصصی است که در ادامه به شرح هر مرحله از آن پرداخته‌ایم.

 

انتخاب زاویه مناسب جهت نصب دوربین مداربسته

بهترین زاویه اتاق را برای نصب دوربین مداربسته انتخاب نمایید که دید گسترده‌تری داشته باشید، معمولاً دید از گوشه‌ی اتاق از بقیه قسمت‌های اتاق بهتر است. مطمئن شوید که به وضوح می‌توانید تمام ورودی‌ها و خروجی‌ها را ببینید و اینکه دوربین به پریز برق نزدیک باشد. بهتر است دوربینی که نصب می‌کنید 3 متر از سطح زمین فاصله داشته باشد که آسیب رساندن به دوربین مداربسته کار آسانی نباشد.


 

وصل کردن دوربین مداربسته خود را به دیوار 

برخی از دوربین های مداربسته قابلیت این را دارند که به دیوار چسب شوند ، که این امر در مواردی که شما بخواهید نصب دوربین مداربسته خود را به صورت موقت انجام دهید مناسب است . اما در نظر داشته باشید در زمان هایی که نیاز دارید نصب دوربین مداربسته به طور مداوم و طولانی مدت انجام شود اصلا مناسب نیست.


 

وصل دوربین سیم دار به ضبط کننده  

شما می‌توانید با استفاده از کابل های BNC  دوربین مداربسته خود را به ضبط کننده وصل کنید ، برای این منظور کافی است یک سر از کابل BNC را به خروجی دوربین مداربسته وصل کنید و سر دیگر کابل را به پورت رودی دستگاه ضبط کننده ویدیو متصل کنید .


 

نصب دوربین مداربسته به کامپیوتر

در این مرحله شما برای نمایش و پیگیری ویدیو های ضبط شده باید دوربین مداربسته ی خود را به کامپیوتر متصل کنید، بعضی از دوربین های مدار بسته حاوی یک دیسک نرم نرم افزاری می‌باشند که می‌توانید به آسانی آن را به کامپیوتر خود متصل کنید و سپس موارد خواسته شده در نرم افزار را به آسانی انجام دهید تا دوربین شما به صفحه نمایش شما متصل شود.

اما برخی دیگر از دوریین های مداربسته دارای آی پی آدرس می‌باشند که شما می‌توانید با استفاده از آی پی در هر جایی که هستید و اینترنت دسترسی دارید به دوربین مداربسته خود دسترسی داشته باشید.


 

اتصال DVR به مانیتور

شما می‌توانید برای اتصال DVR  به مانیتور خود از کابل BNC  استفاده نمایید، اما بعضی از دستگاه های ضبط کننده‌می‌توانند با کابل HDMI یا کابل‌های هم محور نیز متصل شوند. با استفاده از اتصال مورد نظر، یک سر را به پورت خروجی DVR و سر دیگر را به ورودی مانیتور وصل کنید.


 

بعد از نصب دوربین مداربسته نوبت به عیب‌یابی مشکلات اتصال

بعد از اینکه مراحل نصب دوربین مداربسته شما به پایان رسید حالا نوبت به بررسی و عیب یابی دوبین مداربسته رسیده است. ابتدا بررسی کنید که دوربین مداربسته ، DVR و مانیتور به منبع برق متصل و روشن شده‌ است؟همچنین باید مطمئن شوید که کابل‌ها محکم وصل شده‌اند و ورودی‌های صحیح را برای DVR و مانیتور انتخاب کرده‌اید. برخی مانیتورها تمام دوربین‌ها را در یک زمان نمایش می‌دهند، برخی دیگر دکمه‌های ورودی دارند که به شما اجازه می‌دهند دوربین‌ها را عوض کنید.