قیمت موتور شویی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه موتور شویی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به موتور شویی نیاز دارید؟

موتور شویی را به متخصصش بسپار

موتور شویی از پردرخواست‌ترین خدمات در حوزه شستشوی خودرو است که اهمیت بالایی دارد. اکنون "خدمت از ما" با داشتن بهترین تیم و پرسنل برای موتور شویی خودرو، خدمات باکیفیتی را به شما ارائه می‌دهد. پس در هر زمان و مکانی که به شستشوی موتور خودرو با مواد نانو و موتور شویی با بخار نیاز داشتید، روی ما حساب کنید.

به محض درخواست شما برای موتور شویی با بخار در تهران و دیگر شهرها، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به چندین سرویسکار مجرب دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید با مناسبترین قیمت موتور شویی با بخار و نانو، سرویس‌ها را درخواست دهید.


متخصصین فعال در "خدمت از ما" موتور شویی داخل موتور را با بهترین مواد موتور شویی انجام می دهند. قیمت موتور شویی متفاوت است مثلا قیمت موتور شویی با بخار با موتور شویی نانو بخار متفاوت است اما قیمت ها کاملا شفاف است. به این صورت که پس از ثبت درخواست، چندین متخصص مجرب موتور شویی به رایگان پیشنهاد قیمت برایتان ارسال می کنند. بعد از مشاهده قیمت ها و سوابق حرفه ای متخصصین، می توانید بهترین متخصص موتور شویی را انتخاب کنید.
 

موتور شویی خودرو

 

قیمت موتور شویی با بخار و شستشوی موتور با نانو چقدر است؟

قیمت موتور شویی با بخار و هزینه شستشوی موتور خودرو با مواد نانو، نرخ ثابتی دارد ولی در وهله اول باید بگوییم که قیمت موتور شویی به مدل ماشین شما بستگی دارد. چرا که ممکن است مواد موتور شویی برای مدل خودرو شما با دیگر مدل ها متفاوت باشد. قابل ذکر است که دستمزدی که برای موتور شویی از شما دریافت می‌شود به طور کاملا منصفانه تعیین شده یعنی علاوه بر اینکه در موتور شویی با عدم پرداخت انعام و عدم پرداخت پول بنزیندر مخارج روزانه شما صرفه جویی می‌شود؛ با استفاده از بهترین مواد شستشو و نانو، قیمت موتور شویی به منصفانه ترین شکل ممکن تعیین شده است.

اگر می‌خواهید از قیمت موتور شویی با بخار و نانو مطلع شوید، پس همین حالا به رایگان قیمت بگیرید و در صورت تمایل سفارش سرویس موتور شویی خودرو را نهایی کنید.


 

چگونه بهترین سرویسکار برای موتور شویی خودرو خود انتخاب کنیم؟

همانطور که مطلع شدید به محض درخواست شما برای موتور شویی خودرو در محل، در کمترین زمان کوتاه به چندین سرویسکار دسترسی پیدا می‌کنید که برای انتخاب یکی از آن‌ها توسط خود شما، ما امکانی را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده سوابق، پروفایل و نظر مشتریان، بتوانید انتخاب هوشمندانه‌ای برای دریافت سرویس موتور شویی خودرو داشته باشید.


 

چرا باید موتور شویی خودرو را دست یک سرویسکار خبره بسپاریم؟

قلب تپنده هر خودرو، موتور آن است که مهمترین بخش هر اتومبیل محسوب می‌شود. به همین دلیل باید گفت نحوه موتور شویی خودرو اصول خود را دارد و مواد موتور شویی برای هر ماشین ممکن است متفاوت باشد. اگر سرویسکار اصولی به شستشوی موتور خودرو نپردازد، ممکن است بعد از موتور شویی خودرو به آن آسیب جدی وارد شود و قوای محرکه ماشین از کار بیفتد.

پس ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که شستشوی موتور خود و یا همان عمل موتورشویی ماشین را به دست سرویسکاری خبره و متخصص بسپارید که در مورد تمام فوت و فن‌های موتورشویی دانش کافی داشته باشد و از بهترین روش و مناسب‌ترین مواد موتورشویی و پاک کننده داخل موتور خودرو استفاده کند.


 

علت پرمتقاضی شدن سرویس موتور شویی "خدمت از ما"

 • دسترسی به چندین سرویسکار موتورشویی در کمترین زمان
 • مشاهده قیمت موتور شویی با بخار و نانو قبل از ثبت نهایی
 • معرفی بهترین پرسنل ها در موتور شویی خودرو
 • به دلیل پشتیبانی قوی "خدمت از ما" بعد از انجام کار
 • به دلیل عدم پرداخت انعام به پرسنل موتور شویی ماشین
 • ارائه خدمات موتور شویی با بخار و موتور شویی نانو 

 

موتور شویی ماشین

 

چرا تمیزی سطح خارجی موتور یک ضرورت دارد؟

هنگامیکه چربی، گرد و غبار و جرم فراوانی پیرامون موتور را در برگرفته باشد، موجب می‌شود دفع حرارت به درستی صورت نگیرد. این عمل باعث بالا رفتن استهلاک موتور ماشین شده و صاحب خودرو را متحمل مخارج بیشتری خواهد کرد. یک سهل انگاری کوچک ممکن است مشکلات زیادی را به وجود آورد پس اگر موتورشویی شما به وقفه افتاده است هرچه سریعتر دست به کار شوید.

 مشکل دیگر ناشی از عدم موتورشویی به موقع، بروز آتش سوزی به دلیل انباشته شدن مواد نفتی و مشتقات آن است.

یک نکته بسیار بسیار مهم: بالاخره هر خودرویی دچار نقص شده و باید به تعمیرگاه مراجعه شود. تعمیرکار برای بازدید از خودرو، ابتدا درب موتور را باز می‌کند تا ایراد یا خرابی پیش آمده را به درستی تشخیص دهد ولی اگر کثیفی خیلی زیاد باشد، تعمیرکار هر گونه نشتی، ترک خوردگی، شکستگی و یا سولفاته شدن را نمی‌تواند بیابد. پس بهتر است سالی یک بار به موتور شویی ماشین پرداخته شود تا از هزینه‌های اضافی و خطرهای احتمالی در امان شویم.


 

خطر بزرگ در موتور شویی با آب:

همان مقدار که موتور شویی خودرو می‌تواند سودمند باشد، استفاده از آب و مواد نامناسب نتیجه کاملا معکوس دارد و اثرات مخربی بر جای می‌گذارد. در واقع نشت رطوبت به داخل قطعات برقی و الکترونیکی اتومبیل باعث ایجاد رسوب درون آن‌ها می‌شود و خرابی‌هایی را به بار می‌آورد. استفاده از مواد شوینده نامناسب، پاشیدن آب بافشار زیاد و بصورت مستقیم باعث آسیب رساندن به قطعات الکتریکی موتور ماشین می‌شود.

چرا موتور شویی خودرو اهمیت دارد؟

جالب است بدانید که تحقیقات اخیر نشان دهنده مصرف سوخت خودروهای تمیز در مقایسه با اتومبیل هایی که میزان قابل توجهی آلودگی بر روی بخشهای مختلف دارند، کمتر است و بر عملکرد مناسب آنها تاثیر می‌گذارد و یکی از بخش هایی که در این تحقیق تاثیر نظافت آن بسیار بارز می‌باشد؛ موتور خودرو است. پس توجه داشته باشید که کثیفی موتور خودرو بر میزان مصرف سوخت تاثیر منفی می‌گذارد و سوخت مصرفی خودرو افزایش می‌یابد.

10 نکته مهم در مورد موتور شویی اتومبیل

 • معمولا بیش از یک بار درسال نیازی به موتور شویی ماشین نیست.
 • هرگز از مواد شوینده ای که در منزل دارید مثل شامپو، مایع ظرفشویی، پودر لباسشویی برای تمیز کردن موتور خودرو استفاده نکنید.
 • برای احتیاط بهتر است قطعات حساس و الکتریکی خودرو را با نایلون بپوشانید.
 • باید از شستن موتور سمند EF7 و 206 تیپ 5 با آب و بخار جدا خودداری کنید. فقط موتور شویی خودرو را به‌صورت خشک و با استفاده از اسپری و دستمال انجام دهید.
 • اگر خودرو از مدل های قدیمی است؛ روی ورودی هوا و کاربراتور را هم بهتر است؛ کاملا بپوشانید وگرنه ممکن است در حین موتور شویی با مشکل مواجه شوید.
 • اگر موتورشویی با بخار بهترین روش است. در این روش نازل بخار را روی قسمتهای مورد نظر بگیرید و با دقت و حوصله به نظافت بخش های مختلف بپردازید.
 • دقت داشته باشید که حتما حتما بعد از شستشو با بخار قسمت های حساس را با دستگاه پمپ باد خشک نمایید.
 • موتور خودرو را مدت چند دقیقه باز بگذارید تا کاملا خشک شود.
 • بخار خشک برای شستشوی موتور مناسب تر است چون رطوبت کمتری دارد.
 • به هیچ عنوان تا قبل از خشک شدن کامل موتور اتومبیل را روشن نکنید.
 • دقت داشته باشید چنانچه از ساختار موتور خودرو خود آگاهی لازم ندارید بهتر است موتورشویی ماشین تان را به متخصصین اینکار بسپارید تا آسیبی به خودرو وارد نشود.

مزایای موتورشویی ماشین با بخار چیست؟

از آنجا که موتور خودرو بخش بسیار حساسی است و روش ناصحیح نظافت و مخصوصا شستشو با آب ممکن است باعث آسیب رسیدن به آن شود انجام نظافت بهینه موتور خودرو با بهره‌گیری از شیوه‌های مدرن نظافتی همچون استفاده از کارواش بخار توسط متخصصین این فن از آسیب رساندن به خودور نیز جلوگیری می‌شود.

4.5 امتیاز از 1735 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
موتور شویی

نظرات

مهراد چیزری
مهراد چیزری
5.0 (از 7 نظر)
7 خدمت موفق
موتور شویی
مهراد چیذری

خیلی عالی.کار تمیز و درجه یک.حتی بعد کار ،کل خودرو هم تمیز کرد اقای مهراد.قیمت که نگم براتون....منصفففف.

حمیدرضا فخار
حمیدرضا فخار
5.0 (از 128 نظر)
176 خدمت موفق
موتور شویی
محمدرضا نوری

کار من موتور شویی بود جناب آقای فخار ، بسیار خوش قول هستند سر وقت در محل حاضر شدند ، دلسوزانه و با تمام وجود کارشون رو انجام دادند و با وجود اینکه کار یکم طولانی شد ولی بدون خستگی و بی حوصلگی کار رو به اتمام رسوندند ، توصیه میکنم به دوستان ، امیدوارم موفق باشند در کارشون

امیر تاج الدین
امیر تاج الدین
5.0 (از 19 نظر)
27 خدمت موفق
موتور شویی
محدثه علیخانی

تیم قوی و مجهزی دارند همزمان سه تا از خودروهای شرکت برادرم رو هم کارواش و موتور شویی انجام دادند کارشون هم خوب بود بچه های مودب و با وسواس

در این شهرها می توانید سفارش موتور شویی را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"