البرز - کرج

کارواش کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین کارواش‌های سیار کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به کارواش سیار در کرج

کارواش کرج، خدمتی دیگر از مجموعه خدمات سامانه هوشمند "خدمت از ما" در زمینه خدمات کارواش سیار یا کارواش آنلاین است و این خدمات در دسترس همه شهروندان کرجی قرار دارد. با کارواش کرج از این به بعد از صرف هزینه و زمان بیهوده در ترافیک خیابان‌های شلوغ یا صف‌های طولانی برای رسیدن به کارواش بی نیاز خواهید بود.

کارواش سیار کرج این اطمینان را به شهروندان کرجی می‌دهد تا بدون دغدغه درباره قیمت کارواش سیار، بهترین شست و شوی خودرو را با دستگاه کارواش سیار جلوی درب منزل یا هر مکان انتخابی دیگری دریافت نمایید.

 

هزینه کارواش کرج چگونه محاسبه می‌شود؟

 نوع خودرو: هرچه خودرو بزرگ‌تر باشد یا رنگ و بدنه مدرن‌تر باشد نیاز به زمان و دقت بیشتری برای کارواش است مثلاً یک خودروی سدان خارجی نسبت به نمونه داخلی خود دارای ظرافت‌های بیشتری است که موقع کارواش باید موردتوجه قرار گیرد تا بهترین نتیجه حاصل شود.


 نوع خدمات: چه خدماتی در کارواش کرج مورد انتظار شماست؟ روشویی، توشویی خودرو، صفر شویی، موتورشویی و موارد مشابه، هر چه خدمات موردنیاز مشتری بیشتر باشد هزینه کارواش کرج بیشتر می‌شود.


 استفاده از بخار: استفاده از بخار در کارواش موجب افزایش هزینه کارواش کرج می شود، کارواش بخارباعث ضدعفونی فضای داخلی خودرو از باکتری‌ها می‌شود. همچنین عواملی که موجب ایجاد بوی نامطبوع در خودرو می‌شوند را به کمک بخار داغ از بین می‌برد.


 

نحوه ثبت سفارش کاوراش کرج در "خدمت از ما"

جهت دریافت خدمات کارواش کرج به راحتی بدون نیاز به تماس تلفنی از طریق اپلیکیشن  و یا سایت "خدمت از ما" درخواست خود را ثبت نمایید. بعد از ثبت درخوست کارواش کرج سرویسکاران حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند و شما بعد از دریافت قیمت پیشنهادی به پروفایل هر یک از سرویسکاران مراجعه نموده و از میزان مهارت و تخصص هر یک از سرویسکاران مطلع می‌شوید، همچنین می‌توانید در هنگام مراجعه به پروفایل سرویسکار از نظرات و امتیازات مشتریان قبلی وی مطلع شوید. سپس با دیدی باز و آگاهانه کارواش خودرو، خود را، با سرویسکاری که می‌خواهید انجام دهید ثبت نهایی نمایید.


 

با کارواش کرج زودتر به آینده بپیوندید

کارواش سیار کرج، با کاردی مجرب تمامی خدمات کارواش در محل را به بهترین شکل و با بهترین قیمت کارواش سیار به شما عرضه می‌کند. در میان انواع خدمات آنلاین در محل، این روزها کارواش در محل یا به تعبیری کارواش آنلاین نیز جای خود را باز کرده است. کارواش کرج امروزه به سادگی بدون نیاز به تماس تلفنی و از طریق اپلیکیشن یا سایت "خدمت از ما"  امکان پذیر است.

امروز شما می‌توانید بدون هزینه‌ای اضافی و حتی با هزینه‌های کمتر از گذشته، از خدمات تمام عیار کارواش کرج در منزل خود بهره ببرید. با انتخاب خدمات آنلاین در محل، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.


 

کارواش در محل کرج، چرا که نه؟

امروزه تقریبا هر نوعی از خدماتی را می‌توانید در منزل خود تجربه کنید. این آیندهِ اجتناب ناپذیرِ همهِ خدمات است. امروز یا فردا، در نهایت شما نیز به ما می‌پیوندید. کارواش کرج را به راحتی و بدون دغدغه ی ترافیک و هزینه اضافی انعام در محل مورد نظر خود دریافت نمایید. "خدمت از ما" تنها به فکر آرامش و آسایش شما همشهریان کرجی است.

معرفی برترین کارواش‌های سیار در کرج

work list
کمتر از 5
خدمت موفق

برای کارواش در کرج به رایگان قیمت بگیرید

رنج قیمت (ریال)
در حال بروز رسانی قیمت ...

مشتری‌ها درباره ما چی میگن؟

شاهین  پناهی

شاهین پناهی

88 کار انجام شده
دانش ثریا

با احترام و سپاس هم برخورد عالی هم امانت داری عالی تشکر میکنم از گروه شما خاص خدمت یار شما برادر پناهی

امید اکبری

امید اکبری

32 کار انجام شده
ابراهیم ببرشکن

از خدماتشون براي دو ماشين سواري و شاسي بلند و نوع برخورد و با حوصله كار كردنشون خيلي راضي هستم ماشيني كه٤/٥ ماه شسته نشده بود رو با مواد خيلي خيلي تميز كردن !!! تشكر

امید اکبری

امید اکبری

32 کار انجام شده
صادقی

اقای‌اکبری بسیار به موقع تشریف اوردن خیلی هم تمیز و عالی کار کردن ادب و احترامشون هم که واقعا تعریفی بود در کل بسیار راضی بودم از ارائه سرویسشون

کسب درآمد خدمت از ما

علاوه بر کارواش، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.

مشاهده خدمات فعال کرج

4.62 امتیاز از 18 رای

loading