فارس - شیراز

پرستار کودک شیراز

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین مراکز خدمات پرستاری شیراز را مشاهده کنید.

دسترسی به مرکز خدمات پرستاری در شیراز

در خواست پرستار کودک در شیراز یکی از پرتقاضا ترین خدمات پرستاری در شیراز، در میان مشتریان خدمت از ماست. پرستار کودک در منزل توسط خوش اخلاق ترین و حرفه ای ترین پرستاران شیراز انجام می شود.

شما به عنوان والدین به خوبی می دانید که پرستار کودک شما نقش مهم و تاثیر گزاری در شکل گیری شخصیت کودک شما دارد. بنابرین انتخاب پرستار مطمئن، شایسته و قابل اعتماد می تواند شما را از بسیاری از نگرانی ها دور کند.


 

مجموعه خدمات پرستاری که در منزل شیراز "خدمت از ما" ارائه می گردد

  • پرستار کودک در منزل
  • نگهداری سالمند در منزل
  • پرستار بیمار در منزل
  • خدمات پرستار شبانه روزی 
  • مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل
  • پرستاری و مراقبت از بیماری های خاص 

 

نحوه ثبت درخواست پرستار کودک در خدمت از ما

شما بدون نیاز به تماس تلفنی می‌توانید درخواست پرستار کودک دهید. به سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" مراجعه نموده ودرخواست خود را ثبت نمایید. جالب است بدانید که بعد از ثبت درخواست شما متخصصان حاضر در "خدمت از ما" برای شما پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند و شما بعد از دریافت پیشنهاد قیمت به پروفایل هر یک از متخخصان مراجعه نموده و از میزان مهارت و تخصص پرستار مطلع می‌شوید و علاوه بر این شما می‌توانید نظرات سایر مشتریان را مطالعه نموده و از عملکردهای قبلی پرستار مطلع شوید.


 

چرا محل زندگی پرستار کودک شما مهم است؟

اگر شما متقاضی پرستار کودک در شهر شیراز (تمامی مناطق شیراز) هستید اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید نزدیکی محل زندگی پرستار کودک به منزل شماست. شما با انتخاب بهترین پرستار کودک در نزدیکی محل زندگیتان از نگرانی‌های جانبی درباره دیر رسیدن پرستار کودک و احتمالا دیر رسیدن شما به محل کار آسوده خواهید بود.

اهمیت انتخاب پرستار کودک شایسته و قابل اعتماد به حدی مهم است که در صورت اینکه شما شاغل باشید پرستار کودک 7 الی 8 ساعت در روز با کودک شما در ارتباط است. بنابرین پس از والدین، پرستار کودک موثرترین نقش را در شکل گیری شخصیت و رفتار کودک شما ایفا میکند. با ما همراه باشید تا در انتخاب پرستار کودک مناسب نکات مهم را بررسی کنیم.


 

نکات مهم در زمان مصاحبه با پرستار کودک در منزل

هنگامی که شما از طریق مراکز خدمات پرستاری یا آشنایان با یک پرستار کودک آشنا می‌شوید، قبل از استخدام حتما با او مصاحبه کنید .بررسی پیشینه و سوابق کاری و فعالیت‌های او برای نگهداری کودک در منزل بسیار مهم می‌باشد. همچنین در روز مصاحبه انتظارات و وظایف پرستار کودک در منزل را به صورت کاملا واضح و شفاف بیان کنید. هر چقدر این توافقات و انتظارات بین شما و پرستار کودک واضح و شفاف تر باشد امکان بروز مشکلات در آینده کمتر خواهد شد.


 

نکته بسیار مهم درباره انتخاب پرستار کودک در شیراز

بسیار مهم است که قبل از معرفی پرستار به کودک تا جایی که می‌شود از پرستار کودک اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است تعویض پرستار بر روی احساسات کودک شما اثر منفی بگذارد. پس تا حد امکان در زمان مصاحبه به پرستار کودک دقت کنید . صحبت‌های اولیه شما احتمال نارضایتی بین شما و پرستار را کاهش داده و باعث می‌شود که احتمال اینکه پرستار کار خود را ترک کند کاهش یابد.


 

چگونه به پرستار کودک اعتماد کنیم؟

شما به عنوان والدین لازم است بدانید که چگونه می‌توانید به یک فرد غریبه اعتماد کنید و کودک دلبندتان را در کنار او در منزل تنها بگذارید؟ اولین توصیه و البته اصلی ترین توصیه ما این بود که از سابقه و پیشینه پرستار کودک اطلاعات کاملی را بدست آورید. که خدمت از ما این موضوع برای شما آسان کرده است. شما می توانید با مراجعه به پروفایل پرستار از سوابق کاری وی و نظرات سایر والدین بهتر و راحت تر تصمیم گیری نمایید.

"خدمت از ما" با توجه به درک اهمیت موضوع در هنگام گزینش پرستاران به شدت سختگیرانه عمل می‌کند تا قابل اعتمادترین افراد را برای ارائه خدمات پرستاری به افراد معرفی کند. سپس در ماه اول رفتار او با کودک و احساسات کودک را بررسی کنید مهم ترین شاخص برای میزان موفقیت یا عدم موفقیت پرستار کودک در نگهداری کودک در منزل میزان احساس راحتی و تعلق خاطر کودک به پرستارش می‌باشد. اگر کودک شما به بودن و وقت گذرانی با پرستار کودک مایل است این نشان می‌دهد که رابطه عاطفی بین این دو اتفاق افتاده باشد.


 

پس از به کارگیری پرستار کودک برای نگهداری کودک در منزل

علاوه بر بررسی رابطه بین پرستار کودک و فرزند شما لازم است که درباره قوانین و شرایط خانه با پرستار کودک صحبت کنید. هر خانه ای قوانین و خط قرمزهایی دارد که باید در مورد این نکات هم حتما با پرستار کودک صحبت کنید. پیشنهاد می‌کنیم که مادر در مورد محل قرار گرفتن تلفن‌های تماس ضروری، داروهای کودک، دفترچه بیمه و سایر مواردی که ممکن است پرستار احتیاج داشته باشد، پرستار را مطلع کند تا در شرایط اضطراری پرستار کودک بتواند اقدامات لازم را انجام دهد.

معرفی برترین مراکز خدمات پرستاری در شیراز

اسایش گستر شیراز

4.0
پرستار کودک شیراز
درباره من:
نظافت منزل راه پله و مشاعات اعزام نیرو و کارگر ساده به تمام نقاط شهر...
work list
87
خدمت موفق

شرکت نظافتی راز سلامت

4.4
پرستار کودک شیراز
درباره من:
با سلام اینجانب فعالیت خود را در زمینه خدمات پرستاری و مراقبت و خدماتی از سال ۸۳زیر نظر علوم پزشکی ...
work list
49
خدمت موفق

شرکت خدماتی نوید ماندگار سعادت

5.0
پرستار کودک شیراز
درباره من:
شرکت خدماتی نوید ماندگار سعادت متخصص در نگهداری از سالمند پوشکی و سالم تمام وقت ونیمه وقت نگهداری...
work list
2
خدمت موفق

برای پرستار کودک در شیراز به رایگان قیمت بگیرید

رنج قیمت (ریال)
در حال بروز رسانی قیمت ...
کسب درآمد خدمت از ما

علاوه بر پرستار کودک، سایر خدمات فعال در شیراز را مشاهده کنید.

مشاهده خدمات فعال شیراز
  • پرستار کودک شیراز
  • استخدام پرستار کودک شیراز
  • قیمت پرستار کودک شیراز
  • پرستار کودک در منزل شیراز

4.56 امتیاز از 14 رای

loading