قیمت کارواش در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کارواش" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به کارواش نیاز دارید؟

کارواش را به متخصصش بسپار

اهمیت کارواش بیشتر خود را در دقیقه 90 نشان می‌دهد. تنها با خدمات کارواش سیار سریع‌السیر است که نگران آثار یک روز بارانی و رد خاک روی اتومبیل نیستیم. با کارواش سیار و کارواش در محل «خدمت از ما» زمان خود را صرف ماندن در صف کارواش نکنید، و آب زیادی را هنگام شستشوی ماشین هدر ندهید. پس از ثبت درخواست کارواش سیار می‌توانید از بهترین متخصصان کارواش در شهر خود قیمت بگیرید. 

کارواش سیار یا کارواش در محل ترکیبی از صرفه‌جویی در زمان، آب و هزینه را به شما ارائه می‌دهد. دریافت خدمات کارواش در محل برای همیشه شما را از انتظار در صف کارواش بی‌نیاز می‌کند. بی‌دلیل نیست که شمار متقاضیان کارواش در محل همواره درحال افزایش است. در ادامه با قیمت کارواش و مزایای دریافت خدمات کارواش سیار در «خدمت از ما» بیشتر آشنا می‌شوید.

 

تعرفه کارواش سیار

 

 

چه زمانی به شستشوی اتومبیل (کارواش) نیاز داریم؟

در سبک زندگی امروزی، شستشوی اتومبیل تبدیل به یکی از عادات ما شده است. اما در موقعیت‌های خاص نیز ممکن است به کارواش نیاز پیدا کنیم. پس از یک روز بارانی یا برفی معمولا خودرو و شیشه‌های آن کثیف می‌شود، گاهی تا حدی که دید راننده را نیز می‌کند.

یک موقعیت آشنای دیگر این است که پس از یک مسافرت جاده‌ای به خانه برمی‌گردید، و با آثار خاک و کثیفی روی ماشین روبه‌رو می‌شوید. آماده‌سازی ماشین برای عروسی، قرارهای مهم، مهمانی‌ها و مجالس متفاوت نیز از مثال‌هایی هستند که نقش کارواش و به خصوص کارواش سیار را در زندگی ما پررنگ‌تر می‌کند.

 

نحوه درخواست کارواش در «خدمت از ما»

با استفاده از اپلیکیشن و یا وب‌سایت «خدمت از ما» می‌توانید به صورت کاملا رایگان، درخواست شستشوی اتومبیل و کارواش سیار را برای متخصصان  شهرتان ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، قیمت کارواش پیشنهادی از طرف متخصصان را بررسی کنیدو در آخر نیز بر اساس سوابق آنها و نظرات مشتریان پیشین، بهترین متخصص کارواش را انتخاب کنید.

حتما شما هم تجربه رفتن به کارواش‌های سنتی را دارید. بسیاری از ارائه‌دهندگان خدمات کارواش در قبال انجام وظیفه خود درخواست مبلغ افزون بر قیمت کارواش دارند. اما کارواش آنلاین «خدمت از ما» شما را از پرداخت هرگونه مبلغی اضافه بر قیمت کارواش در محل معاف می‌کند.

 

قیمت کارواش سیار در محل چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت کارواش سیار در محل در «خدمت از ما» با توجه به سرویس های مختلف متفاوت است. قیمت‌ کارواش سیار در محل و تعرفه کارواش سیار، بر اساس نوع ماشین‌تان، به صورت کاملا شفاف به شما داده می‌شود. برای کارواش سیار با آب و حتی کارواش سیار نانو نیازی به پرداخت انعام نخواهید داشت. در واقع با کارواش آنلاین «خدمت از ما» نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای مواد شستشو و انعام ندارید. 

 

هزینه کارواش سیار چگونه محاسبه می‌شود؟

دو عامل اصلی روی قیمت کارواش سیار تاثیر می‌گذارد:

 1.  مدل خودرو شما (شاسی بلند، هاچ بک، سواری، نیم شاسی)
 2. نوع خدماتی که شما درخواست می‌دهید (صفرشویی، پولیش و توشویی، روشویی، پکیج کامل، موتورشویی)

 

قیمت کارواش سیار

 

مزایای درخواست خدمات کارواش سیار «خدمت از ما»

 • عدم نیاز به پرداخت انعام به متخصص کارواش سیار، یکی از مهمترین مزایای این خدمات در پلتفرم ماست.
 • هیچ‌چیز مانند زمان باارزش نیست؛ و صرفه‌جویی در انرژی و وقت شما، به دلیل اینکه دیگر نیازی به مراجعه و توقف در محیط کارواش ندارید، یکی دیگر از مزایای دریافت خدمات کارواش سیار است.
 • توجه به محیط زیست یکی دیگر از مزایای دلگرم‌کننده کارواش سیار است. با دریافت خدمات کارواش در محل، مصرف آب و انرژی به حد چشمگیری کاهش پیدا می‌کند.

 

چه کسانی از خدمات کارواش در محل استفاده می‌کنند؟

مشتریان همیشگی ما کسانی هستند که ارزش واقعی زمان، پول، انرژی و همچنین اتومبیل خود را می‌دانند. این افراد می‌دانند که گزینه هوشمندانه‌تری به جای انتظار در صف‌های طولانی کارواش سنتی دارند، و آن استفاده از خدمات کارواش در محل و کارواش سیار است. شما هم با پیوستن به جمع مشتریان راضی ما می‌توانید از باکیفیت‌ترین خدمات کارواش سیار بهره ببرید.

گروه دیگری که از خدمات و قیمت کارواش استقبال کرده‌اند، بانوان عزیز هستند. آنها تمایل دارند اتومبیل‌شان در منزل و پارکینگ شسته شود، و کارواش سیار در محل بهترین پاسخ به این نیاز است.

 

سرویس‌های کارواش در محل متناسب با بودجه و ماشین شما

 • سرویس ویژه و حرفه‌ای کارواش بدون آب نانو
 • سرویس کارواش با آب (بدون نیاز به شیر آب)
 • کارواش بخار سیار (بدون آسیب به ماشین)
 • صفرشویی و موتورشویی در محل
 • ضدعفونی خودرو در محل

 

کارواش نانو در محل

 

سرویس‌های جانبی مربوط به کارواش سیار در محل

 •  واکس و پولیش خودرو شامل پولیش بدنه خودرو
 •   شستشوی موتور خودرو در کارواش سیار
 •  روشویی اتومبیل و توشویی اتومبیل
 • صفرشویی اتومبیل در محل

 

کارواش بدون آب یا کارواش نانو چیست؟

اگر در محل و خانه به شیر آب دسترسی ندارید، بهترین گزینه برای شستشوی خودرو، کارواش نانو و یا کارواش بدون آب است. برای این کار از یک اسپری روی بدنه ماشین یا هر قسمت دیگر استفاده شده، و ذرات و غبار به راحتی از آن زدوده می‌شود. یکی از مهمترین فواید کارواش نانو به دلیل استفاده نکردن از آب، جلوگیری از هدر رفتن آب است.

 

به این دلیل با خدمات کارواش نانو آسوده خاطر می‌شوید:

بسیاری از افراد به خاطر حساسیت زیادی که دارند، نمی‌توانند به راحتی ماشین خود را به هر کارواشی بسپارند. استفاده از مواد و اسپری نانوی درجه 1 و با ضمانت برای افرادی که توجه زیادی به کیفیت کار دارند، دغدغه اصلی ماست. ما برای کسانی که کارواش نانو سفارش می‌دهند، تیم ویژه و متخصص خود را برای شستشوی ماشین می‌فرستیم و تا آخرین مرحله همراه آنها خواهیم بود.

 

قیمت کارواش سیار در محل

 

چگونه از رنگ ماشین خود محافظت کنیم؟

در ابتدا باید بگوییم که نقش اصلی در محافظت از رنگ خودرو را خود شما بر عهده دارید. چگونه؟

 • توجه داشته باشید که پس از روزهای بارانی حتما از خدمات کارواش سیار استفاده کنید.
 • از سپردن ماشین خود به کارواش‌های سنتی و غیرمجاز خودداری کنید.

 

نیروهای کارواش «خدمت از ما» چگونه از ماشین شما مراقبت می‌کنند؟

نیروهای کارواش در «خدمت از ما» از مواد شوینده و دستمال‌های خاص برای شستشوی اتومبیل شما استفاده می‌کنند.

 

3 موردی که در کارواش سیار با آب باید به آن توجه کنید!

هنگامی که برای کارواش در محل اقدام کردید، حتما به نکات زیر توجه کنید:

 • شیر آب در نزدیکی ماشین: اگر در نزدیکی ماشین به شیر آب دسترسی ندارید، نگران نباشید. این موضوع را با ما در میان بگذارید تا نیروی کارواش با دستگاه‌های واترجت در محل شما حاضر شوند.
 • مواد شوینده و دستگاه: کیفیت پایین مواد شوینده‌ای که برای شستشوی خودرو استفاده می‌شود، روی بدنه ماشین خش به جای می‌گذارد. به همین دلیل تیم کارواش سیار «خدمت از ما» با مواد شوینده مناسب ماشین شما، شستشو را انجام می‌دهد.
 • فاصله ماشین تا پریز برق: یکی از مواردی را که باید هنگام سفارش کارواش در نظر بگیرید، نزدیک بودن ماشین به پریز برق است. اما نگران نباشید برای تمامی موارد بالا می‌توانید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

 

کارواش سیار «خدمت از ما» در کدام شهرها متخصص فعال دارد؟

در حال حاضر در «خدمت از ما» متخصصین کاروش سیار تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، کرج، اهواز و ... فعال هستند. برای مشاهده شهرهای فعال برای دریافت خدمات کارواش سیار، به لیست موجود در پایین صفحه مراجعه کنید.
 

4.8 امتیاز از 2060 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کارواش

نظرات

میلاد واسقی
میلاد واسقی
5.0 (از 200 نظر)
477 خدمت موفق
کارواش
سامان دمان

خوش اخلاق بودن و لوازم مورد نیاز رو کامل داشتن کارشون تمیز بود هم در شستشو و هم در پولیش و واکس بدنه👍

میلاد واسقی
میلاد واسقی
5.0 (از 200 نظر)
477 خدمت موفق
کارواش
امیرحسین زمردیان

خیلی راضی بودم مخصوصا برای انجام پلیش کاری که دو نفری دو ساعت تمام زحمت مشیدند و ماشین کاملا نو نو نو شد پیشنهادشون میکنم 💪💪

مهدی عمری
مهدی عمری
5.0 (از 349 نظر)
737 خدمت موفق
کارواش
الناز شاکردوست

سلام.واقعا ایشون ادمی بسیارخوش قول ومنطقی هستند.کار رو به نحوه احصن انجام دادن.۵تا ماشینی ک برام شستن رو همه روخیلی خیلی خوب انجام دادن.ممنون از مجموع خدمت ازما.بابت فرستادن همچنین جونی،😍😍😍

در این شهرها می توانید سفارش کارواش را ثبت کنید: