شما در کدام شهر به کارواش نیاز دارید؟

کارواش را به متخصصش بسپار

حتما موافقید که پس از یک روز بارانی، یک کثیف شدن ماشین و به چشم آمدن نگران کننده است. با کارواش سیار و کارواش در محل "خدمت از ما" زمان خود را صرف ماندن در صف کارواش نکنید و آب زیادی را هنگام شستشوی ماشین هدر ندهید. بلافاصله پس از ثبت درخواست، نیروی کارواش سیار در محل شما حاضر می‌شود.

کارواش (کارواش در محل) بهترین راه صرفه جویی در زمان، آب و هزینه‌های شستشوی خودرو است. دریافت خدمات کارواش در محل برای همیشه شما را از انتظار بیهوده در کارواش بی‌نیاز می‌کند. به همین دلیل است که شمار درخواست کنندگان کارواش (کارواش سیار) روز به روز بیشتر می‌شود.

 

کارواش

 

 

نحوه درخواست کارواش (کارواش در محل) در "خدمت از ما" چگونه است؟

شما می‌توانید درخواست کارواش خود را برای متخصصان کارواش، به رایگان ثبت کنید. پس از ثبت درخواست شما از متخصصان پیشنهاد قیمت دریافت کنید و بر اساس سوابق متخصصان، بهترین متخصص کارواش را انتخاب کنید. حتما شما هم تجربه رفتن به کارواش های سنتی را دارید. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات کارواش در قبال انجام وظیفه خود درخواست مبلغ اضافی دارند. اما کارواش آنلاین "خدمت از ما"، شما را از پرداخت هرگونه مبلغی اضافه بر قیمت کارواش در محل معاف می‌کند.

 

قیمت کارواش سیار در محل چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت کارواش سیار در محل در "خدمت از ما" می‌تواند با توجه به سرویس های مختلف متفاوت باشد. قیمت‌ کارواش سیار در محل و تعرفه کارواش سیار، بر اساس نوع ماشین شما به صورت کاملا شفاف به شما داده می‌شود. برای کارواش سیار با آب و حتی کارواش سیار نانو نیازی به پرداخت انعام نخواهید داشت. در واقع با کارواش آنلاین "خدمت از ما" نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای مواد شست و شو و انعام ندارید. 

 

کارواش

 

مزایای درخواست از خدمات کارواش "خدمت از ما" چیست؟

 • مهم ترین مزیت کارواش سیار: بدون نیاز به پرداخت انعام به پرسنل کارواش سیار
 • ارزش دادن به زمان مشتری: صرفه جویی در وقت به دلیل عدم توقف در محیط کارواش
 • همگام با محیط زیست: صرفه جویی در مصرف بی رویه آب و انرژی

 

چه کسانی از خدمات کارواش در محل استفاده می‌کنند؟

مشتریان همیشگی ما کسانی هستند که برای زمان، پول، انرژی و ماشین خود ارزش قائل هستند. این افراد می‌دانند به جای انتظار در صف‌های طولانی کارواش، از خدمات کارواش در محل و یا کارواش سیار استفاده کنند. شما هم با پیوستن به جمع مشتریان (راضی) می‌توانید از باکیفیت ترین خدمات کارواش بهره ببرید.

این روزها بسیاری از بانوان ترجیح می‌دهند ماشین خود را در خانه و پارکینگ تمیز کنند و مشتری ویژه کارواش در محل هستند. کارواش سیار در محل بهترین گزینه ممکن برای شما خانم‌هاست. 

 

سرویس‌های کارواش در محل متناسب با بودجه و ماشین شما

 • سرویس ویژه و حرفه ای کارواش بدون آب نانو
 • سرویس کارواش با آب (بدون نیاز به شیر آب)
 • کارواش بخار سیار (بدون آسیب به ماشین)

 

کارواش در محل

 

سرویس‌های جانبی مربوط به کارواش سیار در محل

 •  واکس و پولیش خودرو شامل پولیش بدنه خودرو
 •  صفرشویی اتومبیل در محل
 •  شستشوی موتور خودرو
 •  روشویی اتومبیل و توشویی اتومبیل

 

 

کارواش بدون آب یا کارواش نانو چیست؟

اگر در محل و خانه به شیر آب دسترسی ندارید، بهترین گزینه برای شستشوی خودرو، کارواش نانو و یا کارواش بدون آب است. برای این کار از یک اسپری روی بدنه ماشین یا هر قسمت دیگر استفاده می‌شود و به راحتی ذرات و غبار از آن زدوده می‌شود. فواید کارواش نانو به دلیل استفاده نکردن از آب، جلوگیری از هدر رفتن آب است.

 

به این دلیل با خدمات کارواش نانو آسوده خاطر می‌شوید:

بسیاری از افراد به خاطر حساسیت زیادی که دارند، نمی‌توانند به راحتی ماشین خود را به هر کارواش بسپارند. استفاده از مواد و اسپری نانوی درجه 1 و با ضمانت برای افرادی که توجه زیادی به کیفیت کار دارند دغدغه اصلی ماست. کسانی که کارواش نانو سفارش می‌دهند، تیم ویژه و متخصص خود را برای شستشوی ماشین می‌فرستیم و تا آخرین مرحله همراه شما خواهیم بود.

 

کارواش سیار

 

چگونه از رنگ ماشین خود محافظت کنیم؟

در ابتدا باید بگوییم که نقش اصلی در محافظت از رنگ خودرو را خودتان بر عهده دارید. چگونه؟

 • توجه داشته باشید ماشین را پس از روزهای بارانی حتما به کارواش ببرید.
 • از سپردن ماشین خود به کارواش‌های سنتی و غیرمجاز خودداری کنید.

 

اما نیروهای کارواش "خدمت از ما" چگونه از ماشین شما مراقبت می‌کنند؟

نیروهای کارواش در "خدمت از ما" از مواد شوینده و دستمال‌های خاص برای شستشو استفاده می‌کنند.

 

3 موردی که در کارواش سیار با آب باید به آن توجه کنید!

هنگامی که برای کارواش در محل اقدام کردید، حتما به نکات زیر توجه کنید:

1. شیر آب در نزدیکی ماشین: اگر در نزدیکی ماشین به شیر آب دسترسی ندارید، نگران نباشید. این موضوع را با ما در میان بگذارید تا نیروی کارواش با دستگاه‌های واترجت به محل شما می‌آیند.

2. مواد شوینده و دستگاه: کیفیت پایین مواد شوینده‌ای که برای شستشوی خودرو استفاده می‌شود، روی بدنه ماشین خش به جای می‌گذارد. به همین دلیل تیم کارواش سیار "خدمت از ما" با مواد شوینده مناسب ماشین شما، به تمیز کردن می‌پردازد.

3. فاصله ماشین تا پریز برق: یکی از مواردی را که باید هنگام سفارش کارواش در نظر بگیرید، نزدیک بودن ماشین به پریز برق است. اما نگران نباشید برای تمامی موارد بالا می‌توانید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.