قیمت سمپاشی رستوران در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سمپاشی رستوران" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به سمپاشی رستوران نیاز دارید؟

سمپاشی رستوران را به متخصصش بسپار

سمپاشی رستوران، یکی از اقدامات الزامی در صورت مشاهده حشرات موذی و سوسک است؛ حتی اگر حشره‌ای مشاهده نشود، باز هم سمپاشی رستوران الزامی است. سمپاشی رستوران باید توسط فرد متخصص سمپاشی رستوران به درستی و با دقت انجام شود.

در صورتی که سمپاشی رستوران را فرد متخصص سمپاشی رستوران انجام دهد، یکبار برای همیشه از شر هر گونه حشرات راحت می‌شوید. سمپاشی رستوران یکی از خدماتی است که توسط متخصصین "خدمت از ما" انجام می‌شود.

شاید برایتان سوال باشد سمپاشی رستوران چگونه است؟ یا فرد متخصص سمپاشی رستوران را چگونه تشخیص دهیم؟ قیمت سمپاشی رستوران چقدر است؟ هزینه سمپاشی رستوران به چه عواملی بستگی دارد؟

آیا سمپاشی رستوران برای تمام رستوران‌ها الزامی است؟ سمپاشی رستوران در چه فصلی بهتر جواب می دهد؟ چند بار در سال باید سمپاشی رستوران یا سمپاشی فست فود تکرار شود؟ و بسیاری سوالات دیگر که در ادامه پاسخ تمام سوالات را برایتان پاسخ می‌دهیم.

 

سمپاشی رستوران | قیمت سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران (Restaurant spraying)

 

 

چرا سمپاشی رستوران ضروری است؟

سمپاشی رستوران مانند سمپاشی منازل امری الزامی است. بنابراین سمپاشی رستوران را جدی بگیرید. وجود آفاتی همچون؛ سوسک، پشه یا مگس در محیط فروشگاه یا رستوران باعث بروز مشکلاتی از نظر بهداشتی می‌شود. این امر ضرورت سمپاشی رستوران را دو چندان می‌کند. این مکان‌ها به دلیل تولید مواد غذایی بسیار آسیب پذیر بوده و آفاتی همچون سوسک و موش می‌توانند با هجوم به مواد خوراکی؛ موجب بروز بیماری در انسان شوند.

با توجه به این مسئله که رعایت بهداشت در رستوران، از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است، در نتیجه باید به سختی از ورود آفات، جوندگان و ... به این محیط‌ها جلوگیری نمود. عملیات سمپاشی رستوران آخرین روش مبارزه است که به دلیل موثر نبودن اقداماتی همچون بهداشت محیط، نظافت، بهسازی و رفع هر گونه آلودگی، الزامی است.

سمپاشی رستوران در بیشتر موارد بار اول جوابگو است و حشرات را از بین می‌برد. اما در برخی موارد سمپاشی رستوران نیاز به تکرار دارد. 

 

سمپاشی رستوران چگونه انجام می‌شود؟

  1. شناسایی کلنی‌های فعال سوسک و حشرات
  2. مسدود کردن کلنی‌های موجود در رستوران
  3. پاکسازی و معدوم کردن لاشه حشرات

مطلب مرتبط: سمپاشی ساس

 

قیمت سمپاشی رستوران چگونه محاسبه می شود؟

قیمت سمپاشی رستوران

 

عوامل موثر بر هزینه سمپاشی رستوران

هزینه سمپاشی رستوران اولین دغدغه مشتریان سمپاشی رستوران است. یکی از مهمترین موارد در سمپاشی، هزینه سمپاشی رستوران است. رستوران‌ها و محل‌هایی که با مواد غذایی در ارتباط هستند از جمله محل‌هایی هستند که رعایت بهداشت در آن‌ها اهمیت دارد.

به همین دلیل مشاهده موجودات موذی مانند پشه، مگس، سوسک یا حتی بدتر از آن موش در این مکان‌ها به معنای وجود آلودگی است که باید هرچه سریع‌تر به از بین بردن این موجودات اقدام کنیم. به طور کلی به دلیل وجود انواع مواد غذایی در رستوران، انواع موجودات موذی به راحتی می‌توانند در رستوران زندگی کنند.

 

هزینه سمپاشی در تهران

هزینه سمپاشی رستوران | سمپاشی سوسک رستوران

 

قیمت سمپاشی رستوران بر اساس متراژ و مساحت

بسیاری از متخصصین سمپاشی رستوران، بر اساس متراژ و مساحت رستوران، قیمت سمپاشی رستوران را محاسبه می‌کنند. این شیوه قیمت دهی همه هزینه‌های مرتبط از جمله هزینه نیروی انسانی، هزینه سم مصرفی و سایر هزینه‌ها را نیز پوشش می‌دهد.

از سایر عوامل موثر بر قیمت سمپاشی رستوران و یا هزینه سمپاشی رستوران، می‌توان به نوع آلودگی، نوع موجودات و حشرات موذی، مدت زمان آلودگی، نوع مواد غذایی و فعالیت واحد نیز اشاره داشت.

به عنوان مثال: هزینه سمپاشی نانوایی با هزینه سمپاشی قصابی با هزینه سمپاشی رستوران و فست فود متفاوت است. در صورت مشاهده این آلودگی‌ها پیشنهاد می‌کنیم که با متخصصان خدمات سمپاشی رستوران مشورت نمایید تا به شما در از بین بردن این آلودگی کمک کنند.

باتوجه به نمودار قیمت که در بالا مشاهده کردید، می‌توانید ببینید دیگران برای سمپاشی رستوران چقدر هزینه کرده‌اند. شما نیز با ثبت درخواست رایگان در "خدمت از ما" می‌توانید از متخصصین سمپاشی قیمت بگیرید.

 

چرا سمپاشی رستوران ضروری است؟

سمپاشی مراکز تهیه غذا

 

اقدامات پس از سمپاشی رستوران چیست؟

سمپاشی رستوران نیز مانند سمپاشی بیمارستان حساس است؛ پس اقدامات لازم باید به درستی انجام شود.

  • تمیز نگهداشتن رستوران برای جلوگیری از ورود آفت بسیار اهمیت دارد.
  • از تماس دست و بدن کودک با دیوارهای آغشته به سم مخصوص جلوگیری نمایید.
  • برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران موذی حتما دریچه‌ی فاضلاب را خوب بپوشانید.
  • در صورت آغشته شدن مواد غذایی و آب به مواد سمی، از مصرف آن جدا خودداری نمایید.
  • پس از انجام سمپاشی رستوران و قبل از استفاده از محل سمپاشی، محل مورد نظر را بشویید.
  • در صورت نیاز به سمپاشی رستوران چند مرحله ای حتما اقدام به سمپاشی مجدد نمایید زیرا اگر آفات بصورت موقت از محل دور شده باشد یا به دلیل قرار داشتن در کپسول‌ها با سم تماس پیدا نکرده باشند با سمپاشی مجدد آفات کاملا از بین خواهند رفت. سمپاشی رستوران را نیمه کاره رها نکنید!

 

پس از سمپاشی رستوران چیکار کنم؟

شرکت سمپاشی رستوران و فست فود

 

نحوه ثبت سفارش سمپاشی رستوران 

شما می‌توانید به راحتی درخواست سمپاشی رستوران در وب سایت و یا از طریق اپلیکیشن "خدمت از ما" درخواست دهید. پس از بررسی درخواست سمپاشی رستوران توسط متخصصین ما قیمت سمپاشی رستوران برآورد شده و توسط چندین متخصص برای شما پیشنهاد قیمت ارسال می‌شود.

شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل متخصص سمپاشی رستوران از میزان تخصص و مهارت وی اطلاعات خوبی به دست آورید. همچنین با مشاهده نظرات و امتیازات مشتریان قبلی از نحوه عملکرد و میزان رضایت مشتری آگاه شوید. سپس از بین متخصصین سمپاشی رستوران بهترین خود را انتخاب نمایید. 

4.5 امتیاز از 1602 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سمپاشی رستوران

نظرات

جواد نودهانی
جواد نودهانی
5.0 (از 17 نظر)
20 خدمت موفق
سمپاشی رستوران
فرزانه بهرامی

سلام اومدن سمپاشی سوسک انجام دادن کاملا ازشون ممنونم به خوبی کارشونه اتمام کردن و یدونه سوسک دیده نمیشه همه کشته شدن خیلی متشکرم از ایشون

محمد رضوی
محمد رضوی
5.0 (از 59 نظر)
102 خدمت موفق
سمپاشی رستوران
پریا بلامی

سلام ممنونم بابت خدماتی انجام دادین بسیار حرفه ایی 6ماه گارنتی دادن خوش انصاف چند تا قیمت دادن ایشون از همه کمتر گفت تشکر فراوان

محمد رضوی
محمد رضوی
5.0 (از 59 نظر)
102 خدمت موفق
سمپاشی رستوران
علی کهانی

سلام واقعاازسایت خدمت ازماتشکرمیکنم آقامحمدومخصوصااستادکارشان سیدرضوی ماهردرکارهستندوسوسکهای ریزرا ریشکن کردن بازم ممنونم

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"