قیمت سمپاشی منازل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سمپاشی منازل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
  • 150,000 تومان
  • 180,000 تومان
  • 400,000 تومان
  • 450,000 تومان

شما در کدام شهر به سمپاشی منازل نیاز دارید؟

سمپاشی منازل را به متخصصش بسپار

سمپاشی منازل با شروع فصول گرم یکی از پرطرفدارترین خدمات درخواستی می‌باشد. به یاد داشته باشید که سمپاشی منازل جز کارهای هستند که نیاز به دانش تخصصی و دقت بالایی داست؛ چرا که استفاده از هر نوع و مدل سم برای از بین بردن گروهی از حشرات یا جانوران موذی موثر واقع می‌شود. سمپاشی حرفه‌ای علاوه بر از بین بردن تمامی حشرات، می‌تواند مانع ورود آن‌ها برای مدت طولانی به خانه شما شود و محیط امنی را برای شما فراهم کند.

اگر با وجود دیدن سوسک‌ها و مگس‌ها در خانه خود، هنوز نتوانسته‌اید متخصص مجرب خود را جهت انجام سمپاشی منزل در تهران  پیدا کنید؛ هیچ نگران نباشید، چرا که  بازار آنلاین "خدمت از ما" با فراهم کردن فرصتی طلایی، علاوه بر کمک به شما جهت اطلاع از قیمت سمپاشی منازل، موجب ارتباط مستقیم شما با مجرب‌ترین متخصصان نیز شده است.

 

سمپاش

 

 

عوامل اثر گذار بر قیمت سمپاشی منازل

قیمت سمپاشی منازل بر عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. به یاد داشته باشید که قیمت‌ها ممکن است در هر شهری با توجه به خصوصیات آب و هوایی منحصر به فرد آن متفاوت باشد.

 

شدت آلودگی

میزان مصرف سم، میزان زمانی که صرف سم پاشی می‌شود و تعداد افرادی که انجام آن را بر عهده می‌گیرند، تاثیر مستقیمی با شدت آلودگی منازل دارد. به این صورت که هر چه میزان جانوران موذی در یک محیط بیشتر باشد، شدت آلودگی بیشتر و به تبع آن هزینه سمپاشی منازل نیز افزایش خواهد یافت.

 

نوع آفت

یکی از مهم‌ترین عوامل اثر گذار بر هزینه این خدمات نوع آفتی است که ساکنین منزل می‌خواهد از شر آن خلاص شوند؛ زیرا برای از بین بردن هر نوع حشره موذی، لازم است که متخصصان به شیوه خاصی عمل کنند و از نوع سم خاصی نیز استفاده کنند. تمامی این موارد موجب افزایش یا کاهش هزینه‌های نهایی خواهد شد.

 

مساحت منزل

فراموش نکنید که هرچه منزل شما بزرگتر باشد، حشرات موذی مکان‌های بیشتری را جهت تخم گذاری برای خود پیدا می‌کنند؛ از این رو جهت از بین بردن و یا پیشگیری از آن ورود آن‌ها به منزل، میزان سم بیشتر و زمان بیشتری نیاز خواهد بود. علاوه بر مساحت منزل، تعداد اتاق‌های موجود نیز می‌تواند بر قیمت سمپاشی منازل تاثیرگذار باشد.

به این صورت که هر چه تعداد اتاق‎هایی که در یک منزل می‌باشد بیشتر باشد، میزان سم بیشتری مصرف خواهد شد و به دنبال آن افزایش قیمت به وجود خواهد آمد.

 

 نامرتب بودن منزل

کثیف بودن و نامنظم بودن وسایل موجود در منزل، می‌تواند موجب افزایش ساعات سمپاشی شود. از این رو جهت سم پاشی منازل پیشنهاد می‌شود ابتدا از خدمات نظافت منزل جهت تمیز و مرتب ساختن مکان خود استفاده کنید و پس از آن به سمپاشی اقدام کنید.

 

اجرت سمپاش

هزینه که سم پاش جهت سمپاشی منزل شما دریافت می‌کند بر اساس میزان ساعات درگیر کار، وسایلی که جهت انجام خدمات مورد نظر از آن استفاده می‌کند، در کنار هزینه ایاب و ذهاب می‌باشد. اما خبر خوب این است که متخصصان حرفه‌ای "خدمت از ما" علاوه بر سمپاشی منازل شما به صورت کاملاً حرفه‌ای، هیچگونه هزینه‌ای بابت ایاب و ذهاب خود دریافت نخواهند کرد و این موجب کاهش هزینه‌های نهایی شما خواهد شد.

 

سمپاشی کابینت

 

انتخاب شرکت سمپاشی منازل

 به یاد داشته باشید که سمپاشی منازل در اوج سادگی نیازمند رعایت اصول خاصی می‌باشد؛ تا علاوه بر از بین بردن کامل حشرات موذی، به ساکنین این منزل هیچگونه آسیبی وارد نشود. از این رو انتخاب سمپاشی مجرب و حرفه ای بسیار مهم است. شما می‌توانید با ثبت درخواست خود در وب سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" با مجرب‌ترین متخصصان جهت سمپاشی منزل خود کمک بگیرید.

با سپردن سمپاشی محیط خود به متخصصان "خدمت از ما" دیگر نیازی نیست نگران بازگشت دوباره آفت‌ها به منزل خود باشید؛ چرا که متخصصان دوره دیده با سابقه کار بالا، بهترین نوع سم مناسب با آفت و شرایط منزل شما انتخاب می‌کنند و با استفاده از به روزترین تجهیزات به سمپاشی مکان درخواستی شما می‌پردازند.

 

سمپاشی منازل در تهران

امروزه افزایش آلودگی‌های محیطی در شهر بزرگ تهران، موجب افزایش درخواست سمپاشی نیز شده است. اگر شما نیز جز آن دسته افرادی هستید که دغدغه پیدا کردن فردی حرفه ای جهت سمپاشی منازل در تهران را دارند؛ باید به شما بگوییم که بازارآنلاین "خدمت از ما" با هدف آسان‌تر کردن دسترسی شما به مجرب‌ترین متخصصین در حال فعالیت می‌باشد.

تنها لازم است بدون اتلاف وقت، همین حالا درخواست خود را مبنی بر سمپاشی منازل در وب سایت و اپلیکیشن آن ثبت کنید. پس از آن در کوتاه ترین زمان، بهترین متخصصان شهر به رایگان برای شما قیمت‌های پیشنهادی خود را اسال می‌کنند. شما می‌توانید پس از اطلاع از هزینه سمپاشی منازل بهترین فرد را مبنی بر درخواست خود، با خواندن نظرات مشتریان سابق و امتیاز بالا جهت سمپاشی منزل خود انتخاب کنید.

 

سمپاشی انواع آفات

لازم به ذکر است که هر نوع آفتی تنها به وسیله سم خاصی از بین می‌رود و نمی‌توان از یک مدل سم برای از بین بردن تمامی انواع استفاده کرد؛ از این رو انتخاب سم مناسب بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در ادامه برای شما نحوه سمپاشی چند مورد از حشرات موذی آورده‌ایم.

 

سمپاشی کک

پس از انجام کامل سم پاشی منازل به وسیله سم مخصوص از بین بردن کک، انجام عمل هواگیری بسیار مهم است. باز کردن تمامی درها و پنجره‌های منزل، جهت خشک شدن هر چه زودتر سم، به میزان قابل توجهی مانع از بروز مسمومیت ساکنین خانه توسط سم خواهد شد.

 

سمپاشی سوسک

نکته مهم در از بین بردن سوسک‌ها، استفاده از سمی بسیار قوی جهت از بین بردن تخم‌های سوسک نیز می‌باشد؛ چرا که با شروع فصل بهار سوسک‌ها تخم ریزی می‌کنند و تخم آن‌ها در برابر سم‌های ضعیف مقاوم می‌باشد. از این رو توصیه می شود قبل از شروع بهار و ازدیاد سوسک ها هرچه سریع‌تر به سمپاشی ساس و سوسک و از بین بردن آن اقدام کنید.

 

سمپاشی پشه

شناسایی نوع پشه در انتخاب سم بسیار مهم می‌باشد. سمپاشی اکثر پشه‌ها با استفاده از سم لاروکش، در جهت از بین بردن لارو یا حشره بالغ صورت می گیرد؛ و درختان نیز گاهی مورد هجوم قرار می‌گیرند. به همین دلیل سمپاشی درختان در فصل بهار از جمله اقدامات برای کاهش پشه‌ها است.

 

سمپاشی دیوار

 

سخن پایانی

برای گذراندن تابستان امسال آسان‌تر از سال‌های پیش، بدون نگرانی از وجود سوسک‌ها و مگس‌ها در خانه لازم است هر چه زودتر به سمپاشی منازل خود اقدام کنید. سمپاشی منازل تهران، سمپاشی شرکت و سمپاشی رستوران امروزه یکی از پر درخواست‌ترین خدمات می‌باشد. پس فرصت را از دست ندهید و درخواست خود را جهت اطلاع از قیمت سمپاشی منازل در "خدمت از ما" ثبت کنید؛ تا در کمترین زمان با متخصصان ارتباط برقرار کنید.

امتیاز دهید

4.79 امتیاز از 98 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سمپاشی منازل

نظرات

ایمن بخش حیات
ایمن بخش حیات
5.0
20 خدمت موفق
سمپاشی منازل
زهرا خلیلیان

عالی بسیار حرفه ای و نیروهای با تجربه و قیمت منصفانه و خیلی خوب مشاوره دادن

ساسان عالی پور
ساسان عالی پور
5.0
6 خدمت موفق
سمپاشی منازل
زارع

قبلا هم برای ما سمپاشی کرده بودن ولی ایندفعه خیلی کار شون متفاوت بود . تقریبا یکساعت پس از کار نتیجه کار مشخص شد.فکر میکنم به کارشون اشراف کامل دارن البته قیمت کارشون یه کمی بالا بود ولی خب بنظرم ارزش داشت

ایمن بخش حیات
ایمن بخش حیات
5.0
20 خدمت موفق
سمپاشی منازل
حسن حسینی

بسیار شرکت عالی بود سر وقت تشریف آوردن به موقع کار رو انجام دادن پرسنل خیلی مودب و متخصص بودن قیمتشان هم برای ۲۳ واحد ۸۰۰۰۰ تومان همراه با مشاعات ساختمان کاملا منصفانه بود ،در ضمن دو تا نیرو فرستادن تا کار سریعتر انجام بشه ،مشاوره بسیار عالی هم دادن

loading