خدمات پرستاری منزل تهران

ثبت درخواست "پرستار کودک"
خدمات پرستاری منزل تهران


خدمات پرستاری در منزل تهران به طور کلی شامل پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، پرستار بیمار در منزل ، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل ، خدمات پرستاری شبانه روزی و هر گونه خدمات پرستاری که خانواده ها با استفاده از این خدمات پرستاری در منزل به رفاه و آسایش بیشتری دست یابند گفته می شود. نظارت کامل بر فرآیند پرستاری در منزل و همچنین آسایش خانواده از مهم ترین مزیت های استفاده خانواده ها از خدمات پرستاری در منزل تهران است.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد خدمات پرستاری در منزل تهران در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

  • خدمات پرستاری رز
  • مراکز پرستاری در منزل تهران
  • استخدام پرستار در منزل تهران
  • خدمات پرستاری در منزل مشهد
  • تعرفه خدمات پرستاری در منزل 98
  • خدمات پرستاری در منزل غرب تهران
  • خدمات پرستاری در منزل شرق تهران
  • لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران

 

انواع خدمات پرستاری در منزل تهران :


پرستاری بیمار در منزل تهران :

بسیاری از خانواده ها استفاده از خدمات پرستاری در منزل را با در نظر گرفتن هزینه، مشکلات رفت و آمد و جا به جایی بیمار  را نسبت به دریافت خدمات درمانی از درمانگاه ها ترجیح می دهند. همانطور که می دانید پرداخت مکرر هزینه خدمات درمانی و رفت وآمد و جا به جایی بیمار گاهی می تواند بسیار سنگین باشد اما اگر شما اقدام به استفاده از خدمات پرستاری در منزل کنید علاوه بر دریافت خدمات بیشتر مانند مراقبت  و نگهداری توسط پرستار می توانید از خدمات درمانی تزریقات و تعویض پانسمان و سوند و... نیز استفاده کنید.

بدون شک شما با استفاده از خدمات پرستاری در منزل با صرف یک هزینه ثابت می توانید از بابت خدمات مانند تزریقات و پانسمان و سرم و سونداژ و.. خیالتان راحت باشد. پرستار بیمار در منزل آموزش دیده در کنار مراقبت از عزیز شما می تواند شما را از بسیاری از خدمات درمانگاه ها بی نیاز کند.پرستاری از نوزاد در منزل  :

مراقبت و نگهداری از کودکان کاری بسیار حساس و نیازمند تجربه بالایی می باشد. زیرا نوزاد تازه متولد شده به مراقبت اصولی و صحیح نیازمند است. بسیاری از مادران جوان که اولین فرزندشان را به دنیا آورده اند، تجربه و شجاعت مراقبت از نوزاد به تنهایی را ندارند بنابرین به یک پرستار کودک با تجربه و مطمئن نیاز دارند. تجربه نشان می دهد که پرستار کودکی که خودش مادر بوده است وتجربه بزرگ کردن حداقل یک فرزند را داشته باشد بهترین گزینه برای مراقبت از نوزاد و کودکان زیر دوسال می باشد.

 

خدمات پرستاری منزل تهران


پرستاری از کودک در منزل :

نگهداری از کودکان کم سن و سال به دلیل تأثیرپذیری بسیار از دیگران نیز بسیار حساس است. شما به خوبی می دانید که پدر و مادر ، اطرافیان و همچنین پرستار کودک تأثیر بسیار زیادی بر شخصیت کودک و به دنبال آن بر آینده کودک خواهند داشت. با توجه به اهمیت انتخاب پرستار کودک مناسب برای کودک، انتخاب پرستار کودک با تجربه و کارآزموده دغدغه بسیاری از زوج های شاغل می باشد. بررسی سوابق پیشین و رضایت کارفرمایان قبلی که توسط مراکز خدمات پرستاری انجام می شود می تواند به روند انتخاب بهترین پرستار کودک، کمک شایان و قابل توجهی بکند.


پرستاری از سالمند در منزل :

 پرستاری از سالمندان نیز زیرمجموعه خدمات پرستاری در منزل تلقی خواهد شد. با توجه به تغییر سبک زندگی و مشغله های خانواده ها نگهداری از سالمندان به خصوص سالمندانی که توانایی مراقبت از خوشان را ندارند انتخاب بسیاری از فرزندان گرفتن پرستار سالمند مطمئن و با تجربه برای نگهداری از سالمند در منزل می باشد. به کارگیری پرستار سالمند باعث حفظ عزت و احترام  سالمند خواهد شد. شغل پرستار سالمند نیازمند شخصیت قوی، صبور و با حوصله می باشد. افرادی که تجربه پرستاری و مراقبت از سالمندان در گذشته را داشته اند گزینه های بهتری برای پرستاری از سالمندان می باشند. همچنین آشنایی با داروهای سالمندان و مراقبت از آن ها نیز شاخص مهمی برای انتخاب پرستار سالمند خواهد بود.

 

خدمات پرستاری در منزل

 

خدمات پرستاری شبانه روزی در منزل تهران شامل:

پرستاری ومراقبت از سالمند، بیمار و کودک در منزل

مراقبت و نگهداری از نوزاد تازه به دنیا آمده و آموزش های لازم به مادر جوان

تزریقات و پانسمان و سرم در هر ساعت از شبانه روز

خدمات روانشناسی و انگیزه دادن به بیمار یا سالمند در منزل

پیگیری روند درمانی و ویزیت پزشک و رفت و آمد های الزامی

نمونه گیری خون و... تحویل به آزمایشگاه و همراهی در زمان ویزیت پزشک

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل یا مراقبت از بیمار خاصتعرفه خدمات پرستاری در منزل تهران :

خدمات پرستاری در منزل یکی از نیازهای رو به رشد حوزه سلامت در ایران است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان، نیاز به استفاده از خدمات پرستاری در منزل را دوچندان می کند. تعرفه خدمات پرستاری در منزل توسط شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین شده است. نرخ تمامی خدمات پرستاری در منزل کاملاً مشخص و تعیین شده است و هیچ کدام از مراکز پرستاری اجازه دریافت مبلغ بیش از تعرفه خدمات پرستاری در منزل مشخص شده توسط بیمه خدمات درمانی را ندارند.


 

3.86 امتیاز از 149 رای

پرستار کودک

برای سرویس پرستار کودک از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با پرستار کودک

خدمات پرستاری در منزل
پرستار کودک در شمال تهران
بهترین بازی برای کودکان

مطالب مرتبط با پرستاری

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading