چگونه در منزل ابروهای خود را اصلاح کنیم؟

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
چگونه در منزل ابروهای خود را اصلاح کنیم؟

همانطور که می‌دانید ابرو یکی از مهمترین اجزای صورت به حساب می‌آید. و تمیز و مرتب نگه داشتن آن برای خانم‌ها امری مهم است. این کار باعث میشود مدام به آرایشگاه مراجعه کنیم . برای اینکه مجبور نباشیم مدام به آرایشگاه ها مراجعه کنیم بهتر است در اصلاح ابرو در منزل انجام دهیم. ما در این متن روش انجام اصلاح ابرو در منزل را توضیح می‌دهیم.

 

تعیین شکل ابرو

 

شکل ابرو، اصلاح ابرو در منزل

 

یکی ازمواردی که باید در اصلاح ابرو رعایت شود، تعیین درست شکل ابرو است. چون داشتن ابرویی که با فرم صورت همخوانی داشته باشد بسیار مهم است و در چهره بسیار تاثیر دارد. برای تعیین شکل ابرو ابتدا با یک وسیله به طور مثال دسته برس آرایشی از پره بینی تا امتداد تیغه بینی را نشانه می‌گذاریم و با یک مداد ابرو انتهای تیغه بینی یا همان تاج ابرو را علامت می‌گذاریم. این علامت ابتدای ابرو رو نشان می‌دهد. در مرحله بعد دسته برس را از پره بینی تا امتداد چشم نشانه می‌گذاریم و با مداد ابرو علامت گذاری می‌کنیم که این انتهای ابرو را تعیین می‌شود. و در آخر سینه ابرو یا میانه ابرو رو پیدا می‌کنیم و به این صورت شکل ابروی شما مشخص می‌شود. اما یک روش دیگر برای تعین شکل ابرو برای اصلاح در منزل استفاده از شابلون های از پیش آماده شده برای ابرو است که به راحتی می‌توانید به وسیله این شابلون ها مدل ابرو را پیداکنید. 

 

اصلاح ابرو بعد از حمام

یکی از روش هایی که اصلاح ابرو در منزل را آسان می‌کند. اصلاح بعد از حمام است. زیرا آب داغ باعث می‌شود فولیکول های مو نرم تر شود و کار برداشتن مو با موچین را قابل تحمل تر شود.

داشتن نور کافی

نور نقش بسیار مهمی در اصلاح ابرو در منزل دارد چون اگر دید درستی در هنگام انجام کار نداشته باشید ممکن است بیش از اندازه موهای ابرو را بردارید . پس داشتن نور کافی و البته طبیعی بسیار مهم است. چرا نور طبیعی؟ چون دید بهتری را در آینه به شما میدهد.

 

نقش مهم نور در اصلاح ابرو

 

اصلاح صحیح ابرو درمنزل

برای برداشتن موهای زائد ابرو باید آنها را در جهت رویش خود موها یعنی رو به بالا بردارید . البته بعد از تعیین شکل درست ابرو و شانه کردن آنها اقدام به برداشتن موهای زائد کنید. زیرا شانه کردن موها باعث می‌شود که موهای زائد خود را بهتر برای اصلاح ابرو نشان بدهند.

 

اصلاح ابرو در منزل

 

قیچی کردن ابرو برای اصلاح در منزل

درست قیچی کردن ابرو بسیار مهم است زیرا اگر یکی از موهای ابرو هم ناهماهنگ شود ظاهر ابرو را خراب میکند. روش صحیح قیچی کردن به این صورت است، که ابتدا موها را به طرف بالا شانه میزنید و موهای ناهماهنگ را قیچی کنید و بعد به طرف خلاف جهت آن شانه و موهای ناهماهنگ را کوتاه کنید و بعد ابروهای را با شانه مرتب کنید. در ضمن بهتر است از قیچی های نوک تیز و باریک که مخصوص ابرو هستند استفاده کنید.

 

قیچی کردن ابرو

 

 

نقش آینه در اصلاح ابرو در منزل

آینه یکی از وسایلی است که نقش مهمی را در اصلاح ابرو دارد. زیرا اگر آینه را به درستی انتخاب نکنید، ممکن است در برداشتن موهای زائد اشتباه کنید. بهتر است از آینه هایی که بزرگنمایی زیادی دارند استفاده نشود؛ چون باعث بوجود آمدن خطا می‌شوند. از آینه ای استفاده کنید که به راحتی می‌توانید موهای زائد را در آن مشاهده کنید تا در برداشتن آنها اشتباهی رخ ندهد و حتما از نور طبیعی استفاده کنید.

 

نقش آینه در اصلاح ابرو

 

داشتن ابروهای پرپشت

اگر از آن دسته افرادی هستید که ابروهای نازک و کم پشتی دارید راه هایی برای داشتن ابروهای پرپشت تر وجود دارد. یکی از این راه ها سایه ابرو است. با کشیدن سایه درون ابروها به راحتی میتوانید ابروهایتان را پرپشت و ضخیم نشان دهید. یک راه دیگر آن تتوی ابرو است.

 

ابروهای پرپشت

4.5 امتیاز از 1520 رای


اصلاح صورت و ابرو بانوان
برای سرویس اصلاح صورت و ابرو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین