قیمت صفرشویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه صفرشویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به صفرشویی نیاز دارید؟

صفرشویی را به متخصصش بسپار

این روز‌ها اکثر افراد با کارواش‌های سنتی خداحافظی کرده‌، و برای صفرشویی خودرو خود به کارواش آب آنلاین روی آورده‌اند. چرا که صفرشویی خودرو به صورت سیار مزایای زیادی برای صاحب ماشین دارد. در واقع اشخاص به دلیل صرفه‌جویی در مصرف آب، جلوگیری از اتلاف وقت در ترافیک‌های سنگین، منصفانه بودن قیمت صفرشویی خودرو به صورت آنلاین و استفاده از بهترین مواد در صفرشویی ماشین در محل دیگر تمایلی ندارند که به کارواش سنتی مراجعه کنند.

اگر شما نیز برای صفرشویی ماشین خود به دنبال یک کارشناس مجرب می‌گردید، روی ما حساب کنید. به محض ثبت درخواست‌تان برای صفرشویی خودرو، در کمترین زمان ممکن به چندین کارشناس صفرشویی ماشین دسترسی پیدا می‌کنید. پس همین حالا سفارش خود را برای صفرشویی ماشین با قیمتی شفاف ثبت کنید.

 

صفرشویی خودرو در محل

 

 

قیمت صفرشویی خودرو چگونه برآورد می‌شود؟

قیمت صفرشویی خودرو به نوع و مدل اتومبیل شما بستگی دارد. یعنی شما هنگام درخواست خدمات صفرشویی ماشین ابتدا باید نوع مدل خودروی خود (بدون صندوق، سواری، غیرسواری، لوکس، شاسی بلند) را ذکر کنید.

صفرشویی در محل برای هر ماشین بسته به اندازه، حساسیت، میزان انرژی و تجهیزات مورد نیاز قیمت متفاوتی دارد. مثلا هزینه صفرشویی زانتیا با قیمت صفرشویی 206 تفاوت دارد. قیمت صفرشویی پراید، قیمت صفرشویی سمند نیز با یکدیگر متفاوت هستند.

اگر می‌خواهید قبل از نهایی کردن سفارش خود از هزینه صفرشویی خودرو خود مطلع شوید، همین حالا با ثبت درخواست به رایگان قیمت بگیرید.

 

چگونه بهترین کارشناس صفرشویی ماشین در منزل را انتخاب کنیم؟

صفرشویی خودرو در محل برای تمامی خودروها، توسط متخصصین فعال در «خدمت از ما» انجام می‌شود. و همان‌طور که مطلع شدید، به محض ثبت سفارش شما برای صفرشویی خودرو در محل، در کمترین زمان ممکن به چندین کارشناس دسترسی پیدا می‌کنید.

برای انتخاب یکی از متخصصان صفرشویی ماشین در محل یا در منزل، ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید با مشاهده سوابق و پروفایل متخصصان صفرشویی ماشین و نظرات و امتیازات مشتریان قبلی آنها، انتخاب هوشمندانه‌ای برای دریافت سرویس صفرشویی خودرو در محل داشته باشید.

 

چرا قیمت صفرشویی خودرو در محل به صرفه است؟

به‌طور کلی تمام قیمت‌های خدمات مربوط به صفرشویی خودرو زیر نظر صنف و اتحادیه کارواش تعیین شده، که نسبت به مزیت‌هایی که دارد واقعا به صرفه است.

در واقع به دلیل عدم پرداخت انعام، صرفه‌جویی در زمان، انرژی، آب، بنزین، کاهش اصطحلاک و ... افراد از مراجعه به کارواش‌های سنتی منصرف می‌شوند، و از خدمات صفرشویی در محل استفاده می‌کنند.

 

صفرشویی ماشین در منزل

 

چرا می‌گوییم قیمت صفرشویی خودرو شفاف است؟

درست است که در صفرشویی خودرو از تجهیزات به روز و مواد درجه یک استفاده می‌شود، ولی این موارد روی افزایش قیمت تاثیر ندارد. قیمت صفرشویی ماشین در حین سفارش ثابت و مشخص است و هر اتفاقی که بیفتد، روی افزایش هزینه صفرشویی خودرو در منزل تاثیری نخواهد گذاشت.

 

در سرویس صفرشویی اتومبیل در محل چه خدماتی دریافت می‌کنید؟

 • موتور شویی خودرو با کارواش نانو و بخار نانو؛ همراه با شستشوی بخش‌های داخلی کاپوت.
 • روشویی خودرو؛ شامل شستشوی بدنه و سپرها، تایرها، شیشه‌ها، آینه‌های بغل، دستگیره‌ها و چراغ‌ها.
 • توشویی خودرو (صفرشویی داخل خودرو)؛ شامل شستشوی صندلی‌ها و روکش آنها، کفی‌ها، دیوار داخلی، سقف و ستون خودرو ماشین، و همچنین نظافت صندوق عقب.

 

آیا افزایش مدت زمان سرویس بر هزینه صفرشویی خودرو تاثیر می‌گذارد؟

عامل‌های زیادی وجود دارد که زمان صفرشویی اتومبیل در محل را افزایش می‌دهند. ولی باید گفت که در صورت افزایش ساعات، هزینه صفرشویی خودرو بالا نمی‌رود، و همان دستمزدی دریافت می‌شود که همان اول توافق شده است. پس نگران افزایش قیمت صفرشویی خودرو نباشید.

 

صفرشویی داخل و خارج خودرو

 

9 مزیت سرویس صفرشویی ماشین در محل

 1. به دلیل استفاده از مواد مرغوب در صفرشویی اتومبیل در محل، گرد و خاک، دوده و چربی به آسانی از روی سطوح مختلف پاک می‌شود.
 2. در صفرشویی در محل رنگ، شیشه، و پلاستیک همزمان با تمیز کردن گرد و خاک پولیش شده، و ظاهری درخشان به خودرو می‌دهد.
 3. صفرشویی خودرو در منزل با مواد نانو باعث می‌شود آلودگی تا چند هفته به بدنه خودرو جذب نشود.
 4. محصولات نانو استفاده شده در صفرشویی اتومبیل با محیط زیست و پوست شما سازگار هستند.
 5. به دلیل استفاده از مواد نانو در روشویی و صفرشویی اتومبیل، از کدر شدن و رنگ پریدگی به علت نور مستقیم خورشید جلوگیری می‌شود.
 6. در صفرشویی خودرو در محل علاوه بر درخشش، تمیزی فوق العاده و خاصیت ضدمیکروب ایجاد می‌شود.
 7. در صفرشویی خودرو به دلیل ایجاد خاصیت آب‌گریز، حتی بعد از روزهای بارانی نیز ماشین شما تمیز می‌ماند.
 8. به دلیل استفاده از چند ماده مخصوص برای هر قسمت در صفرشویی خودرو در محل، کیفیت شستشوی ماشین تا چند برابر بیشتر می‌شود.
 9. با صفرشویی خودرو به دلیل استفاده از از جاروبرقی و مواد نانو در توشویی، کوچکترین آلودگی‌ها و ذره‌های ریز پنهان پاک می‌شود.

 

 علت پر متقاضی بودن سرویس صفرشویی ماشین «خدمت از ما» چیست؟

 • دسترسی به چندین کارشناس صفرشویی در منزل در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • مشاهده قیمت صفرشویی خودرو در محل قبل از نهایی کردن سفارش
 • معرفی متخصصانی ماهر، خوش برخورد، باحوصله و بادقت 
 • گزینش سخت برای انتخاب بهترین و مسئولیت‌پذیرترین پرسنل صفرشویی ماشین
 • استفاده از تجهیزات به‌روز و مواد درجه یک، بدون افزایش تعرفه صفرشویی خودرو در محل
 • وجود پشتیبانی همیشه آنلاین برای نظرسنجی و اطلاع از رضایت و نارضایتی شما از خدمات صفرشویی ماشین
 • عدم پرداخت انعام پس از پایان صفرشویی اتومبیل
 • دریافت منصفانه‌ترین قیمت صفرشویی خودرو 

4.5 امتیاز از 1737 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
صفرشویی

نظرات

مهدی سلیم زاده
مهدی سلیم زاده
5.0 (از 386 نظر)
683 خدمت موفق
صفرشویی
خلیل نوری

جناب آقای مهدی سلیم زاده و همکارشان بسیار مودب و خوش برخورد اتومبیل بنده رو مرتب کردند و در زمان مراجعه خوش فول و با انگیزه کار کردند پیشنهاد میکنم از خدمات ایشون استفاده بکنید

محمدرضا صحابی
محمدرضا صحابی
4.0 (از 3 نظر)
3 خدمت موفق
صفرشویی
امین نوروزی

آقای صحابی بسیار با حوصله و با مسولیت کار کرد .بسیار با اخلاق .برای بار بعدی نیز به ایشون مراجعه می کنم

علا اصغرزاده
علا اصغرزاده
5.0 (از 14 نظر)
91 خدمت موفق
صفرشویی
امیرعلی حسینی

من چندین بار مراجعه کردم و کار به صورت حرفه‌ای انجام شد قیمتشون شاید کمتر نباشه ولی من بسیار رضایت دارم چون همه کارهای ماشینمو انجام دادند قسمت‌های مختلفی دارند که کلیه کارها ی ماشینمو انجام دادند من تکمیل شده تحویل میگیرم مشکلی هم تا العان نداشتم شاید یکی دوست داره کار بسیار ارزان تمام بشه ولی من ترجیح میدم کارم بدون ایراد باشه و از قیمت ماشینم نیافته زیاد در بند قیمت تمام شده نیستم ،،

در این شهرها می توانید سفارش صفرشویی را ثبت کنید: