نرده پنجره کلاسیک

ثبت درخواست " ساخت حفاظ پنجره و در "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نرده پنجره کلاسیک

نرده پنجره کلاسیک نمونه‌ای پرکاربرد از حفاظ پنجره ساده و شیک بوده که در ساختمان‌های مختلف دیده می‌شود. پنجره آهنی شیک یا نصب حفاظ پنجره کلاسیک را می‌توان نمونه‌ای تغییر نما و دکوراسیون بیرونی ساختمان برشمرد. در واقع نرده پنجره کلاسیک یکی از راه‌های محافظت و پوشش پنجره ساختمان است.

نرده پنجره کلاسیک یا حفاظ پنجره کلاسیک، علاوه بر کارایی بالا در پوشاندن پنجره‌ها به منظور ایمنی، زیبایی ساختمان را نیز افزایش می‌دهد. اگر شما نیز به دنبال یک حفاظ پنجره ساده و شیک برای منزل‌تان هستید، نرده پنجره کلاسیک قطعا یکی از گزینه‌های بالقوه شما برای یک پنجره آهنی شیک خواهد بود. با این مطلب همراه باشید تا با ویژگی‌های نرده پنجره کلاسیک در مقایسه با سایر مدل‌ها (حفاظ پنجره متحرک، حفاظ پنجره استیل و...) بیشتر آشنا شوید.

 

معرفی انوع حفاظ پنجره ساده و شیک

همانطور که گفتیم، نرده پنجره کلاسیک و به‌طور کلی حفاظ پنجره علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود غیرقانونی می‌شود، باعث زیبایی ساختمان شما خواهد شد. علاوه بر مسائل امنیتی از طرف بیرون در طبقات پایین، انواع پنجره آهنی شیک در داخل خانه در طبقات بالا نیز باعث حس امنیت و آرامش و جلوگیری از سقوط می‌شوند. در ادامه انواع حفاظ پنجره ساده و شیک را با یکدیگر بررسی می‌کنیم:

 

1. نرده پنجره کلاسیک

امروزه با مدرن شدن ساختمان‌ها و با ساخت ساختمان‌های نوساز، برخی افراد به جای یک پنجره آهنی شیک مانند نرده پنجره کلاسیک از پنجره های دوجداره یا یو پی وی سی (UPVC) استفاده می‌کنند. با این وجود، هنوز افراد خوش‌سلیقه‌ای هستند که برای ساختمان‌های خود حفاظ پنجره کلاسیک را ترجیح می‌دهند. با توجه به اینکه نرده پنجره کلاسیک محکم و ایمن است و قیمت مناسبی هم دارد، افراد زیادی طرفدار نصب و استفاده از آن هستند.

 

پنجره ساده و شیک

 

البته نرده پنجره کلاسیک علاوه بر ایفای نقش به عنوان یک پنجره آهنی شیک، در سایر قسمت‌های ساختمان مانند راه پله آهنی، بالکن، و نرده حفاظ دیوار نیز کاربرد دارد.

 

2. حفاظ پنجره متحرک

حفاظ پنجره متحرک، کشویی یا آکاردئونی همانطور که از نام آن مشخص است، قابلیت باز و بسته شدن دارد. حفاظ پنجره متحرک به خصوص برای پنجره‌های بزرگ بسیار پرکاربرد است. کاربرد اصلی حفاظ پنجره متحرک برای تأمین امنیت و جلوگیری از ورود افراد غریبه به ساختمان است. به این ترتیب، حفاظ پنجره متحرک برخلاف نرده پنجره کلاسیک کاربرد چندانی در افزایش زیبایی ساختمان ندارد.

 

نرده پنجره کلاسیک

 

3. پنجره آهنی شیک با جای گلدان (فلاور باکس گارد)

مدل‌های مختلف حفاظ پنجره با جای گلدان، مانند نرده پنجره کلاسیک و حفاظ پنجره کلاسیک می‌توانند هم برای تامین امنیت و هم افزایش زیبایی ساختمان مفید باشند. با افزایش آپارتمان‌نشینی و کم شدن فضای سبز ساختمان‌ها، بسیاری از مردم به کاشت گل‌های آپارتمانی و استفاده از پنجره آهنی شیک با جای گلدان یا فلاور باکس گاردها روی آورده‌اند. این مدل پنجره آهنی شیک در فضای خارج آپارتمان یا در کنار پنجره، می‌تواند عطر گل‌ها را به فضای شلوغ شهری آورده و بر لطافت فضا بیافزاید.

 

4. حفاظ پنجره استیل

یکی دیگر از حفاظ‌هایی که نام آن را در کنار نرده پنجره کلاسیک می‌شنوید، حفاظ پنجره استیل است. حفاظ پنجره استیل به عنوان یک پنجره آهنی شیک نیز در تامین امنیت بالکن‌ها و پنجره‌ها بسیار کاربرد بالایی دارد. حفاظ پنجره استیل به عنوان یک حفاظ پنجره ساده و شیک، با توجه به جنس خود طول عمر بالایی داشته و رنگ و کیفیت آن نیز سال‌ها وضعیت اولیه خود را حفظ می‌کند. اگر کمی فکر کنید، مطمئنا بانک‌ها و ساختمان‌های مدرنی که از حفاظ پنجره استیل استفاده می‌کنند را به یاد خواهید آورد.

 

حفاظ پنجره ساده و شیک

 

5. حفاظ پنجره ساده و شیک

حفاظ پنجره آهنی ساده یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین گزینه‌ها درمیان حفاظ های پنجره است. نرده‌های این پنجره آهنی شیک می‌توانند از قوطی‌های 20 در 20 یا 20 در 30 ساخته شوند، طرح پیچیده‌ ای ندارند، و به صورت کلاف‌های درهم ‌تنییده عمودی و افقی قرار می‌گیرند. حفاظ پنجره ساده و شیک همچنین استحکام قابل قبولی داشته و کسی نمی‌تواند با خم کردن آنها به پنجره ساختمان دسترسی پیدا کند. هنگام خرید این حفاظ پنجره ساده و شیک باید به این مورد توجه داشت که فاصله تیغه‌ها به منظور تامین امنیت کم باشد.

اگر چه این پنجره آهنی شیک زیبایی نرده پنجره کلاسیک و حفاظ پنجره استیل را ندارد، اما گاهی در بالا و پایین تیغه‌های حفاظ طرح‌های ساده‌ای به‌کار می‌رود (مانند پیکان)، که زیبایی آن را افزایش می‌دهد.

 

6. حفاظ‌های شبه چوب

حفاظ‌های شبه چوب به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت و آتش سوزی طرفداران بسیاری دارند. البته، این حفاظ‌ها به سرعت گرد و غبار محیط را به خود جذب کرده و به مراقبت بیشتری نیاز دارند. حفاظ‌های شبه چوب قیمت پایین‌تری نسبت به حفاظ‌های چوبی در بازار دارند. برخی افراد برای حفاظ پنجره منزل خود به سراغ حفاظ‌های چوبی می‌روند. حفاظ‌های چوبی علاوه بر زیبایی، به خوبی می‌توانند با دکوراسیون خانه تطبیق پیدا کنند.

با این وجود، این مدل ها مقاومت حفاظ پنجره استیل، نرده پنجره کلاسیک، حفاظ پنجره کلاسیک، و سایر حفاظ‌های آهنی را ندارند. همچنین، به دلیل جذب بالای رطوبت، استفاده از این حفاظ‌ها برای پنجره آشپزخانه و سرویس بهداشتی توصیه نمی‌شود.

 

پنجره آهنی شیک

 

انواع رنگ نرده پنجره کلاسیک

بسیاری از تولیدکنندگان از رنگ‌های پودری الکترواستاتیک یا کوره‌ای به عنوان رنگ حفاظ پنجره استفاده می‌کنند که به نوبه خود موجب افزایش طول عمر نرده پنجره کلاسیک می‌شود. البته این رنگ حفاظ پنجره برای مدل‌هایی مانند حفاظ پنجره متحرک و سایر مدل‌های پنجره آهنی شیک نیز کاربرد دارد.

علاوه بر این موارد، این نوع رنگ حفاظ پنجره به دلیل صیقلی بودن مانع از نفوذ و ماندگاری خاک روی انواع حفاظ پنجره کلاسیک می‌شود. از این رو کاربرد حفاظ پنجره ساده و شیک در نوع آهنی و کلاسیک بیشتر از موارد دیگر دیده می‌شود. 

 

نحوه نصب حفاظ پنجره کلاسیک

نصب نرده پنجره کلاسیک مانند سایر مدل‌های حفاظ پنجره اعم از حفاظ پنجره متحرک، حفاظ پنجره استیل و... به زمان زیادی احتیاج ندارد. حتما برای نصب این پنجره آهنی شیک از افراد خبره استفاده کنید تا علاوه بر استفاده از مواد باکیفیت برای جوشکاری و نصب، نکات ایمنی (مانند فاصله بین تیغه ها) را نیز رعایت کنند.

 

حفاظ پنجره ساده و شیک

 

تفاوتی نمی‌کند که شما از چه نوع پنجره‌ای استفاده می‌کنید. دوجداره و یا هر مدل دیگر، نرده پنجره کلاسیک قابلیت نصب روی تمامی پنجره‌ها دارد تا علاوه بر زیبایی، امنیت ساختمان شما را افزایش داده، و برای شما آرامش خاطر نیز به ارمغان بیاورد.

قیمت نرده حفاظ پنجره کلاسیک

قیمت پنجره آهنی شیک و حفاظ پنجره کلاسیک بر اساس متراژ پنجره، نوع پنجره آهنی، تجهیزات به کار رفته در ساختمان‌های مختلف متغییر است. بنابراین برای دسترسی به قیمت نهایی نصب نرده حفاظ پنجره کلاسیک محیط مورد نظر تحت نظارت افراد کارشناس قرار گیرد.

 

حفاظ پنجره کلاسیک

 

آشنایی با انواع حفاظ پنجره آهنی و نرده حفاظ پنجره کلاسیک شرایط در برآورد صحیح قیمت و انتخاب یک مدل متناسب با پنجره ساختمان تاثیر بسزایی دارد. بنابراین قبل از هر گونه اقداماتی در این زمینه با افراد متخصص در ارتباط باشید. 

4.5 امتیاز از 1453 رای


ساخت حفاظ پنجره و در
برای سرویس ساخت حفاظ پنجره و در از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین