شما در کدام شهر به صفرشویی نیاز دارید؟

صفرشویی را به متخصصش بسپار

 این روز‌ها اکثر افراد با کارواش‌های سنتی خداحافظی کرده‌اند و برای صفرشویی خودرو خود به کارواش آنلاین روی آورده‌اند. چرا که  صفرشویی خودرو به صورت سیار مزایای زیادی  برای صاحب ماشین به وجود می‌آورد. در واقع مردم به خاطر صرفه جویی در مصرف زیاد آب، تلف نشدن وقت با عدم ماندن در ترافیک‌های سنگین و همچنین به دلیل منصفانه بودن قیمت صفرشویی خودرو به صورت آنلاین و استفاده از بهترین مواد در صفرشویی اتومبیل در محل دیگر تمایلی ندارند که به کارواش سنتی بروند.

اکنون اگر شما هم برای صفرشویی ماشین خود به دنبال یک سرویسکار مجرب می‌گردید پس روی ما حساب کنید. به محض درخواست شما برای صفرشویی خودرو، در کمترین زمان ممکن به چندین سرویسکار دسترسی پیدا می‌کنید. پس همین حالا سفارش خود را برای صفرشویی ماشین با قیمتی شفاف ثبت کنید.

 

صفرشویی ماشین در منزل

صفرشویی خودرو در محل برای تمامی خودروها، توسط متخصصین فعال در "خدمت از ما" انجام می شود. صفرشویی برای خودروهای متفاوت، با هزینه یکسان انجام نمی شود. مثلا صفرشویی زانتیا با 206 فرق دارد. قیمت صفرشویی پراید، قیمت صفرشویی سمند و قیمت صفرشویی 206 متفاوت است.
 

 

صفرشویی خودرو

 

 

قیمت صفرشویی چگونه برآورد می‌شود؟

قیمت صفرشویی خودرو به نوع مدل خودرو شما بستگی دارد. یعنی شما در هنگام درخواست خدمات صفرشویی باید ابتدا نوع مدل ماشین خود اعم از (سواری، غیرسواری، لوکس، شاسی بلند) را ذکر کنید. چرا که هر نوع مدل ماشین بسته به حساسیت و میزان انرژی و تجهیزات مورد نیاز قیمت متفاوتی دارد.

اکنون اگر می‌خواهید قبل از نهایی کردن سفارش خود از هزینه صفرشویی خودرو خود مطلع شوید پس همین حالا به رایگان قیمت بگیرید.


 

چگونه بهترین سرویسکار برای صفرشویی خودرو خود انتخاب کنیم؟

همانطور که مطلع شدید به محض سفارش شما برای صفرشویی خودرو در محل، در کمترین زمان ممکن، به چندین سرویسکار دسترسی پیدا می‌کنید که برای انتخاب یکی از آن‌ها توسط خود شما، ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده سوابق، پروفایل و نظر مشتریان، بتوانید انتخاب هوشمندانه‌ای برای دریافت سرویس صفرشویی خودرو داشته باشید.


 

چرا می‌گویند قیمت صفرشویی خودرو به صرفه است؟

به طور کلی تمام قیمت‌ها زیر نظر صنف و اتحادیه کارواش تعیین شده است. که نسبت به مزیت‌هایی که دارد واقعا به صرفه است. در واقع به دلیل عدم پرداخت انعام، صرفه جویی در زمان و خرجی‌های روزمره مثل بنزین و آب و ... افراد را از مراجعه با کارواش‌های سنتی منصرف می‌کند.


 

چرا میگوییم قیمت صفرشویی خودرو شفاف است؟

درست است که در صفرشویی خودرو تمام تجهیزات به روز و مواد درجه یک است ولی این‌ها روی افزایش قیمت تاثیر ندارد. قیمت صفرشویی در حین سفارش ثابت و مشخص است و هر اتفاقی بیفتد، روی افزایش هزینه صفرشویی خودرو تاثیری نمی‌گذارد.

 

صفرشویی ماشین

 

[خدمت مرتبط: صفرشویی تبریز]

 

در سرویس صفرشویی اتومبیل در محل چه خدماتی دریافت می‌کنید؟

 • روشویی خودرو به طور کامل که شامل بدنه ماشین، شستشوی آینه‌های بغل، شیشه‌ها، دستگیره در، سپر، چراغ، تایر  و ... است.
 • موتور شویی خودرو با کارواش نانو و بخار نانو که  موتورشویی ماشین به همراه بخش‌های درون کاپوت ماشین انجام می شود.
 • توشویی خودرو به طور کامل  که شامل شستشوی صندلی‌ها، روکش‌ها، کفی‌ها، دیوار داخلی ماشین، سقف و ستون ماشین و ... و همچنین نظافت صندوق عقب می‌باشد

 

آیا ممکن است افزایش مدت زمان سرویس روی هزینه صفرشویی خودرو تاثیر بگذارد؟

عامل‌های زیادی وجود دارد که زمان صفرشویی اتومبیل در محل را افزایش می‌دهند. ولی باید گفت که در صورت افزایش ساعات، هزینه صفرشویی خودرو بالا نمی‌رود. همان دستمزدی دریافت می‌شود که همان اول توافق شده است. پس نگران افزایش قیمت صفرشویی خودرو نباشید.


 

9 مزیتی که سرویس صفرشویی اتومبیل در محل برای ما به ارمغان می‌آورد

 1. در صفرشویی اتومبیل در محل به دلیل استفاده از مواد مرغوب، گرد و خاک، دوده و چربی به آسانی از روی سطوح مختلف پاک می‌شود.
 2. در صفرشویی اتومبیل در محل رنگ، شیشه، و پلاستیک را بلافاصله همزمان با تمیز کردن گرد و خاک پولیش می‌شود و ظاهری درخشان به آن می‌بخشد
 3. در صفرشویی خودرو با استفاده از مواد نانو آلودگی تا چند هفته جذب نمی‌شود.
 4.  در صفرشویی اتومبیل، محصولات نانو در صفرشویی با محیط زیست و پوست شما سازگار هستند.
 5. در صفرشویی اتومبیل به دلیل استفاده از مواد نانو در روشویی، از کدر شدن و رنگ پریدگی به علت نور مستقیم خورشید جلوگیری می‌شود.
 6. در صفرشویی خودرو در محل علاوه بر درخشش، تمیزی فوق العاده و خاصیت ضدمیکروب ایجاد می‌شود.
 7. در صفرشویی خودرو به دلیل ایجاد خاصیت آبگریز، حتی در روزهای بعد بارانی، ماشین شما تمیز می‌ماند.
 8. در صفرشویی خودرو در محل به دلیل استفاده از چندین مواد مخصوص برای هر قسمت، کیفیت شستشوی ماشین تا چند برابر بیشتر می‌شود.
 9. با صفرشویی خودرو به دلیل استفاده از از جاروبرقی و مواد نانو در توشویی کوچکترین آلودگی و ذره‌های ریز پنهان پاک می‌شود.

 

 علت پر متقاضی شدن سرویس صفرشویی اتومبیل خدمت از ما چیست؟

 •  دسترسی به چندین سرویسکار در کوتاه ترین زمان ممکن
 • مشاهده قیمت صفرشویی خودرو در محل قبل از نهایی کردن سفارش
 • معرفی سرویس کارانی خوش برخورد، با حوصله و با دقت 
 • گزینش سخت برای منتخب بهترین و مسئولیت پذیرترین پرسنل کارواش درب منزل
 • به کار گیری از تجهیزات به روز و مواد درجه بدون افزایش تعرفه صفرشویی خودرو در محل
 • وجود پشتیبانی همیشه آنلاین برای نظرسنجی و اطلاع از رضایت و نارضایتی شما
 •  عدم پرداخت انعام در صفرشویی اتومبیل
 • دریافت منصفانه ترین قیمت صفرشویی خودرو