قیمت پرستار سالمند در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه پرستار سالمند" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 3,000,000 تومان
 • 3,500,000 تومان
 • 4,500,000 تومان
 • 5,000,000 تومان

شما در کدام شهر به پرستار سالمند نیاز دارید؟

پرستار سالمند را به متخصصش بسپار

امروزه در بعضی از خانواده‌های ایرانی پرستار سالمند در منزل و خدمات نگهداری سالمند یک نیاز مهم است. زیرا رشد جمعیت سالمندان افزایش یافته است و سالمندان با کهولت سن به توجه و مراقبت بیشتری احتیاج دارند؛ اما بسیاری از فرزندان شرایط نگهداری از سالمند را ندارند. خدمات مربوط به نگهداری سالمند در منزل شامل خدمات پزشکی در منزل، نگهداری سالمند در منزل، مراقبت از سالمند و همچنین تزریق به سالمند در منزل می‌شود.

آیا شما هم در خانه سالمندی دارید که تمایلی به بردن او به آسایشگاه ندارید؟ آیا ترجیح می‌دهید سالمند شما در خانه خود زندگی کند و پرستاری در منزل بیاورید؟ خدمات پرستاری سالمند در بازار آنلاین "خدمت از ما" توسط برترین مراکز پرستاری در شهر خودتان ارائه می‌شود. 

در ادامه این مطلب به نحوه درخواست پرستار سالمند، شرح وظایف پرستار سالمند در منزل، هزینه نگهداری از سالمند در منزل و وظایف پرستار سالمند در منزل می‌پردازیم.

 

پرستار سالمند در منزل

 

 

قیمت پرستار سالمند در منزل چگونه محاسبه می‌شود؟

نرخ و قیمت پرستار سالمند در منزل توسط نظام پرستاری و وزارت بهداشت تعیین می‌شود. اما وابسته به شرایط مشتری و سالمند هزینه‌ها متفاوت می‌شود. در حقیقت کارشناس پرستاری که خود دارای مدرک پرستاری است؛ قیمت پرستاری از سالمند در منزل را بر اساس درخواست مشتری و نرخ اتحادیه اعلام می‌کند. معمولاً دستمزد پرستار سالمند به صورت ساعتی، روزمزد یا به صورت ماهیانه و ثابت محاسبه می‌شود. سفارش خود را در بازار "خدمت از ما" ثبت کنید و از کارشناسان پرستاری به رایگان قیمت بگیرید.


 

عوامل تأثیرگذار بر هزینه نگهداری سالمند در منزل

عوامل تاثیرگذار بر هزینه پرستار در منزل زیاد است؛ اما مهمترین عوامل عبارتند از:

1- مقطع زمانی پرستاری و نگهداری سالمند در منزل

 • نگهداری از سالمند 24 ساعته (شبانه روزی)
 • نگهداری از سالمند 12 ساعته (شبانه)
 • نگهداری از سالمند 8 ساعته (روزانه)
 • نگهداری از سالمند به صورت پاره وقت که می‌تواند هر کدام از موارد بالا را شامل شود.

 

2- خدمات مورد نیاز برای پرستاری و نگهداری سالمند

فعالیت‌های روزانه‌ای که باید پرستار و یا مراقب برای مراقبت از بیمار انجام دهد که می‌تواند شامل خوردن، حمام کردن، دستشویی و همچنین داشتن تحرک بدنی باشد.

 

شرح وظایف پرستار سالمند در منزل و نگهداری سالمند

 

شرح وظایف پرستار سالمند در منزل چیست؟

سالمندان قشر خاص و حساس جامعه هستند. به همین علت پرستاری از سالمند بسیار اهمیت دارد. شرکت‌های خدمات پرستاری سالمند، معمولا شرح وظایف پرستار سالمند در منزل را برای نیروهای خود تعیین می‌کنند. پرستار سالمند برای مراقبت از سالمند در منزل نیازمند مهارت‌هایی هستند. داشتن مهارت‌های بالینی، ارتباطی و تخصصی در منزل تنها نمونه‌ای از آن‌هاست.

 1. نظارت بر امور نظافت و استحمام سالمند
 2. مراقبت از سالمند بیمار توسط پرستار متخصص
 3. برنامه‌ریزی برای درمان و دادن دارو به سالمند
 4. انجام موارد موردعلاقه سالمند در اوقات فراغت
 5. کنترل قند خون و فشار خون به صورت روزانه
 6. تعویض لباس و رسیدگی به وضع ظاهری سالمند
 7. مراقبت از زخم و تعویض پانسمان برای سالمند بیمار
 8. گرفتن آی وی لاین، تزریقات، مراقبت از پا در بیماران دیابتی
 9. آشنایی با کمک‌های اولیه، احیای قلبی و گرفتن کنترل علائم حیاتی

همچنین می‌توانید شرح وظایف پرستار اعزامی را از مسئول روابط عمومی شرکت پرستاری بپرسید.


 

درخواست پرستار سالمند در "خدمت از ما" چگونه است؟

اگر شما برای نگهداری سالمند نیاز به پرستار سالمند باتجربه و حرفه‌ای به صورت روزانه یا شبانه روزی دارید می‌توانید درخواست خود را برای برترین شرکت‌های پرستاری ثبت کنید. شرکت‌های پرستاری با در دست داشتن پرستار سالمند، خدمات پرستاری، پرستار کودک، مراقب بیمار نیروهای ماهر را باتوجه به شرایط سالمند شما اعزام می‌کنند. برای دریافت خدمات حرفه‌ای به جمع مشتریان ما بپیوندید تا خدمات سریع و حرفه‌ای را با "خدمت از ما" تجربه کنید.

 

پرستاری از سالمند

 

چرا پرستار سالمند در منزل بهترین انتخاب است؟

حفظ سلامت روانی و جسمی و احترام سالمند در منزل و خانواده اولین فایده گرفتن پرستار سالمند است. اما مهم‌ترین مزیت و فایده استفاده از خدمات پرستاری در منزل پرداخت هزینه کمتر در مقایسه با پرداخت هزینه در بیمارستان یا خانه سالمندان است. همانطور که می دانید شرایط جسمی و ذهنی تمامی سالمندان یکسان نیست. بسیاری از سالمندان به راحتی می‌توانند کارهای روزانه خود را انجام دهند و تنها نیاز به یک نظارت و هم صحبتی ساده دارند. اما برخی از سالمندان به دلیل مشکلات کهولت سن، بیماری و مشکلات ذهنی و جسمی نیاز بیشتری به مراقبت و توجه شبانه روزی دارند.


 

فواید استفاده از خدمات پرستار سالمند در منزل

 • بالا رفتن روحیه سالمندان تنها و نیازمند مراقبت
 • بالا رفتن امید به زندگی پس از انس با پرستار و مراقب
 • کاهش استرس فرزندان و به دلیل درگیری‌های بین فرزندان برای مراقبت

 

شرایط استفاده از خدمات پرستاری سالمند

 • توجه فرمایید اگر سالمند شما شرایط خاص و یا بیماری خاصی دارد؛ از پرستار متخصص بیماری خاص کمک بگیرید.
 • در صورتی که سالمند شما در طول درمان‌هایی از طرف مراکز قرار دارد؛ بهتر است از پرستارانی که به اندازه کافی وقت آزاد داشته باشند کمک بگیرید.
 • دقت فرمایید که پرستار مدنظر شما مجوز و مدارک مربوطه را داشته باشد؛ و در صورت نداشتن این مدارک و تقلبی بودن آن‌ها اقدام لازم را انجام دهید.

 

مراقبت از سالمند

 

کدام یک از سالمندان نیازمند خدمات پرستاری در منزل هستند؟

به صورت کلی دو گروه از سالمندان از لحاظ شرایط مراقبت و نگه داری در نظر گرفته می‌شوند. سالمندانی که توانایی مراقبت از خود را دارند؛ و سالمندانی که نیاز دارند خانواده یا یک پرستار از آن‌ها مراقبت کند. در هر دو صورت، آگاهی و اطلاع سالمند، خانواده و پرستار برای حفظ سلامت و ارائه هرچه بهتر خدمات پرستاری ضروری است.

گروه اول که از لحاظ جسمی و ذهنی در سلامت کامل قرار دارند و از عهده کارهای روزانه خود برمی‌آیند تنها نیاز به نظارت و هم صحبتی شما دارند در این مواقع نیازی به پرستار سالمند در منزل نیست؛ اما اگر سالمند شما از بیماری آلزایمر، مشکلات جسم و ذهنی و ... رنج می‌برد و شدیداً نیازمند مراقبت و نگهداری دائمی است در این شرایط به کارگیری پرستار سالمند بهترین انتخاب برای شما می‌باشد.


 

یک توصیه مهم پس از گرفتن خدمات پرستار سالمند در منزل

بسیار مهم است که پس از استخدام پرستار سالمند مدام به سالمند خود سر بزنید. اینکه پرستار سالمند شما صبور، مهربان و با تجربه است و رابطه خوبی با سالمند شما دارد کافی نیست. با سر زدن و ملاقات مداوم عزیزان سالمند خود باعث می‌شوید ایشان احساس تنهایی، دور شدن از فضای خانواده و اضافی بودن را نکنند. توجه به روحیه و احساس احترام و ارزش سالمند شما مهم‌ترین وظیفه شما به عنوان فرزند یا مراقب سالمند و افراد پیر می‌باشد.

 

پرستار سالمند ارزان قیمت

در "خدمت از ما" صدها شرکت‌ خدمات پرستاری سالمند و پرستار سالمند فعال هستند. هز یک از آن‌ها، تعرفه پرستاری از سالمند را متناسب با وزارت علوم درنظر می‌گیرند. در صورتی که می‌خواهید با هزینه موردنظر خود پرستار سالمند بگیرید، هنگام ثیبت سفارش با متخصص در میان بگذارید. احتمالا برای آنکه هزینه پرستار سالمند کمتر شود، بهتر است اشخاص را (به جای شرکت‌های پرستاری) انتخاب کنید.

 

خدمات پرستاری و نگهداری سالمند در "خدمت از ما"

اگر شما برای نگهداری سالمند در منزل نیاز به پرستار سالمند با تجربه و حرفه‌ای به صورت روزانه یا شبانه روزی دارید، می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. سپس متخصصان در زمینه پرستاری و نگهداری سالمند در شهر خودتان برای شما پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند، سپس به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و میزان مهارت و تخصص هر یک را می‌بینید و نظرات سایر مشتریان را می‌خوانید و می‌توانید بهترین انتخاب خود را در زمینه نگهداری از سالمند عزیز خود را داشته باشید. برای دریافت خدمات حرفه‌ای به جمع مشتریان ما بپیوندید تا خدمات سریع و حرفه‌ای را با "خدمت از ما" تجربه کنید.

امتیاز دهید

3.96 امتیاز از 64 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
پرستار سالمند

نظرات

عرشیا
عرشیا
4.6
10 خدمت موفق
پرستار سالمند
آیهان رسولی

خیلی شرکت عالی دارن من الان دوبار ازشون نیرو گرفتیم خیلی خوب بودن

ارامیس
ارامیس
4.5
4 خدمت موفق
پرستار سالمند
محمد اسلامی

شرکت دیگری را معرفی کردن که ایشان نیروی مورد نظر ما را پیدا کزدند

عرشیا
عرشیا
4.6
10 خدمت موفق
پرستار سالمند
آیهان رسولی

من واسه ی مادرم ازاین شرکت نیرو گرفتم راضی هستم از شرکت شون خدا خیرشون بده

loading