نصب لوستر تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نصابان لوستر تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 1888 نصاب لوستر در تهران

نصب لوستر تهران

نصب لوستر در تهران | نصاب لوستر تهران

نصب لوستر تهران یکی دیگر از پردرخواست ترین خدمات در زمینه برقکاری است؛ چراکه لوستر علاوه بر کاربرد هر روزه، زیبایی بخش محیط اتاق و خانه است.  نصب لوستر شاید کار راحتی به نظر برسد، ولی بعضی اوقات کار نصب لوستر با توجه به شرایط سقف و یا نوع لوستر، سخت خواهد بود. پس پیشنهاد می‌کنیم حتما از بهترین متخصصین نصب لوستر در تهران کمک بخواهید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

بازار آنلاین "خدمت از ما" با داشتن ماهرترین متخصصین نصب و تعمیر لوستر، خدمات مرتبط با نصب لوستر در غرب تهران و سایر مناطق پایتخت را توسط بهترین نصاب لوستر به شما ارائه می‌دهد.

 

خدمات متنوع نصب لوستر در تهران

شما به راحتی می‌توانید در هر نقطه از تهران که هستید خدمات نصب لوستر تهران را باکیفیت بالا دریافت کنید. خدمات نصب لوستر که توسط نصابان مجرب لوستر ارائه می شود، عبارتند از:

 • تعمیرات لوستر
 • جا به جایی لوستر
 • سیم کشی مجدد لوستر
 • نصب لوستر سنگین
 •  نصب لوستر در سقف تیرچه بلوک
 • نصب لوستر دیواری
 •  نصب لوستر در سقف یونولیتی
 • نصب انواع لوستر در سقف کناف

 

نصب لوستر سنگین در سقف کاذب

نکته مهم در نصب لوستر سنگین در سقف کاذب اینست که، لازم است ابتدا به سقف اصلی و بتنی برسید و سپس رول بولت یا پیچ رول پلاک را در سقف بتنی نصب کنید، در این مرحله ، مرکز قسمت "فلزی بعلاوه شکل" این لوسترها را با انبردست و سیم رابیتس به رول بولت وصل کنید. سیم رابیتس را چند دور بچرخانید تا از محکم بودن آن مطمئن شوید. برای اتصال بهتر، همان قسمت فلزی را با 4 عدد پیچ ام دی اف محکم کنید. حال می توان لوستر را به قسمت "فلزی بعلاوه شکل" وصل کرد.

 

نصب لوستر سنگین 

نصب لوستر سنگین به هر نوع سقف، بسیار زمان بر و سخت است. برای نصب لوستر با وزت زیاد، باید از یک پشتیبان و نگهدارنده استفاده کرد که بر روی سقف متصل می شود. بدین اینکه متصل کننده وزن لوستر را تحمل کند، لازمست یک جعبه یا بریس فن را با یک پیچ به سقف وصل کرد. نصب این قطعات توسط نیروی آموزش دیده نصاب لوستر در تهران در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل انجام می‌شود.


 

 در روند نصب لوستر  باید به چه نکاتی توجه کرد؟

بدون شک، یک نصاب ماهر لوستر، در مراحل نصب لوستر به موارد زیر دقت خواهد کرد؛ توجه نداشتن به هر یک از این نکات ممکن است منجر به سقوط لوستر در روزهای بعد از نصب شود و علاوه بر خسارت مالی، خطر جانی نیز به همراه دارد.

اگر از یک نصاب کاربلد و حرفه ای کمک بگیرید، نیازی نیست نگران این موارد باشید. اما اگر خودتان می خواهید کار نصب لوستر را انجام دهید، در روند نصب لوستر به این نکات توجه کنید.

 

نوع لوستر

لوستر‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام با توجه به کاربرد در تقسیم بندی مختلفی قرار می‌گیرند. لوسترها در انواع مختلفی مثل لوستر چوبی، لوستر کلاسیک، لوستر مدرن، لوستر اسپرت، لوستر اتاق کودک، لوستر فضای اداری و ... در بازار موجود هستند. انتخاب هر یک از اینها بسته به سلیقه شما و نوع کاربری محیط یا نیازتان به نور است.

اما اگر بخواهیم دسته بندی کلی تری برای نصب داشته باشیم، می‌توانیم لوستر‌ها را به دو دسته سقفی و دیواری تقسیم کنیم. نصب لوستر در سقف به ابزار متفاوتی با نصب لوستر دیواری احتیاج دارد. در نصب لوستر، غیر از نوع آن عوامل دیگری نیز نقش ایفا می‌کنند.


وزن لوستر

در زمان خرید و نصب لوستر، توجه به وزن لوستر و نوع سقفی که قصد نصب لوستر بر روی آن را دارید، بسیار مهم است؛ زیرا هر سقفی تحمل وزن خاصی دارد و باید بتواند وزن لوستر را تحمل کند. اگر سقف ساده باشد محدودیت وجود ندارد اما برای سقف‌های کاذب باید به این محدودیت توجه کرد.


 نوع سقف

معمولا نصب لوستر در سقف‌های معمولی خیلی راحت تر است. اما گاهی لازم است که لوستر در سقف یونولیتی، سقف کاذب و یا سقف کناف نصب شود. نصاب لوستر با توجه به دانش و تجربه ای که دارد می‌تواند انواع نصب را به درستی انجام دهد و با استفاده از مقاوم سازی و اتصال به سقف مادر مقاومت لازم را برای نصب لوستر به سقف کاذب به‌وجود آورد.


 

مراحل نصب لوستر

در ادامه مراحل نصب لوستر را به صورت گام به گام شرح داده ایم.

 

تعیین نوع ابزارآلات برای نصب لوستر 

مهم ترین کار در نصب لوستر ، انتخاب و نصب قلاب و زنجیر برای لوستر است. اگر کار نصب لوستر را برای ساختمان نیمه کاره انجام می دهید، صحیح ترین کار این است که زنجیری را به تیر آهن‌های سقف جوش دهید. این بهترین و ایمن ترین روش برای آویزان کردن لوستر است.

اما گاهی نیاز است که در یک منزل آماده، نصب لوستر تهران انجام شود که بدین صورت انجام می‌شود :

استفاده از رول بولت پروانه ای در نصب لوستر

ابعاد و اندازه رول بولت پروانه ای براساس وزن لوستر مشخص می شود. کاملا طبیعی است که هر چه لوستر سنگینتر باشد، لازم است رول بولت  بزرگتر بکار برده شود. رول بولت ها توانایی تحمل حداکثر ۱۵ کیلوگرم را دارند.

برای نصب رول بولت، ابتدا بایستی با دِریل سقف را سوراخ کنید. سوراخ ایجاد شده باید به نحوی باشد تا رول بولت با یک فشار کم وارد سوراخ شود. سپس قسمت چنگک مانند آن را با انبردست بچرخانید تا جایی که پره‌های رول بولت در سقف باز شود و رول بولت ثابت شود. حالا می توانید لوستر را به چنگک رول بولت وصل کرده و سیم کشی لوستر را انجام دهید. 


استفاده از پیچ پروانه ای در نصب لوستر

برای نصب پیچ پروانه ای، با دریل سوراخی در سقف ایجاد کنید، به اندازه ای که انگشت به راحتی وارد سوراخ شود. سپس پروانه‌های پیچ را بسته و آن را در سوراخ فشار دهید. پروانه‌های پیچ پشت سقف کاذب باز می‌شود تا وزن لوستر را به سقف کاذب منتقل کند. قسمت چنگک را بچرخانید تا پیچ محکم شود. لوستر را به آن آویزان کرده و کار اتصال سیم برق را انجام دهید.

 

مرحله برق کشی

قبل از نصب لوستر تهران حتما یادتان باشد که فیوز را قطع کنید . برای اطمینان از نبود برق در سیم‌ها از فاز متر استفاده کنید . اگر لوستر از طریق زنجیر آویزان می‌شود باید فاصله سقف تا لوستر ، سیم برق را از میان زنجیر عبور دهیم.

در صورتی که کلید دوپل است، با استفاده از ترمینال سه تایی و برای کلید تک پل با استفاده از ترمینال دوتایی، کار اتصال سیم ها را انجام دهید. در کلیدهای دوپل سه سیم در سقف مشاهده می‌کنید که دو سیم فاز(یعنی دارای برق) و یک سیم نول (بدون برق) است. در کلیدهای تک پل نیز دو سیم وجود دارد که یکی از آنها فاز و دیگری نول است. جهت شناسایی و تفکیک سیم‌های فاز (در صورت وصل بودن برق) حتماً از فازمتر استفاده کنید. برق کشی دقت و مهارت نیاز دارد، اگر تجربه کافی ندارید، خودتان را به دردسر نیندازید.

 

چگونه خدمات نصب لوستر تهران را سفارش دهیم؟

نصب لوستر برای افراد مبتدی کمی زمان بر است و خیلی از ساکنان تهران با کمبود وقت در طول روز مواجه هستند؛ به همین خاطر این افراد ترجیح می‌دهند که کار نصب لوستر را به یک نصاب لوستر در تهران بسپارند. علاوه بر آن برق کشی برای نصب لوستر سنگین، ممکن است خطرناک باشد؛ یا این که یک لوستر ممکن است که تنظیمات خاصی داشته باشد.

دقت و توجه "خدمت از ما" در بکارگیری نصابان لوستر که به موارد نصب لوستر تسلط کافی داشته باشند، بسیار زیاد است؛ پس براحتی میتوانید با یک فرد ماهر و باتجربه در نصب لوستر تهران آشنا شوید. اگر در تهران ساکن هستید و یا لوستر شما بزرگ باشد و نیاز به تجهیزات داربست داشته باشد، همین الان سفارش خود را ثبت کنید تا به چندین نصاب لوستر در تهران دسترسی پیدا کنید.

 

خدمات نصب لوستر در غرب تهران

وسعت تهران، روز به روز بیشتر می شود و رفتن از یک نقطه شهر به نقاط دیگر با توجه به ترافیک بسیار خسته کننده و زمانبر است. این مسئله را متخصصینی که خدمات در محل ارائه می دهند، خیلی خوب درک می کنند؛ چراکه ممکن است برای انجام کار در یک روز، از این سر شهر تهران به آن سر شهر بروند. بازار خدمات آنلاین، مثل بازار "خدمت از ما" در حل این مشکل بسیار مفید و کارگشاست. کافیست تا مشتریان و متخصصین براساس مکان دریافت و ارائه خدمت به هم معرفی شوند.

تعداد زیاد نصابان لوستر فعال در "خدمت از ما" در مناطق تهران از جمله محله های غرب تهران مانند ستارخان، پونک، چیتگر، شهرک اکباتان، سعادت آباد و شهرک غرب، این امکان را فراهم کرده است تا شما به نزدیکترین متخصصین دسترسی پیدا کرده و خدمات نصب لوستر را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

 

نصب لوستر شرق تهران

نصابان لوستر "خدمت از ما" در شرق تهران نیز بسیار فعال و خوش سابقه هستند. در هریک از محله های تهرانپاس، پاسداران، نارمک، هفت حوض، پیروزی و مجیدیه که هستید، با ثبت سفارش در بازار آنلاین "خدمت از ما" خدمات نصب لوستر را سریع و بی دردسر در محل دریافت خواهید کرد.

 

نصب لوستر تهران را به دست بهترین نصاب لوستر بسپارید

برای درخواست خدمات نصب لوستر در تهران، به راحتی سفارش رایگان خود را در وب سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید تا به چندین نصاب لوستر در تهران دسترسی پیدا کنید. بعد از دریافت رایگان قیمت‌های پیشنهادی هر یک از نصابان لوستر و مشاهده سوابق و پروفایل آن‌ها، درخواست نصب لوستر را نهایی کنید.

معرفی برترین نصابان لوستر در تهران

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

سینا انصاری
سینا انصاری
4.2
66 خدمت موفق
نصب لوستر
زینب سلیمانی

من خیلی راضی بودم،حضور به موقع و کیفیت انجام کار و قیمت خیلی مناسب و همون قیمتی که طی کردیم گرفتن،خدا به کسبشون برکت بده

مازیار مبرز حقیقی
مازیار مبرز حقیقی
4.9
29 خدمت موفق
نصب لوستر
عرب

از نظر تخصص و برخورد و خوش قولی عالیه عالی،قیمت هم منصفانه

بهرام رضایی
بهرام رضایی
4.7
12 خدمت موفق
نصب لوستر
علیرضا داداشی

برخورد مناسبی داشتند و تبحر خاصی در حرفه خودشون داشتند و با اینکه لوسترمون بسیار سنگین و سخت بود و دردسر زیادی داشت اما عالی درست کردند و زمان طولانی هم طول کشید برای تعمیر

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نصب لوستر، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

4.43 امتیاز از 12 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نصب لوستر تهران

 • نصب لوستر تهران
 • قیمت نصب لوستر تهران
 • هزینه نصب لوستر تهران
 • نصب لوستر در سقف کناف تهران
 • نصب لوستر در سقف یونولیتی تهران
 • نصب لوستر در سقف کاذب تهران
 • نصب لوستر در سقف تیرچه بلوک تهران
 • نصب لوستر سه شاخه تهران
loading