سمپاشی رستوران تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین سمپاش‌های رستوران تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 213 سمپاش رستوران در تهران

سمپاشی رستوران تهران

سمپاشی رستوران در تهران

تصور کنید برای صرف غذا به رستوران بروید در صورتی که قبل از سفارش اطراف خود یک یا چند سوسک در حال حرکت ببنید چه عکس العملی خواهید داشت؟ آیا غذای مورد نظرتان را سفارش می دهید یا رستوران را ترک کرده و به رستوران دیگری می روید؟ در صورتی که هنگام صرف غذا با این صحنه روبرو شوید چه اتفاقی می افتد؟

قطعا این صحنه خوشایند نیست و حتی ممکن است مشتری رستورانی که در آن سوسک ها پرسه می زنند نسبت به تمامی رستوران‌ها تصور بدی پیدا کنند. پیش از هر چیز رعایت اصول بهداشتی برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی الزامی است و پس از رخ دادن این مورد، سمپاشی رستوران تهران.

اگر به دنبال شرکت سمپاشی تهران برای کنترل و سمپاشی حشرات موذی یا سوسک ریز و درشت موجود در رستوران و منازل خود هستید قبل از هر اقدامی مطالب این مقاله را مطالعه نمایید. بعد با شرکت سمپاشی در تهران تماس بگیرید.

اکثر رستوران ها و فست فودها بدلیل کمبود جا و همچنین وسعت مغازه قادر نیستند محل رستوران خود را از محل فروش و طبخ جدا کنند. و به همین دلیل سوک آلمانی با کارتن بسته بندی وارد رستوران شده و مغازه را آلوده می‌کند. در چنین شرایطی درخواست سمپاشی رستوران تهران کاملا الزامی است. 

 

سمپاشی رستوران تهران

اگر در مورد جدیدترین روش‌های سمپاشی در تهران و کنترل سوسک ریز یا سوسک آلمانی در رستوران‌ها، استعلام هزینه سمپاشی رستوران تهران و قیمت سمپاشی رستوران در تهران، بدنبال اطلاعات هستید متن زیر را مطالعه نمایید. برای کامل شدن پرستیژ یک رستوران و بهداشت آن بهتر است بطور بسیار حرفه ای و تمام و کمال پلن WHO برای پاکسازی سوسک های آلمانی ریز بکار برده شود.

سوسک ها حتی بین دو مبل، زیر مبل، بین بالشتک ها که اگر سیاه رنگ هم باشند خیلی بیشتر دیده میشوند. این‌ها بصورت رنگ قهوه ای و سیاه تیره و گاها پشمالو سیاه دیده میشوند.

برای جلوگیری از ورود سوسک و موش یا هر موجود آلوده دیگری حتما درزها، شکاف دیوار، محل ورود و خروج لوله های فاضلاب و پشت کابینت را ببندید و هر چند وقت یکبار چک کنید.

 

نحوه ثبت سفارش سمپاشی رستوران تهران

جهت دریافت خدمات مربوط به سمپاشی رستوران در تهران و یا دریافت قیمت سمپاسی رستوران تهران می توانید درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن خدمت از ما ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست سمپاشی رستوران در تهران متخصصین حاضر در خدمت از ما درخواست سمپاشی شما ارزیابی نموده و به شما قیمت سمپاشی رستوران در تهران را پیشنهاد می کنند.

شما می توانید با مراجعه به پروفایل هر یک از متخصصین از میزان تخصص و مهارت و عملکرد وی اطلاعات خوبی به دست آورید. همچنین از بین چندین متخصص معرفی شده بهترین فرد را برای سمپاشی رستوران تهران خود انتخاب نماییدو کار سمپاشی تهران را با وی انجام دهید. 

معرفی برترین سمپاش‌های رستوران در تهران

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

هادی نودهانی
هادی نودهانی
4.7
12 خدمت موفق
سمپاشی رستوران
جعفر قلی زاده

سلام خیلی ممنون از آقای نودهانی بابت سمپاشی خیلی کاری تمیز ومنصف انجام داد

سعید رضایی
سعید رضایی
4.7
416 خدمت موفق
سمپاشی رستوران
ارسلان احسینی

اینجا آشپزخانه رستوران و ۳مرتبه از شرکتها امدن و فقط پول زیادی گرفتن وبازهم ما با سوسک ریز درگیر بودیم و من امروز امدم اینجا با سوسک های مرده مواجه شدم و زنده نبودن و البته اینجا باید دوبار سمپاشی بشود ب دستور جناب اقای رضایی یک بار هم 8 روز آینده برای از بین بردن تخم سوسک ها بنده و کارکنان اینجا از اقای رضای وخدمت ازما تشکر میکنم که واقعا متخصصین خوبی دارن

آریا پاک سلامت
آریا پاک سلامت
4.8
37 خدمت موفق
سمپاشی رستوران
مصطفی

کیفیت کار ، تعهد و حضور بموقع ، هماهنگ بودن با مشتری ، حسن خلق ، ضمانت و حسن انجام کار

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر سمپاشی رستوران، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 6 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای سمپاشی رستوران تهران

 • سمپاشی رستوران تهران
 • سمپاشی رستورانها تهران
 • سمپاشی رستوران در تهران
 • سمپاشی تضمینی رستوران تهران
 • قیمت سمپاشی رستوران تهران
 • هزینه سمپاشی رستوران تهران
 • سمپاشی سوسک رستوران تهران
loading