آپدیت آفلاین نود 32 ورژن 10

آپدیت آفلاین نود 32 ورژن 10

همانطور که می دانیم در آنتی ویروس ای ست نسخه های قدیمی می توان به صورت آفلاین آپدیت را انجام داد.  در نسخه های قدیمی ای ست به شما اجازه  داده می شد، که با فعال کردن دکمه edit مسیر فایل به روزرسانی را مشخص کرده  و  از طریق انتقال فایلهای آپدیت به کامپیوتر مقصد و در مسیر مشخص شده، به روز رسانی  آنتی ویروس را انجام داد. بسیاری از دوستان به دنبال راه حلی مشابه هستند تا بتوانند آنتی ویروس نود 32 ورژن 10 را به طور آفلاین آپدیت نمایند. در ادامه به بررسی امکان آپدیت آفلاین نود 32 ورژن 10 می پردازیم.

 

آیا می توان آپدیت آفلاین نود 32 ورژن 10 را انجام داد؟

در مورد آپدیت آفلاین نکته مهم این است که  قابلیت آپدیت آفلاین نود 32 ورژن 10 و 9 برداشته شده است. شما برای آپدیت نود 32 ورژن 10 خود حتما باید به اینترنت متصل باشید تا آنتی ویروس به مخزن آپدیت متصل شده و به طور اتوماتیک فایلهای آپدیت را در سیستم شما ذخیره کند.  متاسفانه در بعضی از وب سایت های فارسی به اشتباه آموزش آپدیت آفلاین نود 32 ورژن 10 آموزش داده شده که کاربر پس از طی مسیر آموزشی با خطا و عدم فعال سازی دکمه Edit مواجه می شود. همچنین به عنوان مرجع معتبر، فروم سایت رسمی ای ست را معرفی می کنیم که بارها در آن این نکته یادآوری شده است: نمونه ای از پرسش در مورد آپدیت آفلاین در سایت رسمی به زبان  انگلیسی. لازم به ذکر است که با خرید آنلاین آنتی ویروس اورجینال ای ست  آنتی ویروس برای مدت زمانی که لایسنس اعتبار دارد  همیشه به صورت اتوماتیک آپدیت می شود.آموزش آپدیت نود 32 ورژن 10

ای ست  آنتی ویروسی ست ، که همیشه مورد تمجید سایت های بررسی آنتی ویروس، کاربران و... بوده و همواره در رده 10 آنتی ویروس برتر دنیا قرار دارد. به دلیل اهمیت آپدیت بودن آنتی ویروس، در ادامه می خواهیم به روزرسانی نسخه 9 و 10 آنتی ویروس نود32 را برای شما شرح دهیم، البته اگر از نسخه اورجینال ای ست استفاده می کنید، این آنتی ویروس به صورت اتوماتیک آپدیت می شود و شما می توانید جهت اطمینان از به روز بودن آن مراحل زیر را با ما دنبال کنید.

همان طور که پیش تر گفته شد، آپدیت آفلاین نود 32 ورژن 10 و 9 دیگر امکان ندارد، پس برای ادامه کار شما نیاز به یک لایسنس معتبر و اتصال به اینترنت دارید. اگر می خواهید لایسنس معتبر داشته باشید می توانید  با خرید آنتی ویروس اورجینال همواره آخرین آپدیت را داشته باشید. و اگر لایسنس اورجینال شما منقضی شده با مراجعه به تمدید لایسنس نود 32 سایت مرکزش لایسنس اورجینال را دریافت کنید.

برای بررسی آپدیت ، آنتی ویروس ورژن 9 یا 10 خود را باز کنید. در صفحه باز شده روی گزینه Update  کلیک کنید.

 

آپدیت نود 32 ورژن 10

 

در پنجره جدید روی گزینه update کلیک نمایید، تا آنتی ویروس شما مانند شکل زیر بروزرسانی شود. کار شما در اینجا به پایان می رسد و آنتی ویروس شما برای مدت مشخص آپدیت شده است.

 

آپدیت آفلاین نود 32 ورژن 10

 

اگر از محصولات ای ست ورژن های قدیمی تر از 9 استفاده می کنید به مقاله فعال سازی دکمه Edit برای آپدیت نود 32 مراجعه نمایید.در پایان باز هم تاکید بر این است که آپدیت آفلاین برای ورژن 9 به بالا در آنتی ویروس نود 32 برداشته شده است و در صورت استفاده از نسخه اورجینال، آپدیت به صورت اتوماتیک انجام می شود.

چنانچه سوالی راجع به  آپدیت نود 32 ورژن 10 داشتید، می توانید با ما در میان بگذارید.

در بازار آنلاین "خدمت از ما" برای تمامی خدمات، از چند متخصص به رایگان قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading