تهران - تهران

پرستار کودک تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین مراکز خدمات پرستاری تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 18 مرکز خدمات پرستاری در تهران

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در "خدمت از ما" اعزام پرستار کودک در تهران است. "خدمت از ما" با داشتن کادر مجرب پرستار کودک آماده ارائه بهترین امکانات به کودکان شما می باشد. پرستار کودک در تهران یکی از پرتقاضا ترین خدمات پرستاری در منزل تهران در میان مشتریان ماست. طبیعتا به خوبی می دانید پرستار کودک شما نقش مهم و تاثیر گذاری در شکل گیری شخصیت کودک شما دارد و انتخاب پرستار مطمئن و شایسته و قابل اعتماد می‌تواند شما را از بسیاری از نگرانی‌ها دور کند.

پرستاری کودکان حرفه ای پررونق است اما نیازمند تخصص و مهارت است، اگر شما متقاضی پرستار کودک در شهر تهران هستید اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید نزدیکی محل زندگی پرستار کودک به منزل شماست. شما با انتخاب بهترین پرستار کودک در نزدیکی محل زندگیتان از نگرانی های جانبی درباره دیر رسیدن پرستار کودک و احتمالا دیر رسیدن شما به محل کار آسوده خواهید بود.

 اهمیت انتخاب پرستار کودک در تهران که شایسته و قابل اعتماد باشد به حدی مهم است که در صورت اینکه اگر شما شاغل باشید پرستار کودک 7 الی 8 ساعت در روز با کودک شما در ارتباط است. بنابراین پس از والدین، پرستار کودک موثرترین نقش را در شکل گیری شخصیت و رفتار کودک شما ایفا می کند. با ما همراه باشید تا در انتخاب مناسب پرستار کودک در تهران نکات مهمی را بررسی کنیم.


 

نکات مهم در زمان مصاحبه با پرستار کودک در منزل:

هنگامی که شما از طریق مراکز خدمات پرستاری یا آشنایان با یک پرستار کودک آشنا می شوید، قبل از استخدام حتما با او مصاحبه کنید. بررسی پیشینه و سوابق کاری و فعالیت های او برای نگهداری کودک در منزل بسیار مهم می باشد. همچنین در روز مصاحبه انتظارات و وظایف پرستار کودک در منزل را به صورت کاملا واضح و شفاف بیان کنید. هر چه قدر این توافقات و انتظارات بین شما و پرستار کودک واضح و شفاف تر باشد امکان بروز مشکلات در آینده کمتر خواهد شد.


 

نکته بسیار مهم درباره انتخاب پرستار کودک در تهران:

بسیار مهم است که قبل از معرفی پرستار به کودک تا جایی که می شود از پرستار کودک اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است تعویض پرستار بر روی احساسات کودک شما اثر منفی بگذارد. پس تا حد امکان در زمان مصاحبه به پرستار کودک دقت کنید. صحبت های اولیه شما احتمال نارضایتی بین شما و پرستار را کاهش داده و باعث می شود که احتمال اینکه پرستار کار خود را ترک کند کاهش یابد.


 

چگونه به پرستار کودک اعتماد کنیم؟

شما به عنوان والدین لازم است بدانید که چگونه می توانیم به یک فرد غریبه اعتماد کنید و کودک دلبندتان را در کنار او در منزل تنها بگذارید؟ اولین توصیه و البته اصلی ترین توصیه ما این بود که از سابقه و پیشینه پرستار کودک اطلاعات کاملی را بدست آورید.

"خدمت از ما " با توجه به درک اهمیت موضوع در هنگام گزینش پرستاران به شدت سختگیرانه عمل می کند تا قابل اعتمادترین افراد را برای ارائه خدمات پرستاری به افراد معرفی کنیم. سپس در ماه اول رفتار او با کودک و احساسات کودک را بررسی کنید مهم ترین شاخص برای میزان موفقیت یا عدم موفقیت پرستار کودک در نگهداری کودک در منزل میزان احساس راحتی و تعلق خاطر کودک به پرستارش می باشد. اگر کودک شما به بودن و وقت گذرانی با پرستار کودک مایل است این نشان می دهد که رابطه عاطفی بین این دو اتفاق افتاده است.


 

پس از به کارگیری پرستار کودک برای نگهداری کودک در منزل :

علاوه بر بررسی رابطه بین پرستار کودک و فرزند شما لازم است که درباره قوانین و شرایط خانه با پرستار کودک صحبت کنید. هر خانه ای قوانین و خط قرمزهایی دارد که باید در مورد این نکات هم حتما با پرستار کودک صحبت کنید. پیشنهاد می کنیم که مادر در مورد محل قرار گرفتن تلفن های تماس ضروری، داروهای کودک، دفترچه بیمه و… پرستار را مطلع کند تا در شرایط اضطراری پرستار کودک بتواند اقدامات لازم را انجام دهد.

 

مجموعه خدمات پرستاری در منزل تهران "خدمت از ما "

پرستار کودک در منزل

نگهداری سالمند در منزل

پرستار بیمار در منزل

خدمات پرستاری شبانه روزی

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل

معرفی برترین مراکز خدمات پرستاری در تهران

شرکت پرستاری تهران درمان

4.0
پرستار کودک تهران
درباره من:
انجام کلیه خدمات و مراقبت های پرستاری و پزشکی با ۱۵ سال سابقه کار ...
work list
86
خدمت موفق

شرکت پرستاری طلوع طب فجر سلامت

5.0
پرستار کودک تهران
درباره من:
خدمات تخصصی با ۹ سال سابقه درخشان در زمینه پرستاری و مراقبت از ساده تا ویژه با استفاده از کادر مجرب ...
work list
44
خدمت موفق

شرکت خدماتی تنظیف کاران ماهان

3.0
پرستار کودک تهران
درباره من:
باسلام شرکت خدماتی نظافتی پرستاری ماهان ش.ثبت (((((13055)))))بابیش ازده سال سابقه درخشان بانیروهای ث...
work list
24
خدمت موفق

شرکت پرستاری سیمرغ درمانگر

4.0
پرستار کودک تهران
درباره من:
پرستاری،مراقبت و نگهداری از کودک ، سالمند و بیمار در منزل و بیمارستانها با کادری مجرب و دوره دیده با...
work list
1
خدمت موفق

فاطمه عبدلی

3.0
پرستار کودک تهران
درباره من:
درزمینه نظافت آشپزی و خدمات پذیرایی و پرستاری کودک مهارت دارم.چون خودم دوتا فرزند دارم.از برنامه خدم...
work list
1
خدمت موفق

برای پرستار کودک در تهران به رایگان قیمت بگیرید

رنج قیمت (ریال)
در حال بروز رسانی قیمت ...
کسب درآمد خدمت از ما

علاوه بر پرستار کودک، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.

مشاهده خدمات فعال تهران
  • پرستار کودک تهران
  • استخدام پرستار کودک تهران
  • قیمت پرستار کودک تهران
  • پرستار کودک در منزل تهران

4.56 امتیاز از 14 رای

loading