شما در کدام شهر به واکس و پولیش خودرو نیاز دارید؟

واکس و پولیش خودرو را به متخصصش بسپار

واکس و پولیش خودرو یا پولیش ماشین مناسب ماشینی است که بر اثر عواملی بدنه آن دچار آسیب ظاهری شده است. در واقع پولیش ماشین، یا همان پولیش خودرو، بیشتر برای لکه گیری بدنه ماشین، ترمیم رنگ خودرو انجام می‌شود در حالی که واکس خودرو یا واکس داخل ماشین و واکس بدنه خودرو برای براق‌تر کردن داخل و بدنه خودرو انجام می‌شود.

شما در "خدمت از ما" می‌توانید با ثبت سفارش رایگان، از قیمت پولیش ماشین با دستگاه و هزینه پولیش خودرو آگاه شوید. خدمات واکس و پولیش خودرو در "خدمت از ما" توسط متخصصان مورداعتماد در شهر خودتان ارائه می‌شود. البته کسانی که قصد دارند کار پولیش خودرو را انجام دهند باید به نکات مهمی در این باره توجه کنند. در ادامه مطالب همراه ما باشید تا به نکات مهمی در خصوص پولیش خودرو دست یابید.

 

پولیش خودرو

 

 

قیمت پولیش ماشین با دستگاه چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت پولیش ماشین با دستگاه در "خدمت از ما" توسط متخصصان تعیین و به شما اعلام می‌شود. خدمات واکس و پولیش خودرو در محل، به دلیل کاهش هزینه‌هایی همچون مبالغ اجاره مکان و استفاده از فناوری نانو و دستگاه های با مصرف کم آب باعث شده است که در کل در مقایسه با کارواش های سنتی به مراتب هزینه ها را کاهش دهد. با وجود ارائه خدمات حرفه ای و سفارشی درب منزل شما به هیچ وجه مبلغی گران تر از نرخ اتحادیه دریافت نخواهید کرد.


 

مزایای خدمات واکس و پولیش خودرو در محل "خدمت از ما" 

  • صرفه جویی در زمان مشتریان همراه با انعطاف پذیری در زمان سفارش خدمات
  • اعزام نیروهای با تجربه و گزینش شده برای ارائه خدمات کارواش، پولیش، واکس بدنه، بخارشویی و ...
  • تشخیص حرفه ای نوع رنگ بدنه اتومبیل شما و سپس استفاده از مواد و دستگاه مناسب با رنگ ماشین شما
  • کمک به کاهش ترافیک شهری و جلوگیری از رفت و آمد مکرر افراد 

 

واکس خودرو

 

معرفی عوامل تاثیرگذار در هزینه واکس و پولیش خودرو:

هزینه پولیش ماشین و واکس، متناسب با ماشین، مواد پولیش، کیفیت پد پولیش خودرو یا پد پولیش ماشین و مدت زمان مورد نیاز تعیین می‌شود.

 

مواد و پد پولیش خودرو:

اکثر پولیش‌ها حاوی واکس نیز می‌باشند تا جلا و درخشندگی لازم را به بدنه ماشین بدهند. قابل ذکر است که شما می‌توانید مایع پولیش را هم با دست و هم با دستگاه پولیش برقی یا بافر و با استفاده از یک تکه پارچه نرم روی بدنه بمالید. همچنین برای پولیش زدن ماشین وسایل جانبی دیگری وجود دارند که می‌توان آنها را روی دریل یا دیگر ابزارهای برقی نصب و بدین ترتیب آنها را به دستگاه پولیش تبدیل کنید. توصیه می شود که برای پولیش ماشین حتما یک نیروی حرفه ای را پیدا کنید زیرا اینکار بسیار حساس است.

 

واکس خودرو:

با استفاده از مایع مخصوص پولیش خودرو به دلیل داشتن خاصیت سایندگی خفیف (بدون آسیب به رنگ و بدنه اتومبیل) لایه بسیار نازکی با استفاده از پدهای مخصوص پولیش کاری برداشته خواهد شد تا درخشندگی و سطحی صاف و براق به بدنه اتومبیل شما بازگردانده شود. پس از استفاده از خدمات پولیش خودرو با هرگونه خش و لکه و آلودگی بر سطح بدنه اتومبیل تان خداحافظی کنید.

 

پد پولیش خودرو

 

واکس و پولیش خودرو چیست؟

پولیش خودرو مایعی است که بر روی سطوح بیرونی ماشین به منظور از بین بردن خط و خش‌ها و آلودگی‌ها مورد و یا درخشندگی بیشتر استفاده قرار می‌گیرد. این مایع حاوی مواد سایا است که با برداشتن یک لایه نازک از رنگ خودرو، خط و خش‌های موجود روی بدنه ماشین را پر می کند و آنها را کاملا از بین می‌برند. همانطور که گفته شد خدمات پولیش خودرو جهت خش و لکه گیری بدنه اتومبیل انجام خواهد شد. در روش پولیش کردن خودرو با استفاده از مواد و پد مخصوص به صورت دستی یا با دستگاه مخصوص تمامی خش و خطوط زاید بر روی ماشین برداشته و بدنه خودرو مثل روز اول زیبا و براق خواهد شد.


 

علت پولیش خودرو قبل از ایجاد خط و خش

  • هر خودرویی در طول چرخه عمر خود نیاز به نگه داری و مراقبت ظاهری دارد تا در اثر عواملی از صدمه های احتمالی جلوگیری شود. یکی از راه هایی که باعث می‌شود خودرو در برابر آسیب های احتمالی جلوگیری شود پولیش خودرو یا همان پولیش زدن ماشین است.
  •  خودروها وقتی در کارخانه تولید می‌گردند معمولا پولیش نمی شوند مگر آنکه در بخش هایی که حین تولید آسيب ديده اند پولیش شوند. با این حال برخی از کمپانی ها خودرو را به صورت سطحی پولیش می‌کنند. در واقع یک خودرو وقتی از کمپانی خارج می شود، دارای رنگی با موج های یکنواخت خواهد بود که اینکار فقط با پولیش زدن خودرو انجام می‌شود.

 

قیمت پولیش ماشین با دستگاه

 

علت پولیش زدن ماشین بعد از ایجاد خط و خش و آسیب

  • اگر رنگ خودرو کدر شده و یا روی آن خطوط ریز بسیاری وجود دارد، از خدمات پولیش زدن ماشین استفاده می کنند تا خودرو مثل روز اولش درخشنده و نو به نظر رسد.
  • اگر بدنه اتومبیل بر اثر تصادف یا برخورد ماشین به شی تیز مانند شاخه درختان و ... آسیب دیده می توان با استفاده از پولیش خودرو برای همیشه با تمامی لکه ها و خش های رو بدنه اتومیبل خداحافظی کرد.
  • اگر قصد فروش ماشین وجود داشته باشد می توان با پولیش زدن خودرو، احتما خرید ماشین از جانب مشتری بالا برد.

 

واکس خودرو و پولیش ماشین را چند وقت یکبار باید انجام داد؟

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از آسیب دائمی به رنگ خودروتان، انجام این روش را به یک بار در سال محدود کنید و واکس بدنه خودرو را هم، فقط هر چند ماه یکبار استفاده کنید.


 

ارائه خدمات پولیش خودرو با بهترین و با تجربه ترین نیروها در کمترین زمان

اگر بدنه و رنگ اتومبیل شما آسیب دیده و پر از لک و خش شده است به راحتی می توانید با یک تماس از خدمات نیروهای سیار خدمت از ما استفاده کنید. نیروهای آموزش دیده و گزینش شده ما در کمترین زمان با تمامی تجهیزات و مواد مخصوص به محل مورد نظر شما خواهند آمد و بدنه اتومبیل شما را مثل روز اول براق و نو خواهند کرد.