باز کردن قفل گوشی آیفون با استفاده از iTunes و icloud 

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
باز کردن قفل گوشی آیفون با استفاده از iTunes و icloud 

باز کردن قفل گوشی آیفون در زمانی که رمز را فراموش کرده‌اید ممکن است یکی از نگرانی‌های بزرگ شما صاحب این گوشی آیفون باشد. اگر یکی از گوشی‌های آیفون و در دسترس را دارید حتما شما نیز تا به حال متوجه شده‌اید که امنیت این مدل سیستم عامل IOS بسیار بالا است و امکان هک کردن آن سخت و یا در بعضی از نسخه‌های آن غیر ممکن می‌باشد. از این رو لازم است جهت باز کردن قفل آیفون حتما از رمز یا اثر انگشت خود استفاده کنید.

اما گاهی نیز اتفاق می‌افتد که با گذشت زمان رمز خود را فراموش کرده‌اید، در این صورت لازم است با روش‌های اصولی به باز کردن قفل گوشی آیفون خود بپردازید. در صورتی که به دستکاری آن بدون هیچ تجربه و دانش قبلی پرداختید ممکن است سیستم عامل گوشی شما را غریبه بداند و تمامی اطلاعات گوشی را از روی آن پاک کند.

پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که رمز گوشی آیفون خود را فراموش کرده‌اند، نگران نباشید و این مطلب از مجله اینترنتی "خدمت از ما" را جهت آشنایی با ساده‌ترین نحوه باز کردن قفل گوشی آیفون دنبال کنید.

نکات مهم باز کردن قفل گوشی آیفون

 در ابتدا به شما توصیه می‌کنیم که هنگام در نظر گرفتن رمز حتماً آن را در چند محل یادداشت کنید و یا با افراد مورد اطمینان خود در میان بگذارید. به خاطر داشتن رمز دیگری نیز در گوشی‌های آیفون بسیار حائز اهمیت است که آن اپل‌ ایدی می‌باشد. فراموش نکنید که داشتن آن  برای تمامی صاحب این گوشی‌های آیفون الزامی است. اول کار هر دوی این رمز را در گوشه کتابی بنویسید تا هر گاه آن‌ها را فراموش کردید، به سرعت بتوانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

ما در ادامه این مطلب به شما نحوه باز کردن قفل گوشی آیفون به صورت کاملاً اصولی را آموزش می‌دهیم. اما لازم است نکاتی را قبل از شروع به انجام آن به خاطر بسپارید.

 • هر دو روشی که در ادامه به شما گفته می‌شود مورد تایید شرکت اپل می باشند بنابراین توصیه می شود از سایر روش‌هایی که در سایر مطالب گفته شده‌اند خودداری کنید.

 •  تمامی اطلاعات گوشی شما با این روش پاک خواهد شد. بنابراین از همان ابتدا توصیه می‌شود با استفاده از برنامه iTunes یا icloud به صورت دوره‌ای از تمامی اطلاعات گوشی خود بکاپ کاملی بگیرید تا در هنگام بروز چنین مشکلی آماده باشید.

 •  انجام این روش به معنای آن است که گوشی تلفن همراه شما کاملا ریست می شود و مانند روز اول برای وارد شدن به آن لازم است پسورد اپل آیدی خود را نیز وارد کنید. بنابراین اهمیت این پسورد را به خاطر داشته باشید.

 •  در صورتی که پسورد اپل آیدی خود را فراموش کردید یا آن را به صورت نادرست وارد کنید، گوشی شما قفل خواهد شد.

 • در ابتدای کار اگر دانش کافی جهت باز کردن قفل گوشی آیفون را در اختیار ندارید، به شما توصیه می‌شود تا آن را به متخصص کاربلد آن بسپارید.

 

 آموزش نحوه باز کردن قفل گوشی آیفون با استفاده از iTunes 

 1. در مرحله اول لازم است برنامه iTunes را دانلود کرده و آن را بر روی ویندوز خود نصب کنید.

 2. با استفاده از کابل، آیفون یا آیپد خود را به کامپیوتر متصل سازید.

 3. در صورتی که مدل آیفون شما دکمه فیزیکی Home را ندارد، لازم است دکمه پاور و کاهش صدا را به صورت همزمان به مدت چند ثانیه فشار دهید تا بخش Recovery mode برای شما نمایش داده شود. اما اگر دارای مدل‌های پایین‌تر گوشی آیفون هستید، می‌توانید دکمه پاور را به همراه دکمه Home فشار دهید تا این بخش برای شما نمایان شود.

 4. پس از آن لازم است گزینه Restore نمایش داده شده بر روی برنامه iTunes کامپیوتر خود را بزنید تا گوشی شما ریست شود.

 5.  در پایان تنها لازم است پسورد اپل آیدی خود را برای باز کردن قفل آیفون بزنید.

 

آسان‌ترین روش باز کردن قفل گوشی آیفون

 

باز کردن قفل آیفون با استفاده از iCloud

در ابتدا به یاد داشته باشید استفاده از این روش ملزم به فعال کردن گزینه find my phone بر روی گوشی آیفون شما می‌باشد. این گزینه به شما کمک می‌کند تا در صورت فراموش کردن رمز یا گم کردن گوشی خود به راحتی بتوانید اطلاعات را ریست کنید یا بدون رمز عبور وارد آن شوید. بهتر است این نکته را بدانید که علاوه بر راهی که در ادامه گفته می‌شود شما می‌توانید از طریق گزینه restoring نیز به مانند باز کردن قفل گوشی از طریق iTunes ، به باز کردن قفل آیفون خود را بپردازید.

 1. طریق سایت icloud.com وارد حساب کاربری خود در این برنامه بشوید و اپل آیدی خود را وارد کنید.

 2. سپس لازم است گزینه find iphone را بزنید.

 3. با زدن این گزینه شما می‌توانید پس از پیدا کردن گوشی خود از erase iphone استفاده کنید.

 4. پس از آن تنظیمات گوشی شما به تنظیمات کارخانه‌ای برمیگردد.

 5. لازم است برای وارد شدن به گوشی دوباره اپل آیدی خود را وارد کنید.

 6. در این مرحله شما می‌توانید با استفاده از icloud  اطلاعات بکاپ گرفته خود را دوباره بر روی گوشی بازگردانید.

در آخر بخوانید

همانطور که در مطالب بالا گفته شد اولین توصیه ما به شما این است که پسورد گوشی و اپل آیدی خود را در چند جا یادداشت نمایید؛ تا در صورت فراموش کردن بتوانید در ساده‌ترین روش به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. در صورت فراموش کردن رمز گوشی آیفون خود، اصلاً نگران نباشید چرا که شما می‌توانید با چند روش ساده به باز کردن قفل گوشی آیفون خود بپردازید. اما فراموش نکنید که حتماً لازم است از تمامی اطلاعات بکاپ گرفته باشید تا در صورت ریست شدن اطلاعات شما از بین نرود.

 توصیه می کنیم در صورتی که دانش کافیه نحوه باز کردن قفل گوشی آیفون را ندارید، از دستکاری آن بپرهیزید و آن را به متخصصین مجرب بسپارید. بازار آنلاین "خدمت از ما" امروزه با هدف ساده‌تر کردن دسترسی شما به مجرب‌ترین متخصصان در حال فعالیت می‌باشد. تنها کافی است درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان از مجرب‌ترین متخصصان شهر خود برای باز کردن قفل آیفون کمک بگیرید.

4.5 امتیاز از 913 رای


تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی
برای سرویس تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین