مدل های جدید هاشور ابرو

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
مدل های جدید هاشور ابرو

هاشور ابرو و مدل های جدید هاشور ابرو در سال‌های اخیر طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. به عنوان یکی از مدل‌های تاتو ابرو، هاشور ابرو روشی طبیعی و جدید برای زیباتر کردن ابروهاست. مدل ابرو هاشور خورده با توجه به فرم صورت، استخوان بندی و حتی سن می‌تواند متفاوت باشد. به همین دلیل اگر مدل هاشور ابرو 2018 یا مدل هاشور ابرو 2017 را بررسی کرده باشید، انواع مدل های جدید هاشور ابرو از جمله مدل ابرو هاشور اسپرت، مدل هاشور ابرو برای صورت کشیده، مدل هاشور ابرو برای صورت گرد، مدل ابرو هاشور پهن و مدل‌های دیگری را دیده‌اید.  در ادامه مدل های جدید هاشور ابرو را با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

مدل ابرو هاشور اسپرت

یکی از مدل های جدید هاشور ابرو در مدل هاشور ابرو 2018 که در میان خانم‌های جوان طرفداران زیادی دارد، مدل ابرو هاشور اسپرت است. در میان انواع هاشور ابرو جدید، مدل ابرو هاشور اسپرت چهره را جوان‌تر و جذاب‌تر از همیشه نشان می‌دهد.

در مدل ابرو هاشور اسپرت، ابروها کاملا صاف نیستند و قسمت کمان آنها انحنا داشته و شکسته است. مدل ابرو هاشور اسپرت می‌تواند ضخامت‌های مختلفی داشته باشد، برای مثال مدل ابرو هاشور پهن اسپرت.

 

مدل هاشور ابرو برای صورت گرد

 

مدل ابرو هاشور پهن

مدل ابرو هاشور پهن یکی از ساده‌ترین مدل های جدید هاشور ابرو است. هاشور پهن به دلیل شکل خاصی که به صورت می‌دهد، در مدل هاشور ابرو 2018 و حتی مدل هاشور ابرو 2017 نیز دیده می‌شود. مدل ابرو هاشور پهن به صورت یک خط صاف است که با نزدیک شدن به انتهای خود نازک‌تر می‌شود.

کوتاه یا بلند بودن مدل ابرو هاشور پهن به فرم صورت شما بستگی دارد. ار چشمان ریزی دارید، مدل ابرو هاشور خورده پهن و بلند را انتخاب کنید. مدل هاشور پهن و بلند ابرو در مقایسه با انواع هاشور ابرو جدید، چشم‌های شما را درشت‌تر نشان می‌دهد. این را به صورت یک قاعده کلی هنگام بررسی انواع مدل ابرو هاشور خورده در ذهن داشته باشید، هرچه ابرو بلندتر و کشیده‌تر باشد، چشم‌ها درشت‌تر به نظر خواهند رسید.

مدل ابرو هاشور پهن کوتاه برای افرادی مناسب است که پشت چشم بلندی دارند، چشم‌هایشان از هم فاصله دارد، یا فرم چشم‌های آنها به سمت پایین است. این مدل ابرو هاشور خورده چهره را جوان‌تر و چشم‌ها را برجسته‌تر نشان می‌دهد.

 

مدل هاشور ابرو 2018

 

مدل ابرو هاشور سه بعدی

هاشور سه بعدی ابرو یکی دیگر از انواع هاشور ابرو جدید و مدل های جدید هاشور ابرو است که شکلی طبیعی دارد. هاشور سه بعدی ابرو با تغییر رنگ و نوع خاص هاشور زدن باعث می‌شود تا در عین طبیعی بودن، با خطای دید، ابرو را برجسته‌تر نشان دهد. این مدل ابرو هاشور خورده انواع متفاوتی از جمله تیغ ماهی، آسیایی و کلاسیک دارد.


 

با مدل های جدید هاشور ابرو آشنا شدیم. نمونه ساده‌تر برخی از این مدل‌ها را می توانید در میان مدل هاشور ابرو 2018 و مدل هاشور ابرو 2017 پیدا کنید. اما کدام مدل ابرو هاشور خورده برای شما مناسب‌تر است؟ در ادامه بررسی می‌کنیم که هر کدام از انواع هاشور ابرو جدید برای چه صورتی مناسب هستند.

 

مدل هاشور ابرو برای صورت کشیده

اگر در میان مدل های جدید هاشور ابرو و مدل هاشور ابرو 2018 به دنبال مدل هاشور ابرو برای صورت کشیده هستید، بهتر است سراغ مدل ابرو هاشور پهن و بلند بروید. طول صورت‌های کشیده از عرض آن بیشتر است و انتخاب مدل هاشور ابرو برای صورت کشیده باعث می‌شود پهنای صورت عریض‌تر به نظر برسد.

 

مدل ابرو هاشور اسپرت

 

مدل هاشور ابرو برای صورت گرد

مدل مناسب در انواع هاشور ابرو جدید را برای مدل هاشور ابرو برای صورت کشیده مشخص کردیم. اما مدل هاشور ابرو برای صورت گرد چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای صورت‌های گرد، صاف و بدون زاویه، مدل ابرو هاشور اسپرت نسبت به سایر مدل های جدید هاشور ابرو انتخاب مناسب‌تری است. مدل ابرو هاشور اسپرت با شکستگی و انحنایی که در قسمت انتهایی خود دارد، صورت‌های گرد را استخوانی و کشیده نشان می‌دهد. بلندی یا کوتاه بودن مدل هاشور ابرو برای صورت گرد با توجه به انداره چشم‌ها مشخص‌می شود.

 

انواع هاشور ابرو جدید

 

مدل هاشور ابرو برای صورت بیضی

برای جوان‌تر نشان دادن یک صورت بیضی و تعدیل زاویه‌های آن بهتر است یک مدل پهن با زاویه‌ای ملایم در انتها را از میان مدل های جدید هاشور ابرو انتخاب کنید. درست حدس زدید، مدل ابرو هاشور اسپرت پهن برای صورت بیضی انتخاب بسیار مناسبی است.

 

مدل ابرو هاشور خورده دخترانه

پرطرفدارترین مدل های جدید هاشور ابرو را با یکدیگر بررسی کردیم، اما در میان انواع هاشور ابرو جدید و مدل هاشور ابرو 2018، کدام مدل ابرو هاشور خورده برای دخترهای جوان مناسب‌تر است؟

مدل ابرو هاشور پهن مناسب‌ترین انتخاب در میان مدل های جدید هاشور ابرو است. این هاشور ابرو حالت طبیعی صورت را حفظ می‌کند و سن را نیز بیشتر نشان نمی‌دهد. اگر ابروهای نازکی دارید با روش‌هایی مانند تتو و کاشت و حتی هاشور نیز می‌توانید از این مدل ابرو هاشور خورده لذت ببرید.

سایه و هاشور ابرو بانوان
برای سرویس سایه و هاشور ابرو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading