قیمت سمپاشی منازل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سمپاشی منازل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به سمپاشی منازل نیاز دارید؟

سمپاشی منازل را به متخصصش بسپار

درخواست خدمات سمپاشی با نزدیک شدن به فصل گرما، بیشتر و بیشتر می‌شود و برای گرفتن بهترین نتیجه لازم است که فردی با دانش تخصصی و دقت بالا این کار را انجام دهد؛ چرا که استفاده از هر نوع و مدل سم به طور ویژه برای از بین بردن گروهی خاص از حشرات یا جانوران موذی موثر واقع می‌شود.

بهترین روند در سمپاشی منازل، برای از بین رفتن دائمی انواع حشرات و جانوران موذی این است که که این کار را به صورت دوره‌ای انجام دهید. بازار آنلاین "خدمت از ما" یک شرکت ارائه خدمات سم پاشی است که شما می‌توانید از آنها برای ارائه خدمات به صورت دوره‌ای هم کمک بگیرید.

متخصصین و شرکتهای حرفه ای فعال در "خدمت از ما" علاوه بر ارائه دقیق هزینه سمپاشی منزل، بهتریم مشاوره را برای انتخاب نوع شم و روش برای از بین بردن مورچه، ساس، سوسک، موریانه، مارمولک و... می‌دهند.

 

لیست قیمت خدمات سمپاشی سال 1402

 خدمات سم پاشی  قیمت خدمت (به روزرسانی اردیبهشت 1402)
سمپاشی سوسک آمریکایی برای هر واحد بین 500.000 تا 900.000 تومان
سمپاشی برای سوسک ریز آلمانی برای هر واحد بین 650.000 تا 1.100.000 تومان
سمپاشی برای ساس (در دو مرحله) برای هر متر مربع 700.000 تا 2.200.000 تومان
سمپاشی برای مورچه برای هر واحد بین 800.000 تا 2.500.000 تومان
سمپاشی برای مگس برای هر واحد بین 800.000 تا 1.000.000 تومان
سمپاشی برای پشه برای هر واحد بین 500.000 تا 1.000.000 تومان
سمپاشی برای کک و شپش  برای هر متر مربع 6500.000 تا 2.000.000 تومان
سمپاشی برای کنه  برای هر متر مربع 700.000 تا 2.200.000 تومان
سمپاشی مایت 25.000 تومان
سمپاشی مرحله دوم نصف هزینه مرحله اول

 

 

خدمات شرکت‌های سمپاشی فعال در "خدمت از ما"

شرکت های سم پاشی فعال در "خدمت از ما"، طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهند و این خدمات فقط به سمپاشی منازل محدود نمی‌شود، شما برای از بین بردن آفت و جانوران موذی در هر مکانی می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. این خدمات شامل: 

 

لازم به ذکر است که هر نوع آفت به وسیله سم مخصوص و مناسب به خود از بین می‌رود و نمی‌توان از یک مدل سم برای از بین بردن تمامی جانوران استفاده کرد، متخصصین "خدمت زا ما" حین ثبت سفارش و با بررسی محیط، بهترین پیشنهاد را ارائه می‌دهند.

 

سمپاشی منازل و محیط کار

یکی از خدمات مهم شرکت‌های حرفه‌ای سمپاشی فعال در "خدمت از ما" این است که به شما جهت دفع و عدم جلوگیری از زاد ولد این جانوران در محیط‌های سربسته مثل خانه و محیط کار کمک می‌کنند. به دلیل سربسته بودن محیط و حضور مداوم افراد در این چنین محیط‌هایی، مشاورین و متخصصین ما بعد از بررسی محل، مشاوره های لازم برای نوع سم انتخابی و میزان دوز مصرفی جهت جلوگیری و آسیب به افراد را می‌دهند و سپس اقدام به سمپاشی شرکت و خانه می‌کنند.

 

سم پاشی کلی ساختمان

گاهی اوقات شما نیاز دارید که کل ساختمان مسکونی و اداری را سمپاشی کنید که در چنین مواقعی این اقدام جهت از بین بدن کل حشرات و جانوران موذی از جمله سوسک، مارمولک، رتیل، موریانه و ... انجام می‌شود. به همین دلیل این خدمات به منظور پاکسازی کل ساختمان، لازم است که به صورت دوره‌ای و در زمان تخم گذاری انجام شو تا بهترین نتیجه را داشته باشد.

 

سمپاشی محیط‌های بیمارستانی

پاکیزگی محیط‌های بیمارستانی از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که بیماران در ضعیف ترین حالت بدنی خود هستند و هرگونه میکروب و آفت باعث انتقال سریع بیماری می شود. از طرفی این خدمات باید توسط افراد ماهر انجام شود که باعث آسیب به افراد نشود. بازار خدمات "خدمت زا ما" بهترین متخصصین را به شما معرفی می‌کند.

 

سمپاشی کارخانه ها و هتل ها

هتل‌ها و کارخانه ها محیطهای بزرگی هستند که هر کدام به نوبه خود از اهمیت زیادی برخوردارند. راحتی مسافران در هتل، تمیزی آشپزخانه و دیگر محیط‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. بهتر است خدمات سمپاشی در هتل، در زمان‌هایی انجام شوند که مسافران رفت و آمد ندارند و این کار به صورت دوره ای در زمانهای مشخصی انجام شود.

کارخانه ها هم باید از هرگونه آفت و جانور به دور باشد چراکه می‌تواند شما را در حفظ مواد اولیه و روند درست کار دچار مشکل کند. این دو مورد از مجموعه خدمات قابل ارائه توسط شرکت‌های حرفه‌ای سم پاشی فعال در "خدمت از ما" می‌باشند.

 

سمپاشی کک در منزل

ورود کک به منزل و از بین بردن آن بسیار دشوار است، زیرا این آفت بسیار ریز و دیدن آن سخت است. متخصصین "خدمت از ما" با بررسی میزان آلودگی، بهترین نوع سم را برای کک انتخاب و عملیات سمپاشی را انجام می‌دهند.

پس از انجام کامل سم پاشی منازل به وسیله سم مخصوص از بین بردن کک، انجام عمل هواگیری بسیار مهم است. باز کردن تمامی درها و پنجره‌های منزل، جهت خشک شدن هر چه زودتر سم، به میزان قابل توجهی مانع از بروز مسمومیت ساکنین خانه توسط سم خواهد شد.

 

سمپاشی

 

سمپاشی منازل برای سوسک

نکته مهم در از بین بردن سوسک‌ها، استفاده از سمی بسیار قوی جهت از بین بردن تخم‌های سوسک نیز می‌باشد؛ چرا که با شروع فصل بهار سوسک‌ها تخم ریزی می‌کنند و تخم آن‌ها در برابر سم‌های ضعیف مقاوم می‌باشد. از این رو توصیه می شود قبل از شروع بهار و ازدیاد سوسک ها هرچه سریع‌تر اقدام به از بین بردن آنها کنید.

 

سم پاشی منازل از  پشه 

شناسایی نوع پشه در انتخاب سم بسیار مهم می‌باشد. از بین بردن اکثر پشه‌ها با استفاده از سم لاروکش، در جهت از بین بردن لارو یا حشره بالغ صورت می گیرد؛ و درختان نیز گاهی مورد هجوم قرار می‌گیرند. به همین دلیل سمپاشی درختان در فصل بهار از جمله اقدامات برای کاهش پشه‌ها است.

 

سمپاشی منازل از انواع آفت‌ها

تمامی شرکت‌ها و متخصصین "خدمت از ما" خدمات سمپاشی برای از بین بردن انواع آفت‌ها و جانوران موذی را ارائه می‌دهند از جمله، سمپاشی ساس ، رتیل، عقرب، مارمولک، کنه، شپش، ما و ... که هر کدام با سم مخصوص و دوز مناسب از آن سم قابل رفع هستند.

سم پاشی منازل برای سوسک و سایر حشرات موذی، می‌تواند مانع ورود آن‌ها برای مدت طولانی به خانه شما شود و محیط امنی را برای شما فراهم کند؛ پس پرداخت هزینه سمپاشی منازل در واقع هزینه کردن برای آسایش بیشتر است.

 

قیمت سمپاشی منازل به چه صورت است؟

قیمت سمپاشی منازل با توجه به عوامل متعددی انتخاب می‌شود، به همین دلیل شما نمی‌توانید یک نرخ ثابت برای آن مشخص کنید. به یاد داشته باشید که قیمت‌ها ممکن است در هر شهری با توجه به خصوصیات آب و هوایی منحصر به فرد آن متفاوت باشد. در ادامه عوامل موثر بر هزینه خدمات سم پاشی را بررسی می کنیم.

 

بازار آنلاین "خدمت از ما" با فراهم کردن فرصتی طلایی، علاوه بر کمک به شما جهت اطلاع از قیمت سمپاشی منازل، راه ارتباط مستقیم شما با مجرب‌ترین متخصصین سم پاشی خانه، آپارتمان و مجتمع های مسکونی را فراهم کرده است.

 

شدت آلودگی محیط

میزان مصرف سم، مدت زمانی که صرف سم پاشی می‌شود و تعداد افرادی که انجام آن را بر عهده می‌گیرند، کاملاً وابسته به شدت آلودگی منزل یا آپارتمان به حشره موذی دارد؛ به این صورت که هر چه میزان آلودگی در یک محیط بیشتر باشد، هزینه سمپاشی منزل نیز افزایش خواهد یافت.

 

سمپاشی منازل

 

برای دریافت خدمات قیمت سمپاشی منازل در تهران و همچنین سمپاشی شیراز روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

 

هزینه سم پاشی براساس نوع آفت

یکی از مهم‌ترین عوامل اثر گذار بر هزینه این خدمات، نوع آفتی است که ساکنین منزل می‌خواهند از شر آن خلاص شوند؛ زیرا برای از بین بردن هر نوع حشره موذی، لازم است که متخصصان به شیوه خاصی عمل کنند و از نوع سم خاصی نیز استفاده کنند، که به دلیل متفاوت بودن قیمت سم مصرفی، هزینه نهایی متغیر است.

 

تاثیر مساحت منزل بر قیمت سم پاشی

فراموش نکنید که هرچه منزل شما بزرگتر باشد، حشرات موذی مکان‌های بیشتری را جهت تخم گذاری برای خود پیدا می‌کنند؛ از این رو از بین بردن و یا پیشگیری از آن ورود آن‌ها به محیط، نیاز به سم و زمان بیشتری دارد. علاوه بر مساحت منزل، تعداد اتاق‌های موجود نیز می‌تواند بر قیمت نهایی تاثیر بگذارد.

 

سم پاشی منزل

 

 نامرتب بودن منزل

کثیف بودن و نامنظم بودن وسایل موجود در منزل، می‌تواند موجب افزایش ساعات سمپاشی شود. از این رو پیشنهاد می‌شود ابتدا از خدمات نظافت منزل جهت تمیز و مرتب ساختن مکان خود استفاده کنید و پس از آن به سمپاشی اقدام کنید.

اگر برایتان مقدور است، حتی کل وسایل یا بیشتر لوازم را جمع آوری کنید. خالی بودن محیط، مدت زمان اجرای خدمات را به طرز موثری کاهش می دهد و در نتیجه هزینه نهایی کمتر می شود.

 

هزینه سمپاشی منزل

 

اجرت سمپاش منزل

هزینه که سم پاش جهت سمپاشی منزل شما دریافت می‌کند بر اساس میزان ساعات درگیر کار، وسایلی که جهت انجام خدمات مورد نظر از آن استفاده می‌کند، در کنار هزینه ایاب و ذهاب می‌باشد. اما خبر خوب این است که متخصصان حرفه‌ای "خدمت از ما" علاوه بر ارائه خدمات به صورت کاملاً حرفه‌ای، هیچگونه هزینه‌ای بابت ایاب و ذهاب دریافت نخواهند کرد و این موجب کاهش هزینه‌های نهایی سمپاشی خواهد شد.

 

بهترین زمان برای سم پاشی خانه

اگر انجام خدمات را به یک شرکت حرفه ای بسپارید، لازم نیست نگران زمان مناسب انجام آن باشید، زیرا آنها اطلاعات درست را در اختیارتان قرار می‌دهند. به طور کلی تا قبل از فصل رشد و تکثیر حشرات بهتر است این کار انجام شود.

ممکن است موجودات و حشرات موذی در زمان های متفاوتی از سال شروع به تخم گذاری و تولید مثل کنند، پس لازمست تا با مشورت با متخصصین زمان مناسبی را برای این کار در نظر بگیرید. بطور کلی قبل از شروع فصل گرم سال، در فصول پاییز و زمستان، بهترین زمان سمپاشی خانه یا آپارتمان است.

متخصصین و شرکت های سمپاشی معتقدند باید زمانی که حشرات موذی در حال استراحت هستند این کار را انجام داد، بنابراین برای از بین بردن برخی حشرات باید صبح زود و برای برخی دیگر هنگام غروب آفتاب اقدام به پاشیدن سم کرد.

 

خدمات سمپاشی منازل

 

سمپاشی آپارتمان و مجتمع مسکونی به صورت دوره ای

گاهی اوقات وجود حشرات موذی تنها مربوط به یک واحد یا بخشی از مجتمع نیست. در این حالت اگر اقدام به سمپاشی یک قسمت از ساختمان کنید، صرفا تعداد کمی از آن ها از بین خواهند رفت و بیشتر موجودات مزاحم به بخش های دیگر فراری می شوند.

بنابراین لازمست تا در جلسه ماهیانه ساختمان، این موضوع را مطرح کنید و یک اقدام کلی برای آپارتمان یا مجتمع در نظر بگیرید. در ادامه دو سوال مهم و رایج را پاسخ خواهیم داد.

 

هزینه سمپاشی منزل را مالک پرداخت می کند یا مستاجر؟

در قوانین آپارتمان نشینی گفته شده است که هزینه های سم پاشی بر عهده صاحب خانه است و مستاجر می تواند پس از تایید مالک و با هماهنگی این کار را انجام دهد و مبلغ پرداختی بابت سم پاشی را دریافت کند.

 

آیا میتوان هزینه سمپاشی ساختمان را کاهش داد؟

بله. اگر با بقیه اعضا و ساکنین به توافق رسیدید که کل ساختمان و آپارتمان را یک جا سمپاشی کنید، قطعاً در هزینه ها صرفه جویی کرده اید. چرا که با یک یا نهایتاً دو نوبت کل موجودات مزاحم از بین خواهند رفت.

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که حشرات و موجودات موذی زیاد هستند، برنامه دوره ای هر ساله داشته باشید. با این کار قبل از اینکه تعداد حشرات بسیار زیاد شود، خدمات سم پاشی منزل یا آپارتمان انجام می شود و با توجه به کمتر بودن میزان آلودگی هزینه کل خدمات هم کمتر خواهد شد.

 

سمپاشی آشپزخانه

 

برای دریافت خدمات سمپاشی بیمارستان و سمپاشی رستوران روی لینک مورد نظر کلیک کنید

 

چگونه یک شرکت حرفه‌ای برای سمپاشی پیدا کنید؟

 به یاد داشته باشید که سمپاشی منازل و دیگر محیط‌ها در اوج سادگی نیازمند رعایت اصول خاصی می‌باشد؛ تا علاوه بر از بین بردن کامل حشرات موذی، به ساکنین این منزل هیچگونه آسیبی وارد نشود. از این رو انتخاب یک شرکت حرفه ای بسیار مهم است. شما کافی است در وب سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" یکثبت سفارش انجام دهید و به ترتیب مراحل زیر را طی کنید:

  1. شهر خود را انتخاب کنید.
  2. به سوالات ابتدایی پیرامون متراژ فضا، نوع آفت ، نوع محیط وزمان حضور متخصص با دقت پاسخ دهید.
  3. بعد زا چند دقیقه، شما از 5 متخصص و شرکت حرفه‌ای قیمت پیشنهادیشان را دریافت می‌کنید. 
  4. حالا لازم است به پروفایل هر متخصص رفته و میزان امتیاز، دانش، سابقه و نظرات کاربران قبلی را مطالعه کنید و با در نظر گرفتن قیمت های پیشنهادی بهترین فرد یا شرکت را انتخاب کنید.

 

با سپردن خدمات سمپاشی به متخصصان "خدمت از ما" دیگر نیازی نیست نگران بازگشت دوباره آفت‌ها به منزل خود باشید؛ چرا که متخصصان دوره دیده با سابقه کار بالا، بهترین نوع سم مناسب با آفت و شرایط منزل شما انتخاب می‌کنند و با استفاده از به روزترین تجهیزات به پاکسازی مکان درخواستی شما می‌پردازند.

 

چرا سم پاشی منازل با "خدمت از ما"

شما در بازار آنلاین "خدمت از ما" راحتی و سرعت را به خوبی تجربه می‌کنید. دیگر نیازی نیست به بازار و خیابان ها بروید و یا از دوستان خود بخواهید شماره یک سمپاش حرفه‌ای را برای شما ارسال کنند؛ چرا که خدمت از ما این خدمات را در کمترین زمان ممکن به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده در اختیارتان قرار می‌دهد.

  • در یک زمان کوتاه 5 متخصص و سمپاش به شما معرفی می‌شوند.
  • پیش از نهایی کردن ثبت سفارش، امکان دریافت قیمت خدمات را  از هر متخصص با توجه به نوع خدمات خودتان دارید.
  • امکان بررسی پروفایل متخصصین، بررسی امتیازات و نظرات کاربران قبلی وجود دارد.
  • این خدمات در تمامی شهرها ارائه می شود و شما می‌توانید به بهترین شرکت و یا متخصص در نزدیکی محل زندگی خود متصل شوید.

 

قیمت سم پاشی

 

همانطور که متوجه شدید، برای گذراندن تابستان امسال آسان‌تر از سال‌های پیش، بدون نگرانی از وجود سوسک‌ها و مگس‌ها، مارمولک و... در خانه خود لازم است هر چه زودتر اقدام به سم پاشی منازل کنید. متخصصین و شرکت های فعال در "خدمت از ما" در کنار شما هستند تا بهترین و حرفه ای ترین خدمات سم پاشی را به شما ارائه دهد؛ پس فرصت را از دست ندهید و درخواست رایگان خود را جهت اطلاع از هزینه سمپاشی منازل در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید.

4.5 امتیاز از 2052 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سمپاشی منازل

نظرات

حضور سبز پردیس
حضور سبز پردیس
5.0 (از 15 نظر)
74 خدمت موفق
سمپاشی منازل
شاهین عبدالهی

اینکه براحتی کاری که میخواستم انجام بشه رو هماهنگ کنم و بعد از توضیح جزئیات و شرایط با من تماس گرفته شد جزئیات تکمیلی پرسیده شد و هماهنگی لازم به عمل آمد و اولین تایم کاری مراجعه کردند با هزینه مناسب کارم انجام شد ،یعنی بدون دردسر به اون چیزی که مدنظرت هست برسی ، حس خوبی داره 😊 ممنون از خدمت از ما 🙏 ممنون از جناب آقای زینالزاده 🙏

مهندس سمیرا فریدونی
مهندس سمیرا فریدونی
5.0 (از 39 نظر)
62 خدمت موفق
سمپاشی منازل
پریسا اسماعیلی

برخورد نیرو خوب بود و بسیار با حوصله و با دقت کار انجام دادن، حتی برای تمیزی اونجا هم کمک کردن . در کل واقعا راضی بودم

شرکت سمپاشی سبزپوشش چناران
شرکت سمپاشی سبزپوشش چناران
5.0 (از 6 نظر)
3 خدمت موفق
سمپاشی منازل
Zeinab Sarviha

بسیار عالی بود، خدا رو شکر سوسک های ریز کامل از بین رفت و فکر میکنم حتی فرار کردن چون دیگه هیچ اثری ازشون نیست

در این شهرها می توانید سفارش سمپاشی منازل را ثبت کنید: