آشنایی کامل با ترمیم مو سر و مزایای ویژه آن

ثبت درخواست " کاشت مو طبیعی "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
آشنایی کامل با ترمیم مو سر و مزایای ویژه آن

ترمیم مو سر امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین روش‌های درمانی موی سر شناخته شده است. بدون اغراق مهم‌ترین جزئی که در زیبایی چهره هر فرد تاثیر بسیاری خواهد گذاشت موی سر می‌باشد، پس اگر به دنبال روشی هستید که درمان طاسی سر و ریزش موی شما را تا حدود ۱۰۰ درصد و بدون بازگشت پاسخ دهد؛ قطعاً ترمیم مو سر روشی مناسب برای شما خواهد بود.

با این روش شما می‌توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی از مزایای ترمیم مو سر جهت افزایش زیبایی ظاهری خود استفاده کنید. با ما همراه باشید تا در این مطلب از مجله اینترنتی "خدمت از ما" به بررسی ترمیم موی سر به روش hrt و مزایای آن پی ببرید.

 

 ترمیم مو سر چیست؟

افرادی که بانک موی مناسبی جهت انجام عمل کاشت مو ندارند یا قبل از عمل کاشت مو را انجام دادند و نتیجه مطلوب خود را نگرفتند؛ ترمیم مو سر جایگزین مناسبی برای آن می‌دانند. به طور کلی هر کس که به هر دلیلی نمی‌تواند کاشت مو انجام دهد یا به دنبال روشی آسان‌تر برای دستیابی به زیبایی مورد نظر خود می‌باشد از این روش استفاده می‌کند.

این روش با توجه به نوع ریزش موی فرد و سطح آن برای هر فرد، به صورت کاملاً منحصر به فرد توسط متخصص برای گرفتن حداکثر نتیجه از آن طراحی می شود. لازم به ذکر است که ترمیم مو سر به روش‌های مختلفی چون کلیپس، باندینگ، بافت فول، hrt و غیره صورت می‌گیرد؛ که پزشک متخصص با توجه به شرایط فرد بهترین روش را برای او انتخاب می‌کند. در ادامه مطلب به توضیح کاملی از روش hrt می پردازیم.

به یاد داشته باشید که پس از انجام ترمیم موی سر، روش برداشتن و گذاشتن آن را به خوبی بیاموزید؛ تا در صورت لزوم به تنهایی در منزل قادر به انجام آن باشید.

 

طول عمر ترمیم مو و نحوه تعویض آن 

میزان طول عمر ترمیم مو بسته به نحوه استفاده آن می‌تواند بین یک سال تا یک سال و نیم باشد. در صورت استفاده صحیح و رعایت تمامی نکات مراقبتی لازمT ممکن است طول عمر آن مقداری بیشتر نیز شود؛ اما در هر صورتی پس از حدود ۱۰ تا ۱۵ ماه به تدریج از طراوت و زیبایی اولیه آن کاسته می‌شود.

 در این صورت در شرایطی که پروتز سالم مانده باشد، اما موهای آن کم پشت شوند؛ می‌توان با مراجعه به مرکز تخصصی دوباره موها را بر روی پروتز کاشت. اما در حالتی که به دلیل چربی و عرق پوست سر، پروتز آسیب دیده باشد؛ لازم است هر چه سریع‌تر فرد به تعویض آن اقدام کند.

 

ترمیم مو سر چیست و مزایای آن

 

ترمیم مو سر به جای کاشت مو

عدم نیاز به جراحی بیهوشی و نبود هیچ گونه درد و خونریزی، یکی از مهم‌ترین مزایای ترمیم مو سر به جای کاشت مو می‌باشد. در کنار آن افرادی که قبلاً روش‌های fut یا fit  را در کاشت مو انجام دادند و به هر دلیلی  نتیجه رضایت بخش نبوده است؛ به دلیل آن که در مرحله کاشت، موهای کاشته شده به صورت کم پشت و نخ نما در آمده‌اند و از طرفی بانک موی خود را نیز از دست داده‌اند، این روش را ترجیح می‌دهند.

 افراد مبتلا به بیماری‌های خاص مانند سوختگی پسوریازیس، آلوپسی، لیکن پلان، اکتیو و سایر بیماری‌های پوستی مشابه که منع جراحی کاشت مو هستند نیز بدون هیچ مشکلی می‌توانند از روش ترمیم مو سر جهت بازگرداندن زیبایی از دست رفته خود بدون هیچگونه دردسری استفاده کنند.

توصیه می‌شود که افراد مبتلا به انواع بیماری‌های قلبی عروقی و قندی نیز جهت درمان طاسی و ریزش موی ارثی خود، از روش‌های ترمیم مو به جای کاشت استفاده کنند.

 

ترمیم موی سر به روش HRT

یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین روش‌ها، ترمیم موی سر به روش HRT می‌باشد. این روش جزء اولین روش‌های تایید شده از سازمان های استاندارد جهانی می‌باشد که جهت ویژگی کاملاً استاندارد بودن آن می‌توان گفت که انجام روش HRT به عبارتی بهترین جایگزین برای افرادی است که به هر دلیلی قادر به کاشت مو نیستند.

ترمیم موی سر به این روش تنها در یک جلسه و بدون هیچگونه در خونریزی و جراحی انجام می‌گیرد و به دلیل نداشتن هیچ گونه عوارضی برای تمامی بیماران قابل استفاده می باشد. در روش HRT پوست سر انسان به وسیله کراتینه‌های گیاهی به صورت شبکه ای شبیه سازی شده و پس از آن بر روی پوست سر فرد قرار خواهد گرفت.

بانک مویی که در این روش مورد استفاده قرار میگیرد بانک موی شخص نمی باشد و توسط مرکز تخصصی موی انتخاب شده تهیه می‌شود. 

 

ترمیم موی سر به روش HRT

 

مزایای ترمیم مو سر روش HRT

استفاده از روش ترمیم مو HRT در مقایسه با سایر روش های ترمیم مو، دارای مزیت‌های زیر است:

  • عدم نیاز به بانک مو
  • ترمیم ریزش موی ارثی
  • قابل استفاده برای آقایان و خانم‌ها و کودکان و بیماران
  • دارای تاییدیه سازمان fad
  • بهترین جایگزین کاشت مو
  • عدم محدودیت فرد پس از انجام این روش در استفاده از حمام استخر سونا و سایر مکان‌های مشابه
  • قابلیت انجام هرگونه رنگ، ژل، سشوار و تافت و... بر روی موهای ترمیم شده 

 زمان کوتاه، سهولت استفاده و نداشتن هیچگونه عوارضی، مردم را ترغیب به استفاده از ترمیم مو سر به جای کاشت مو کرده است. در این شرایط لازم است فرد پس از انجام آن، برای برخورداری از حداکثر مزایای ترمیم مو سر تمامی نکات مراقبتی را رعایت کند و این‌ گونه طول عمر ترمیم موی خود را افزایش دهد. یکی از روش های محبوب این کار ترمیم موی سر به روش HRT می‌باشد؛ اما برای انتخاب بهترین روش توصیه می‌شود حتماً به پزشک متخصص جهت مشورت مراجعه کنید. 

بازارآنلاین "خدمت از ما" برای شما فرصتی را فراهم کرده است که به ساده‌ترین صورت بتوانید درخواست خود را در وب سایت و اپلیکیشن آن را ثبت کنید. سپس با خواندن نظرات مشتریان سابق متخصصان بهترین را انتخاب کرده، به رایگان قیمت بگیرید و از نتیجه کار خود نهایت رضایت را داشته باشید.

4.5 امتیاز از 1066 رای


کاشت مو طبیعی
برای سرویس کاشت مو طبیعی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین