قیمت کاشت و اکستنشن مژه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کاشت و اکستنشن مژه" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به کاشت و اکستنشن مژه نیاز دارید؟

کاشت و اکستنشن مژه را به متخصصش بسپار

کاشت مژه و اکستنشن مژه یکی از بهترین راه حل‌هایی است که زیبایی چشمان شما را به گونه‌ای طبیعی افزایش می‌دهد. اکستنشن مژه انواع متفاوتی دارد؛ از جمله اکستنشن مژه عروسکی، کلاسیک و والیوم. در کنار انواع اکستنشن مژه، کاشت مژه نیز طرفداران زیادی دارد. از جمله مدل‌های کاشت مژه می‌توان به کاشت مژه نامرئی، مخملی، والیوم، روسی، کاشت مژه 6 ماهه و همچنین لیفت مژه اشاره کرد.

وجود خدمات مختلف اکستنشن مژه و کاشت مژه، باعث ایجاد سوالات مختلفی برای مشتریان می‌شود. مثلا اینکه تفاوت اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم را چطور باید تشخیص داد؟ کاشت مژه مخملی طبیعی‌تر است یا کاشت مژه روسی؟ عوارض و معایب اکستنشن مژه چیست؟ چه زمانی باید ترمیم اکستنشن مژه را انجام داد؟ و ...

با ما همراه باشید تا ضمن بررسی انواع کاشت و اکستنشن مژه، عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مژه و هزینه کاشت مژه دائمی و نحوه سفارش انواع خدمات زیبایی در بازار آنلاین «خدمت از ما» را نیز توضیح دهیم.

 

قیمت اکستنشن مژه

 

 

قیمت کاشت مژه و اکستنشن مژه چقدر است؟

پیش از اینکه توضیح بدهیم کاشت مژه یا اکستنشن آن چه انواع و مراحلی دارد، به مهمترین سوال متقاضیان این خدمات می‌پردازیم؛ یعنی نرخ قیمت کاشت مژه و هزینه اکستنشن مژه.

فاکتورهای متفاوتی هستند که هزینه کاشت مژه و هزینه اکستنشن مژه را تغییر می‌دهند؛ مانند سایر خدمات زیبایی. اگر صرفا می‌خواهید برآوردی از هزینه کاشت مژه 6 ماهه یا دائمی داشته باشید، یا می‌خواهید ببینید آرایشگران نزدیک به شما چه مبالغی را برای هزینه اکستنشن مژه مشخص کرده‌اند، ما سریعا شما را به پاسخ می‌رسانیم.

شما به راحتی می‌توانید با ثبت درخواست خود در اپلیکیشن و یا وبسایت «خدمت از ما» و درج مدلی که مدنظر دارید (کاشت مژه والیوم، اکستنشن مژه کلاسیک و...)؛ علاوه بر دریافت مشاوره رایگان از برترین متخصصان، قیمت کاشت مژه و قیمت اکستنشن مژه را نیز به رایگان استعلام کنید. این مراحل کاملا رایگان است، و منوط به نهایی کردن سفارش نیز نیست.

چنانچه مایل هستید درباره عوامل موثر بر نرخ قیمت کاشت مژه و هزینه اکستنشن مژه بیشتر بدانید، بخش بعد را مطالعه کنید.

 

عوامل موثر بر هزینه اکستنشن مژه و کاشت مژه

در این بخش قصد داریم عواملی که بر قیمت کاشت و اکستنشن مژه تاثیر می‌گذارند را بررسی کنیم. به این ترتیب، اگر با مبالغ کم یا زیاد برای این خدمات مواجه شدید، بدانید علت آن چیست:

 

کیفیت مواد و نرخ قیمت کاشت مژه و اکستنشن

این عامل پای ثابت فاکتورهای مهم در محاسبه هزینه نهایی خدمات زیبایی است. هرچه از مواد با کیفیت‌تری برای اینکارها استفاده شود، نرخ قیمت کاشت مژه و قیمت اکستنشن مژه نیز بالاتر می‌رود. البته نباید فراموش کرد که مواد باکیفیت در زیبایی و ماندگاری کار چه تاثیر مهمی دارند.

 

هزینه کاشت مژه 6 ماهه و کاشت مژه دائمی

برای کاشت مژه 6 ماهه، آرایشگر باید از یک چسب مژه خاص استفاده کند. این چسب‌ها بسیار مرغوب هستند و بدون ایجاد حساسیت، ماندگاری مژه‌های کاشته شده را افزایش می‌دهند.

البته اگر اهل مراقبت باشید، هم کاشت و هم اکستنشن دوام چندماهه و خوبی دارند؛ اما اگر اینطور نیست، می‌توانید با کاشت مژه 6 ماهه یا کاشت مژه دائمی خیال خود را راحت کنید. مشخصا هزینه کاشت مژه دائمی هم از کاشت آن به صوت چندماهه هزینه کمتری دارد.

 

دریافت خدمات در کلینیک و سالن‌های زیبایی

یکی دیگر از مواردی که بر هزینه کاشت مژه و اکستنشن آن موثر است، خود مرکزی است که این خدمات را به شما ارائه می‌دهد. در حالت کلی، نرخ قیمت کاشت مژه و اکستنشن در کلینیک‌ها از مراکز زیبایی بیشتر است.

این مراکز اکثرا تجهیزات پیشرفته‌ای دارند، و خدمات زیبایی را با حداقل عوارض ارائه می‌دهند. البته هزینه‌ها در کلینیک‌های مختلف نیز با توجه به موقعیت آنها، سابقه پزشک و تجهیزات آنها متفاوت است.

با این حال، سالن‌های زیبایی که از تجهیزات مناسبی استفاده می‌کنند و در شهرهای بزرگ و محله‌هایی با موقعیت مناسب واقع شده‌اند، مبالغ بالاتری برای نرخ قیمت کاشت مژه و هزینه اکستنشن مژه در مقایسه با سالن‌های معمولی‌تر دریافت می‌کنند.

 

سایر عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مژه و کاشت

 • مدل کاشت یا اکستنشن مژه: مانند اختلاف هزینه کاشت مژه دائمی و کاشت مژه 6 ماهه، انواع اکستنشن نیز هزینه‌های مختلفی دارند. مثلا قیمت اکستنشن مژه والیوم معمولا بالاتر است؛ و اگر بخواهید نتیجه پرپشت‌تر باشد، قیمت بالاتر هم می‌شود.
 • خدمات جانبی: اگر پیش از انجام کاشت و اکستنشن به خدمات دیگری نیاز داشته باشید (مانند ریموو کاشت مژه)، مبلغ معینی به فاکتور شما افزوده می‌شود.

اکنون که به خوبی با نرخ قیمت کاشت مژه و اکستنشن و عوامل موثر بر آنها آشنا شدیم، در ادامه با تعریف، انواع و مراحل این خدمات آشنا می‌شویم.

 

نرخ قیمت کاشت مژه

 

اکستنشن مژه چیست؟

اصولا چشم‌ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند؛ و هیچ چیز به اندازه مژه‌های پرپشت و طبیعی نمی‌تواند زیبایی آنها را تقویت کند. این همان کاری است که اکستنشن مژه با دردسر بسیار کمتر از کاشت مژه برای شما انجام می‌دهد.

در اکستنشن مژه، تارهایی از جنس موی مصنوعی تک تک لابه‌لای مژه‌ها چسبانده می‌شود؛ تا به ضخامت و طول مژه‌ها بیفزایند و رنگ مژه‌ها را متفاوت کند. به این ترتیب مژه‌ها را پرپشت، و زیبایی چشمان را دوچندان می‌کنند. خوب است بدانید که اکستنشن مژه از مواد مصنوعی، همچون موی سمور، ابریشم و حتی موی انسان ساخته می‌شوند.

 

انواع اکستنشن مژه

اکستنشن مژه انواع متفاوتی دارد. از جمله پرطرفدارترین انواع اکستنشن مژه می‌توانیم به اکستنشن مژه کلاسیک، اکستنشن مژه والیوم و اکستنشن مژه مگا والیوم اشاره کنیم.

برای آنکه اکستنشن مژه شما دقیقا همان چیزی شود که در ذهن دارید، پیشنهاد می‌کنیم عکس مدل مدنظرتان را به مژه‌کار نشان دهید. با اینکاراو می‌توانید به خوبی شما را در انتخاب مدل مناسب از میان انواع اکستنشن مژه راهنمایی کند.

یادآوری: شما می‌توانید از اکستنشن مژه متراکم، فر و بلند استفاده کنید.

 

اکستنشن کلاسیک مژه (کاشت تک به تک مژه‌ها)

در اکستنشن کلاسیک مژه، مژه‌های مصنوعی دانه به دانه و با چسب مخصوص اکستنشن مژه به مژه‌های شما چسبانده می‌شوند. دوام اکستنشن کلاسیک بین 4 تا 6 هفته است، و برای هر چشم می‌توان به‌طور میانگین از 60 تا 80 مژه استفاده کرد.

جنس مژه مورد استفاده برای اکستنشن ممکن است موی انسان، سمور، اسب یا ابریشم باشد. ما توصیه می‌کنیم برای اینکار به مراکزی مراجعه کنید که از موی حیوانات استفاده نمی‌کنند. اینکار شاید باعث افزایش هزینه اکستنشن مژه شود، اما پاکیزه و استریل بودن موها و عدم ایجاد حساسیت را تضمین می‌کند.

 

اکستنشن مژه والیوم (سه بعدی)

در روش اکستنشن مژه والیوم، مژه‌کار به هر تار مژه شما 2 تا 5 تار ابریشمی بسیار نازک و سبک می‌چسباند. تعداد تار موهای قابل چسباندن با توجه به ضخامت و تحمل مژه‌های شما مشخص می‌شود. اکستنشن والیوم از اکستنشن کلاسیک هم سبک‌تر است و هم دوام بیشتری دارد.

 

اکستنشن مژه مگا والیوم 

اگر به دنبال مژه‌های بسیار پر پشت، کاملا مشکی و به معنای واقعی خیره‌کننده هستید، اکستنشن مژه مگا والیوم بهترین گزینه برای شماست. در این روش از مژه‌های ابریشمی بیشتری نسبت به سایر روش‌ها استفاده می‌شود. بسته به ضخامت و قدرت تحمل مژه‌های شما، مژه‌کار از 7 تا 12 مژه ابریشمی برای هر مژه استفاده می‌کند.

 

هزینه کاشت مژه دائمی

 

مراحل انجام اکستنشن مژه

در ادامه مراحل اکستنشن مژه را مرور کرده‌ایم، تا دقیق‌تر بدانید هنگام مراجعه به مرکز زیبایی چه چیزی در انتظار شماست:

 1. برای انجام اکستنشن مژه ابتدا روی صندلی مخصوص دراز می‌کشید، و چشم‌هایتان را می‌بندید. بعد از آن مژه‌کار زیر مژه‌های شما یک پارچه تمیز و سفید قرار می‌دهد.
 2. متخخص 1 میلی‌متر از مژه‌های کاملا خشک شما را به چسب اکستنشن مژه آغشته می‌کند، و در گوشه خارجی چشم شما (که مژه‌ها باید متراکم‌تر و بلندتر باشند) قرار می‌دهد.
 3. بعد از چسباندن مژه‌ها، متخصص مژه‌های شما را برس مخصوص شانه می‌زند، پلک‌ها و مژه‌های را با مواد مخصوص به آرامی شستشو می‌دهد، و چسب‌های اضافی را با ظرافت می‌کند.
 4. پس از انجام اکستنشن مژه، برای پاک کردن آرایش چشم‌هایتان از ژل شستشو استفاده کنید؛ و با یک دستمال نرم و تمیز آهسته اطراف مژه‌های خود را پاک کنید.

بسته به نوع و سرعت رشد مژه‌های شما، این مژه‌ها 3 تا 4 هفته دوام می‌آورند. پیشنهاد می‌کنیم هفته‌ای یک مرتبه به آرایشگاه خود برای ترمیم اکستنشن مژه، مراجعه کنید.

 

تفاوت کاشت مژه و اکستنشن مژه

همان‌طور که دیدید، کاشت مژه و اکستنشن مژه با یکدیگر تفاوت‌های اساسی دارند. کاشت مژه با مو‌های طبیعی و 6 ماهه انجام شده، و معمولا باید هر دو هفته ترمیم شود؛ اما اکستنشن مژه با تار‌های مصنوعی و کوتاه‌تر انجام می‌شود.

 

سایر تفاوت‌های کاشت مژه و اکستنشن مژه عبارت‌اند از:

 • عمر مفید اکستنشن مژه حدود 1 ماه است؛ و هر مژه‌ای که بریزد، اکستنشن آن هم از بین می‌رود.
 • اگر پوستتان حساس است و حدس می‌زنید دچار حساسيت شوید؛ برای تست دو سه مژه بکارید. اگر بعد از گذشت دو روز مشکلی ایجاد نشد، می‌توانید با خیال راحت مژه بکارید. اما اکستنشن تقریبا ریسک حساسیت ندارد.
 • تعداد مژه‌‌های قابل کاشت به تعداد مژه‌های شما بستگی دارد؛ چرا که مژه مصنوعی روی مژه طبيعی کار می‌شود. این به این معناست که افرادی با مژه‌های کم‌پشت، مژه‌های کمتری هم می‌توانند بکارند.
 • توجه داشته باشید که ارتفاع مژه‌های مصنوعی نباید بیشتر از 2 برابر بلندی مژه طبیعی شما باشد؛ زیرا باعث ریزش مژه می‌شود (مخصوصا اگه مژه‌هایتان قوی نباشند).
 • بعد از کاشت مژه مراقبت‌های مربوط به آن را فراموش نکنید؛ چشم‌هایتان را نماليد و نخارانید، سونای بخار نروید، و در حمام هم نگذارید آب با فشار بالا به چشم‌هایتان بخورد.

 

قیمت کاشت مژه 6 ماهه

 

تفاوت اکستنشن مژه با مژه مصنوعی

مژه مصنوعی را با یک نگاه می‌توان تشخیص داد؛ اما اکستنشن مژه اینطور نیست، و با مژگان خودتان تفاوت زیادی ندارد. علاوه بر این، نه تنها نتیجه نهایی اکستنشن مژه از مژه مصنوعی به مراتب طبیعی‌تر و زیباتر است، بلکه دوام اکستنشن مژه نیز بیشتر بوده و برایمدت طولانی‌تری بدون تغییر روی مژه‌ها می‌ماند.

 

معایب کاشت و اکستنشن مژه چیست؟

اکستنشن مژه در زیبایی بسیار موثر است؛ اما عوارضی هم دارد. به عنوان مثال اگر مژه کار شما تخصص و مهارت کافی را نداشته باشد، ممکن است مژه‌های پلک بالا و پایین را به هم بچسباند، درنتیجه مژه‌های طبیعی هم کنده می‌شوند.

نفوذ چسب اکستنشن مژه به داخل چشم نیز می‌تواند حساسیت ایجاد کند. بنابراین برای کاشت مژه و یا اکستنشن مژه حتما به متخصصان معتبر این حرفه مراجعه کنید تا با عوارض آن روبه‌رو نشوید.

 

مراقبت‌های بعد از کاشت و اکستنشن مژه

در صورت مراقبت صحیح، عمر مفید اکستنشن مژه حدود 1 ماه است. برای افزایش دوام اکستنشن، روغن‌های مخصوص آرایش مژه گزینه‌های مناسبی هستند. بعد از اکستنشن مژه دیگر نیازی به ریمل ندارید. اما اگر همچنان می‌خواهید از از ریمل استفاده کنید، سراغ نمونه‌هایی بروید که با آب پاک می‌شوند و در ضمن فقط نوک مژه‌هایتان را ریمل بزنید.

برای پاک کردن آرایش چشم‌هایتان‌ و اطراف مژه‌ها، از ژل شستشو و دستمال‌های پاکیزه و لطیف کنید؛ شامپو بچه هم گزینه بدی نیست. نکات زیر را برای کاشت مژه 6 ماهه و ... نیز فراموش نکنید:

 • یک روز کامل پیش از اکستنشن مژه، سراغ فعالیت‌های بدنی شدید (مانند ورزش) که باعث تعریق می‌شود نروید. همچنین، 2 روز پیش از اکستنشن مژه به هیچ وجه شنا نکنید و به سونا نروید.
 • اگر مژه‌های خیلی بلند می‌پسندید، باید مژه‌های بیشتری بکارید؛ چون اکستنشن‌های بلند اگر کم باشند، کم‌حجم به نظر می‌رسند و تاثیر آنها چندان به چشم نمی‌آید.
 • پس از کاشت مژه تا حداقل 12 ساعت به صورت‌تان آب نزنید تا چسب‌ها به‌طور کامل خشک شوند. اگر جازه ندهید این اتفاق بیفتد، چسب مژه خوب خشک نشده و وارد چشم می‌شود. در این حالت نیز نه تنها انرژی و هزینه‌تان به هدر می‌رود، بلکه احتمال بروز حساسیت هم وجود دارد.

 

هزینه اکستنشن مژه

 

بهترین مژه کار برای اکستنشن مژه و کاشت مژه

از همراهی شما تا انتها سپاسگزاریم. امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات کاملی درباره قیمت اکستنشن مژه، انواع مختلف آن، و همچنین نحوه کاشت مژه، عمر مژه‌های کاشته شده، قیمت کاشت مژه و ... به دست آورده باشید.

شما برای پیدا کردن بهترین سالن‌ها و کلینیک‌های زیبایی در شهرتان، می‌توانید روی «خدمت از ما» حساب کنید. درخواست خود را ثبت کنید، قیمت‌های پیشنهادی را ببینید، سوابق متخصصان و نظرات مشتریان قبلی آنها را بررسی کنید، و نهایت بهترین فرد را برای کاشت مژه یا اکستنشن مژه انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1638 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کاشت و اکستنشن مژه

نظرات

فاعزه پیری
فاعزه پیری
5.0 (از 11 نظر)
7 خدمت موفق
کاشت و اکستنشن مژه
شیوا محمدی

خیلی عالی بود مژه همون مدلی که میخاستم مژه خیلی سبک و چسب ضد حساسیت استفاده کردن خوش اخلاق وخانم محترمی بودن ممنون

فاطمه عبدی
فاطمه عبدی
5.0 (از 7 نظر)
3 خدمت موفق
کاشت و اکستنشن مژه
سمیرا مهرابی

مژه های من آسیب دیده بود . واقعا معجزه کردند.متریال عالی بادقت و نهایت ظرافت.سر تایم تشریف آوردند و بسیار حرفه ای و کار بلد . بی نهایت راضی هستم . ب شدت توصیه میکنم ایشون رو . خوش برخورد و نامبر وان . ممنونم ازشون 🌱♥️🌸

فاطمه عباسپور
فاطمه عباسپور
5.0 (از 5 نظر)
4 خدمت موفق
کاشت و اکستنشن مژه
محنا محمودی

کار خیلی حرفه ای انجام شد. ، و ماندگاری هم بسیار بالا بود ، قیمت هم به نسبت جاهای دیگ و به نسبت کیفیت خوب. بود