قیمت تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی نیاز دارید؟

تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی را به متخصصش بسپار

تعمیر ال سی دی گوشی و یا تعویض تاچ ال سی دی آن یک کار کاملا تخصصی است. گاهی در صورت سوختن ال سی دی موبایل، تعویض ال سی دی گوشی تنها گزینه ماست. البته گاهی امکان تعمیر ال سی دی گوشی هم وجود دارد. در هر حالت، چه به تعویض تاچ ال سی دی احتیاج داشته باشیم و چه تعمیر صفحه لمسی گوشی، کار را باید به یک کارشناس سپرد.

می‌دانیم که بنا به شرایط زندگی امروزه و اهمیت تلفن‌های همراه، احتمالا مایل به دریافت خدمات تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی در خانه (در محل) هستید. شما در «خدمت از ما» می‌توانید چنین متخصصانی را پیدا کنید. اگر به دلیل خرابی تلفن‌تان نمی‌توانید از اپ ما استفاده کنید، کافیست درخواست‌تان برای تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی در محل را در وبسایت ما ثبت کنید.

در ادامه درباره قیمت تعمیر ال سی دی گوشی و عوامل موثر بر هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ، شیائومی، هواوی و تعویض آن صحبت می‌کنیم، خدمات تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی در خانه را نام می‌بریم، و نحوه سفارش این خدمات از طریق «خدمت از ما» را کاملا توضیح می‌دهیم.

(مطلب پیشنهادی: علت نیم سوز شدن ال سی دی گوشی)

 

تعمیر ال سی دی گوشی در خانه

 

 

برای تعمیر ال سی دی گوشی چه باید کرد؟

زمانی که صفحه تاچ گوشی موبایلتان دچار مشکل می‌شود، مهمترین کار این است که ابتدا، آن را یک متخصص ببیند و بررسی کند و سپس با بررسی میزان خسارت، به شما پیشنهاد تعمیر ال سی دی گوشی یا تعویض آن را بدهد. 

گاهی اوقات آنقدر هزینه تعمیر ال سی دی گوشی زیاد می‌شود، که بهتر است آن را تعویض کنید و یا در بعضی مواقع، میزان خرابی و خسارت وارد شده به گوشی آنقدر زیاد است که تعمیر ال سی دی گوشی چاره کار نیست و نیاز به تعویض است. تشخیص این موارد با بررسی یک متخصص امکان پذیر است.

 

اصلی ترین دلایل نیاز به تعمیر ال سی دی گوشی و تعویض آن

گوشی موبایل به دلایل زیادی می‌تواند دچار آسیب شود، اما از اصلی ترین دلایلی که باعث آسیب به گوشی و نیاز به تعمیر ال سی دی گوشی یا تعویض صفحه آن است، می توان موارد زیر را نام برد:

  • نفوذ آب به درون ال سی دی گوشی و سوختن آن (علت سوختن ال سی دی گوشی)
  • ضربه خوردن به صفحه گوشی به صورت مستقیم 
  • زمین خوردن و افتادن گوشی موبایل
  • در معرض حرارت زیاد قرار گرفتن گوشی موبایل

 

تعمیر ال سی دی گوشی آب خورده امکان پذیر است؟

به طور کلی، یکی از بدترین اتفاقاتی که می‌تواند برای گوشی موبایل بیفتد، خیس شدن و نفوذ آب به درون آن است. نفوذ آب به درون گوشی، می تواند باعث بروز اختلال و مشکلات زیادی شود. اما خبر خوب این است، که در صورت اقدامات درست، در خیلی از مواقع، با تعمیر الی سی دی گوشی وبخش های آسیب دیده دیگر، مشکل حل می‌شود.

وقتی گوشی موبایلتان خیس می‌شود، صفحه ال سی دی آن به سرعت خاموش می‌شود. در چنین شرایطی به هیچ عنوان گوشی را روشن نکنید و در کوتاهترین زمان آن را نزد یک متخصص ببرید تا باتری را خشک کند و جهت روشن شدن صفحه موبایل، اقدام به تعمیر ال سی دی گوشی کند. اگر میزان خسارت وارد شده زیاد بود، نیاز به تعویض ال سی دی گوشی است.

 

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی و تعویض آن

قیمت تعویض تاچ گوشی سامسونگ یا برندهای رایج دیگر مانند اپل، هواوی، شیائومی و ... در وهله اول به مدل موبایل بستگی دارد. مسلما هرچه مدل گوشی شما جدیدتر باشد (که به معنی ظریف‌تر، مدرن‌تر و گران‌تر بودن آن است)، قیمت تعویض تاچ گوشی سامسونگ و برندهای دیگر بیشتر خواهد شد. قیمت تعویض صفحه نمایش گوشی هم از همین قانون تبعیت می‌کند.

از طرفی، هزینه تعویض ال سی دی گوشی هم به مدل گوشی بستگی دارد، و هم به مشکلی که برای آن پیش آمده است. همچنین به دلیل وارداتی بودن این محصول، قیمت ارز نیز در نوسان قیمت تعویض صفحه نمایش گوشی، قیمت تعویض تاچ گوشی و تعمیر آنها تاثیر دارد. نهایتا، نیز اجرت تعمیرکار نیز به هزینه نهایی اضافه می‌شود.

اگر مایل هستید هزینه تعویض ال سی دی گوشی خود و یا تعمیر آن را دقیق‌تر برآورد کنید، می‌توانید با ثبت درخواست‌تان در «خدمت از ما» و ثبت جزئیات آن، هزینه تعمیر ال سی دی گوشی و یا تعویض آن را به رایگان از کارشناسان استعلام کنید. چه قصد تخمین قیمت تعویض صفحه نمایش گوشی را داشته باشید یا هزینه تعویض تاچ گوشی سامسونگ و ...، همواره چند متخصص آماده پاسخگویی به شما هستند.

 

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ

 

هزینه تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

در میان خدمات تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی، درخواست‌ها برای برند سامسونگ بسیار بالاست. این برند طرفداران زیادی دارند، و بازار رفع مشکلات صفحه نمایش آن (مانند بنفش شدن ال سی دی گوشی سامسونگ) هرگز از جنب‌وجوش نمی‌افتد.

قیمت تعویض تاچ گوشی سامسونگ نسبت به رقبا در بازار بیشتر است. این موضوع یکی از معایب این برند است؛ و دلیل آن را باید در قیمت بالای صفحه نمایش‌های پیشرفته گوشی‌های آن جستجو کرد. برای برآورد هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ و هزینه تعویض تاچ گوشی سامسونگ، هنگام ثبت سفارش برند گوشی و مدل آن را ذکر کنید تا متخصصان هزینه دقیق را برای شما بفرستند.

پس از تشخیص نیاز به تعویض ال سی دی سامسونگ یا تعمیر ال سی دی آن، در صورت نیاز به تعمیر، پیشنهاد می‌کنیم کلیه مراحل تعمیر تاچ گوشی سامسونگ را به متخصص بسپارید. زیرا یک نکته مهم در زمان خرید ال سی دی گوشی، تشخیص اصل بودن ال سی دی گوشی سامسونگ است.

ال سی دی برخی برندها فیک هستند و نمونه اورجینال ندارند؛ مانند محصولات هوآوی؛ ولی محصولات سامسونگ دارای نمونه اصل و همچنین های کپی هستند. تشخیص اصل بودن ال سی دی گوشی سامسونگ ساده نیست، و نمی‌توان با دیدن ویدئوهای آموزش تعمیر ال سی دی موبایل این مهارت را به دست آورد. اینکار را به عهده متخصصان تعمیر ال سی دی گوشی در محل بگذارید.

 

تعویض ال سی دی گوشی در محل

 

تعویض ال سی دی گوشی یا تعمیر ال سی دی؟

دو راهکار برای خرابی ال سی دی گوشی (به جز ال سی دی شکسته یا سوخته) وجود دارد: تعویض یا تعمیر ال سی دی گوشی. تعمیرکار موبایل تمام تلاش خود را می‌کند تا ال سی دی و تاچ گوشی شما تعویض نشود و مشکل آن را با تعمیر برطرف کند.

پس در صورتی که بتوانید با تعمیر ال سی دی گوشی، مشکل خود را برطرف کنید، دیگر نیازی به تعویض نخواهید داشت. اما گاهی تعویض ال سی دی گوشی بهترین راهکار برای حل مشکل ال سی دی و تاچ گوشی شماست.

 

خدمات تعویض و تعمیر تاچ گوشی

از جمله خدماتی که تعمیرکاران فعال در «خدمت از ما» در زمینه تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی ارائه می‌دهند، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • بررسی و عیب یابی مشکل گوشی
  • تعمیر ال سی دی گوشی در خانه
  • تعویض ال سی دی گوشی در محل (تعمیر آیفون در محل)
  • تعویض و تعمیر صفحه لمسی گوشی
  • تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ
  • تعویض و تعمیر تاچ گوشی سامسونگ، هواوی، اپل و ...

البته در کنار استعلام رایگان هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ، هواوی، شیائومی و دریافت خدمات مختلف، حتما می‌توانید کارشناسانی را پیدا کنید که در زمینه آموزش تعمیر ال سی دی موبایل، تعویض ال سی دی، تعمیر تاچ گوشی و ... نیز فعال هستند.

 

هزینه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

 

تعمیر ال سی دی گوشی

کسب مهارت کافی در امور فنی مانند تعمیر ال سی دی گوشی در خانه با دیدن چند ویدیو آموزشی تعمیر ال سی دی امکان‌پذیر نیست. با بررسی چند مقاله و ویدیوی خوب شاید بتوانید مشکلات را بهتر تشخیص دهید، اما به عنوان مثال نمی‌توانید تعمیر ال سی دی سامسونگ یا برندهای دیگر را بدون تجربه مشکلات بعد از تعویض ال سی دی گوشی انجام دهید.

علاوه بر آن، در صورتی که به ال سی دی گوشی خود آسیب بزنید و تعمیرکار نتواند تعمیر ال سی دی گوشی شما را طبق روال همیشگی انجام دهد، باید مبلغ بیشتری برای هزینه تعمیر ال سی دی گوشی بپردازید. بنابراین اگر تخصص و حرفه لازم را ندارید، سراغ تعویض تاچ ال سی دی یا بدتر از آن، تعمیر ال سی دی گوشی در خانه نروید.

متخصصین فعال در "خدمت از ما" مهارت و تسلط کامل بر تعمیر و تعویض ال سی دی انواع مدل ها و برندهای موجود در بازار را دارند.

 

 تعمیر و تعویض تاچ گوشی

بعد از تعمیر ال سی دی و تعویض ال سی دی، بیشترین سطح درخواست مربوط به تعویض تاچ گوشی است. شاید بپرسید تعمیر تاچ گوشی چیست؟

تعمیر تاچ گوشی در واقع همان تعمیر صفحه لمسی گوشی است. چسباندن ال سی دی گوشی از خراب شدن تاچ و ال سی دی گوشی جلوگیری می‌کند. با استفاده از چسب مخصوص چسباندن تاچ گوشی، هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ یا برندهای دیگر به شدت کاهش می‌یابد. 

گوشی‌های هوشمند در ایران فروش بسیار بالایی دارند، و تقریبا همه از این موبایل‌ها استفاده می‌کنند. حساس‌ترین قسمت گوشی‌های هوشمند صفحه نمایشگر یا همان صفحه ال سی دی آنهاست. پشت صفحه ال سی دی نیز صفحه تاچ قرار دارد. این دو صفحه به هم چسبیده‌اند و با هم کار می‌کنند.

در گوشی‌های هوشمند، ضربه خوردن به صفحه یا رسیدن آب به صفحه نمایش یکی از شایع‌ترین دلایل خرابی صفحه نمایش است. تعمیر صفحه لمسی گوشی کاری بسیار حساس است، و توصیه تمام تعمیرکاران تعویض تاچ گوشی است. چون گاهی تعمیر این قطعه توجیه زمانی و اقتصادی هم ندارد.

 تعویض تاچ گوشی کاری است که در زمانی کمتر از نیم ساعت طول می‌کشد؛ و افرادی که تعویض ال سی دی گوشی در محل را انجام می‌دهند، می‌توانند سریعا مشکل شما را حل کنند. هزینه اجرت تعویض تاچ گوشی سامسونگ و ... امروزه تا 100 هزار تومان با توجه به مدل گوشی متغییر است.

 

هزینه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

 

تعمیر صفحه لمسی گوشی

یکی از کارهایی که تعمیرکاران موبایل در آن تخصص دارند، تعمیر صفحه لمسی گوشی یا تعمیر تاچ گوشی است. گاهی ال سی دی دستگاه شما کاملا سالم است، ولی تاچ آن مشکلاتی مانند قفل کردن یا تشخیص ندادن لمس دارد.

برای تعمیر این مشکل ابتدا گوشی از نظر نرم‌افزاری بررسی می‌شود. اگر مشکل مربوط به نرم‌افزار نباشد، صفحه نمایش آن بررسی می‌شود. برای برسی صفحه نمایش گوشی دستگاه کاملا باز شده، و اتصالات و خازن‌های آن تست می‌شود. توصیه بیشتر متخصصان این است که اگر هزینه تعویض تاچ ال سی دی شما پایین است، آن را تعویض کنید.

 

تعویض ال سی دی شکسته گوشی

معمولا ال سی دی گوشی موبایل با افتادن روی زمین می‌شکند. با توجه به شدت ضربه وارد شده، تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی در محل لازم است. تعویض ال سی دی گوشی شکسته یکی از حساس‌ترین کارهاست. پس حتما برای تعویض ال سی دی گوشی شکسته از مرکز یا کارشناسان معتبری کمک بگیرید.


 

سفارش تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی در محل

برای دریافت خدمات تعمیر ال سی دی گوشی در خانه، و اصولا هر چیزی که به تاچ و صفحه نمایش موبایلتان مربوط می‌شود، روی «خدمت از ما» حساب کنید.

وارد سایت شده، درخواست خود را ثبت کنید و به سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود پاسخ دهید، پس از چند دقیقه 5 متخصص کار مدنظرتان را بررسی کرده و هزینه تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی را به شما پیشنهاد می‌دهند.

حالا کافی است که به پروفایل هر متخصص رفته ومیزان مهارت و سوابق آنها را در «خدمت از ما» مطالعه کنید، نظرات و امتیازات مشتریان قبلی آنها را ببینید، و نهایتا بهترین کارشناس را برای تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ، آیفون، هواوی، شیائومی و... انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1623 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی

نظرات

محمد جواد صابری منش
محمد جواد صابری منش
5.0 (از 45 نظر)
81 خدمت موفق
تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی
محمد بختیاری

کیفیت انجام کار عالی بود، هرچند به موقع مراجعه نکردند ولی انصافا کارشون خوب بود و آدم خاکی و با ادبی بودند👍👍

عرفان شیوا
عرفان شیوا
5.0 (از 7 نظر)
16 خدمت موفق
تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی
مجید شریفی

خیلی سریع مراجعه کردند و با راهنمایی های خوبشان انتخاب و تصمیم گیری را برای آسان کردند و در مدت زمان کمی تعویض صفحه تاچ را انجام دادند. برخورد بسیار خوب و محترمی داشتند و بسیار منصفانه هزینه را ارزیابی کردند.

میثم دهنوی
میثم دهنوی
5.0 (از 36 نظر)
239 خدمت موفق
تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی
حجت سرایانی

سلام بسیار کارشون عالی بود واینکه جنس اصلی کار میکنن کل زمان تعمیر چهل وپنج دقیقه طول کشید رفتار محترمانه داشتن من خودم مراجعه کردم واینکه کلا خیلی زود کارتون انجام میشه تشکر از اقای دهنوی عزیز