ساخت تابلو برق تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین سازندگان تابلو برق تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 947 سازنده تابلو برق در تهران

ساخت تابلو برق تهران

ساخت تابلو برق تهران

ساخت تابلو برق تهران یکی از خدمات پردرخواست "خدمت از ما" است که به منظور راه‌اندازی سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی در ساختمان‌ها و موتورخانه‌ها استفاده می‌شود. تابلو برق، حفاظت از دستگاه‌های الکتریکی، نظارت بر عملکرد آن‌ها و کنترل اجزای این دستگاه‌ها را برعهده دارد. ساخت تابلو برق در تهران با توجه به انواع مختلف آن، شامل خدمات مانند ساخت بدنه تابلو برق صنعتی، تابلو برق خانگی می‌شود. شرکت ساخت تابلو برق در تهران شرکت مونتاژ تابلو برق

 

هزینه ساخت تابلو برق تهران

هزینه ساخت تابلو برق تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین مورد طراحی و با نوع محفظه در تعیین قیمت ساخت بدنه تابلو برق صنعتی و تابلو برق سه فاز خانگی موثر است که در حالت کلی، به 2 دسته پلاستیکی و فلزی تقسیم می‌شوند.

روکار یا توکار بودن تابلو برق سه فاز خانگی، و ابعاد ساخت بدنه تابلو برق صنعتی که به ساختمان و نوع استفاده وابسته است نیز بر قیمت تمام شده ساخت تابلو برق در تهران موثر است. و در آخر دریچه بازدید، بارانی بودن یا نبودن، کیفیت سایر قطعات و مشخصات تابلو برق نیز، بر قیمت تمام شده تابلو برق تهران اثر دارند.

همچنین برای یافتن قیمت دقیق تابلو برق در تهران می‌توانید نوع درخواست خود را در اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید و پس از آن می‌توانید از متخصصین فعال در تهران استعلام قیمت بگیرید.

 

مراحل طراحی و ساخت تابلو برق در تهران

تابلو برق برای مصارف گوناگونی طراحی و ساخته می‌شود. به همین خاطر، تنوع گسترده‌ای در نحوه طراحی و ساخت تابلو برق دارند. باید توجه داشته باشید که تهیه نقشه تابلو برق موتورخانه یا مکان نصب تابلو پیش‌نیاز اساسی نقشه تابلو برق موتورخانه در هر اندازه‌ است و مراحل ساخت آن به شرح زیر است:

 1. جوشکاری و برشکاری
 2. رنگ ­کاری
 3. مونتاژ تابلو برق (بدنه)
 4. مونتاژ قطعات الکتریکی

 

متخصصین طراحی و ساخت تابلو برق در تهران به دو صورت فعالیت می‌کنند. بسیاری از آن‌ها، شرکت مونتاژ تابلو برق هستند و تعدادی از آن‌ها، در زمینه ساخت تابلو برق فعالیت می‌کنند. شما متناسب با نوع درخواست خود می‌توانید کارتان را به هر یک از این دو گروه بسپارید.

 

شرکت طراحی و ساخت تابلو برق تهران

طراحی و ساخت تابلو برق فرآیندی پیچیده دارد که باید مهندسین و متخصصین طراحی و ساخت تابلو برق آن را به درستی انجام دهند. همانطور که بالاتر گفتیم؛ تعدادی از شرکت‌های فعال، کار طراحی و ساخت را برعهده دارند. اگر پروژه شماپیچیدگی ندارد می‌توانید آن را به شرکت طراحی و ساخت تابلو برق در تهران بسپارید.

 

شرکت مونتاژ تابلو برق در تهران

مونتاژ تابلو برق در تهران نیز توسط شرکت مونتاژ تابلو برق انجام می‌شود. با استفاده از قطعات خارجی و طرح‌های غیرداخلی و تحت لیسانس شرکت‌های خارجی، کار مونتاژ تابلو برق انجام می‌شود.

 

نحوه ثبت سفارش ساخت تابلو برق تهران

اگر قصد استفاده از انواع خدمات ساخت تابلو برق در تهران مثل: ساخت بدنه تابلو برق صنعتی کوچک یا بزرگ، نصب قطعات تابلو برق، ساخت تابلو برق خانگی را، با بهترین متخصصین تهران دارید تنها کافیست، درخواست خود را در "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید تا از بهترین متخصصین تهران پیشنهاد قیمت بگیرید. شما می‌توانید پروفایل آن‌ها را بررسی کنید و نظرات کاربران را در مورد پروژه‌های قبلی آن‌ها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای کار خود انتخاب کنید. شرکت ساخت تابلو برق در تهران

 فرقی نمی‌کند که شما در کدام منطقه تهران هستید، چرا که متخصصین ساخت تابلو برق در شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران، جنوب تهران فعال هستند.

معرفی برترین سازندگان تابلو برق در تهران

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

هادی نظری
هادی نظری
4.9
12 خدمت موفق
ساخت تابلو برق
سید

فرد منظمی است بسیار مودب و دقیق است اما انتظار تجربه بیشتری از ایشان داشتم

مهدی محمدی پور
مهدی محمدی پور
4.8
16 خدمت موفق
ساخت تابلو برق
حسین مهدوی

حضور به موقع،تخصص و کار اصولی،اخلاق و ظاهر مناسب،و از همه مهم تر سرعت خوب در انجام کار

روح اله اسدی
روح اله اسدی
4.6
23 خدمت موفق
ساخت تابلو برق
فرزین مرادیان

مهارت و کیفیت کار و وقت شناسی آقای اسدی عالیه،قیمت خوب و مهمترین مورد اخلاق و رفتار و برخورد محترمانه ایشون بینظیره،از متخصصهای قبلی فاکتور خواستم ولی نداشتن،آقای اسدی فاکتور با مهر و امضا بهم دادن،ممنون جناب اسدی

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر ساخت تابلو برق، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای ساخت تابلو برق تهران

 • ساخت تابلو برق تهران
 • قیمت ساخت تابلو برق تهران
 • ساخت تابلو برق صنعتی تهران
 • ساخت تابلو برق کوچک تهران
 • کارگاه ساخت تابلو برق تهران
 • سازنده تابلو برق تهران
 • هزینه تابلو برق موتورخانه تهران
loading