قیمت تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی نیاز دارید؟

تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی را به متخصصش بسپار

تعمیر ال سی دی گوشی و تعویض تاچ گوشی یک کار کاملا تخصصی است. گاهی در صورت سوختن ال سی دی گوشی موبایل، تعویض ال سی دی گوشی تنها گزینه ماست. البته گاهی امکان تعمیر ال سی دی گوشی هم وجود دارد. در هر حالت، چه به تعویض تاچ ال سی دی احتیاج داشته باشیم و چه تعمیر صفحه لمسی گوشی، کار را باید به یک کارشناس سپرد.

می‌دانیم که بنا به شرایط زندگی امروزه و اهمیت تلفن‌های همراه، احتمالا مایل به دریافت خدمات تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی در خانه (در محل) هستید. شما در «خدمت از ما» می‌توانید چنین متخصصانی را پیدا کنید. اگر به دلیل خرابی تلفن‌تان نمی‌توانید از اپ ما استفاده کنید، کافیست درخواست‌تان برای تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی در محل را در وبسایت ما ثبت کنید.

در ادامه درباره قیمت تعویض صفحه نمایش گوشی و تعمیر آن صحبت می‌کنیم، خدمات تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی در خانه را نام می‌بریم، و نحوه سفارش این خدمات از طریق «خدمت از ما» را کاملا توضیح می‌دهیم.

 

تعمیر ال سی دی گوشی در خانه

 

 

قیمت تعمیر و تعویض صفحه نمایش گوشی

قیمت تعویض تاچ گوشی سامسونگ یا برندهای رایج دیگر مانند اپل، هواوی، شیائومی و ... در وهله اول به مدل موبایل بستگی دارد. مسلما هرچه مدل گوشی شما جدیدتر باشد (که به معنی ظریف‌تر، مدرن‌تر و گران‌تر بودن آن است)، قیمت تعویض تاچ گوشی سامسونگ و برندهای دیگر بیشتر خواهد شد. قیمت تعویض صفحه نمایش گوشی هم از همین قانون تبعیت می‌کند.

از طرفی، هزینه تعویض ال سی دی گوشی هم به مدل گوشی بستگی دارد، و هم به مشکلی که برای آن پیش آمده است. همچنین به دلیل وارداتی بودن این محصول، قیمت ارز نیز در نوسان قیمت تعویض صفحه نمایش گوشی، قیمت تعویض تاچ گوشی و تعمیر آنها تاثیر دارد. نهایتا، نیز اجرت تعمیرکار نیز به هزینه نهایی اضافه می‌شود.

اگر مایل هستید هزینه تعویض ال سی دی گوشی خود و یا تعمیر آن را دقیق‌تر برآورد کنید، می‌توانید با ثبت درخواست‌تان در «خدمت از ما» و ثبت جزئیات آن، هزینه مدنظرتان را به رایگان از کارشناسان استعلام کنید. چه قصد تخمین قیمت تعویض صفحه نمایش گوشی را داشته باشید یا هزینه تعویض تاچ گوشی سامسونگ و ...، همواره چند متخصص آماده پاسخگویی به شما هستند.

 

هزینه تعویض صفحه لمسی گوشی سامسونگ

 

هزینه تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

در میان خدمات تعویض و تعمیر ال سی دی شکسته گوشی، درخواست‌ها برای برند سامسونگ بسیار بالاست. این برند طرفداران زیادی دارند، و بازار رفع مشکلات صفحه نمایش آن (مانند بنفش شدن ال سی دی گوشی سامسونگ) هرگز از جنب‌وجوش نمی‌افتد.

قیمت تعویض تاچ گوشی سامسونگ نسبت به رقبا در بازار بیشتر است. این موضوع یکی از معایب این برند است؛ و دلیل آن را باید در قیمت بالای صفحه نمایش‌های پیشرفته گوشی‌های آن جستجو کرد. برای برآورد هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ و قیمت تعویض تاچ گوشی سامسونگ، هنگام ثبت سفارش برند گوشی و مدل آن را ذکر کنید تا متخصصان هزینه دقیق را برای شما بفرستند.

پس از تشخیص نیاز به تعویض ال سی دی سامسونگ یا تعمیر ال سی دی آن، در صورت نیاز به تعمیر، پیشنهاد می‌کنیم کلیه مراحل تعویض تاچ گوشی سامسونگ را به متخصص بسپارید. زیرا یک نکته مهم در زمان خرید ال سی دی گوشی، تشخیص اصل بودن ال سی دی گوشی سامسونگ است.

ال سی دی برخی برندها فیک هستند و نمونه اوریجینال ندارند؛ مانند محصولات هوآوی. ولی محصولات سامسونگ دارای نمونه اصل (و همچنین های کپی) هستند. تشخیص اصل بودن ال سی دی گوشی سامسونگ ساده نیست، و نمی‌توان با دیدن ویدئوهای آموزش تعمیر ال سی دی موبایل این مهارت را به دست آورد. اینکار را به عهده متخصصان تعویض ال سی دی گوشی در محل بگذارید.

 

تعویض ال سی دی گوشی در محل

 

تعویض ال سی دی گوشی یا تعمیر ال سی دی؟

دو راهکار برای خرابی ال سی دی گوشی (به جز ال سی دی شکسته یا سوخته) وجود دارد: تعویض یا تعمیر آن. تعمیرکار موبایل تمام تلاش خود را می‌کند تا ال سی دی و تاچ گوشی شما تعویض نشود و مشکل آن را برطرف کند.

پس در صورتی که بتوانید با تعمیر ال سی دی، مشکل ال سی دی خود را برطرف کنید، دیگر نیازی به تعویض نخواهید داشت. اما گاهی تعویض ال سی دی گوشی بهترین راهکار برای حل مشکل ال سی دی و تاچ گوشی شماست.

 

خدمات تعویض و تعمیر تاچ گوشی

از جمله خدماتی که تعمیرکاران فعال در «خدمت از ما» در زمینه تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی ارائه می‌دهند، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • تعمیر ال سی دی گوشی در خانه
  • تعویض ال سی دی گوشی در محل
  • تعویض و تعمیر صفحه لمسی گوشی
  • تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ
  • تعویض و تعمیر تاچ گوشی سامسونگ، هواوی، اپل و ...

البته در کنار استعلام رایگان هزینه تعویض تاچ گوشی سامسونگ و دریافت خدمات مختلف، حتما می‌توانید کارشناسانی را پیدا کنید که در زمینه آموزش تعمیر ال سی دی موبایل، تعویض ال سی دی، تعمیر تاچ گوشی و ... نیز فعال هستند.

 

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ

 

تعمیر ال سی دی گوشی

کسب مهارت کافی در امور فنی مانند تعمیر ال سی دی گوشی در خانه با دیدن چند ویدیو آموزشی تعمیر ال سی دی امکان‌پذیر نیست. با بررسی چند مقاله و ویدیوی خوب شاید بتوانید مشکلات را بهتر تشخیص دهید، اما به عنوان مثال نمی‌توانید تعمیر ال سی دی سامسونگ یا برندهای دیگر را بدون تجربه مشکلات بعد از تعویض ال سی دی گوشی انجام دهید.

علاوه بر آن، در صورتی که به ال سی دی گوشی خود آسیب بزنید و تعمیرکار نتواند تعمیر ال سی دی گوشی شما را طبق روال همیشگی انجام دهد، باید مبلغ بیشتری برای هزینه تعمیر ال سی دی گوشی بپردازید. بنابراین اگر تخصص و حرفه لازم را ندارید، سراغ تعویض تاچ ال سی دی یا بدتر از آن، تعمیر ال سی دی گوشی در خانه نروید.

 

 تعمیر و تعویض تاچ گوشی

بعد از تعمیر ال سی دی و تعویض ال سی دی، بیشترین سطح درخواست مربوط به تعویض تاچ گوشی است. شاید بپرسید تعمیر تاچ گوشی چیست؟

تعمیر تاچ گوشی در واقع همان تعمیر صفحه لمسی گوشی است. چسباندن ال سی دی گوشی از خراب شدن تاچ و ال سی دی گوشی جلوگیری می‌کند. با استفاده از چسب مخصوص چسباندن تاچ گوشی، هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ یا برندهای دیگر به شدت کاهش می‌یابد. 

گوشی‌های هوشمند در ایران فروش بسیار بالایی دارند، و تقریبا همه از این موبایل‌ها استفاده می‌کنند. حساس‌ترین قسمت گوشی‌های هوشمند صفحه نمایشگر یا همان صفحه ال سی دی آنهاست. پشت صفحه ال سی دی نیز صفحه تاچ قرار دارد. این دو صفحه به هم چسبیده‌اند و با هم کار می‌کنند.

در گوشی‌های هوشمند، ضربه خوردن به صفحه یا رسیدن آب به صفحه نمایش یکی از شایع‌ترین دلایل خرابی صفحه نمایش است. تعمیر صفحه لمسی گوشی کاری بسیار حساس است، و توصیه تمام تعمیرکاران تعویض تاچ گوشی است. چون گاهی تعمیر این قطعه توجیه زمانی و اقتصادی هم ندارد.

 تعویض تاچ گوشی کاری است که در زمانی کمتر از نیم ساعت طول می‌کشد؛ و افرادی که تعویض ال سی دی گوشی در محل را انجام می‌دهند، می‌توانند سریعا مشکل شما را حل کنند. هزینه اجرت تعویض تاچ گوشی سامسونگ و ... امروزه تا 100 هزار تومان با توجه به مدل گوشی متغییر است.

 

تعویض تاچ ال سی دی گوشی

 

تعمیر صفحه لمسی گوشی

یکی از کارهایی که تعمیرکاران موبایل در آن تخصص دارند، تعمیر صفحه لمسی گوشی یا تعمیر تاچ گوشی است. گاهی ال سی دی دستگاه شما کاملا سالم است، ولی تاچ آن مشکلاتی مانند قفل کردن یا تشخیص ندادن لمس دارد.

برای تعمیر این مشکل ابتدا گوشی از نظر نرم‌افزاری بررسی می‌شود. اگر مشکل مربوط به نرم‌افزار نباشد، صفحه نمایش آن بررسی می‌شود. برای برسی صفحه نمایش گوشی دستگاه کاملا باز شده، و اتصالات و خازن‌های آن تست می‌شود. توصیه بیشتر متخصصان این است که اگر هزینه تعویض تاچ ال سی دی شما پایین است، آن را تعویض کنید.

 

تعویض ال سی دی شکسته گوشی

معمولا ال سی دی گوشی موبایل با افتادن روی زمین می‌شکند. با توجه به شدت ضربه وارد شده، تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی در محل لازم است. تعویض ال سی دی گوشی شکسته یکی از حساس‌ترین کارهاست. پس حتما برای تعویض ال سی دی گوشی شکسته از مرکز یا کارشناسان معتبری کمک بگیرید.


 

سفارش تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی در محل

برای دریافت خدمات تعمیر ال سی دی گوشی در خانه، و اصولا هر چیزی که به تاچ و صفحه نمایش موبایل‌تان مربوط می‌شود، روی «خدمت از ما» حساب کنید.

درخواست خود را ثبت کنید تا چند متخصص کار مدنظرتان را بررسی کرده و هزینه تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی را به شما پیشنهاد دهند، پروفایل و سوابق آنها را در «خدمت از ما» مطالعه کنید، نظرات و امتیازات مشتریان قبلی آنها را ببینید، و نهایتا بهترین کارشناس را برای تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی هوشمندتان انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.93 امتیاز از 72 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی

نظرات

علیرضا توکلی
علیرضا توکلی
5.0
3 خدمت موفق
تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی
علی ذوالفقار

با اینکه ایشون فعلا در خانه کار میکنند اما جهت اطمینان مشتری هم رسید تعمیرات موبایل دادند و هم کارشون باکیفیت بود و lcd گوشی a70 بنده رو تعویض کردند و از کارشون راضی بودم . ضمن اینکه ایشون یک گلس محافظ صفحه نمایش سرامیکی نشکن و با کیفیت رو زیر قیمت عمده فروشی😃 برام نصب کردن وقتی نسبت به قیمت تعجب کردم و دلیل این همه تخفیف رو پرسیدم ایشون گفتن دارند از وارد کننده خرید میکنند. و بخاطر همین قیمت هاشون از همه جای شیراز پایین تر بود با اینکه ایشون سن و سال زیادی ندارند روی پای خودشون ایستادن و مهارت خوبی دارند لطفا همایتشون کنید

ماه تل
ماه تل
5.0
3 خدمت موفق
تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی
Omid Eslami

بسيار خوش قول،محترم و كاربلد،پيك رايگان جهت بردن جهت تعمير و تحويل دستگاه،توصيه ميكنم ايشون رو انتخاب كنيد،متخصصين زيادى مراجعه كردم براى تعمير آيپد اما قبول نكردن و تخصص نداشتن،با آرزوى موفقيت

تعمیرکاران
تعمیرکاران
4.7
20 خدمت موفق
تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی
وحید خطیبی

هر چند کمی کار طول کشید ولی انصافا از نظر نحوه برخورد و دقت در انجام کار عالی بودند

loading