قیمت سمپاشی منازل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سمپاشی منازل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
  • 280,000 تومان
  • 300,000 تومان
  • 600,000 تومان
  • 700,000 تومان

شما در کدام شهر به سمپاشی منازل نیاز دارید؟

سمپاشی منازل را به متخصصش بسپار

سمپاشی منازل با شروع فصول گرم، یکی از پردرخواست ترین خدمات است. به یاد داشته باشید که سمپاشی منازل جز کارهاییست که نیاز به دانش تخصصی و دقت بالایی دارد؛ چرا که استفاده از هر نوع و مدل سم به طور ویژه برای از بین بردن گروهی خاص از حشرات یا جانوران موذی موثر واقع می‌شود.

سم پاشی منازل برای سوسک و سایر حشرات موذی، می‌تواند مانع ورود آن‌ها برای مدت طولانی به خانه شما شود و محیط امنی را برای شما فراهم کند؛ پس پرداخت هزینه سمپاشی منازل در واقع هزینه کردن برای آسایش بیشتر است.

اگر از وجود سوسک، پشه و مگس در خانه کلافه شده اید، اما هنوز نتوانسته‌اید یک شرکت سمپاشی حرفه ای را جهت انجام سمپاشی منزل در تهران پیدا کنید؛ هیچ نگران نباشید. چرا که بازار آنلاین "خدمت از ما" با فراهم کردن فرصتی طلایی، علاوه بر کمک به شما جهت اطلاع از قیمت سمپاشی منازل، راه ارتباط مستقیم شما با مجرب‌ترین متخصصین سم پاشی خانه، آپارتمان و مجتمع های مسکونی را فراهم کرده است.

 

لیست هزینه سمپاشی منزل

خدمات سم پاشی قیمت خدمت (به روزرسانی سال 1401)
سمپاشی سوسک آمریکایی برای هر واحد بین 800.000 تا 1.500.000 تومان
سمپاشی برای سوسک ریز آلمانی برای هر واحد بین 800.000 تا 1.500.000 تومان
سمپاشی برای ساس (در دو مرحله) برای هر واحد بین 3.000.000 تا 6.000.000 تومان
سمپاشی برای مورچه برای هر واحد بین 800.000 تا 1.500.000 تومان
سمپاشی برای مگس 2.000.000 تا 4.000.000 تومان
سمپاشی برای پشه برای هر واحد بین 800.000 تا 1.500.000 تومان
سمپاشی برای کک و شپش  1.500.000 تا 3.000.000 تومان
سمپاشی برای کنه  1.500.000 تا 2.000.000 تومان
سمپاشی مرحله دوم نصف هزینه مرحله اول

 

 

عوامل اثر گذار بر قیمت سمپاشی منازل

قیمت سمپاشی منازل بر عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. به یاد داشته باشید که قیمت‌ها ممکن است در هر شهری با توجه به خصوصیات آب و هوایی منحصر به فرد آن متفاوت باشد.

 

شدت آلودگی محیط به حشره موذی

میزان مصرف سم، مدت زمانی که صرف سم پاشی می‌شود و تعداد افرادی که انجام آن را بر عهده می‌گیرند، کاملاً وابسته به شدت آلودگی منزل یا آپارتمان به حشره موذی است. به این صورت که هر چه میزان جانوران موذی در یک محیط بیشتر باشد، شدت آلودگی بیشتر و به تبع آن هزینه سمپاشی منازل نیز افزایش خواهد یافت.

 

قیمت سمپاشی خانه برای مگس

 

هزینه سم پاشی براساس نوع آفت

یکی از مهم‌ترین عوامل اثر گذار بر هزینه این خدمات نوع آفتی است که ساکنین منزل می‌خواهد از شر آن خلاص شوند؛ زیرا برای از بین بردن هر نوع حشره موذی، لازم است که متخصصان به شیوه خاصی عمل کنند و از نوع سم خاصی نیز استفاده کنند. تمامی این موارد موجب افزایش یا کاهش هزینه‌های نهایی خواهد شد.

 

تاثیر مساحت منزل بر قیمت سم پاشی

فراموش نکنید که هرچه منزل شما بزرگتر باشد، حشرات موذی مکان‌های بیشتری را جهت تخم گذاری برای خود پیدا می‌کنند؛ از این رو جهت از بین بردن و یا پیشگیری از آن ورود آن‌ها به منزل، میزان سم بیشتر و زمان بیشتری نیاز خواهد بود. علاوه بر مساحت منزل، تعداد اتاق‌های موجود نیز می‌تواند بر قیمت سمپاشی منازل تاثیرگذار باشد.

به این صورت که هر چه تعداد اتاق‎هایی که در یک منزل می‌باشد بیشتر باشد، میزان سم بیشتری مصرف خواهد شد و به دنبال آن افزایش قیمت به وجود خواهد آمد.

 

سمپاشی منزل

 

 نامرتب بودن منزل

کثیف بودن و نامنظم بودن وسایل موجود در منزل، می‌تواند موجب افزایش ساعات سمپاشی شود. از این رو جهت سم پاشی منازل پیشنهاد می‌شود ابتدا از خدمات نظافت منزل جهت تمیز و مرتب ساختن مکان خود استفاده کنید و پس از آن به سمپاشی اقدام کنید.

اگر برایتان مقدور است، حتی کل وسایل یا بیشتر لوازم را جمع آوری کنید. خال بودن منزل یا آپارتمان، مدت زمان سم پاشی منزل را به طرز موثری کاهش می دهد و در نتیجه هزینه نهایی سمپاشی کمتر می شود.

 

سم پاشی منازل توسط شرکت سمپاشی

 

اجرت سمپاش منزل

هزینه که سم پاش جهت سمپاشی منزل شما دریافت می‌کند بر اساس میزان ساعات درگیر کار، وسایلی که جهت انجام خدمات مورد نظر از آن استفاده می‌کند، در کنار هزینه ایاب و ذهاب می‌باشد. اما خبر خوب این است که متخصصان حرفه‌ای "خدمت از ما" علاوه بر سمپاشی منازل شما به صورت کاملاً حرفه‌ای، هیچگونه هزینه‌ای بابت ایاب و ذهاب خود دریافت نخواهند کرد و این موجب کاهش هزینه‌های نهایی سمپاشی خواهد شد.

 

 

بهترین زمان سم پاشی خانه

اگر انجام خدمات سمپاشی را به یک شرکت حرفه ای بسپارید، لازم نیست نگران زمان مناسب برای سمپاشی هر گونه موجود مزاحم باشید. لازمست تا قبل از فصل رشد و تکثیر حشرات کار سم پاشی انجام شود.

ممکن است موجودات و حشرات موذی در زمان های کمی متفاوت از سال شروع به تخم گذاری و تولید مثل کنند، پس لازمست تا با مشورت با متخصصین زمان مناسبی را برای این کار در نظر بگیرید. بطور کلی قبل از شروع فصل گرم سال، در فصول پاییز و زمستان، بهترین زمان سمپاشی خانه یا آپارتمان است.

از نظر زمان سمپاشی در روز یا شب، باید گفت که متخصصین شرکت های سمپاشی معتقدند باید زمانی که حشرات موذی در حال استراحت هستند کار سمپاشی را انجام داد. بنابراین برای از بین بردن برخی حشرات باید صبح زود و برای برخی دیگر هنگام غروب آفتاب اقدام به پاشیدن سم کرد.

 

سمپاشی منازل برای سوسک

 

سمپاشی آپارتمان و مجتمع مسکونی

گاهی اوقات وجود حشرات موذی تنها مربوط به یک واحد یا بخشی از مجتمع نیست. در این حالت اگر اقدام به سمپاشی یک قسمت از ساختمان کنید، صرفا تعداد کمی از آن ها از بین خواهید برد و بیشتر موجودات مزاحم به بخش های دیگر فراری می شوند.

بنابراین لازمست تا در جلسه ماهیانه ساختمان، موضوع سمپاشی را مطرح کنید و یک سمپاشی کلی آپارتمان یا مجتمع را در نظر بگیرید. در ادامه دو سوال مهم و رایج درباره سم پاشی مجتمع های مسکونی را پاسخ خواهیم داد.

 

هزینه سمپاشی منزل را مالک پرداخت می کند یا مستاجر؟

در قوانین آپارتمان نشینی گفته شده است که هزینه های سمپاشی بر عهده صاحب خانه است و مستاجر می تواند پس از تایید مالک و با هماهنگی کار سمپاشی را انجام دهد و مبلغ پرداختی بابت سم پاشی را دریافت کند.

 

آیا میتوان هزینه سمپاشی ساختمان را کاهش داد؟

بله. اگر برای سمپاشی با بقیه اعضا و ساکنین به توافق رسیدید و کل ساختمان و آپارتمان را یک جا سمپاشی کنید، قطعاً در هزینه ها صرفه جویی کرده اید. چرا که با یک یا نهایتاً دو نوبت سم پاشی کل موجودات مزاحم از بین خواهند رفت.

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که حشرات و موجودات موذی زیاد هستند، برنامه دوره ای هر ساله سمپاشی را اجرا کنید. با این کار قبل از اینکه تعداد حشرات بسیار زیاد شود، سم پاشی منزل یا آپارتمان انجام می شود و با توجه به کمتر بودن میزان آلودگی هزینه کل سم پاشی نیز کمتر خواهد شد.

 

سمپاشی کابینت

 

انتخاب شرکت سمپاشی حرفه ای

 به یاد داشته باشید که سمپاشی منازل در اوج سادگی نیازمند رعایت اصول خاصی می‌باشد؛ تا علاوه بر از بین بردن کامل حشرات موذی، به ساکنین این منزل هیچگونه آسیبی وارد نشود. از این رو انتخاب شرکت سمپاشی مجرب و حرفه ای بسیار مهم است. شما می‌توانید با ثبت درخواست خود در وب سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" با مجرب‌ترین متخصصان جهت سمپاشی منزل خود کمک بگیرید.

با سپردن خدمات سمپاشی به متخصصان "خدمت از ما" دیگر نیازی نیست نگران بازگشت دوباره آفت‌ها به منزل خود باشید؛ چرا که متخصصان دوره دیده با سابقه کار بالا، بهترین نوع سم مناسب با آفت و شرایط منزل شما انتخاب می‌کنند و با استفاده از به روزترین تجهیزات به سمپاشی مکان درخواستی شما می‌پردازند.

 

سمپاشی منازل در تهران

امروزه افزایش آلودگی‌های محیطی در شهر بزرگ تهران، موجب افزایش درخواست سمپاشی نیز شده است. اگر شما نیز جز آن دسته افرادی هستید که دغدغه پیدا کردن فردی حرفه ای جهت سمپاشی منازل در تهران را دارند؛ باید به شما بگوییم که بازار آنلاین "خدمت از ما" با هدف آسان‌تر کردن دسترسی شما به مجرب‌ترین متخصصین در حال فعالیت می‌باشد.

تنها لازم است بدون اتلاف وقت، همین حالا درخواست خود را مبنی بر سمپاشی منازل در وب سایت و اپلیکیشن آن ثبت کنید. پس از آن در کوتاه ترین زمان، بهترین متخصصان شهر به رایگان برای شما قیمت‌های پیشنهادی خود را اسال می‌کنند. شما می‌توانید پس از اطلاع از هزینه سمپاشی منازل بهترین فرد را مبنی بر درخواست خود، با خواندن نظرات مشتریان سابق و امتیاز بالا جهت سمپاشی منزل خود انتخاب کنید.

 

خدمات سمپاشی انواع آفات

لازم به ذکر است که هر نوع آفتی تنها به وسیله سم خاصی از بین می‌رود و نمی‌توان از یک مدل سم برای از بین بردن تمامی انواع استفاده کرد؛ از این رو انتخاب سم مناسب بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در ادامه برای شما نحوه سمپاشی چند مورد از حشرات موذی آورده‌ایم.

 

سمپاشی کک

پس از انجام کامل سم پاشی منازل به وسیله سم مخصوص از بین بردن کک، انجام عمل هواگیری بسیار مهم است. باز کردن تمامی درها و پنجره‌های منزل، جهت خشک شدن هر چه زودتر سم، به میزان قابل توجهی مانع از بروز مسمومیت ساکنین خانه توسط سم خواهد شد.

 

سمپاشی

 

سمپاشی منازل برای سوسک

نکته مهم در از بین بردن سوسک‌ها، استفاده از سمی بسیار قوی جهت از بین بردن تخم‌های سوسک نیز می‌باشد؛ چرا که با شروع فصل بهار سوسک‌ها تخم ریزی می‌کنند و تخم آن‌ها در برابر سم‌های ضعیف مقاوم می‌باشد. از این رو توصیه می شود قبل از شروع بهار و ازدیاد سوسک ها هرچه سریع‌تر به سمپاشی ساس و سمپاشی برای سوسک و از بین بردن آن اقدام کنید.

 

سم پاشی پشه

شناسایی نوع پشه در انتخاب سم بسیار مهم می‌باشد. سمپاشی اکثر پشه‌ها با استفاده از سم لاروکش، در جهت از بین بردن لارو یا حشره بالغ صورت می گیرد؛ و درختان نیز گاهی مورد هجوم قرار می‌گیرند. به همین دلیل سمپاشی درختان در فصل بهار از جمله اقدامات برای کاهش پشه‌ها است.

 

هزینه سمپاشی منازل

 

برای گذراندن تابستان امسال آسان‌تر از سال‌های پیش، بدون نگرانی از وجود سوسک‌ها و مگس‌ها در خانه لازم است هر چه زودتر اقدام به سمپاشی منازل برای سوسک یا سمپاشی خانه برای مگس و پشه کنید.

سمپاشی منازل تهران، سمپاشی شرکت، سمپاشی بیمارستان و سمپاشی رستوران امروزه یکی از پر درخواست‌ترین خدمات سمپاشی حرفه ای می‌باشد.

پس فرصت را از دست ندهید و درخواست رایگان خود را جهت اطلاع از هزینه سمپاشی منازل در "خدمت از ما" ثبت کنید؛ تا در کمترین زمان با متخصصین چند شرکت سمپاشی در شهرتان ارتباط برقرار کنید.

امتیاز دهید

4.92 امتیاز از 306 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سمپاشی منازل

نظرات

امید زاهدیان
امید زاهدیان
5.0
3 خدمت موفق
سمپاشی منازل
علی اصفهانی

باتشکرازبرنامه خدمت ازماکه کارشناسان باتجربه ای مثل اقای زاهدیان دراختیارماگذاشته اند،ازنوع کارتوضیحات دقیق درموردموریانهااطلاعات زیادی دراختیارماگذاشته اندکارشون عالی بودخوش قول وخوش برخورد🙏ممنون

سعید رضایی
سعید رضایی
4.7
611 خدمت موفق
سمپاشی منازل
حاتم حاتم

بسیار خوش برخود، کار بلد و منصف حلال کار در کل خیلی راضی بودم .

سعید رضایی
سعید رضایی
4.7
611 خدمت موفق
سمپاشی منازل
تقی مختاری

سپاسگذارم از خدمت از ما که این چنین متخصصین کار بلدوخوبی دارد واقعا از سوسک ریز راحت شدیم ممنونم

در این شهرها می توانید سفارش سمپاشی منازل را ثبت کنید:

loading