صفرشویی کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین متخصصین صفرشویی کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 22 متخصص صفرشویی در کرج

صفرشویی کرج

صفرشویی خودرو در کرج

صفر شویی خودرو در کرج

همانطور که می‌دانید، شستشوی ماشین چه در کارواش و چه توسط خودتان، علاوه بر بالا نبودن کیفیت، ساعت ها طول می‌کشد تا خودرو عاری از هرگونه آلودگی شود. به همین دلیل ما به شما ما کرجی‌های عزیز، سرویس صفرشویی خودرو در کرج را پیشنهاد می‌کنیم.

 

[خدمت مشابه: موتور شویی کرج]

 

صفرشویی خودرو در کرج

در صورتی که به دنبال قیمت صفرشویی خودرو در کرج هستید همین الان درخواست صفرشویی خودرو در کرج را ثبت نمایید. صفرشویی خودرو در تهران و صفرشویی خودرو در کرج یکی از پرطرفدارترین خدمات در تهران و کرج است. بعد از صفرشویی خودرو، بخارشویی موتور کرج  و بعد از کرج صفرشویی اتومبیل مشهد و صفرضویی ماشین در بندرعباس از همه پرطرفدارتر است. بسیاری از افراد به دنبال لیست کارواش کرج هستند تا در میان آن ها بهترین کارواش کرج و کارواش شبانه روزی کرج را پیدا کنند. خدم از ما این کار را برای شما انجام داده است و شما در کمترین زمان ممکن به بهترین کارواش کرج دسترسی پیدا می کنید. 

 

خدمات کارواش سیار در محل به راحتی هرجایی که ماشینتان را پارک کرده اید، در کمترین زمان ممکن بدون معطلی و بدون انعام برای شما ارائه می‌شود. پس با درخواست سرویس صفرشویی خوردو در کرج از ترافیک، آلودگی و هزینه‌های غیر مستقیم دوری کنید. اکنون می‌توانید همین حالا سفارش خود را برای صفرشویی خودرو به راحتی ثبت کنید و منتظر آمدن سرویسکار شوید.


 

هزینه صفرشویی خودرو در کرج چگونه برآورد می‌شود؟

هزینه صفرشویی خودرو در محل بر اساس مدل خودرو تعیین می‎شود. یعنی برای درخواست صفرشویی خودرو ابتدا باید مدل ماشین خود را ذکر کنید تا از قیمت ان مطلع شوید. به طور مثال خودروهای شاسی بلند و لوکس به دلیل حجم کاری و حساسیت بالا نیاز به تجهیزات، انرژی و دقت بیشتر دارند. 

اکنون اگر برای می‌خواهید برای صفرشویی خودرو در کرج از قیمت ها مطلع شوید پس همین حالا به رایگان قیمت بگیرید و در صورت تمایل سفارش خود را نهایی کنید.


 

چرا می‌گویند هزینه صفرشویی خودرو در کرج به صرفه است؟

 اول اینکه هزینه صفرشویی خودرو که تعیین شده است، کاملا شفاف است. ولی در کل این را بدانید که تمامی قیمت گذاری ها برای سرویس کارواش سیار از سوی صنف کارواش نظارت شده است. به این خاطر هم به صرفه است؛ زیرا شما دیگر مجبور به پرداخت انعام به پرسنل ها و پرداخت خرجی های روزمره مثل بنزین و آب و ... نخواهید بود.


 

در سرویس صفرشویی اتومبیل در کرج چه خدماتی دریافت می‌کنید؟

 • روشویی خودرو (با تجهیزات به روز و اسپری، دستمال نانو اقدام به شستشوی بدنه ماشین، شستشوی آینه های بغل، شیشه ها، دستگیره در، سپر، چراغ، تایر و ... می‌کنند.)
 • سرویس توشویی خودرو (با تجهیزات به روز و مواد شوینده مناسب و استفاده از جاروبرقی با مکش بالا اقدام به شستشوی شامل صندلی ها، روکش ها، کفی ها، دیوار داخلی ماشین، سقف و ستون ماشین و ... و همچنین نظافت صندوق عقب می‌کنند.)
 • موتور شویی خودرو (با استفاده از تجهیزات و دستگاه بخار که موتورشویی ماشین به همراه بخش های درون کاپوت ماشین انجام می شود.)
 • واکس و زدن اسپری های خوش بو کننده محیط داخلی کارواش که با سلامتی افراد سازگار است.

 

7 مزیتی که سرویس صفرشویی اتومبیل در محل برای شما کرج نشین به همراه می‌آورد

 1. با صفرشویی اتومبیل در محل با عمل واکس و پولیش و مواد اسپری علاوه بر تمیزی فوق العاده، ظاهری درخشان به بدنه خودرو میبخشد.
 2. با صفرشویی خودرو انواع لکه‌ها، آلودگی ها و حتی میکروب ها از بین می‌رود.
 3. با صفرشویی خودرو تمیزی ماشین شما دوام بیشتری پیدا می‌کند.
 4.  در صفرشویی اتومبیل، تمام محصولات نانو مورد استفاده با طبیعت و سلامت شما سازگار هستند.
 5. در صفرشویی اتومبیل به دلیل استفاده از مواد نانو بسیار بسیار مرغوب و مناسب، از کدر شدن و رنگ پریدگی به علت نور مستقیم خورشید جلوگیری می‌شود.
 6. با صفرشویی خودرو به دلیل ایجاد خاصیت آبگریز، حتی در روزهای بعد بارانی، ماشین شما تمیز خواهد می‌ماند.
 7. باعث کاهش آلودگی هوا با کم ترشدن حجم ترافیک شهری می‌شود.

 

معرفی برترین متخصصین صفرشویی در کرج

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

درخواستتان را به ما بگویید
درخواستتان را به ما بگویید

با پاسخ به چند سوال کوتاه، درخواست خود را توضیح دهید. ما درخواست شما را برای متخصصین مناسب برای انجام کارتان ارسال می‌کنیم.

قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید
قبل از انجام کار به رایگان قیمت بگیرید

در کوتاهترین زمان، 3 تا 5 متخصص به شما پیشنهاد انجام کار داده و حدود هزینه را به رایگان اعلام می‌کنند. می‌توانید از طریق چت یا تماس، با متخصصین ارتباط بگیرید.

مناسبترین متخصص را انتخاب کنید
مناسبترین متخصص را انتخاب کنید

با مشاهده پروفایل کاری متخصصین و مقایسه پیشنهادها، می توانید مناسب‌ترین فرد را برای انجام کارتان انتخاب کنید.

نظرات

پیمان صمیمی
پیمان صمیمی
4.6
24 خدمت موفق
صفرشویی
کیان صمیمی

همه چیز عالی بود.از رفتار و کیفیت کار گرفته تا منصف و خوش قولی از همه مهمتر مهارت داشتن و خون.گرم بودن.واقعا ارزش کارشون بیش از مبلغ دریافتی بود. من که خیلی رلضی بودم .

مهدی عمری جنگسر
مهدی عمری جنگسر
4.3
4 خدمت موفق
صفرشویی
پیام طهرانی

سلام سپاسگزارم از عمری که هر چی در مورده ایشون بگم کمه خدا به کاسبیت برکت بده

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر صفرشویی، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

4.33 امتیاز از 11 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای صفرشویی کرج

 • صفرشویی خودرو کرج
 • صفرشویی ماشین کرج
 • صفرشویی اتومبیل در محل کرج
 • هزینه صفرشویی خودرو کرج
 • قیمت صفرشویی خودرو کرج
 • صفرشویی کرج
 • صفرشویی خودرو در کرج
 • صفرشویی خودرو در منزل کرج
 • صفرشویی ماشین در خانه کرج
loading