قیمت سمپاشی منازل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سمپاشی منازل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 130,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 300,000 تومان
 • 350,000 تومان

شما در کدام شهر به سمپاشی منازل نیاز دارید؟

سمپاشی منازل را به متخصصش بسپار

در هنگام سمپاشی به خصوص سمپاشی منازل از سم لازم برای ریشه کنی ساس، سمپاشی سوسک حمام و انواع حشرات مانند مورچه، عنکبوت، جوندگان، کک، کنه، کرم ها، زنبورها، موریانه، ساس، سوسک و... به گونه‌ای استفاده می‌شود که هیچ ضرری برای شما نداشته باشد.

اکنون "خدمت از ما" برای ارائه خدمات سمپاشی سوسک، سمپاشی سوسک ریز، سمپاشی ساختمان، سمپاشی تهران، سمپاشی منازل شرق تهران، سمپاشی منازل غرب تهران و ... آماده است تا رفاه حال شما را فراهم سازد. پس اگر برای سمپاشی منازل به دنبال معتبرترین شرکت سمپاشی هستید و می‌خواهید برای از بین بردن سوسک کابینت، سوسک منازل، ساس و ... دست به‌کار شوید؛ روی ما حساب کنید تا به بهترین شرکت های سمپاشی منازل دسترسی داشته باشید. 

 

سمپاشی منازل سمپاشی منزل

 


با متخصصین، از خطرات سمپاشی منازل در امان بمانید

خطرات سمپاشی منازل بیش از هر چیز به اقدامات بعد از سمپاشی منازل و البته متخصص بودن فرد سمپاش مرتبط است. ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از متخصصی مجرب برای امور سمپاشی منازل خود بهره ببرید؛ چرا که فردی متخصص شما را کاملا از اقدامات بعد از سمپاشی منازل و نحوه نظافت بعد از سمپاشی آگاه می‌کند.

همچنین متخصصین مجرب با توجه به سمی که برای سمپاشی منازل شما بهره برده‌اند؛ موارد لازم برای اینکه بعد از سمپاشی چه باید کرد و نیز بعد از سمپاشی چه بخوریم را متذکر می‌شوند تا کمترین آسیبی به مشتریان وارد نشود. همچنین آنها به صورت دقیق از اصول سمپاشی منازل آگاه هستند. قابل ذکر است که اقدامات بعد از سمپاشی ساس نیز متفاوت با اقدامات بعد از سمپاشی منزل نیست و تمامی آن ها تقریبا از یک اصول و اقداماتی بهره می‌برند.قیمت سمپاشی منازل چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سمپاشی منازل چقدر است؟ آیا می‌توان قبل از درخواست از شرکت سمپاشی از قیمت خدمات مطلع شد؟ هزینه سمپاشی منازل به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا قیمت سمپاشی سوسک کابینت با قیمت سمپاشی سوسک منازل با هم فرق دارد؟

این‌ها رایج‌ترین سوالاتی است که مشتریان قبل از درخواست سمپاشی از ما می‌پرسند. اکنون برای راحتی شما قصد داریم در این مقاله به این سوالات پاسخ دهیم و بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها از سوی اتحادیه بوده و کاملا شفاف است؛ چرا که قبل از درخواست نهایی خدمات سمپاشی منازل، می‌توان با قیمت‌های پیشنهادی هر یک از شرکت‌های سمپاشی مطلع شد. در ادامه هم باید گفت که  قیمت سمپاشی منزل و سمپاشی رستوران به عوامل متعددی نیز بستگی دارد. البته متناسب با محل سکونت شما، قیمت سمپاشی منازل در اصفهان یا قیمت سمپاشی منازل شیراز و یا قیمت سمپاشی منازل مشهد با یکدیگر متفاوت است چرا‌که اتحادیه هر شهر با هم فرق دارد.

 

سمپاشی


قیمت سمپاشی منازل از 3 عامل اصلی اثر می‌پذیرد:

انواع سمپاشی منازل می‌تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. عوامل زیر تعیین کننده قیمت سمپاشی منازل در شهرهای مختلف ایران هستند:

 • متراژ محل مدنظر برای سمپاشی
 • نوع افت منازل
 • نوع سمی به کار برده شده

البته بهترین سمپاشی تهران معمولا هزینه‌ای بیش از میانگین قیمت سمپاشی منزل دریافت می‌کنند؛ چراکه با ارائه ضمانت نامه از سوی اتحادیه این اطمینان خاطر وجود دارد که کیفیتی بی‌نظیر از بهترین سمپاشی تهران دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید قیمت انواع سمپاشی منازل را از بهترین شرکت‌های سمپاشی منزل به رایگان دریافت کنید.خدمات سمپاشی خانه

وجود انواع سوسک حمام ریز و درشت در واحد های مسکونی می‌توانند از معضل های آزار دهنده برای ساکنان خانه باشند. سوسک فاضلاب و انواع حشرات موذی می‌توانند باعث مشکلات سلامتی و ایجاد حساسیت های مختلف بشوند. این که بدانیم سوسک خانگی به چه علت و چطور به خانه راه پیدا می‌کند و راهکار مقابله با آنها مثل سمپاشی منازل به چه روش انجام می‌گیرد، جهت حفظ سلامتی افراد ساکن در خانه ضروری است.


"خدمت از ما" برای از بین بردن تمامی حشرات و جانوران چه خدمات ارائه می دهد؟

 • سمپاشی انواع حشرات موذی از قبیل سمپاشی سوسک (سمپاشی سوسک مبلمان، سمپاشی سوسک ریز، سوسک فاضلاب) سمپاشی کک، سمپاشی ساس
 • سمپاشی انواع جانوران موذی از قیبل سمپاشی موش، سمپاشی مارمولک و ...
 • ارائه خدمات برای بهداشت محیط خوابگاه ها، بهداشت غذاخوری ها و بوفه ها، بهداشت محیط آرایشگاه ها، بهداشت اماکن عمومی، بهداشت محل کار و بهداشت خانه های آپارتمانی و ...

 

سمپاشی رستوران یکی از حساس‌ترین سمپاشی‌هایی است که توسط متخصصین سمپاشی صورت می‌گیرد. دلیل این امر، وجود استانداردهای بسیار بالا برای سمپاشی رستوران‌ها است که باید مدنظر قرار گرفته شود.

سمپاشی رستوران حتما باید توسط متخصصینی مجرب و همچنین ثبت شده صورت بگیرد تا در صورت وقوع هرگونه حادثه، رستوران کمترین آسیب را متحمل شود. این مورد را نیز باید در نظر بداریم که بعد از سمپاشی چه باید کرد در مکانی مانند رستوران بسیار مهم‌تر است؛ و در صورت هرگونه سهل انگاری در این موضوع، جدای از گسترش آفت در رستوران، مسمومیت‌هایی برای مشتریان نیز می‌تواند به همراه بیاورد. اکنون اگر برای سمپاشی رستوران، سمپاشی هتل، سمپاشی شرکت ها و... روی ما حساب کنید.

 

سم پاشی | شرکت سمپاشی

 

سمپاشی منازل جهت از بین بردن انواع سوسک فاضلاب

 • به طور کلی امروزه افراد برای از بین بردن سوسک از سم سوسک کش قوی مثل اسپری، پودر، قرص های خاص، سوسک کش و گاهی از نفت و سمپاشی منازل استفاده می‌کنند.

 • استفاده از اسپری سوسک کش برای مبارزه با سوسک خانگی روش خوبی است، اما روش سالمی نیست. سمی که از اسپری در فضا پخش می‌شود؛ می‌تواند وارد دستگاه تنفس شود یا از منافذ پوست جذب شود یا آن که روی مواد غذایی بنشیند. از سوی دیگر اگر سوسک‌ها شروع به تخم ریزی کرده باشند به این دلیل که تخم های آن ها مقاومت بالایی دارند، این گونه سم‍ ‌ها نمی‌توانند به داخل تخم ها نفوذ کنند.

 • اگر هم بخواهیم از سم سوسک کش مثل قرص‌ها استفاده کنیم، این قرصها بعد از پخش شدن در محیط برای سلامتی افراد مشکل ایجاد خواهند کرد، مگر آن که ساکنان برای مدتی در آن مکان حضور نداشته باشند.

 • در مورد نفت هم که برخی افراد آن را در چاه فاضلاب می‌ریزند، لازم است بدانیم زمانی نفت می‌تواند موثر باشد که مستقیم روی سوسک ریخته شود ولی چون سوسک‌ها معمولا در دیواره و سقف لوله های فاضلاب هستند نفت باعث کشته شدن آنها نمی‌شود و تنها بوی نفت آنها را فراری می‌دهد که مجددا برمی‌گردند. پس استفاده از نفت به عنوان سم سوسک کش نیز فایده زیادی ندارد.

 • کشتن سوسک‌ها به صورت فیزیکی نیز موجب انتشار میکروب‌های بیماری زای دستگاه گوارش آنها به بیرون و آلوده تر شدن محیط می شود. اگر چه از بین بردن سوسکها ضروری است، ولی خطرات ناشی از استفاده سموم مختلف برای از بین بردن آنها، اگر با رعایت نکات ایمنی همراه نباشد، بیشتر از خطر وجود سوسک خانگی است.

 • برای از بین بردن سوسک خانگی از سمپاشی منازل نیز گاهی استفاده می‌شود. به خصوص در مورد سوسک‌های ریزی که به سرعت تعدادشان زیاد می شود. البته باید گفت اگر چه از بین بردن سوسک ضروری است ولی خطرات ناشی از استفاده سم سوسک کش قوی اگر با رعایت نکات ایمنی همراه نباشد، می‌تواند خطرات آن بیشتر از خطر وجود انواع سوسک باشد لذا قبل از سمپاشی منازل، باید موادغذایی، ظروف غذاخوری و وسایل خواب از محل خارج شوند یا روی آنها کاملا پوشانده شود. همچنین نباید به کودکان اجازه ورود به آشپزخانه یا محل‌های رایج در سمپاشی منازل داده شود مگر بعد از شستن این مکان‌ها.

 

بهترین شرکت سمپاشی منازل

با ثبت درخواست خدمات سمپاشی منازل یا ادارات در خدمت از ما، می‌توانید از بهترین شرکت‌های سمپاشی در شهر خودتان به رایگان قیمت بگیرید. باتوجه به نظرات مشتریان قبلی، پروفایل متخصص و شرکت سمپاشی می‌توانید بهترین را در بین پیشنهادهای دریافتی خود انتخاب کنید.

 

سمپاشی منازل تهران

شما به راحتی می‌توانید درخواست سمپاشی منازل خود را در 32 شهر از جمله تهران (سمپاشی منازل تهران) در "خدمت از ما" ثبت کنید. همچون سمپاشی ساختمان، پیشنهاد می‌کنیم خدمت سمپاشی منازل تهران یا سمپاشی ساختمان تهران را توسط سمپاشی مجرب انجام دهید تا مواردی همچون مسمومیت پس از سمپاشی منازل تهران یا سمپاشی ساختمان تهران برای شما یا هر یک از اعضا خانواده یا ساکنین، پیش نیاید.

 

قیمت سمپاشی منازل در تهران

پس از ثبت درخواست در سمپاشی تهران، می‌توانید قیمت سمپاشی منازل در تهران را از متخصصین دریافت کنید. سپس با بررسی پیشنهادهای قیمتی متخصصین سمپاشی منازل تهران، می‌توانید سوابق سمپاش‌های تهران را نیز مشاهده کنید و بهترین سمپاش منازل تهران را انتخاب کنید.

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سمپاشی منازل

نظرات

شرکت خانه رویایی
شرکت خانه رویایی
4.6
22 خدمت موفق
سمپاشی منازل
علی رضا اکبری

کارشون خیلی خوب بود مودب خوش قول و سر وقت بودند هزینه مناسبی هم گرفتند

شرکت مبتکرین خدمات رسانی یکتا
شرکت مبتکرین خدمات رسانی یکتا
4.2
11 خدمت موفق
سمپاشی منازل
ایمان جولایی

کارشناسی با دقت عالی انجام شد. ممنون از برخورد عالیشون

سعید رضایی
سعید رضایی
4.7
89 خدمت موفق
سمپاشی منازل
رسول خدادادی

مبلغ اعلام شده نسبت به مبلغی که توافق و پرداخت کردم بیشتر بود .لطفا بروی مبلغی که اعلام می کنتد نظارت داشته باشید که درست اعلام کنن و مشتری رو سر در گم نکنن.

4.36 امتیاز از 43 رای

loading