قیمت اصلاح صورت و ابرو بانوان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه اصلاح صورت و ابرو بانوان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به اصلاح صورت و ابرو بانوان نیاز دارید؟

اصلاح صورت و ابرو بانوان را به متخصصش بسپار

اصلاح صورت و اصلاح ابرو یکی از خدمات پردرخواست زیبایی بانوان در آرایشگاه‌ است. اصلاح صورت با بند یکی از متداول‌ترین و قدیمی‌ترین روش‌های اصلاح صورت است، که هنوز طرفداران زیادی دارد. اصلاح ابرو با موچین و بند برای تمیز کردن زیر ابرو و فرم‌دهی به ابروها همواره پای ثابت خدمات زیبایی در آرایشگاه‌های بانوان است. ساده ترین راه اصلاح صورت، با بند است اما این روزها اصلاح صورت با شمع و آب، برای بعضی از بانوان جای اصلاح با بند را گرفته است. هر خانمی متناسب با نوع پوست صورتش، با هر یک از روش‌های ذکرشده سازگار است. 
فوت و فن ابرو برداشتن هر آرایشگری متفاوت است. پس هنگام مراجعه به آرایشگاه به این موضوع توجه کنید که آرایشگر قواعد برداشتن ابرو را به خوبی می‌داند؛ یعنی باید باتوجه به مدل چشم‌ها، اصلاح ابرو را انجام دهد و مدل ابروهای شما تاثیر زیادی در زیبایی چهره شما ایجاد می‌کند.

 

قیمت اصلاح ابرو، قیمت صورت ابرو

 

 

قیمت اصلاح صورت و ابرو چقدر است؟

اصلاح صورت و ابرو، از خدمات تقریبا ارزان در آرایشگاه محسوب می‌شود. بسیاری از آرایشگرها خدمات اصلاح صورت و ابرو را در خانه نیز انجام می‌دهند. قیمت اصلاح صورت متناسب با روش آن (قیمت اصلاح صورت با شمع یا وکس نسبت به اصلاح صورت و ابرو با بند، کمی بیشتر است) تعیین می‌شود. همچنین قیمت اصلاح صورت و ابرو در خانه، با هزینه اصلاح در آرایشگاه متفاوت است. قیمت اصلاح ابرو نیز متناسب با نوع اصلاح می‌تواند متفاوت باشد. 

شما در خدمت از ما می‌توانید نمودار قیمت اصلاح صورت و ابرو را مشاهده کنید و در صورت تمایل، درخواست خدمات اصلاح صورت و ابرو خود را ثبت کنید و از بهترین متخصصین زیبایی صورت به رایگان قیمت بگیرید. 


 
اصلاح صورت و ابرو چند مدت یکبار باید انجام شود؟

حتما می‌دانید که اصلاح صورت و ابرو در شفافیت و شادابی پوست شما تاثیر می‌گذارد. باتوجه به اینکه سرعت رویش موها در افراد متفاوت است، هر زمان که متوجه بلند شدن موهای صورت شدید، یا مشاهده کردید که حالت ابروهایتان بهم ریخته است، بهتر است برای اصلاح صورت و ابرو اقدام کنید. معمولا برای اصلاح صورت هر دو هفته یکبار و برای اصلاح ابرو هر 20 یا 30 روز یکبار، زمان مناسبی برای اکثر خانم‌ها به نظر می‌رسد. بسیاری از خانم‌ها، عادت دارند تا به صورت هفتگی یا حتی روزانه ابروی خود را با موچین اصلاح کنند. 

 

اصلاح ابرو با تیغ ، اصلاح صورت با آب

 

انواع خدمات اصلاح صورت و ابرو 

 • اصلاح صورت با بند (اصلاح صورت با نخ)
 • اصلاح صورت با شمع
 • اصلاح صورت با وکس
 • اصلاح ابرو با موچین
 • اصلاح ابرو با تیغ اصلاح
 • اصلاح ابرو با وکس
 • اصلاح ابرو با بند

 

اصلاح صورت با بند

اصلاح صورت با بند، در منزل و در آرایشگاه با بند مخصوص انجام می‌شود. رعایت اصول بهداشتی در اصلاح صورت با بند بسیار اهمیت دارد و حتما آرایشگر باید این اصول را در نظر داشته باشد. زیرا بعد از اصلاح، پوست صورت حساس است و مستعد جوش زدن. می‌توانید از آرایشگر خود بخواهید از بند نو و الکل استفاده کند و پس از اصلاح از کرم مخصوص بعد از اصلاح استفاده کنید. هنگام اصلاح صورت با بند، اگر می‌خواهید ابرو را نیز اصلاح کنید، بعد از برداشتن زیر ابرو با موچین، برای تمیزتر شدن بهتر است اطراف ابرو و موها ریز با بند برداشته شود. 

 

اصلاح صورت با بند

 

اصلاح صورت با شمع و وکس

اصلاح صورت با شمع از روش‌های جدیدی است که در تمامی آرایشگاه‌ها انجام می‌شود. قیمت اصلاح صورت با شمع در مقایسه با اصلاح صورت با بند کمی بیشتر است. بسیاری از خانم‌ها علاقمند هستند که با استفاده از شمع صورت در منزل و شمع انداختن صورت در خانه، از آرایشگاه رفتن خود را معاف کنند. اما به مهارت شما در استفاده از شمع و دستگاه دارد.
اصلاح صورت با شمع صورت زغالی، اصلاح با شمع بدون دستگاه از روش‌های پرطرفدار بین خانم‌هاست. بعد از آن، از آرایشگر خود بخواهید از بهترین کرم اصلاح صورت یا ژل اصلاح روی پوستتان بزند. بهترین روش اصلاح صورت برای اولین بار، اصلاح صورت با شمع و وکس است. احتمال جوش زدن صورت کمتر است. 

 

اصلاح با شمع در خانه بدون دستگاه، اصلاح صورت با وکس

 

بهترین روش برداشتن ابرو

برداشتن ابرو و اصلاح ابرو با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. باتوجه به اینکه می‌خواهید چگونه ابرویی داشته باشید و فرم صورتتان، آرایشگر تکنیک خود را برای اصلاح ابرو اجرا می‌کند. پس بهترین روش برداشتن ابرو باتوجه به سلیقه و فرم صورت شما تعیین می‌شود.

 • قرینه کردن ابروها
 • تغییر مدل ابروها
 • برداشتن ابرو با بند
 • پهن برداشتن ابرو
 • ابرو برداشت ابرو به روش هاشور
 • جوان سازی ابرو

 

اصلاح ابرو متناسب با فرم چشم‌ها

یکی از دلایل برداشتن ابرو، مرتب کردن موهای ابرو، برای داشتن زیبایی چهره است. با برداشتن ابرو به صورت مناسبت، تنوع زیادی در چهره شما ایجاد می‌شود. مدل‌های مختلف ابرو، به هر صورتی نمی‌آید. باید باتوجه به فرم صورت و چشم‌ها، بهترین مدل ابرو برای شما تعیین می‌شود.

 

آموزش برداشتن ابرو با موچین تصویری

 

قواعد برداشتن ابرو چشم‌های درشت و گرد

کسانی که چشم‌های گرد و درشتی دارند، باید از ابروی کمان دوری کنند. بهترین مدل ابرو برای چشم‌های گرد، ابروی صاف و کشیده است. در نظر داشته باشید که آرک ابرو در قسمت یک‌سوم بیرونی چشم قرار گیرد.

 

قواعد برداشتن ابرو برای چشم‌های ریز

برای این نوع چشم هر چه ابرو بلندتر و کشیده‌تر باشد، چشم‌ها را درش‌تر نشان می‌دهد بنابراین از قد ابرو کم نکنیم. 

 

اصلاح ابرو با وکس و شمع

 

چگونه بهترین متخصص اصلاح صورت و اصلاح ابرو پیدا کنیم؟

اگر می‌خواهید پوست شاداب و ابروهای زیبا داشته باشد، اصلاح صورت و اصلاح ابرو خود را به متخصصین بسپارید. شما می‌توانید درخواست اصلاح صورت و ابرو بانوان را، به رایگان در خدمت از ما ثبت کنید. در مدت زمان کوتاهی از برترین آرایشگرهای شهر خود به رایگان قیمت بگیرید، و باتوجه به سوابق متخصصین و نظرات مشتریان قبلی بهترین آرایشگر را انتخاب کنید.

 

4.5 امتیاز از 1627 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
اصلاح صورت و ابرو بانوان

نظرات

فرزانه کوشکی
فرزانه کوشکی
5.0 (از 10 نظر)
19 خدمت موفق
اصلاح صورت و ابرو بانوان
فاطمه حکیمی

خیلی خانم خوب و با شخصیتی بودند کارشون هم عالی بود. فقط هزینه زیاد بود که خب اون بخاطر اینکه تشریف اوردند منزل طبیعیه.

فرحناز تاجیک
فرحناز تاجیک
5.0 (از 20 نظر)
27 خدمت موفق
اصلاح صورت و ابرو بانوان
مهرسا سلیمی

فوق العاده منصف و بادقت و با شعور و خون گرم بودن و اصلا از کار نمی‌زد خیلی خانم خوب و محترمی بود و من مجددا ایشون رو انتخاب میکنم

آرزو منصوری
آرزو منصوری
5.0 (از 1 نظر)
1 خدمت موفق
اصلاح صورت و ابرو بانوان
احمد رضایی

خانم رضایی هستم ، به سالن زیبای خانم منصوری رفتم ، فضایی بسیار امن و صمیمی با همه تخصص های لازم برای زیبایی بانوان بود ، بسیار وارد و دقیق و مهربان بودند دستمزد هم عالی بود امیدوارم همیشه سالم و پر روزی باشند،