پرستار سالمند شیراز

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین مراکز خدمات پرستاری شیراز را مشاهده کنید.

دسترسی به 83 مرکز خدمات پرستاری در شیراز

معرفی برترین مراکز خدمات پرستاری در شیراز

پرستار سالمند شیراز

پرستار سالمند شیراز 

پرستار سالمند شیراز با هدف مراقبت و نگهداری از سالمندان تنها و بیمار در منزل تحصیل کرده و به تمامی موارد پرستاری از یک سالمند اشراف کامل دارد. بیشتر مواقع از خدمات مراکز معرفی پرستار سالمند شیراز برای افرادی که فرزندی ندارند و یا فرزندان آنها زمان کافی برای مراقبت از آنها را ندارند در نظر گرفته می‌شود. 

شرایط نگهداری از یک سالمند با حساسیت‌هایی مشابه یک کودک همراه است، بنابراین انتخاب یک پرستار سالمند شیراز متخصص و تحصیل کرده یک امر مهم در این زمینه به شمار می‌آید. انتخاب افراد غیر مسئول و نابلد در امر پرستاری از سالمند ممکن از با حوادث جبران ناپذیری همراه باشد. 

"خدمت از ما" با معرفی بهترین و با تجربه ترین مراکز استخدام پرستار سالمند شیراز شرایط را برای شناخت افراد متخصص در این زمینه سهولت بخشیده است. با ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" با بهترین و کاربلدترین پرستار سالمند شیراز در نزدیک ترین منطقه به خود برای نهگداری عزیزتان در ارتباط باشید. 

 

ضرورت استخدام پرستار سالمند شیراز

استخدام پرستار سالمند شیراز برای افرادی که تنها هستند و یا امکان رسیدگی مداوم به آنها وجود ندارد یک ضرورت به شمار می‌آید. بیشتر افرادی که به هر دلیلی امکان مراقبت شبانه روزی از پدر یا مادر خود را ندارند، بهتر است برای مراقبت از آنها به فکر یک پرستار سالمند متخصص در شیراز باشند. 

مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل از مهمترین خدمات درخواستی در هنگام استخدام پرستار سالمند در شیراز است. با توجه به نیاز افراد مدت زمان نگهداری سالمند توسط پرستار متخصص از 8 ساعت شروع شده و تا 24 ساعت ادامه دارد. 

تخصص، تجربه و حسن رفتار از مهمترین مواردی است که در هنگام استخدام پرستار سالمند شیراز باید مورد بررسی و توجه قرار گیرد. با ثبت سفارش رایگان در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" می‌توانید به مراکز معرفی پرستاران متخصص سالمند در شیراز آشنا شده و بهترین انتخاب را با مشورت این مراکز داشته باشید.  

 

وظایف پرستار سالمند شیراز

از مهمترین اقداماتی که یک پرستار سالمند باید در انجام آن دقت و تخصص داشته باشد، نحوه مراقبت و نگهداری از یک سالمند بیمار و تنها است. تهیه برنامه غذایی متناسب با نیاز‌های بدن سالمند، اطلاع از ساعت دقیق استراحت و خوردن دارو، توجه به وضعیت روحی بیماری، دقت و رفتار مناسب در هنگام مراقبت از سالمند از اساسی ترین مواردی است که یک پرستار سالمند شیراز باید بداند.

علاوه بر موارد بیان شده چندین مورد دیگر در قالب وظایف اصلی پرستار سالمند شیراز برای اطلاع بیشتر در این قسمت اشاره می‌شود: 
•    توجه به نظافت و استحمام سالمند
•    تدارک یک فضای شاد و آرام برای اوغات فراغت سالمند
•    کنترل قند خون و فشار خون به صورت روزانه
•    تعویض لباس و رسیدگی به وضع ظاهری سالمند
•    آشنایی با کمک‌های اولیه، احیای قلبی و گرفتن کنترل علائم حیاتی

 

معیار‌های قیمت پرستار سالمند در شیراز 

میزان پرداختی برای یک پرستار سالمند شیراز متناسب با تعرفه تعیین شده در نظام پرستاری و وزارت بهداشت در نظر گرفته می‌شود. اما تخصص پرستار سالمند و مواردی مثل دستمزد پرستار سالمند شیراز به صورت ساعتی، روزمزد یا به صورت ماهیانه و ثابت در نحوه پرداختی‌ها تاثیر دارد.

برای دریافت اطلاعات دقیق تر در خصوص میزان دریافتی پرستار سالمند شیراز وابسته به شرایط کاری پس از ثبت سفارش در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" استعلام قیمت رایگان بگیرید.

 

بهترین پرستار سالمند در شیراز را با خدمت از ما بیابید.

با ورود به سایت "خدمت از ما" و ثبت سفارش در اپلیکیشن آن به راحتی می‌توانید از محل تخصصی ترین مراکز استخدام و معرفی پرستار سالمند شیراز مطلع شوید. علاوه بر این موارد پس از انتخاب پرستار مورد نظر می‌توانید نظرات کاربران قبلی و میزان تحصیلات و سابقه کاری پرستار سالمند شیراز مشاهده و بهترین انتخاب را داشته باشید. 
 

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

شمیم راز گل سرخ
شمیم راز گل سرخ
4.9
26 خدمت موفق
پرستار سالمند
مریم باقرزاده

بسیار عالی، با اخلاق و کاربلد. مدیر شرکت بسیار بااخلاق و منصف، نیروهای خیلی مرتب و عالی هم دارند. ما خیلی راضی بودیم ممنونیم ازشون

شرکت خدماتی شکوفایی
شرکت خدماتی شکوفایی
4.3
57 خدمت موفق
پرستار سالمند
محمد ایوبی

عالی و سریع منظم توصیه میکنم از خدمات شرکت شکوفایی استفاده کنید

یلدا مهر شهر راز
یلدا مهر شهر راز
4.1
146 خدمت موفق
پرستار سالمند
درنا پرندک

سریعا نیرو برامون جور کردن امیدواریم از خدمات راضی باشیم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر پرستار سالمند، سایر خدمات فعال در شیراز را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال شیراز
امتیاز دهید

3.79 امتیاز از 43 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای پرستار سالمند شیراز

 • پرستار سالمند شیراز
 • پرستار سالمند در منزل شیراز
 • قیمت پرستار سالمند شیراز
 • نگهداری سالمند شیراز
 • مراقبت از سالمند شیراز
loading