لیفت و لمینت ابرو چیست؟

ثبت درخواست "کاشت و اکستنشن مژه"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
لیفت و لمینت ابرو چیست؟

لیفت و لمینت ابرو این روزها یکی از خدمات زیبایی جدید سالن‌های زیبایی می‌باشد. لیفت و لمینت ابرو باعث بالا رفتن، تقویت، پرپشتی و پهن شدن ابرو می‌شود، اگر می‌خواهید ابروهای شما بالا و به صورت هاشوری مانند ستاره‌های سینما به نظر برسد ما لیفت و لمینت ابرو را به شما پیشنهاد می‌دهیم؛ زیرا تا مدتی نیاز به آرایش ابرو وجود ندارد و بدون هرگونه آرایشی ابرو بسیار زیبا می‌ایستد. در این مطلب ما قصد داریم نکاتی راجع به این کار برای شما بازگو کنیم.

 

آموزش لیفت و لمینت ابرو

لیفت و لمینت ابرو جزء تکنیک‌های جدید برای حالت دادن و تقویت ابرو می‌باشد. در زیر به آموزش مرحله به مرحله لیفت و لمینت ابرو می‌پردازیم.

  1. در ابتدا ابروها را به جهت دلخواه مشتری  با چسب لیفت به وسیله شانه لیفت فیکس کنید.
  2. مواد شماره 1 را از ریشه تا نصف موهای ابرو مواد گذاری کنید و کاملا کاور کنید.
  3. بعد از آن مواد شماره 1 را پاک کنید و مواد شماره 2 را کامل روی ابرو قرار دهید و با تیکه نایلون پلاستیکی رو آن را می‌پوشانیم حدود 15 دقیقه صبر می‌کنیم.
  4. مرحله بعد از پاک کردن مواد فیکس رنگ ابرو است. رنگ ابرو را با سلیقه مشتری به مدت 7 تا 8 دقیقه گذاشته می‌گذاریم.
  5. بعد از رنگ ابرو مواد شماره 3 که شامل کراتین است را میگذاریم و کار تمام است. دقت کنید که به مشتری بگویید تا 3 ای 4 ساعت ابروهای خود را نشویند.

 

آموزش لیفت و لمینت ابرو

 

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو

در لیفت و لمینت ابرو از چسب لاتکس استفاده میشود بنابراین ماندگاری آن خوب است و حدودا ا الی 2 ماه که به رشد بروهای شما بستگی دارد می‌ماند.

 


بهترین متخصصین نقاشی ساختمان و نقاشی ساختمان تهران را در "خدمت از ما" پیدا کنید.


 

قیمت لیفت و لمینت ابرو

قیمت این کار به پارامترهای مختلفی بستگی دارد، مثل کیفیت و مارک موادی که آرایشگرتان استفاده می‌کند، محل سکونت و شهری که زندگی می‌کنید و ... . به طور کلی قیمت لیفت و لمینت ابرو از 100هزار تومان تا 500 هزار تومان متغییر است.

 

عوارض لیفت و لمینت ابرو

 

عوارض لیفت و لمینت ابرو

لیفت ابرو اگر به همراه لمینت باشد نه تنها برای ابرو عوارض ندارد بلکه باعث رشد و تقویت ابرو می‌شود زیرا موادی که در آن استفاده می‌شود مواد تقویتی است و دارای کراتین می‌باشد. اما دقت کنید که این کار را در سالن‌های زیبایی که به آن اطمینان دارید انجام دهید؛ زیرا بعضی از افراد از مواد نامناسب ارزان استفاده می‌کنند که موجب ریزش ابرو می‌شود.

 

عوارض لیفت و لمینت ابرو

 

لمینت ابرو در خانه؛ لیفت و لمینت ابرو در خانه

اگر می‌خواهید در خانه و بدون مواد کار لیفت و لمینت ابرو را انجام دهید بهترین ماده برای این کار ژل آلوئورا می‌باشد. شما با تهیه این ژل را تهیه کنید و هر بار می‌توانید براش ابرو یا شانه ابرو را به این ژل آغشته کنید و ابروهای خود را شانه بزنید. این کار باعث تقویت و حاشوری شدن ابرو به صورت موقت می‌شود و با شستن صورت اثر آن از بین می‌رود.

 


حدود قیمت نصب کاشی و قیمت نصب سرامیک را مشاهده کنید.


 

لمینت ابرو در خانه

 

تفاوت لیفت ابرو و لمینت ابرو

افرادی که ابروهای رو به پایینی دارند و می خواهند ابروهایشان به سمت بالا کشیده شود لیفت ابرو به آن‌ها پیشنهاد می‌شود. اما  لمینت تقویت ابرو را به همراه دارد که دارای رنگ نیز می‌باشد؛ همان طور که در بالا توضیح داده شد، با استفاده از مواد مخصوص ابروها رنگ گرفته و تقویت می شوند که این امر باعث می‌شود تا تارهای ابرو ضخیم، پر رنگ و پر پشت شوند که باعث می‌شود ابرو زیباتر به نظر بیاید. که این روش بیشتر برای افرادی که ابروهای کم پشت و کرکی دارند مناسب است.

 

قیمت لمینت ابرو

 

نکات پایانی

  • در لیفت ابرو به دلیل اینکه از چسب لاتکس استفاده میشود بعد از پایان کار چون تا 24 ساعت نباید به ابرو آب بزنید و صورت خود را شستشو دهید. بعد از 24 ساعت که ابروهایتان را شستید ابروها تار به تار شده و نتیجه کار را می‌بینید.
  • مواد لمینت مژه و ابرو یکی می‌باشد ولی مراحل آن متفاوت است.
  • لیفت و لمینت ابرو آسان‌ترین و کم ضرر ترین راه برای پرپشت کردن ابرو است.
کاشت و اکستنشن مژه
برای سرویس کاشت و اکستنشن مژه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading