تعمیر یخچال هیمالیا

ثبت درخواست " تعمیر یخچال "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر یخچال هیمالیا

اگر به تعمیر یخچال هیمالیا نیاز دارید، می‌توانید چنین متخصصان و تعمیرگاه‌هایی را در بازار آنلاین "خدمت از ما" پیدا کنید. اما در ادامه این محتوا ما شما را با با رایج‌ترین مشکلات یخچال فریزر هیمالیا و نحوه تعمیر و عیب یابی آن  آشنا می‌کنیم و به پر تکرار ترین سوال که مربوط به نحوه نحوه ریست یخچال هیمالیا است پاسخ می دهیم.

پس با ما همراه باشید تا نکاتی را برای نیاز کمتر به تعمیر یخچال هیمالیا را با هم بررسی کنیم.

نحوه ریست یخچال هیمالیا

برای ریست کردن یخچال فریزر هیمالیا، خیلی ساده دکمه روشن/خاموش (on/off) را 3 ثانیه نگه دارید تا دستگاه خاموش شود. کمی صبر کنید (حدودا 10 تا 15 ثانیه) و سپس با فشردن همان دکمه یخچال را روشن کنید، به این صورت شما ریست یخچال هیمالیا را انجام داده اید.

 

تعمیر یخچال هیمالیا در محل

برند هیمالیا (Himalia) یک نام شناخته‌شده در بازار لوازم خانگی است. خریداران بالای یخچال‌ها و فریزرهای این برند تقاضا برای خدمات یخچال هیمالیا (سرویس، تعمیر یخچال هیمالیا به‌صورت تخصصی و ...) را همواره بالا نگه داشته‌اند. خوشبختانه برای دریافت این خدمات دیگر نیازی به مراجعه به نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج، تهران و یا شهری که در آن ساکن هستید نیست.

اگر مشکل دستگاه شما با ریست یخچال هیمالیا حل نمی‌شود و به کمک یک متخصص نیاز دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا فرد مناسب را پیدا کنید. مشکلات یخچال فریزر هیمالیا به دلیل وجود قطعات پیشرفته و متعدد دانش و مهارت بالایی می‌طلبد. برخی تعمیرکاران با تشخیص اشتباه و تعویض یک قطعه بدون ارتباط، یا مشکل را رفع نمی‌کنند، یا وضعیت را بدتر می‌کنند.

شما می‌توانید طی چند مرحله ساده، خدمات تخصصی تعمیر یخچال هیمالیا و فریز این برند از نحوه نگهداری مثل ترمیم رنگ در یخچال گرفته تا تعمیرات فنی را در زمان و مکان مدنظرتان دریافت کنید. اگر هم مطمئن نیستید آن فرد برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا مناسب است یا خیر، می‌توانید از نظر مشتریان قبلی استفاده کنید.

 

کلیه لوازم آشپزخانه که با اقدامات سرویس و تعمیراتی مثل تعمیر ماشین لباسشویی ارج، عیب یابی و تعمیر یخچال ارج ، ال جی و سایر برندها همراه هستند. در واقع عیب یابی و دسترسی به علت بروز مشکل در قطعاتی مثل رله استارت یخچال و تجهیزات وابسته به موتور یخچال هیمالیا در روند عملکرد و نگهداری آن تاثیر بسزایی دارد. 

 

مشکلات و عیب یابی یخچال فریزر هیمالیا

در ادامه رایج‌ترین مشکلات یخچال فریزر هیمالیا را معرفی می‌کنیم، و با قطعاتی که احتمالا مسئول آن خرابی هستند آشنا می‌شویم:

 

تعمیر یخچال هیمالیا به‌دلیل روشن نشدن

این مشکل می‌تواند بدون تعمیرات یخچال هیمالیا هم حل شود. باید ببینید آیا سیم برق به پریز وصل است و برق وارد یخچال می‌شود یا خیر. اگر چراغ داخل یخچال هنگام باز شدن درب روشن نشد فیوز را چک کنید. اگر وقتی که درب را باز می‌کنید چراغ داخل یخچال روشن نمی‌شود فیوز را چک کنید. اگر با اینکار هم مشکل رفع نشد، از سالم بودن پریز و برق‌رسانی آن مطمئن شوید.

اگر با این بررسی‌ها مشکلات یخچال فریزر هیمالیا رفع نشد، روی نمایشگر یخچال هیمالیا دنبال نشانه‌ای از حالت نمایشگاهی (دمو) بگردید. ممکن است این حالت به اشتباه فعال شده باشد. در غیر اینصورت، به تعمیر یخچال هیمالیا نیار دارید.

 

تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

 

تعمیرات یخچال هیمالیا به‌دلیل سرد نکردن

پیش از تعمیر فریزر هیمالیا یا یخچال آن به دلیل سرمایش ناکافی، باید یک بخش را بررسی کرد: تعویض لاستیک درب یخچال.

در بسیاری موارد دستگاه به‌خوبی سرما تولید می‌کند، اما لاستیک خراب است و هوا را داخل دستگاه محبوس نمی‌کند. اگر لاستیک مشکلی نداشته باشد، برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا باید بخش‌های زیر را تست کرد:

 • موتور فن کندانسور
 • موتور فن اوپراتور
 • برد الکترونیکی
 • رله یخچال یا خازن

 

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا به‌دلیل یکسره کار کردن

یکسره کار کردن دستگاه هم می‌تواند با رعایت چند نکته رفع شود، و یا به تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا نیاز داشته باشد. توجه داشته باشید که اگر دمای محیط به هر دلیلی بالا باشد (قرار دادن دستگاه کنار وسایل حرارت‌زا، گرم بودن محل زندگی و ...)، این مسئله طبیعی است. پس اگر دستگاه را جای نامناسبی قرار داده‌اید، مکان آن را عوض کنید.

باز کردن چندباره یخچال فریزر Himalia در زمان کوتاه نیز می‌تواند باعث یکسره کار کردن شود. موارد زیر سایر دلیل این مشکل هستند که به خدمات یخچال هیمالیا نیاز دارند:

 • کم شدن گاز یخچال به‌دلیل نشتی
 • کاهش فشار کمپرسور
 • یخ‌زدگی اواپراتور یخچال

 

تعمیر فریزر هیمالیا به‌دلیل برفک و یخ‌زدگی

یکی دیگر از مشکلات یخچال فریزر هیمالیا، برفک زدن آن است. برفک و یخ‌زدگی نشانه وجود مشکل در سیستم دیفراست یا همان یخ‌زدایی است. در این حالت، برای تعمیر یخچال هیمالیا ابتدا باید همین سیستم را وارسی کرد. البته قطعاتی مانند ترمودیسک، هیتر و برد الکترونیکی نیز توسط تعمیرکار نمایندگی یخچال هیمالیا تست می‌شود.

 

خدمات سرویس یخچال هیمالیا

 

 تعمیر یخچال هیمالیا به‌دلیل یخ نساختن

اگر با این مشکل مواجه شدید، قبل از تماس با متخصص تعمیرات یخچال هیمالیا چند مورد را چک کنید:

 • از فعال بودن یخ‌ساز مطمئن شوید. اگر تنظیمات فعال‌سازی را دقیقا به یاد ندارید، از دفترچه راهنمای یخچال فریزر هیمالیا کمک بگیرید.
 • به نمایشگر یخچال هیمالیا نگاه کنید و اطمینان حاصل کنید که حالت قفل فعال نیست (این حالت یخ‌ساز را غیرفعال می‌کند).
 • چک کنید یخی در یخ‌ساز گیر نکرده باشد.اگر یخ به‌راحتی خارج نشد، با سشوار یا آب ولرم آن را ذوب کنید.
 • شیر آب وصل شده به یخچال را بررسی کنید تا از رسیدن آب به یخ‌ساز مطمئن شوید.

اگر مشکل همچنان پابرجا بود، با یک متخصص برای تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا تماس بگیرید.

 

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا به‌دلیل صدای زیاد

اگر دلیل این مشکل تراز نبودن دستگاه و پایه‌های آن نباشد، برای عیب‌یابی باید موارد زیر را برای تعمیرات یخچال هیمالیا بررسی کرد:

 • وجود مشکل در موتور فن کندانسور خنک‌کننده
 • وجود مشکل در محافظ فن کندانسور
 • معیوب شدن موتور فن تبخیر

نکاتی برای مراجعه کمتر به نمایندگی یخچال هیمالیا

سرویس سالانه شما را تا حد مطلوبی از تعمیر یخچال هیمالیا و تعمیر فریزر هیمالیا بی‌نیاز می‌کند. روند سرویس یخچال فریزر هیمالیا شامل بررسی لوله‌ها و اتصالات موتور، صدا و میزان لرزش موتور، شبکه انتقال گاز مبرد، میزان گاز داخل لوله‌ها، نوار دور درب و رفع ایرادهای موجود می‌شود. البته نکاتی را هم خودتان می‌توانید رعایت کنید:

 • دفترچه راهنمای یخچال فریزر هیمالیا را یکبار با دقت مطالعه کنید و با نحوه ریست یخچال هیمالیا، علامت‌های نمایشگر یخچال هیمالیا و ... آشنا شوید.
 • یخچال را در محلی تراز، محکم، دور از نور مستقیم، حرارت، رطوبت و فاصله مناسب از دیوار (8 سانتی‌متر) نصب کنید.
 • برای جلوگیری از فرار سرمای درون دستگاه، آهنربای درب یخچال را هرسال تمیز کنید.
 • هروقت خواستید دستگاه را جابجا کنید، ابتدا دستگاه را از برق بکشید.
 • دستگاه را بیش از ظرفیتش با مواد غذایی پر نکنید. همچنین، پیش از قرار دادن مواد غذایی صبر کنید تا با محیط هم‌دما شوند (اگر خیلی داغ هستند).

و در آخر اینکه اگر با مشکلی مواجه شدید که با نکات بالا و ریست یخچال هیمالیا برطرف نشد، در استفاده از «خدمت از ما» و ارتباط با متخصص تعمیر یخچال هیمالیا درنگ نکنید. تعمیر یخچال هیمالیا، آن هم به موقع، به کاهش هزینه نیز کمک می‌کند.

4.5 امتیاز از 1134 رای


تعمیر یخچال
برای سرویس تعمیر یخچال از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین