البرز - کرج

کارواش کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین کارواش‎های سیار کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به کارواش سیار در کرج

کارواش کرج، خدمتی دیگر از مجموعه خدمات سامانه هوشمند "خدمت از ما" در زمینه خدمات کارواش سیار یا کارواش آنلاین است و این خدمات در دسترس همه شهروندان کرجی قرار دارد. با کارواش کرج از این به بعد از صرف هزینه و زمان بیهوده در ترافیک خیابان‌های شلوغ یا صف‌های طولانی برای رسیدن به کارواش بی نیاز خواهید بود.

کارواش سیار کرج این اطمینان را به شهروندان کرجی می‌دهد تا بدون دغدغه درباره قیمت کارواش سیار، بهترین شست و شوی خودرو را با دستگاه کارواش سیار جلوی درب منزل یا هر مکان انتخابی دیگری دریافت نمایید.

 

هزینه کارواش کرج چگونه محاسبه می‌شود؟

 نوع خودرو: هرچه خودرو بزرگ‌تر باشد یا رنگ و بدنه مدرن‌تر باشد نیاز به زمان و دقت بیشتری برای کارواش است مثلاً یک خودروی سدان خارجی نسبت به نمونه داخلی خود دارای ظرافت‌های بیشتری است که موقع کارواش باید موردتوجه قرار گیرد تا بهترین نتیجه حاصل شود.


 نوع خدمات: چه خدماتی در کارواش کرج مورد انتظار شماست؟ روشویی، توشویی خودرو، صفر شویی، موتورشویی و موارد مشابه، هر چه خدمات موردنیاز مشتری بیشتر باشد هزینه کارواش کرج بیشتر می‌شود.


 استفاده از بخار: استفاده از بخار در کارواش موجب افزایش هزینه کارواش کرج می شود، کارواش بخارباعث ضدعفونی فضای داخلی خودرو از باکتری‌ها می‌شود. همچنین عواملی که موجب ایجاد بوی نامطبوع در خودرو می‌شوند را به کمک بخار داغ از بین می‌برد.


 

نحوه ثبت سفارش کاوراش کرج در "خدمت از ما"

جهت دریافت خدمات کارواش کرج به راحتی بدون نیاز به تماس تلفنی از طریق اپلیکیشن  و یا سایت "خدمت از ما" درخواست خود را ثبت نمایید. بعد از ثبت درخوست کارواش کرج سرویسکاران حاضر در "خدمت از ما" برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند و شما بعد از دریافت قیمت پیشنهادی به پروفایل هر یک از سرویسکاران مراجعه نموده و از میزان مهارت و تخصص هر یک از سرویسکاران مطلع می‌شوید، همچنین می‌توانید در هنگام مراجعه به پروفایل سرویسکار از نظرات و امتیازات مشتریان قبلی وی مطلع شوید. سپس با دیدی باز و آگاهانه کارواش خودرو، خود را، با سرویسکاری که می‌خواهید انجام دهید ثبت نهایی نمایید.


 

با کارواش کرج زودتر به آینده بپیوندید

کارواش سیار کرج، با کاردی مجرب تمامی خدمات کارواش در محل را به بهترین شکل و با بهترین قیمت کارواش سیار به شما عرضه می‌کند. در میان انواع خدمات آنلاین در محل، این روزها کارواش در محل یا به تعبیری کارواش آنلاین نیز جای خود را باز کرده است. کارواش کرج امروزه به سادگی بدون نیاز به تماس تلفنی و از طریق اپلیکیشن یا سایت "خدمت از ما"  امکان پذیر است.

امروز شما می‌توانید بدون هزینه‌ای اضافی و حتی با هزینه‌های کمتر از گذشته، از خدمات تمام عیار کارواش کرج در منزل خود بهره ببرید. با انتخاب خدمات آنلاین در محل، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.


 

کارواش در محل کرج، چرا که نه؟

امروزه تقریبا هر نوعی از خدماتی را می‌توانید در منزل خود تجربه کنید. این آیندهِ اجتناب ناپذیرِ همهِ خدمات است. امروز یا فردا، در نهایت شما نیز به ما می‌پیوندید. کارواش کرج را به راحتی و بدون دغدغه ی ترافیک و هزینه اضافی انعام در محل مورد نظر خود دریافت نمایید. "خدمت از ما" تنها به فکر آرامش و آسایش شما همشهریان کرجی است.

برای کارواش در کرج به رایگان قیمت بگیرید

رنج قیمت (ریال)
در حال بروز رسانی قیمت ...

مشتری‌ها درباره ما چی میگن؟

مهدی عمری

مهدی عمری

369 کار انجام شده
خوش نویس زاده

ايشان بسيار خوش قول ،مرتب و متعهد به كارشان هستند و با دقت و سرعت خوبى كارشان را انجام دادند اينجانب از اخلاق و رفتار و عملكردشان كمال رضايت را دارم

مهدی عمری

مهدی عمری

369 کار انجام شده
نگار دینی

خسته نباشید این دفع دوم بود اقای عمری ماشین منو تمیز کردن انقدر با حوصله این کارو انجام میدن ادم لذت میبره

شاهین  پناهی

شاهین پناهی

70 کار انجام شده
Mehrdad Behrouzi

بسیار مودب و خوشرو با اینکه ماشینم مشکی بود اما با شست و شوی نانو خیلی خوب تمیز کار کردن

کسب درآمد خدمت از ما

علاوه بر کارواش، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.

مشاهده خدمات فعال کرج

4.64 امتیاز از 16 رای

loading