پرستار کودک تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین مراکز خدمات پرستاری کودک تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 437 مرکز خدمات پرستاری کودک در تهران

معرفی برترین مراکز خدمات پرستاری کودک در تهران

پرستار کودک تهران

پرستار کودک تهران

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در "خدمت از ما" اعزام پرستار کودک در تهران است. "خدمت از ما" با داشتن کادر مجرب پرستار کودک آماده ارائه بهترین امکانات به کودکان شما می باشد. پرستار کودک در تهران یکی از پرتقاضا ترین خدمات پرستاری در منزل تهران در میان مشتریان ماست. طبیعتا به خوبی می دانید پرستار کودک شما نقش مهم و تاثیر گذاری در شکل گیری شخصیت کودک شما دارد و انتخاب پرستار مطمئن و شایسته و قابل اعتماد می‌تواند شما را از بسیاری از نگرانی‌ها دور کند.

پرستاری کودکان حرفه ای پررونق است اما نیازمند تخصص و مهارت است، اگر شما متقاضی پرستار کودک در شهر تهران هستید اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید نزدیکی محل زندگی پرستار کودک به منزل شماست. شما با انتخاب بهترین پرستار کودک در نزدیکی محل زندگیتان از نگرانی های جانبی درباره دیر رسیدن پرستار کودک و احتمالا دیر رسیدن شما به محل کار آسوده خواهید بود.

 اهمیت انتخاب پرستار کودک در تهران که شایسته و قابل اعتماد باشد به حدی مهم است که در صورت اینکه اگر شما شاغل باشید پرستار کودک 7 الی 8 ساعت در روز با کودک شما در ارتباط است. بنابراین پس از والدین، پرستار کودک موثرترین نقش را در شکل گیری شخصیت و رفتار کودک شما ایفا می کند. با ما همراه باشید تا در انتخاب مناسب پرستار کودک در تهران نکات مهمی را بررسی کنیم.

 

 • پرستار کودک  
 • پرستار بچه در تهران   
 • پرستار کودک در تهران  
 • پرستار بچه   
 • پرستار کودک در منزل تهران
 • پرستار كودك تهران 
 • نگهداری کودک در تهران   
 • پرستار کودک تهران 
 • پرستار كودك در تهران 
 • پرستاری کودک در تهران   
 • پرستار کودک در منزل   
 • پرستارکودک 
 • شرکت پرستار کودک   
 • پرستاری از کودک در تهران 
 • پرستار بچه در منزل 
 • پرستار كودك  
 • پرستاربچه  
   

 

نکات مهم در زمان مصاحبه با پرستار کودک در منزل:

هنگامی که شما از طریق مراکز خدمات پرستاری یا آشنایان با یک پرستار کودک آشنا می شوید، قبل از استخدام حتما با او مصاحبه کنید. بررسی پیشینه و سوابق کاری و فعالیت های او برای نگهداری کودک در منزل بسیار مهم می باشد. همچنین در روز مصاحبه انتظارات و وظایف پرستار کودک در منزل را به صورت کاملا واضح و شفاف بیان کنید. هر چه قدر این توافقات و انتظارات بین شما و پرستار کودک واضح و شفاف تر باشد امکان بروز مشکلات در آینده کمتر خواهد شد.


 

نکته بسیار مهم درباره انتخاب پرستار کودک در تهران:

بسیار مهم است که قبل از معرفی پرستار به کودک تا جایی که می شود از پرستار کودک اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است تعویض پرستار بر روی احساسات کودک شما اثر منفی بگذارد. پس تا حد امکان در زمان مصاحبه به پرستار کودک دقت کنید. صحبت های اولیه شما احتمال نارضایتی بین شما و پرستار را کاهش داده و باعث می شود که احتمال اینکه پرستار کار خود را ترک کند کاهش یابد.


 

چگونه به پرستار کودک اعتماد کنیم؟

شما به عنوان والدین لازم است بدانید که چگونه می توانیم به یک فرد غریبه اعتماد کنید و کودک دلبندتان را در کنار او در منزل تنها بگذارید؟ اولین توصیه و البته اصلی ترین توصیه ما این بود که از سابقه و پیشینه پرستار کودک اطلاعات کاملی را بدست آورید.

"خدمت از ما " با توجه به درک اهمیت موضوع در هنگام گزینش پرستاران به شدت سختگیرانه عمل می کند تا قابل اعتمادترین افراد را برای ارائه خدمات پرستاری به افراد معرفی کنیم. سپس در ماه اول رفتار او با کودک و احساسات کودک را بررسی کنید مهم ترین شاخص برای میزان موفقیت یا عدم موفقیت پرستار کودک در نگهداری کودک در منزل میزان احساس راحتی و تعلق خاطر کودک به پرستارش می باشد. اگر کودک شما به بودن و وقت گذرانی با پرستار کودک مایل است این نشان می دهد که رابطه عاطفی بین این دو اتفاق افتاده است.


 

پس از به کارگیری پرستار کودک برای نگهداری کودک در منزل :

علاوه بر بررسی رابطه بین پرستار کودک و فرزند شما لازم است که درباره قوانین و شرایط خانه با پرستار کودک صحبت کنید. هر خانه ای قوانین و خط قرمزهایی دارد که باید در مورد این نکات هم حتما با پرستار کودک صحبت کنید. پیشنهاد می کنیم که مادر در مورد محل قرار گرفتن تلفن های تماس ضروری، داروهای کودک، دفترچه بیمه و… پرستار را مطلع کند تا در شرایط اضطراری پرستار کودک بتواند اقدامات لازم را انجام دهد.

 

مجموعه خدمات پرستاری در منزل تهران "خدمت از ما "

پرستار کودک در منزل

نگهداری سالمند در منزل

پرستار بیمار در منزل

خدمات پرستاری شبانه روزی

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

آمیتیس سلامت ایرانیان
آمیتیس سلامت ایرانیان
4.5
134 خدمت موفق
پرستار کودک
ندا کاظمی

با سلام و احترام و سپاس،بنده پرستار کودک میخواستم با توجه به نیاز های اعلامی خودم، موسسه اشخاص متفاوتی برای مصاحبه ارسال کردند و توانستم شخص مناسب و قابل احترامی را برای پسرم برگزینم.از رفتاروبرخورد مناسب کارکنان و پیگیری های دوره ای برای صحبت کردن در خصوص پرستار اعزامی و همچنین پرستار اعزامی متشخص پسرم کمتل تشکر را دارم.

آمیتیس سلامت ایرانیان
آمیتیس سلامت ایرانیان
4.5
134 خدمت موفق
پرستار کودک
رامین شریفی

سلام، بیش از یک سال هست که از خدمات این موسسه برای مادریاری و نگهداری از کودک استفاده میکنم و شکر خدا که تعامل خوبی با ما دارند و سعی بر رفع نیازهای مشتری دارند و به صورت هفتگی رضایت ما از نیروی ارسال شده را، پیگیری میکنند. رفتار مودبانه و دوستانه سرکار خانم سوری، قابل تقدیر هست.

آمیتیس سلامت ایرانیان
آمیتیس سلامت ایرانیان
4.5
134 خدمت موفق
پرستار کودک
Farahnaz Akbari

من حدود ۷ ماه دنبال پرستار برای دوقلوهای ۸ماهم بودم و متاسفانه از سمت خیلی از مراکز اذیت شدم بابت قراردادهایی که تعهدشون رو اجرا نمیکردن از جمله مرکز سلامت اول که بدترینشون بود و بدون هیچ خدماتی کمیسیون ۶ ماه رو از ماگرفتن با یه قرارداد تحمیلی و خوشبختانه از طریق اپلیکیشن خدمت از ما همسرم مرکز آمیتیس رو پیدا کردن میتونم به جرات بگم بابت صداقت تو رفتار و اخلاق کاری و پیگیری و اهمیت کار و کیفیت خدمات واقعا رتبه اول هستند مخصوصا خود سرکار خانم سوری که شخصا زحمت پیگیری کل جزئیات رو میکشن.خانمی که به ما معرفی کردن برخلاف نفراتی که از طرف مراکز دیگه با ادعای سابقه های چندین ساله کار حرفه ای و مدارک تحصیلی مرتبط به ما معرفی شده بودن، اتفاقا بدون مدرک مرتبط و بدون هیچ سابقه کاری بودن ولی نیروی فعال و کاری و بشدت با اخلاق و قابل اعتمادی هستند که من به شخصه از قراردادی که باهاشون منعقد کردم و اعتمادی که کردم خیلی خیلی راضیم و از اونجایی که من خیلی آدم سخت گیری بودم تو انتخاب نفرات برای استخدام و این مجموعه تونست رضایت من رو جلب کنه از این جهت این مرکز رو با افتخار و با اعتماد به همه دوستانی که نیاز به خدمات دارند معرفی میکنم. و مجددا تشکر میکنم از سرکار خانم سوری عزیز 🙏🌹

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر پرستار کودک، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

3.91 امتیاز از 37 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای پرستار کودک تهران

 • پرستار کودک تهران
 • استخدام پرستار کودک تهران
 • قیمت پرستار کودک تهران
 • پرستار کودک در منزل تهران
loading