تعمیر لپ تاپ hp

ثبت درخواست "تعمیر لپ تاپ"
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
تعمیر لپ تاپ hp

تعمیر لپ تاپ hp یا اچ پی یکی از خدمات همواره محبوب در حوزه الکترونیک است. دستگاه‌های این برند به مقاومت و کارایی معروف هستند، و طرفداران زیادی دارند. با این وجود، نیاز به سرویس و تعمیر لپ تاپ اچ پی اجتناب‌ناپذیر است. حوادث ناگهانی و یا افرایش عمر این دستگاه می‌تواند تعمیرات لپ تاپ hp را ضروری کند.

بسته به مشکل ایجاد شده، تعمیرات لپ تاپ اچ پی به دو دسته نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می‌شود. البته گاهی تعمیر لپ تاپ hp هم ضروری نیست، و ایراد موجود با سرویس لپ تاپ hp به راحتی رفع می‌شود. برای آشنایی با خدمات تعمیر لپ تاپ اچ پی با ما همراه باشید.

تعمیر لپ تاپ hp؛ سخت افزار

تعمیر لپ تاپ hp در حوزه سخت افزار مشتریان زیادی دارد. استفاده نادرست از دستگاه، ضربه‌های شدید، استفاده از قطعات بدون کیفیت در تعمیرات قبلی و ... همه تعمیر لپ تاپ اچ پی توسط متخصصان و نمایندگی لپ تاپ hp را ضروری می‌کند. در ادامه تعمیرات لپ تاپ hp در این حوزه را ملاحظه می‌کنید.

 

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ اچ پی

تعمیرات لپ تاپ اچ پی برای باطری از آن خدماتی است که افراد حرفه‌ای هم به آن نیاز پیدا می‌کنند. اگر به استفاده صحیح از باطری دقت نکنیم، در مدت کوتاهی ناچار به تعمیر لپ تاپ hp می‌شویم. اگر اینطور نباشد، دیرتر به تعویض باتری لپ تاپ اچ پی نیاز پیدا خواهیم کرد.

شارژ نشدن لپ تاپ، روشن نشدن، داغ شدن و هنگ کردن آن می‌تواند نشانه خراب شدن باتری باشد. اگر این نشانه‌ها را دیدید، در استفاده از خدمات تعمیرات لپ تاپ hp درنگ نکنید؛ یک باطری خراب می‌تواند به باقی قطعه‌ها هم آسب بزند.

 

تعمیر فن لپ تاپ hp

تعمیر فن لپ تاپ hp هم اهمیتی مانند تعمیر باتری دارد؛ چون اگر به آن رسیدگی نشود، می‌تواند باعث افزایش دمای دستگاه و خسارات جدی به قطعات آن شود. تعمیر فن لپ تاپ  hpدر صورت صدا دادن، گیر کردن مواد خارجی بین پره‌ها و یا کار نکردن ضروری می‌شود.

گاهی این مشکل با سرویس لپ تاپ hp و تمیز کردن فن لپ تاپ  hpحل می‌شود. اما گاهی هم تعمیر لپ تاپ اچ پی لازم است. در هر صورت، هرگاه دیدید فن لپ تاپ hp مثل قبل کار نمی‌کند و دستگاه‌تان بیش از حد داغ است، حتما به متخصصان تعمیرات لپ تاپ hp مراجعه کنید.

 

خدمات تعمیر لپ تاپ hp

 

تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ hp

تعمیرات لپ تاپ اچ پی برای صفحه نمایش آن هم انجام می‌شود. این مشکل معمولا به دلیل فشار زیاد و یا ضربه‌های محکم به وجود بیاید. اگر خوش‌شانس باشیم، این مشکل با تعمیر لپ تاپ  hpحل می‌شود. در غیر اینصورت، نمایندگی لپ تاپ hp باید ال سی دی دستگاه را به کلی تعویض کند.

 

تعویض قاب لپ تاپ hp

منظور از تعویض قاب لپ تاپ hp تعویض قاب پشت نمایشگر، قاب دور کیبورد، قاب بخش زیری و یا همه آنهاست. تعویض قاب لپ تاپ hp لزوما به دلیل شکستگی انجام نمی‌شود. در مواردی صاحبان این دستگاه تنها می‌خواهند ظاهر جدیدی به دستگاه‌شان بدهند.

در هر حالت، تعویض قاب لپ تاپ hp یکی دیگر از خدماتی است که می‌توانید در مراکز سرویس و تعمیرات لپ تاپ  hpاز آن استفاده کنید.

 

تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پی

مادربرد لپ تاپ اچ پی مهمترین بخش دستگاه شماست. این قطعه CPU و ارتباط تمام قطعات با یکدیگر را کنترل می‌کند. اگر مادربرد لپ تاپ اچ پی دچار مشکل شود، دستگاه بلااستفاده خواهدبود. بنابراین بهتر است سریعا به نمایندگی لپ تاپ hp یا تعمیرکاران مجاز برای تعمیرات لپ تاپ  hpمراجعه کنید.

مشکلاتی که می‌تواند برای مادربرد لپ تاپ اچ پی به وجود بیاید عبارت است از: کشیدن جریان، سوختن قطعات، ترکیدگی، نشت و تغییر حالت خازن، سوختگی شیارهای حافظه، ایرادات صوتی و غیره.

 

تعمیر تاچ پد لپ تاپ hp

جالب است بدانید که رفع مشکلات این قطعه در تعمیر لپ تاپ hp لزوما در حوزه سخت افزار قرار نمی‌گیرد. گاهی با سرویس لپ تاپ hp و یا ترفندهای نرم افزاری می‌توان مشکل این قطعه پرکاربرد را رفع کرد. تنها در صورت ضربه‌های شدید و شکستگی است که متخصص تعمیر لپ تاپ اچ پی باید تاچ پد را تعویض کند.

 

تعمیرات لپ تاپ اچ پی

 

تعمیر لپ تاپ اچ پی؛ نرم افزار

یک بخش مهم دیگر از تعمیرات لپ تاپ hp در حوزه نرم افزار قرار می‌گیرد. نصب ویندوز جدید، نصب برنامه‌های کاربردی و تخصصی، نصب بازی‌ها، ویروس‌یابی و ... همه از جمله خدمات نرم افزاری هستند که در مراکز تعمیرات لپ تاپ اچ پی ارائه می‌شوند.

در مقایسه با تعمیر لپ تاپ hp در حوزه سخت افزار، تعمیرات نرم افزاری هم هزینه کمتری دارند، و هم سریع‌تر انجام می‌شوند.

 

ارتقا و سرویس لپ تاپ hp

با سرویس لپ تاپ hp می‌توان از بسیاری از مشکلات قریب الوقوع برای فن لپ تاپ hp، مادربرد لپ تاپ اچ پی و ... جلوگیری کند. سرویس لپ تاپ hp می‌تواند نفس دستگاه شما را تازه کند، و کارایی آن را به میزان چشمگیری افزایش دهد.

در کنار سرویس لپ تاپ hp، امکان ارتقای آن نیز در مراکز تعمیر لپ تاپ اچ پی وجود دارد. البته این مسئله به شدت به مدل و ظرفیت‌های دستگاه شما بستگی دارد. گاهی دستگاه شما ظرفیت و نیازمندی‌های لازم برای ارتقای سخت افزاری (و یا حتی نرم افزاری) را دارد، و گاهی هم ندارد.

 

سرویس لپ تاپ  hp

 

روند تعمیرات لپ تاپ hp

به طور خلاصه تعمیرات لپ تاپ hp اعم از نرم افزاری و سخت افزاری شامل مراحل زیر می‌شود:

  1. اعلام مشکل به وجود آمده از طرف شما، و طرح چند پرسش از سمت متخصص تعمیر لپ تاپ  hpو یا نمایندگی لپ تاپ hp
  2. عیب یابی دستگاه، اعلام مشکل وجود، نحوه رفع و هرینه آن به شما
  3. شروع روند تعمیر لپ تاپ hp در صورت اعلام رضایت شما
  4. تحویل دستگاه پس از تعمیر لپ تاپ hp پس از تست آن در حضور شما

چگونه متخصص تعمیرات لپ تاپ اچ پی را پیدا کنم؟

برای دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ hp، کافی است باید درخواست‌تان را در اپلیکیشن و یا وبسایت "خدمت از ما" ثبت کنید؛ به رایگان از چند متخصص تعمیر لپ تاپ hp در شهرتان قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای تعمیر و سرویس لپ تاپ hp انتخاب کنید.

برخی متخصصان دستگاه را از شما تحویل می‌گیرند و پس از تعمیر به شما تحویل می‌دهند. برخی هم به تعمیر لپ تاپ اچ پی در حضور مشتری می‌پردازند.

تعمیر لپ تاپ
برای سرویس تعمیر لپ تاپ از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading