شستشوی مبل در منزل شرق تهران

ثبت درخواست "مبل شویی"
شستشوی مبل در منزل شرق تهران

اگر به دنبال دریافت خدمات شستشوی مبل در منزل شرق تهران هستید، ما به شما شرکت "خدمت از ما" را پیشنهاد می‌‌کنیم. "خدمت از ما" با ارائه خدمات باکیفیت مبل شویی در منزل سعی در جلب رضایت شما مشتریان عزیز داریم. 

به یاد داشته باشید که ما با اعزام کادری مجرب به منزل شما و استفاده از شیو‌ه‌های نوین و تجهیزات به روز کار شستشوی مبل در منزل شما عزیزان انجام خواهیم داد. پس برای درخواست مبل شویی در منزل شرق تهران با ما در ارتباط باشید.

 

 

نحوه شستشوی مبل در منزل شرق تهران:

 • مهمترین مزیت مبل شویی در منزل عدم جابه‌جایی مبل است. جابه‌جایی و حمل و نقل مبل کاری دشوار است. که با استفاده از دستگاه شستشوی مبل در منزل دیگر نیازی به جابه‌جایی مبل نیست. آسایش خود را با شستشوی مبل در منزل فراهم نمایید.
 • شستشوی مبل با دستگاه، آلودگی‌ها را به طور کامل رفع می‌کند و اثری بر جا نمی‌گذارد. در روش مبل شویی با دست ممکن است آلودگی‌ها از پارچه عبور کرده و جذب پارچه شود.
 • در شستشوی مبل در منزل شرق تهران به دلیل اعزام کادری مجرب و آموزش دیده مبل‌ها به هیچ دلیل آسیب نمی‌بینند.
 • و مهم تر از آن شما از هرچه دغدغه و نگرانی بابت شستشوی مبل توسط خودتان دارید، دور می‌شوید و چون کار شستشوی مبل در منزل شما صورت میگیرد خیالتان هم راحت می‌شود.
 • شستشوی مبل با دستگاه با سرعت بیشتری انجام می‌شود. در واقع اگر خودتان دست به کار شوید باید تقریبا نصف روز صرف مبل شویی نمایید.

اگر قدر زمان‌های خود را می‌دانید پیشنهاد میکنم به جای اینکه نیمی از روز خود را درگیر مبل شویی صرف کنید با خیال راحت به کارهای روزانتان رسیدگی کنید.

 

[خدمت مرتبط: مبل شویی]

 

مبل شویی در شرق تهران

 

مبل شویی در منزل شرق تهران شامل چه خدماتی می‌باشد؟

 • شستشو و خشکشویی مبل در منزل تهران (استیل، راحتی، چرمی)
 • شستن انواع صندلی ناهارخوری
 • شستشو و خشکشویی مبل اداری در محل کار
 • شستشوی انواع پشتی و نشیمن
 • خشکشویی و شستشوی فرش (ماشینی، دستباف، ابریشم)
 • شستشو و خشکشویی تشک خوشخواب همراه با لکه بری و ضدعفونی کردن
 • شستشوی کفپوش و موکت شویی در منزل
 • شستشوی صندلی ماشین

نکته مهم: اگر زمانی متوجه وجود لکه‌ای روی مبل شدید به هیچ وجه خودتان با مواد شوینده‌های معمولی دست به کار نشوید. زیرا که لکه بدتر خواهد شد.

 

[خدمت مرتبط: مبل شویی تهران]


 

مزایای شستشوی مبل در منزل شرق تهران توسط "خدمت از ما"

 • خدمات مبل شویی در منزل شرق تهران با دستگاه مکانیزه جهت محفوظ ماندن نقش و نگارهای رویه مبل ارائه می‌شود.
 • در خدمات شستشوی مبل در منزل شرق تهران از مواد شوینده و لکه برهای مخصوص و باکیفیت استفاده می‌شود.
 • برای مبل شویی در منزل در کمترین زمان ممکن مجرب ترین نیرو اعزام می‌شود.
 • خشکشویی مبل در منزل تهران در مدت زمان کم انجام می‌شود.
 • شستشوی مبل و فرش به همراه آبکشی با رعایت اصول بهداشتی بدون ایجاد هیچ لکه و نم روی مبل و فرش

 

هزینه شستشوی مبل در منزل شرق تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

ابعاد مبلمان:
یکی از فاکتورها در هزینه شستشوی مبل در منزل شرق تهران، ابعاد و اندازه مبلمان است. هر چه اندازه مبلمان بزرگتر باشد نیاز به مدت زمان بیشتری برای نظافت است. میزان مواد شوینده مصرفی با توجه به ابعاد مبلمان بیشتر یا کمتر می‌گردد. تعداد پشتی‌ها و نشیمن‌های مبل هم در محاسبه هزینه شستشوی مبل در منزل موثر است.

جنس مبلمان:
هر چه فرش یا مبلمانی نفیس‌تر و قیمتی‌تر باشد، به تخصص و ظرافت بیشتری برای شستشو نیاز دارد. رویه‌هایی که دارای نقش و نگار خاصی باشند باید با ظرافت و دقت بیشتری آنها را تمیز کرد.

نوع رویه کوبی:
رویه کوبی مبلمان به دو صورت عادی یا لمسه انجام می‌شود.

 

[مطلب مرتبط: تمیز کردن مبل چرم]

 

نحوه شستشوی مبل در منزل شرق تهران:

نحوه شستشوی مبل در منزل به این صورت است که شستشوی مبل با دستگاه مکانیزه مجهز به خشک کن انجام می‌شود. برای این کار از فوم غلیظی استفاده می‌شود که به راحتی قابل تمیز کردن است و فرش و محیط اطراف مبل را آلوده نمی‌کند. پس از شستن مبل و آبگیری آن مقداری نم و رطوبت در مبل می‌ماند که صدمه‌ای به مبل وارد نمی‌کند. مبل حداکثر پس از گذشت یک روز قابل استفاده خواهد بود.

نکته: اکثر خانم‌های خانه‌دار در ایام نزدیک به عید به دنبال روشی سریع و آسان برای مبل شویی هستند ولی باید گفت کیفیت را فدای سرعت نکنید. 

 

مرحله اول شستشوی مبل در منزل: تمیز کردن آلودگی

ابتدا باید ذرات ریز و درشت را از روی مبل پاک کنیم. با جاروبرقی تمام سطوح مبل را جارو بکشید. درزهای مبل را فراموش نکنید. دهانه باریک جاروبرقی را بین درزها و فضای خالی بین نشیمن‌های مبل نگه دارید تا از هرگونه گرد و غباری پاک شود.

 

مبل شویی در منزل شرق تهران

 

[مطلب مرتبط: مبل شویی غرب تهران]

 

مرحله دوم شستشوی مبل در منزل: برس کشیدن

ممکن است بعضی از آلودگی‌ها بر اثر فشرده‌شدن به مبل چسبیده باشند و با جاروبرقی هم تمیز نشوند. برای زدودن این نوع کثیفی‌ها باید از برس‌های نرمی برای شستشوی مبل استفاده کرد. این کار را با احتیاط انجام دهید و در حین برس کشیدن مواظب باشید تا به رویه مبل آسیب وارد نکنید.

 

مرحله سوم شستشوی مبل در منزل: گرفتن مو و پرز

وجود مو بر روی فرش و مبل خوشایند نیست. اگر در خانه از حیوان خانگی مثل سگ یا گربه هم نگهداری می‌کنید وجود پرز دوچندان می‌شود. معمولاً جاروبرقی قدرت تمیزکردن مو و پرز را ندارد. برای تمیزکردن پرز از سطح مبل یا فرش از غلتک‌های مخصوص استفاده کنید. چسبنده بودن غلتک‌ها به راحتی موها را به خود جذب می‌کند.

 

مرحله چهارم شستشوی مبل در منزل: تمیز کردن سطوح غیرپارچه‌ای

بعضی از مبل‌ها دارای دسته‌های چوبی یا فلزی هستند. این سطوح نیز مانند سطوح پارچه‌ای در معرض آلودگی و کثیفی قرار دارند. برای نظافت این قسمت‌ها می‌توانید از مواد پاک‌کننده مخصوص استفاده کنید. بهتر است برای تمیز کردن چوب از روغن‌های مخصوص و برای نظافت فلز از تمیزکننده‌های مخصوص فلز استفاده کنید. مواظب باشید که مواد پاک کننده به پارچه‌های مبل منتقل نشود.

 

مرحله پنجم شستشوی مبل در منزل: نظافت پارچه مبل

حتماٌ قبل از نظافت پارچه مبل، به جنس پارچه توجه کنید. معمولاً شرکت‌های سازنده برچسب راهنمایی بر روی مبل می‌چسبانند که با علامت اختصاری نحوه شستن پارچه مبل را توضیح داده‌ است.

 

آیا مبل شویی در منزل فقط در شرق تهران ارائه می‌شود؟

خیر "خدمت از ما" با داشتن چندین شعبه اعم از مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در منزل تهران، مبل شویی در شیراز توسط بهترین کادر خدماتی با قیمتی منصفانه بهترین خدمات مبل شویی و قالیشویی ارائه می‌دهد.

 

مبل شویی
برای سرویس مبل شویی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

loading