لیفت مژه

ثبت درخواست " کاشت و اکستنشن مژه "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
لیفت مژه

لیفت مژه و ابرو؛ از موارد پر طرفدار در ترمیم و زیبایی مژه و ابرو هستند. داشتن مژه‌های پر پشت و و بلند درخواست متداول بیشتر بانوان است؛ میزان تقاضا در زمینه لیفت مژه و همین طور دیگر عمل‌های زیبایی برای ترمیم مژه؛ مثل اکستنشن مژه به حدی زیاد است؛ که امروزه در بیشتر سالن‌های آرایشی از خدمات زیبایی و ترمیم اصلی به شمار می‌آید؛ حتی بعضی به اموزش لیفت مژه در خانه پرداخته و به عمل لیفت مژه بعنوان یک حرفه پر درآمد نگاه می‌کنند. لیفت مژه که برای هر نوع مژه‌ای قابل انجام است، مژه را حالت دار و پر پشت نموده، زیبایی چشم را دو چندان می‌کند.

 

برای کاشت مژه روش‌های گوناگونی وجود دارد؛ که یکی از روش‌های آسان و پر طرفدار کاشت مژه و ترمیم مژه؛ لیفت مژه است؛ اینکه رشد مژه‌های طبیعی شما بعد از کاشت متوقف نشود و یا با ریزش مژه بعد از کاشت یا اکستنشن مژه و لیفت مژه مواجه نشوید؛ از نکات پر اهمیت برای تمامی افراد است. قیمت لیفت مژه در تهران و دیگر شهر‌ها از مواردی است؛ که این عمل زیبایی را پر طرفدار کرده است.در این مقاله با لیفت مژه آشنا شده و ویژگی‌های این روش کاشت مژه را به اشتراک می‌گذاریم.

 

لیفت مژه - یک روش از کاشت مژه

 

لیفت مژه یک روش از کاشت مژه

داشتن مژه‌های صاف و بی حالت در خیلی از شما حس ناخوشایندی را به وجود می‌آورد، بخصوص اگر جلوه چشمانتان با مژه‌های فر و بلند چندین برابر شود، در آن زمان است که تمایل دارید؛ یکی از روش‌های کاشت مژه را امتحان کنید؛ لیفت مژه برای افرادی که مژه‌های کوتاه و بدون حالت دارند؛ و حتی امکان استفاده از فر مژه هم تاثیری در حالت مژه‌هایشان ندارد؛بسیار کاربردی است. با لیفت مژه می‌توانید، مژه‌هایی پر پشت و حالت دار داشته باشید؛ در واقع کار لیفت مژه برای مژه‌های کوتاه، شبیه کار فر مژه برای مژه‌های بلند است. انجام لیفت مژه نیاز به آمادگی خاصی ندارد و برای تمامی مژه‌ها قابل انجام است؛ اما اگر دوست دارید نتیجه کار لیفت مژه شما تمیز و زیبا در بیاید بهتر است، قبل از انجام این روش کاشت مژه از سرم تقویتی استفاده کنید.

 

لیفت مژه یک روش کاشت مژه

 

برای انجام لیفت مژه حتما به یک متخصص زیبایی مراجعه کرده و کار لیفت مژه را در یک مرکز زیبایی معتبر انجام دهید؛ یک کارشناس انجام کاشت مژه با روش لیفت مژه قبل از انجام کار سوالاتی را درباره عادات آرایشی شما می‌پرسد، که این سوالات در نهایت برای انجام نحوه آرایش مژه‌ها تاثیر گذار است.

 

آشنایی با شیوه انجام لیفت مژه

در شروع لیفت مژه پس از جدا کردن مژه‌های پایینی و بالای چشم؛ و آماده سازی پلک‌ها برای انجام عمل لیفت مژه مراحل زیر صورت می‌گیرد تا لیفت مژه تکمیل گردد:

 

شیوه انجام لیفت مژه - مراحل انجام لیفت مژه

 

  • مژه‌ها با یک پوشش سلیکونی؛ پوشانده می‌شوند؛ این پوشش سلیکونی با یک چسب مخصوص مشابه چسب مژه مصنوعی به پشت پلک چسبانده شده و مژه‌ها به سمتی که فرد تمایل دارد شانه می‌شوند.

 

شیوه انجام لیفت مژه - مراحل انجام لیفت مژه

 

  • در گام بعدی لیفت مژه؛ از لوسیونی حاوی مواد ارگانیک مانند؛ اسید تیوگلیکولیک (thioglycolic acid) و رابینگ الکل (اِماکول) برای نرم کردن مژه‌ها جهت حالت دهی دلخواه به مژه؛ در لیفت مژه استفاده می‌شود.این ماده به ایجاد انعطاف و لطافت در مژه‌ها کمک می‌کند. این ماده نرم کننده باید حدودا شش تا دوازده دقیقه روی مژه باقی بماند؛ این مدت زمان وابسته به نوع و ضخامت مژه‌های شما که با موهای سرتان تقریبا یکسان است، بستگی دارد؛ اگر موهای سرتان دیرحالت است، این موضوع را با متخصص انجام لیفت مژه در میان بگذارید.

 

لیفت مژه -گذاشتن پد استلیزه روی چشم برای شروع عمل لیفت مژه

 

  • مرحله آخر لیفت مژه زمان استفاده از محلول و روغن مخصوص است؛ محلول کاربردی وظیفه سفت شدن و استقرار کامل مژه را برعهده داشته، و باعث ثابت شدن حالت جدید روی مژه در لیفت مژه می‌شود؛ کاربرد این محلول باید با لوسیونی مغذی حاوی کراتین و سدیم PCA همراه باشد. دلیل استفاده لوسیون بازگشت لطافت و نرمی به مژه‌ها و جلوگیری از زبری و خشکی مژه است؛ این لوسیون در کنار مواد نام برده حاوی روغن آلوئه ورا و دانه انگور نیز استفاده می‌شود؛ این مواد رطوبت را به مژه‌ها باز می‌گردانند.

 

لیفت مژه - استفاده از روغن برای ثابت نگهداشتن حالت مژه

 

مراحل انجام و نگهداری لیفت مژه بعد از انجام روش کاشت مژه با تکنیک لیفت مژه بصورت نگهداری مو‌ها پس از رنگ مو است.

 

مدت زمان ماندگاری لیفت مژه چقدر است؟

ماندگاری لیفت مژه حدودا بین شش تا هشت هفته متغییر بوده و بعد از آن نیاز به ترمیم لیفت مژه وجود دارد؛ این کار بهتر است، به موقع صورت گیرد؛ زیرا رشد مژه‌های اصلی در این مدت شروع شده و چون جنس این مژه‌ها با مژه‌های لیفت شده تفاوت دارد، یک بی حالتی و به هم ریختگی ناخوشایندی را به چشمان شما می‌دهد؛ اقدام برای ترمیم لیفت مژه بهترین اقدام در این مواقع است؛ قیمت لیفت مژه و ترمیم لیفت مژه به نسبت دیگر روش‌های کاشت مژه مثل اکستنشن مژه ارزان تر بوده بنابراین انجام و ترمیم آن راحت تر است.

 

مدت زمان ماندگاری لیفت مژه

 

برای زیبا تر کردن مژه‌های لیفت شده می‌توانید؛ حتی بعد از لیفت مژه از ریمل استفاده کنید؛ چون در لیفت مژه در واقع این مژه‌های طبیعی شماست، که حالت می‌گیرد؛ بنابراین برای انجام آرایش روی مژه‌های لیفت شده محدودیتی برای خودتان قائل نباشید، 24 ساعت بعد از انجام لیفت مژه می توانید، مانند قبل با مژه‌هایتان رفتار کنید.

 

به نکات آرایشی بعد از لیفت مژه دقت کنید.

در لیفت مژه در صورتی که از ریمل استفاده می‌کنید؛ نیاز به رنگ کردن مژه‌ها نیست؛ اما اگر عادت به آرایش کردن مداوم ندارید، بهتر است مژه‌هایتان را رنگ کنید؛ لیفت مژه 24 ساعت بعد از انجام نیاز به مراقبت فراوان دارد؛ از زدن هر گونه لوازم آرایشی و یا قرار گرفتن در معرض رطوبت و آب در این مدت زمان، جدا خودداری کنید.

 

نکات آرایشی قابل رعایت در لیفت مژه

 

لیفت مژه در برابر اکستنشن مژه که نیاز به مراقبت‌های دقیق مثل تنظیم کردن زاویه خوابیدن با مدل خاص، رعایت نکات مخصوص آرایشی و دقت در شستشن صورت، ندارد؛ و بعد از یک روز می‌توانید، بسیار عادی با مژه‌هایتان رفتار کنید. کاربرد نکات مراقبتی مثل استفاده از روغن نارگیل یا روغن های مغذی گیاهی دیگر؛ برای حفظ رطوبت و نرمی مژه در شب‌ها موثر بوده و نرم نگه داشتن و تغذیه مناسب مژه‌ها تنها کاری است، که می‌توانید برای تقویت مژه انجام بدهید و نیازی به رسیدگی‌های دیگر نیست. لیفت مژه واقعا به مراقبت خاصی نیاز ندارد.

 

فر مژه یا لیفت مژه؟

گاها تصمیم گیری بین انتخاب لیفت مژه و فر مژه سخت می‌شود؛ اما خوب است، به این نکات توجه داشته باشید، که لیفت مژه برای انجام نیاز به کاربرد یک دستگاه مصنوعی و مواد غیر طبیعی ندارد؛ دوام بین شش تا هشت هفته ای لیفت مژه نسبت به فر مژه خیلی بیشتر است؛ استفاده از مواد کراتینه و روغن‌های‌ طبیعی برای حالت دهی و تقویت مژه به مرور زمان در لیفت مژه باعث رشد بهتر، نرمی و حالت دهی مژه می‌شود.

 

فر مژه بهتر است یا لیفت مژه؟

 

انجام لیفت مژه در خانه

همان طور که درباره مراحل لیفت مژه صحبت کردیم، انجام این کار به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه و عدم استفاده از دستگاه‌های مخصوص ساده و قابل انجام در منزل است؛ برای آموزش لیفت مژه در خانه با مرور تمام مراحل گفته شده در نحوه انجام لیفت مژه می‌توانید، با در دسترس داشتن لوازم در صورت آمادگی این کار را در منزل انجام دهید. البته با استفاده و بهره بردن از انواع ماسک‌ها و مواد طبیعی می توانید؛ لیفت مژه را با کیفیت بهتر در منزل انجام دهید.

 

انجام لیفت مژه در خانه - اموزش لیفت در خانه

 

ریمو لیفت مژه امکان پذیر است؟

در پاسخ این سوال میتوان گفت بله برای از بین بردن لیفت مژه یا اصطلاحا ریمو لیفت مژه به راحتی میتوانید، هم با مراجعه به کلینک‌های زیبایی و استفاده از ریلکسی مژه این کار را انجام دهید؛ و هم در منزل به بهره‌گیری از روغن‌های گیاهی مثل روغن نارگیل بواسطه آغشته کردن؛ یک پنبه با روغن نارگیل و مالیدن آن روی لیفت مژه؛ عمل ریمو لیفت مژه را به راحتی انجام دهید. بهتر است، قبل از ریمو لیفت، با متخصصی که مژه شما را لیفت کرده است، مشورت نمایید؛ تا دستورات پزشکی و معتبر را دریافت نمایید .

 

ریمو لیفت مژه امکان پذیر است؟

 

عوارض لیفت مژه چیست؟

مانند دیگر روش‌های زیبایی و کاشت مژه؛ لیفت مژه هم در صورت انجام ندادن نکات مراقبتی و استفاده نکردن از محیط‌های معتبر و مواد لازم سالم و معتبر برای لیفت مژه ممکن است، عوارض و مضرات زیادی برای چشم و پلک شما داشته باشد.در این قسمت به چند نکته از عوارض احتمالی لیفت مژه می‌پردازیم:

تحریک پوست، بزرگ‌ترین عارضه جانبی لیفت مژه است. استفاده از پَدهای محافظ در حین چسب‌کاری کافی نیست و سرایت چسب به پوست مشکلاتی ایجاد می‌کند. اگر سابقه خشکی چشم و حساسیت پوست و چشم داشته باشید، امکان دارد که مواد شیمیایی محلول‌ها و لوسیون‌ها آزارتان بدهد. عوارض ناشی از استفاده از محلول لیفت مژه، تاول؛ تحریک پوست بالای پلک؛ قرمزی؛ خارش، جمع شدن آب در چشم؛التهاب و شکنندگی مژه‌ها می‌باشد.

 

عوارض لیفت مژه چیست؟

 

بنابراین انجام لیفت مژه به افرادی که سابقه گل‌مژه؛ حساسیت چشمی،عفونت چشمی و یا حساسیت های پوستی دارند؛ انجام لیفت مژه بدون مشورت پزشک توصیه ‌نمی‌گردد. توجه داشته باشید اگر از لنز استفاده می‌کنید، قبل از انجام لیفت مژه لنز چشمانتان را در بیاورید.

 

لیفت مژه و ابرو به چه صورت است؟

درباره لیفت مژه و نحوه کاربرده لیفت مژه به تفصیل صحبت کردیم؛ روش لیفت از کاشت و ترمیم به لیفت مژه ختم نمی‌شود؛ لیفت ابرو یکی دیگر از خدمات این روش کاشت و ترمیم است؛ لیفت ابرو خواب ابرو شما را تغییر داده و باعث مرتب شدن ابروهای نامنظم می‌شود. لیفت ابرو یک روش ترمیمی است؛ که بیشتر برای افرادی که ابروهای پر و نامرتب دارند، توصیه می‌گردد.

 

لیفت مژه و ابرو به چه صورت است؟

 

چند جایگزین مناسب برای لیفت مژه

لیفت مژه بطور دائم حالت دهی و نرمی مژه‌های شما را تضمین نکرده و باید هر شش یا هشت هفته یک بار برای ترمیم لیفت مژه اقدام نمایید؛ از طرفی ممکن است؛ که بار اولی که لیفت مژه انجام داده اید، از حساسیت چشمی خود به مواد مورد استفاده از لیفت آگاه شدید؛ در این حالت صرف نظر از انجام لیفت مژه و جایگزینی آن با فر مژه، ریمل‌های حجم دهنده و همین طور رسیدگی مداوم به مژه‌ها با کرم ها و روغن‌های تقویتی بهترین پیشنهاد به نظر می‌آید.

 

چند جایگزین مناسب برای لیفت مژه - روش های طبیعی برای لیفت مژه

 

4.5 امتیاز از 1582 رای


کاشت و اکستنشن مژه
برای سرویس کاشت و اکستنشن مژه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین