تهران - تهران

نصب لوستر تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نصابان لوستر تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 69 نصاب لوستر در تهران

نصب لوستر تهران یکی دیگر از پردرخواست ترین خدمات در زمینه برقکاری است که "خدمت از ما" آن را توسط بهترین نصاب لوستر در تهران برای شما ارائه می‌دهد. نصب لوستر شاید کار راحتی به نظر برسد ولی بعضی اوقات شرایط نصب لوستر با توجه به شرایط سخت خواهد بود. پس پیشنهاد می‌کنیم حتما از بهترین نصاب لوستر در تهران کمک بخواهید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. اکر قصد سفارش خدمات نصب لوستر در تهران دارید پس همین حالا خدمات خود را ثبت کنید.


 

نصب لوستر تهران را به دست بهترین نصاب لوستر بسپارید

نصب لوستر برای افراد مبتدی کمی زمان بر است و خیلی از ساکنان تهران با کمبود وقت در طول روز مواجه هستند؛ به همین خاطر این افراد ترجیح می‌دهند که کار نصب لوستر را به یک نصاب لوستر در تهران بسپارند. علاوه بر آن برق کشی برای نصب لوستر سنگین ممکن است خطرناک باشد؛ یا این که یک لوستر ممکن است که تنظیمات خاصی داشته باشد. یک فرد ماهر و باتجربه در نصب لوستر تهران به این موارد تسلط کافی دارد چه بسا که این فرد نصاب لوستر "خدمت از ما" باشد. پس اگر در تهران ساکن هستید و یا لوستر شما بزرگ باشد و نیاز به تجهیزات داربست داشته باشد، همین الان سفارش خود را ثبت کنید تا به چندین نصاب لوستر در تهران دسترسی پیدا کنید.


 

خدمات متنوع نصب لوستر در تهران

شما به راحتی می‌توانید در هر نقطه از تهران که هستید خدمات نصب لوستر تهران را باکیفیت بالا دریافت کنید. تمامی خدمات و سرویس‌های نصب لوستر تهران مانند :

  • نصب لوستر سنگین (حتی در سقف کناف)
  •  نصب لوستر در سقف تیرچه بلوک
  •  نصب لوستر در سقف یونولیتی
  • نصب لوستر در سقف کناف
  • تعمیر و جا به جایی لوستر
  • سیم کشی مجدد لوستر

 

چگونه خدمات نصب لوستر تهران را سفارش دهیم؟

برای درخواست خدمات نصب لوستر در تهران، به راحتی سفارش خود را از طرق فرم ثبت کنید تا به چندین نصاب لوستر در تهران دسترسی پیدا کنید و سپس بعد از مشاهده رایگان قیمت‌های پیشنهادی هر یک از نصابان لوستر و سنجیدن آن‌ها با مشاهده سوابق و پروفایل آن‌ها، درخواست خود را نهایی کنید.


 

نصب لوستر سنگین در سقف کاذب

در نصب لوستر سنگین در سقف کاذب یک نکته وجود دارد. باید ابتدا به سقف اصلی و بتنی برسید و بعد از این که به سقف بتنی رسیدید و رول بولت یا پیچ رول پلاک را نصب کردید، آنگاه به وسیله سیم رابیتس مرکز قسمت فلزی بعلاوه شکل این لوسترها را با انبردست به رول بولت وصل کنید. سیم رابیتس را چند دور، دور آن بچرخانید تا از محکم بودن آن مطمئن شوید. چهار عدد پیچ ام دی اف هم به آن بزنید تا این طرف و آن طرف نرود. آنگاه لوستر را به قسمت "فلزی بعلاوه شکل" وصل کنید.

 

نصب لوستر سنگین 

نصب لوستر سنگین به سقف یک کار بسیار زمان بر و سختی است که برای نصب آن باید از یک پشتیبان و نگهدارنده استفاده کرد که بر روی سقف وصل شود. برای این منظور یک جعبه یا بریس فن را باید با یک پیچ به سقف وصل کرد تا وزن لوستر را تحمل کند. این کار توسط نیروی نصاب لوستر در تهران در زمان خیلی کم انجام می‌شود.


 

 در روند نصب لوستر  باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در روند نصب لوستر به این نکات توجه کنید.

نوع لوستر

لوستر‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام با توجه به کاربرد در تقسیم بندی مختلفی قرار می‌گیرند. برخی از انواع لوستر مانند لوستر چوبی ، لوستر کلاسیک، لوستر مدرن، لوستر اسپرت، لوستر اتاق کودک، لوستر فضای اداری و ... در بازار موجود است. اما اگر بخواهیم دسته بندی جامع‌تری داشته باشیم می‌توانیم لوستر‌ها را به دو دسته کلاسیک و مدرن تقسیم کنیم. در نصب لوستر، غیر از نوع آن عوامل دیگری نیز نقش ایفا می‌کنند. عواملی چون وزن لوستر ، نوع سقف ، ... تعیین کننده روش نصب هستند.


وزن لوستر

در زمان خرید و نصب لوستر نکته‌ای که بسیار مهم است توجه به نوع سقف است زیرا هر سقفی تحمل وزن خاصی دارد و باید بتواند وزن لوستر را تحمل کند. اگر سقف ساده باشد محدودیت وجود ندارد اما برای سقف‌های کاذب باید به این محدودیت توجه کرد و یا با استفاده از مقاوم سازی و اتصال به سقف مادر مقاومت لازم را به‌وجود آورد.


 نوع سقف

معمولا نصب لوستر در سقف‌های معمولی خیلی راحت تر و رایج تر است. اما گاهی لازم است که لوستر در سقف یونولیتی، سقف کاذب، سقف کناف نصب شود. نصاب لوستر با توجه به دانش و تجربه ای که دارد می‌تواند انواع نصب را به دستی انجام دهد.


 

مراحل نصب لوستر

در ادامه به مراحل نصب لوستر پرداخته ایم تا با روند نصب لوستر به صورت گام به گام آشنا شوید.

 

تعیین نوع ابزارآلات برای نصب لوستر 

مهم ترین کار در نصب لوستر ، طریقه نصب قلاب و زنجیر برای لوستر است. اگر ساختمان هنوز نیمه کاره است، بهترین کار این است که یک زنجیر را به تیر آهن‌های سقف جوش دهید. این بهترین و ایمن ترین روش برای آویزان کردن لوستر است.

اما گاهی نیاز است که در یک منزل آماده نصب لوستر تهران انجام شود که بدین صورت انجام می‌شود :


 

استفاده از رول بوت پروانه ای در نصب لوستر

 این رول بولت‌ها در اندازه های مختلف در بازار وجود دارد و هر چه لوستر شما سنگین تر باشد، برای نصب آن باید از رول بولت های بزرگتری استفاده کرد. نحوه نصب آنها در نصب لوستر هم به این صورت است که ابتدا با دِریل سقف را سوراخ کنید طوری که رول بولت با یک فشار خیلی کم داخل سوراخ قرار گیرد. آنگاه قسمت چنگک مانند آن را با انبردست آن قدر بچرخانید که پره های رول بولت در سقف باز شود و کاملاً محکم شود. آنگاه لوستر را به چنگک رول بولت وصل کنید و سپس سیم های که از کلید برق آمده را به لوستر وصل کنید. این نوع رول بولت ها توانایی تحمل لوسترهای با وزن حداکثر ۱۵ کیلوگرم را دارند.


 

استفاده از پیچ پروانه ای در نصب لوستر

برای نصب این مدل رول بولت‌ها، باید با دریل، سقف را سوراخ کنید (پیشنهاد ما مته شماره ۱۶ است)، به طوری که انگشت شست شما به راحتی داخل سوراخ جا شود. آنگاه پروانه‌های پیچ را بسته و آن را در سوراخ فشار دهید. مشاهده می‌کنید که پروانه‌های آن در داخل سقف کاذب باز می‌شود. حالا قسمت چنگک مانند آن را بچرخانید تا محکم شود. آنگاه لوستر را به آن آویزان کنید.


 

مرحله برق کشی

قبل از نصب لوستر تهران حتما یادتان باشد که فیوز را قطع کنید . برای اطمینان از نبود برق در سیم‌ها از فاز متر استفاده کنید . اگر لوستر از طریق زنجیر آویزان می‌شود باید فاصله سقف تا لوستر ، سیم برق را از میان زنجیر عبور دهیم.

برای اتصال سیم‌ها باید از ترمینال برق استفاده نمائید. در صورتیکه کلید شما دوپل است به یک ترمینال سه تایی نیاز دارید و در صورتیکه کلید شما تک پل است یک ترمینال دوتایی کافی است. در کلیدهای دوپل سه سیم در سقف مشاهده می‌کنید که ۲ تای آنها فاز(برق دار) و دیگری نول(بدون برق) است. در کلیدهای تک پل نیز دو سیم وجود دارد که یکی از آنها فاز و دیگری نول است. معمولا سیم‌های فاز با رنگ قرمز و سیم نول با رنگهای آبی مشخص اند. البته برای تشخیص سیم‌های فاز (در صورت وصل بودن برق) می‌توان از فازمتر استفاده کرد.

 

 

معرفی برترین نصابان لوستر در تهران

حسام الدین شیخ گودرزی

4.8
نصب لوستر تهران
درباره من:
رفع اتصالی برقی تکفاز و سه فاز(رفع خاموشی) برطرف کردن اتصالی [سیم‌ها،فیوزها، روشنایی] نصب انواع چ...
work list
79
خدمت موفق

شهرام برزگر

4.5
نصب لوستر تهران
درباره من:
نصب لوستر.نصب آیفون.نصب کلید و پریز و تعمیرات برق...ایمن سازی کولر آبی در برابر سرقت دینام +پمپ و ...
work list
35
خدمت موفق

حسن معزز

4.5
نصب لوستر تهران
درباره من:
انجام کارهای لوله گوشی سردرگرم وموتورخانه ومشعل گازی وگازویلی برق صنعتی ورزشهایی ...
work list
25
خدمت موفق

هادی فتحی

4.7
نصب لوستر تهران
درباره من:
بهترین چیزی است که ما متخصص انیم ،می توانی بیشتر انتظار داشته باشی اما کمتر پرداخت کنی...
work list
21
خدمت موفق

فرشاد حمیدی ساجد

4.5
نصب لوستر تهران
درباره من:
بالاترین کیفت وکمتریت قیمت...
work list
16
خدمت موفق

ابوالقاسم خوبرو

4.8
نصب لوستر تهران
درباره من:
سلام سابقه ده ساله در زمینه برق ساختمان و سیستم های امنیتی...
work list
16
خدمت موفق

امین شفیعی

4.0
نصب لوستر تهران
درباره من:
طراحی داخلی و نورپردازی (دکوراسیون) _ بازسازی و نوسازی (مسکونی و اداری تجاری)_خدمات مربوط به برق, ال...
work list
13
خدمت موفق

شهریار بهار

5.0
نصب لوستر تهران
درباره من:
کلیه کارهای برقی و تاسیسات ساختمان...
work list
13
خدمت موفق

بنیامین افشار

5.0
نصب لوستر تهران
درباره من:
10 سال سابقه کار_تضمین کیفیت در انجام کار_بهترین قیمت_انجام کلیه امور برقی ساختمان_قدرت و الکترونیک_...
work list
12
خدمت موفق

حمیدرضا آقازاده

5.0
نصب لوستر تهران
درباره من:
اینجانب با پشتوانه دانش مهندسی و تجربه کاری آماده خدمت رسانی به شما بزرگواران هستم....
work list
11
خدمت موفق

برای نصب لوستر در تهران به رایگان قیمت بگیرید

رنج قیمت (ریال)
در حال بروز رسانی قیمت ...

مشتری‌ها درباره ما چی میگن؟

شهرام برزگر

شهرام برزگر

35 کار انجام شده
farshid shamshiri

رفتار و اخلاق بسيار عالى -نوع پوشش عالى- تميز بودن كار-سر وقت امدن در هر صورت بسيار فوق العاده بودن

ابوالقاسم خوبرو

ابوالقاسم خوبرو

16 کار انجام شده
عبدالهادی

خیلی ممنون و متشکرم از خدمات خوب شما و سرویسکار ماهرتان

ابوالقاسم خوبرو

ابوالقاسم خوبرو

16 کار انجام شده
صداقت

از برخورد و کار ایشان راضی بودیم فرد با تجربه ای بودن خدا خیرشون بده

کسب درآمد خدمت از ما

علاوه بر نصب لوستر، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.

مشاهده خدمات فعال تهران

5.00 امتیاز از 5 رای

loading