تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

ثبت درخواست " کاشت و اکستنشن مژه "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه یک مبحث بسیار پر تکرار در آرایش و زیبایی است. تفاوت کاشت و اکستنشن مژه از مواردی است، که در انتخاب این متدهای زیبایی برای مژه ها باید توجه زیادی به آن شود. زیبایی و پر پشت بودن مژه ها در قشنگ نشان دادن چشم ها بسیار موثر است. با دانستن ویژگی های مهمی که تفاوت بین کاشت و اکستنشن مژه را ایجاد می‌کند، می توانیم انتخاب بهتر و مناسب تری را در این زمینه داشته باشیم.در این مطلب با بررسی محور‌های مختلف تفاوت کاشت و اکستنشن مژه شما را با این روش های جدید زیبایی و آرایشی بیشتر آشنا می‌کنیم.

 

 

از موارد پر اهمیت دانستن تفاوت کاشت و اکستنشن مژه پیدا کردن اطلاعات درباره نحوه ایجاد این امکانات و تاثیر آنها بر انواع مژه است.

 

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

 

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

کاشت و اکستنشن مژه یکی از متدهای پر طرفدار در زمینه افزایش زیبایی چشم به شمار می‌آید. با انتخاب این روش ها می توانید، تغییر و زیبایی را در کنار هم در چشمانتان مشاهده کنید. این روش های زیبایی در کنار شباهت فراوانی که به هم دارند، دارای تفاوت هایی نیز هستند.

 

کاشت و اکستنشن مژه چه تفاوتی دارند؟

 

اصلی ترین تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در این است، که کاشت مژه طبیعی تر از اکستنش به نظر می‌آید. اما چون نیاز به جراحی دارد و بصورت پیوند در نزدیک چشم انجام می‌شود، همه افراد نمی توانند آن را انجام دهند. در کاشت مژه رشد به همراه مژه های طبیعی وجود دارد، ولی در اکشتنشن مژه رشد طبیعی متوقف می‌شود. اکستنشن بصورت شش ماهه نصب شده و هر دو هفته نیاز به ترمیم دارد، ولی کاشت مژه یک ساله بوده و هر یک هفته یک بار ترمیم دارد.

 

انواع کاشت مژه با عکس

بعد از اطلاع از تفاوت کاشت و اکستنشن مژه اگر انتخاب شما کاشت مژه است، خوب است بدانید که: اگر مژه های کوتاه و کم پشتی دارید، می‌توانید به فکر کاشت مژه باشید. تمایل به زیبایی در تمامی انسان ها وجود دارد، چشم و مژه تاثیر بالایی در زیبایی و ظرافت چهره افراد دارد. برای داشتن زیبایی طولانی مدت مژه هایتان، این بار کاشت مژه را تجربه کنید. کاشت مژه به دو صورت موقت و دائمی است، موقت به صورت چسبی و با دوام کمتری صورت می‌گیرد. انواع دائمی کاشت مژه در این در این قسمت معرفی می‌گردد.

 

انواع کاشت مژه با عکس

 

کاشت مژه والیوم

کاشت مژه والیوم یک روش شبه اکستنشن چند بعدی است، که از 2 تا 10 بعدی را والیوم و 12 بعدی را مگاوالیوم می‌نامند، و بسیار طرفدار دارد. این روش باعث زیبا و حجیم شدن مژه فرد می‌گردد. در روش کاشت مژه والیوم از تارهاي بسيار نازك استفاده می شود،در این روش مژه را بصورت دو يا سه يا چهار بعدي در مي‌آورند و روي هر تار مژه فرد يك مژه چند بعدي قرار مي‌گيرد. پاک شدن مژه‌ها از هر نوع آلودگی اولین و مهم‌ترین قدم در کاشت مژه‌ی والیوم است.

 

کاشت مژه والیوم

 

کاشت مژه نامرئی

یک ویژگی که منجر به تفاوت کاشت و اکستنشن مژه می‌شود،کاشت مژه نامرئی است. اما کاشت مژه هیدن چیست؟ در حال حاضر مژه هیدن یا نامرئی یکی از جدیدترین روش‌های افزایش حجم مژه است. کاشت مژه هیدن هیچ آسیبی به مژه اصلی فرد وارد نمی‌کند. اما بدلیل حساسیت هایی که ممکن است، بعد آن ایجاد شود، باید توسط افراد متخصص و در کلینیک های زیبایی معتبر صورت گیرد. به یاد داشته باشید، در ابتدای انجام این کار باید مژه های شما با محلول شستشو و ضد قارچ ضدعفونی شود.

 

کاشت مژه هیدن چیست؟

 

کاشت مژه کلاسیک

در روش کاشت مژه کلاسیک، مژه های طبیعی به کار برده می‌شود. در این حالت به هر مژه طبیعی یک تار اکستنشن می‌گردد. مراقبت از این نوع مژه بسیار اهمیت دارد و برای دوام و ماندگاری بیشتر آن پیشنهاد می‌کنیم، از شامپو بچه برای شستشو استفاده شود. تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در این روش ها کاملا مشهود است.

 

کاشت مژه کلاسیک

 

انواع اکستنشن مژه با عکس

اکستنش مژه به معنای کاشت موقت مژه است، که حداکثر شش ماه دوام دارد. تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در این است، که در آن از تارهای مو مصنوعی از جنس ابریشم و موی انسان بصورت تک تک در لابه لای مژه ها استفاده می‌شود و باعث فرم دهی و پرپشت نشان دادن مژه می‌گردد. با اکستنش مژه رنگ وضخامت مژه ها تغییر می‌کند، این روش زیبایی مژه بیشتر به افرادی که مژه های کمتر از 3 میلی متر دارند، پیشنهاد می‌گردد.

 

انواع اکستنشن مژه با عکس

 

اکستنشن مژه عروسکی

یک نوع از کاشت مژه عروسکی وجود دارد؛ که امکان اجرای آن تحت عنوان اکستنشن مژه عروسکی وجود ندارد، و این عامل را نیز می توان یکی از دلایل تفاوت کاشت و اکستنشن مژه دانست. کاشت مژه روی مژه و زیر مژه با سه روش ترکیبی، طبیعی و عروسکی کار می‌شود. اما در اکستنشن چون از مژه ها بصورت تارتار استفاده شده، اجازه عروسکی کردن مژه را روی آیتم اکستنشن به هیچ عنوان نخواهیم داشت.

 

اکستنشن مژه عروسکی

 

اکستنشن مژه مینک

یکی از انواع اکستنش مژه بر اساس جنس مینک، یعنی ساخته شده از موی حیوانات است. در کنار این جنس اکستنش مژه، ابریشم و الیاف منصوعی هم وجود دارد. که در این بین مینک از همه گران تر و مرغوب تر است. برای دیدن نوع های مختلف از اکستنش مژه برای اطلاعات بیشتر در زمینه تفاوت کاشت و اکستنشن مژه از متخصصان این حوزه و نظرات تجربی دیگران؛ بهره ببرید.

 

اکستنشن مژه مینک

 

تفاوت اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم

یکی از موارد تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در این دو روش است؛ کاشت مژه کلاسیک روشی است؛ که در آن به هر مژه فرد یک اکستنشن چسبانده می‌شود. و با این کار به ضخامت و بلندی مژه ها اضافه شده و این روش برای افرادی که خود مژه هایی با حجم متوسط دارند، پیشنهاد می‌گردد. اما کاشت والیوم در واقع متدی به روز تر از دسته اکستنشن و کاشت مژه است. در آن یک دسته اکستنشن به هر مژه طبیعی اضافه می‌شود؛ این کار در کنار اینکه باید توسط افراد خبره انجام شود، بیشتر برای افرادی با مژه های کوتاه و کم حجم توصیه می گردد.

 

تفاوت اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم

 

از عوارض کاشت و اکستنشن مژه با خبر باشید!

شاید انتخاب روش های زیبایی در وهله اول کاری هیجان انگیز و دوست داشتنی باشد، اما به مرور زمان نیاز به ترمیم هر چند یکبار و یا آسیب هایی که ممکن است، به چشم و پلک شما وارد کند. استفاده از چسب مصنوعی برای کاشت مژه موجب ایجاد التهاب و اگزما روی پلک شده و حساسیت های خطرناک را به دنبال دارد. که این عارضه ممکن است در بارهای اول استفاده مشخص نشود.

 

عوارض کاشت و اکستنشن مژه

 

زیاد استفاده کردن از روش های کاشت و اکستنشن مژه موجب آسیب و ریختن مژه های طبیعی شما شده و چون به پیاز مژه شما فشار آورده، آن را ضعیف می کند. گاها ضرر این عمل زیبایی به حدی زیاد است، که آن رافقط به افرادی که در اثر سوختگی یا بیماری مژه های خود را از دست داده اند، پیشنهاد می‌شود. روش های طبیعی رشد و تقویت مژه را دنبال کرده و از آسیب به منزله زیبایی به چشمانتان خودداری کنید.

4.5 امتیاز از 1630 رای


کاشت و اکستنشن مژه
برای سرویس کاشت و اکستنشن مژه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین