خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

ثبت درخواست "پرستار سالمند"
خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران شامل چه خدماتی است؟

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران شامل پرستار بیمار در منزل، خدمات پرستاری شبانه روزی، پرستار نوزاد در منزل، پرستار کودک در منزل، پرستار سالمند در منزل، خدمات مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل و هر گونه خدمات پرستاری که با کمک گرفتن از پرستار به رفاه و آسایش خانواده کمک می کند، گفته می‌شود.

نظارت کامل بر فرآیند پرستاری در منزل و همچنین راحتی و آسایش خانواده در کنار کاهش هزینه به یک هزینه ثابت ماهیانه یکی از مهم ترین مزیت‌های استفاده خانواده‌ها از خدمات پرستاری در منزل شرق تهران است. در این مقاله به بررسی انواع خدمات پرستاری در منزل و نحوه انتخاب بهترین پرستار می‌پردازیم.

نکته بسیار مهم درباره خدمات پرستاری در منزل شرق تهران:

در زمان دریافت خدمات پرستار در منزل تهران در نظر گرفتن فاصله محل زندگی پرستار برای رفت و آمد به منزل شما بسیار مهم است. بنابرین در زمان استخدام پرستار حتما به نزدیکی محل زندگی شما با پرستار دقت نمایید. شما با استفاده از خدمات پرستاری در منزل تهران می‌توانید از نزدیکی پرستار به محل زندگی شما اطمینان حاصل نمایید؛ زیرا ما شایسته ترین و نزدیک ترین پرستار را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

انواع خدمات پرستاری در منزل شرق تهران:

پرستاری بیمار در منزل شرق تهران:

بسیاری از خانواده‌ها استفاده از خدمات پرستاری در منزل را با در نظر گرفتن هزینه، مشکلات رفت و آمد، جا به جایی بیمار را به دریافت خدمات درمانی از درمانگاه‌ها ترجیح می‌دهند. هزینه مکرر دریافت خدمات درمانی و رفت و آمد و جا به جایی بیمار گاهی می‌تواند بسیار سنگین باشد. اما اگر شما اقدام به استفاده از خدمات پرستاری در منزل نمایید علاوه بر دریافت خدمات بیشتر مانند مراقبت‌های جسمی و روحی پرستار با تجربه می‌توانید از خدمات درمانی تزریقات و تعویض پانسمان و سایر موارد استفاده نمایید.

 

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

 

خدمات پرستاری شبانه روزی در منزل شرق تهران شامل:

  • پرستاری ومراقبت از سالمند، بیمار و کودک در منزل
  • مراقبت و نگهداری از نوزاد تازه به دنیا آمده و آموزش‌های لازم به مادر جوان
  • تزریقات و پانسمان و سرم در هر ساعت از شبانه روز
  • خدمات روانشناسی و انگیزه دادن به بیمار یا سالمند در منزل
  • پیگیری روند درمانی و ویزیت پزشک و رفت و آمدهای الزامی
  • نمونه گیری خون، تحویل به آزمایشگاه و همراهی در زمان ویزیت پزشک
  • مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل یا مراقبت از بیمار خاص

 

پرستاری از نوزاد در منزل شرق تهران:

مراقبت و نگهداری از کودکان کاری بسیار حساس و نیازمند تجربه بالایی می‌باشد. زیرا نوزاد تازه متولد شده به مراقبت اصولی و صحیح نیازمند است. بسیاری از مادران جوان که اولین فرزندشان را به دنیا آورده‌اند، تجربه و شجاعت مراقبت از نوزاد به تنهایی را ندارند بنابرین به یک پرستار کودک با تجربه و مطمئن نیاز دارند. تجربه نشان می‌دهد که پرستار کودکی که خودش مادر بوده است و تجربه بزرگ کردن حداقل یک فرزند را داشته باشد بهترین گزینه برای مراقبت از نوزاد و کودکان زیر دوسال می‌باشد.


 

پرستاری از کودک در منزل شرق تهران:

نگهداری از کودکان کم سن و سال به دلیل تأثیرپذیری بسیار از دیگران نیز بسیار حساس است. شما به خوبی می‌دانید که پدر و مادر، اطرافیان و همچنین پرستار کودک تأثیر بسیار زیادی بر شخصیت کودک و به دنبال آن بر آینده کودک خواهند داشت. با توجه به اهمیت انتخاب پرستار کودک مناسب برای کودک، انتخاب پرستار کودک با تجربه و کارآزموده دغدغه بسیاری از زوج‌های شاغل می‌باشد. بررسی سوابق پیشین و رضایت کارفرمایان قبلی که توسط مراکز خدمات پرستاری انجام می‌شود، می‌تواند به روند انتخاب بهترین پرستار کودک، کمک شایان و قابل توجهی نماید.


 

پرستاری از بیمار در منزل شرق تهران:

یکی از کارهایی که به روند درمان بیمار کمک می‌کند حضور خانواده در کنار اوست به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که برای مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل اقدام نمایید و یک پرستار مجرب و باتجربه و همچنین مورد اعتماد استخدام کنید. البته به شرطی که دوران درمان بیمار در منزل امکان پذیر باشد.

 

خدمات پرستاری در منزل

 

پرستاری از سالمند در منزل شرق تهران:

 پرستاری از سالمندان نیز زیر مجموعه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران تلقی می‌شود. با توجه به تغییر سبک زندگی و مشغله‌های خانواده‌ها نگهداری از سالمندان به خصوص سالمندانی که توانایی مراقبت از خوشان را ندارند انتخاب بسیاری از فرزندان گرفتن پرستار سالمند مطمئن و با تجربه برای نگهداری از سالمند در منزل می‌باشد.

به کارگیری پرستار سالمند باعث حفظ عزت و احترام سالمند خواهد شد. شغل پرستار سالمند نیازمند شخصیت قوی، صبور و با حوصله می‌باشد. افرادی که تجربه پرستاری و مراقبت از سالمندان در گذشته را داشته‌اند گزینه بهتری برای پرستاری از سالمندان می‌باشند. همچنین آشنایی با داروهای سالمندان و مراقبت از آن‌ها نیز شاخص مهمی برای انتخاب پرستار سالمند خواهد بود.

 

خدمات پرستاری در منز شرق تهران

 

تعرفه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران:

خدمات پرستاری در منزل یکی از نیازهای رو به رشد حوزه سلامت در ایران است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان، نیاز به استفاده از خدمات پرستاری در منزل را دوچندان می‌کند.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران توسط شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین شده است. نرخ تمامی خدمات پرستاری در منزل کاملاً مشخص و تعیین شده است و هیچ کدام از مراکز پرستاری اجازه دریافت مبلغ بیش از تعرفه خدمات پرستاری در منزل مشخص شده توسط بیمه خدمات درمانی را ندارند.

پرستار سالمند
برای سرویس پرستار سالمند از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading