اجرای لوله کشی پوش فیت

ثبت درخواست " لوله کشی فاضلاب "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
اجرای لوله کشی پوش فیت

اجرای لوله کشی پوش فیت، یک روش جدید و کاربردی لوله کشی برای فاضلاب، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی است. کار با لوله پوش فیت این امکان را فراهم می کند که لوله ها بدون استفاده از ابزار لوله کشی به‌راحتی به یکدیگر متصل و یا از هم دیگر جدا شوند. بهترین لوله پوش فیت در رنگ های مختلف و جنس های مختلفی در ابزار فروشی ها به آسانی قابل دسترسی هستند و به راحتی نیز قابل استفاده می باشند.

ما در این مطلب اطلاعاتی در مورد نحوه اجرای لوله کشی پوش فیت و طریقه لوله کشی پوش فیت را برایتان توضیح خواهیم داد.

 

مزایای اجرای لوله کشی پوش فیت

نحوه کار با لوله پوش فیت به این صورت است که این لوله ها به صورت یک سر سوکت و دو سر سوکت در سایزها و طول های مختلفی بسته به کاربرد آن ها موجود می‌باشند. لوله های پوش فیت در ساختار داخلی خود یک حلقه ی لاستیکی کوچک o شکل دارند که به راحتی بدون نیاز به هیچ ابزار خاصی و یا بست و چسبی در لوله های دیگر گیر انداخته می شوند.

1. یکی از مزیت های کار با لوله پوش فیت این است که به سادگی قابل حذف هستند و در صورت نیاز می‌توانید به‌راحتی این اتصالات را جدا کنید؛ در صورتی که روش اتصالات حلال، کاملا دائمی بوده و قابلیت جداسازی ندارند.

2. بهترین لوله پوش فیت را می توانید در کنار سایر لوله های دیگر استفاده نمایید. لوله پوش فیت در سایز های مختلفی وجود دارد که اتصال آنها را به انواع و اقسام لوله های دیگر امکان پذیر کرده است.

3. سرعت بالای کار با لوله پوش فیت و راحتی اتصال آنها به یکدیگر بزرگ ترین مزیت اجرای لوله کشی پوش فیت می‌باشد و در شرایط اضطراری می توانید یک لوله را با قرار دادن لوله پوش فیت روی آن لوله تعمیر کرده و یا بپوشانید.

4. طریقه لوله کشی پوش فیت، این امکان را ایجاد کرده است که برای ایجاد اتصال بین لوله ها به لحیم کاری یا استفاده از گیره های اتصال و یا چسب هیچ نیازی نباشد.

5. سهولت نصب و کار با لوله پوش فیت به گونه ای است که فقط کافیست لوله موردنظر را در اندازه مورد نیاز قطع کرده یا بهتر است از دستگاه لوله بر استفاده کنید سپس لبه های را کاملا تمیز کرده و به سادگی درون لوله پوش فیت وارد کنید.

6. لوله پوش فیت برای هر کاربردی که تصور کنید، وجود دارند به طور معمول از سایز 32 میلی متری برای فاضلاب های معمولی مانند حمام و سینک ظرفشویی و از سایز 40 میلی متری برای دستشویی استفاده می شود و برای انواع اتصالات مختلف و در اندازه های متنوع تولید می‌شوند.

 

اجرای لوله کشی پوش فیت

 

7. بطور کلی اجرای لوله کشی پوش فیت دوام و طول عمر بالایی دارد و به راحتی و سهولت قابل نصب می باشد و لوله کشی با بهترین لوله پوش فیت، نیاز به ابزار خاصی ندارد و با توجه به قیمت اجرای لوله کشی پوش فیت، به میزان زیادی در هزینه ها صرفه جویی می شود.

 

نحوه اجرای لوله کشی پوش فیت

در اینجا طی سه مرحله با نحوه اجرای لوله کشی پوش فیت آشنا می‌شوید.

 

مرحله اول

ابتدا لوله ای که می خواهید وارد لوله پوش فیت نمایید را با پارچه نرم کاملا تمیز کنید تا هیچ گونه پلیسه، ماسه و سنگریزه در آن نباشد. سپس باید لوله را یک برش مستقیم و صاف بدهید، برای نتیجه بهتر می‌توانید آن را در یک بلوک متر یا صفحه برش قرار داده و دور محلی را که می خواهید برش دهید را خط بکشید و بعد به وسیله ی یک لوله بر آن را برش دهید.

 

مرحله دوم

درون لوله پوش فیت، حلقه های "O" شکلی را می‌بینید که در دو طرف لوله وجود دارند و از هر دو سر می‌توانند لوله های جانبی دیگری را در خود جای دهند. معمولا برای جازدن سوکت از ماده روان کننده استفاده می‌شود تا لوله به راحتی داخل لوله پوش فیت وارد شده و در سوکت جا رود و همچنین با علامت گذاری می‌توانید بفهمید که لوله تا چه میزان به داخل فرو رفته است.

 

مرحله سوم

برای جازدن یک لوله دیگر و اتصال در سوکت، باید محورهای دو اتصال در یک راستا باشند. سپس کافیست لوله دیگری را از سر دیگر لوله پوش فیت وارد کرده و آن را تا انتهای لوله وارد کنید. تا اینجا اتصال لوله ها با موفقیت انجام شده اند.

 

نکات مربوط به طریقه لوله کشی پوش فیت

به دلیل احتمال انبساط لوله ها در زمان عبور مواد با دمای بالا، بهتر است فاصله بست لوله های پوش فیت را از محلی که روی لوله علامت گذاری کردید، به اندازه 10 میلی متر فاصله بدهید کنید.

 

نحوه اجرای لوله کشی پوش فیت

 

نکته مهم دیگر اینکه، مطمئن شوید لوله های فاضلاب به اندازه کافی در جای خود ثابت نگه داشته شده اند و وزن آنها قابل تحمل است برای این منظور می‌توانید از بست های لوله فاضلاب در فواصل منظم استفاده کنید.

 

انواع لوله کشی پوش فیت

سیستم پوش فیت دارای دو مدل کلی زیر می‌باشد:

پوش فیت (معمولی) Pushfit

پوش فیت بی صداPushfit true Silent

 

جمع بندی

در این مقاله بطور کامل با مزایای اجرای لوله کشی پوش فیت و نحوه اجرای لوله کشی پوش فیت آشنا شدیم و مزایا و معایب آن را بررسی کردیم، اگر قصد اجرای لوله کشی پوش فیت برای منزلتان را دارید، توصیه میکنیم حتما از یک متخصص با تجربه کمک بگیرید همچنین می‌توانید برای اطلاع از قیمت اجرای لوله کشی پوش فیت اپلیکیشن "خدمت از ما" را نصب کرده و به رایگان قیمت بگیرید و قیمت اجرای پوش فیت چندین متخصص را با هم مقایسه کنید.

4.5 امتیاز از 1701 رای


لوله کشی فاضلاب
برای سرویس لوله کشی فاضلاب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین