شستشو و توشویی اتومبیل

ثبت درخواست " واکس و پولیش خودرو "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
شستشو و توشویی اتومبیل

توشویی ماشین یا شستشوی داخل خودرو به زمان و دقت زیادی نیاز دارد بنابراین برخی مالکین خودرو ترجیح می‌دهند که توشویی خودرو خود را به یک متخصص خبره و آموزش دیده بسپارند و کارواش سیار دقیقا بهترین انتخاب برای این مالکین است چون هم شستشوی ماشین باکیفیت انجام می شود و هم در زمانشان صرفه جویی می‌شود.

ما برای آسایش شما عزیزان، سرویس و خدمات توشویی خودرو را در هرجایی که شما دستور بدهید ارائه می کنیم. لازم به ذکر است که توشویی ماشین خدمت از ما توسط تیمی حرفه ای و با به کارگیری بهترین مواد و تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود.

 

 

منظور از توشویی خودرو چیست؟

منظور از توشویی خودرو همان تمیز کردن، نظافت و شستشوی محیط داخلی خودرو است. محیط داخل اتومبیل به دلیل حضور سرنشنین ها به مدت زیاد و همچنین نفس کشیدن، گرد و غبار، مواد خوراکی و ... آلوده می شود. به طوری که توشویی خودرو به امری ضروری تبدیل می شود تا سلامت افراد مخصوصا صاحب ماشین به خطر نیفتد. پس توشویی کامل اتومبیل را به تعویق نیندازید.

 

توشویی ماشین در محل چرا اینقدر پرمتقاضی است؟

وقتی شما بتوانید خدمات توشویی و شستشوی داخل ماشین را در محل مورد نظر خود و یا در منزلتان دریافت کنید، دیگر نیاز به طی کردن مسافت طولانی و ماندن در ترافیک ندارید. همین راحتی و آسایش و قیمت منصفانه است که تقاضا برای خدمات توشویی خودرو در محل را زیاد کرده است.

بازار آنلاین "خدمت از ما" این امکان را فراهم کرده است که در کوتاهترین زمان ممکن و با چند کلیک ساده، به 5 متخصص جهت نظافت و شستشوی داخل ماشین متصل شوید و علاوه بر دریافت قیمت، خدمات را در محل یا منزل خود دریافت کنید.

 

چگونگی در خواست فوری توشویی ماشین

از طریق سایت یا اپلیکیشن " خدمت از ما " اقدام به ثبت سفارش کنید، ابتدا خدمت مورد نظر خود و سپس شهرتان را انتخاب کنید. به سوالات ابتدایی پیرامون نوع ماشین، نوع خدمات مورد نیاز و... پاسخ دهید و در نهایت زمان مورد نظر خود برای حضور متخصص را تعیین کنید. سپس منتظر بمانید تا 5 متخصص قیمت پیشنهادی خودشان را برایتان ارسال کنند.

در این مرحله شما می‌توانید به پروفایل هر متخصص بروید و اطلاعات مربوط به تجهیزات، امتیاز، نظرات مشتریان قبلی و... را با جزئیات بخوانید. قیمت های پیشنهادی را مقایسه کنید و در نهایت مناسب ترین فرد را برای دریافت خدمات در محل انتخاب کنید.

تمامی این پروسه 10 دقیقه از شما زمان می‌برد، کدام راه می‌تواند انقدر سریع و فوری شما را به متخصصین توشویی خودرو برساند؟

 

توشویی خودرو

 

قیمت توشویی خودرو چگونه تعیین می شود؟

قیمت توشویی خودرو با توجه به مواد و تجهیزات به روزی که به کار برده شده تعیین شده است و اگر تفاوتی کمی با کارواش های سنتی دارد به دلیل استفاده از بهترین مواد شوینده و مواد و اسپری نانو است. در واقع هزینه ای که بابت توشویی خودرو از شما دریافت میشود کاملا منصفانه و مناسب است و نسبت به مزیت هایی که دارد واقعا به صرفه است. چرا می گوییم به صرفه ؟ زیرا شما دیگر مجبور به پرداخت انعام و هزینه بنزین و آب نخواهید شد.

 

کیفیت بالای خدمات توشویی خودرو

توشویی خودرو با استفاده از دستگاه توشویی و جاروبرقی قابل حمل و اسپری و مواد نانو و ... در کمترین زمان ممکن انجام می شود. البته از این نظر گفته می شود کمترین زمان، چون سرویسکارها هیچ معطلی در کار ندارند و خیلی جدی و با دقت کار را انجام می دهند.

 

توشویی کامل اتومبیل شامل چه کارهایی است؟

سوالی که اکثر مشتریان از ما میپرسند همین است. که باید در جواب گفت درست است که در کارواش های سنتی به نظافت تمام بخش های خودرو نمیرسند و یا معطلی دارند ولی بدانید ما از کوچکترین بخش های خودرو نمیگذریم و توشویی خودرو شما را در بهترین شکل انجام می دهیم.

 

لیست کارهایی که در توشویی خودرو انجام می شود.

 • تمیز کردن داشبورد ماشین
 •  شستشوی صندلی ماشین
 • جرم گیری داشبود ماشین
 •  واکس کردن خودرو
 • نظافت صندلی با دستگاه بخار
 • تمیز کردن سقف خودرو
 • تمیز کردن کف خودرو
 • شستشوی کفپوش ها و روکش صندلی
 • شستشوی آینه های داخل و افتاب گیر
 • نظافت جالیوانی، رل ماشین، دنده و ...
 • جرمگیری بخش های داخلی و جزئی
 • نظافت صندوق عقب ماشین

تنها وظیفه شما قبل از شروع کار پرسنل: شما صاحب ماشین، باید داخل خودرو و صندوق عقب را به طور کامل تخلیه نمایید تا نظافت مطلوبی صورت پذیرد و هیچ نقص و کوتاهی انجام نشود.

 

اکثر مشتریان کارواش نیازمند نظافت داخل اتومبیل خود هستند و از پرسنل مجموعه کارواش داخل ماشین توقع دارند که توشویی اتومبیل آنها به بهترین شکل ممکن انجام شود. توشویی عالی و بدون نقص برای پرسنل ما بسیار مهم است زیرا هرچه عملیات نظافت داخل اتومبیل با کیفیت بالاتری باشد، رضایت مشتریان بیشتر می شود و از سوی ما امتیاز می گیرند.

 

ویژگی هایی پرسنل سرویس توشویی خدمت از ما

برای پرسنل کارواش در محل خدمت از ما صفرشویی خودرو و همچنین توشویی ماشین شما بدون نقص و با بهترین شکل ممکن از اهمیت بالایی برخوردار است. قابل ذکر است که تمام پرسنل های کارواش دلسوزانه و با دقت کار را به اتمام می رسانند و با دانش بالای خود بسیار محتاطانه عمل میکنند.

 

توشویی خودرو با دستگاه 

یکی از بهترین روش ها برای توشویی خودرو، استفاده از دستگاه کارواش بخار است که خاصیت جرم گیری و ضدعفونی را با هم دارد. استفاده از بخار باعث از بین رفتن بوی بد داخل خودرو، میکروب و گرد و غبار های ریز و پنهان میشود.

 

شستشوی داخل ماشین

 

تجهیزات مود استفاده در توشویی خودرو

مواد شوینده مناسب منتناسب با نوع ماشین، دستمال های میکروفایبر، اسپری نانو، جاروبرقی، جارو دستی و ... است که یکی از تجهیزات مورد نیاز تمام قسمت داخلی خودرو جاروبرقی است که کمتر کارواش های سیاری از ان بهره می برد.

در واقع با جاروبرقی، ماشین عاری از آشغال و گرد و خاک می‌شود. در نظر داشته باشید که وجود آشغال و گرد و خاک داخل خودرو کیفیت توشویی با بخار را بشدت کاهش می دهد.

 

چرا سرویس توشویی ماشین "خدمت از ما" پرطرفدار است؟

 • به دلیل گزینش و انتخاب بهترین پرسنل ها در توشویی اتومبیل
 • به دلیل سرعت عمل بالا به همراه دقت در حین انجام کار
 • به دلیل داشتن پشتیبانی آنلاین و نظرسنجی از شما عزیزان
 • امکان دریافت قیمت خدمات پیش از انتخاب متخصص 
 • به دلیل عدم پرداخت انعام به پرسنل صفرشویی ماشین
 • به دلیل ارائه خدمات سریع و فوری در منزل یا محل مورد نظر شما
 • امکان دریافت خدمات به صورت شبانه روزی و حتی روزهای تعطیل

 

همانطور که در بالا توضیحات کامل پیرامون خدمات توشویی و شستشوی داخل ماشین داده شد، شما در کوتاهترین زمان ممکن می‌توانید این خدمات را از متخصصین فعال در " خدمت از ما " در محل مورد نظر خود دریافت کنید، به یاد داشته باشید که بازار آنلاین "خدمت از ما" آماده اراده خدمات در تمامی شهرهای ایران می‌باشد.

 

4.5 امتیاز از 1735 رای


واکس و پولیش خودرو
برای سرویس واکس و پولیش خودرو از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین