قیمت سمپاشی منازل در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سمپاشی منازل" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
 • 130,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 300,000 تومان
 • 350,000 تومان

شما در کدام شهر به سمپاشی منازل نیاز دارید؟

سمپاشی منازل را به متخصصش بسپار

سمپاشی منازل، یکی از رایج‌ترین انواع سمپاشی‌ها در کنار سمپاشی سوسک است. متناسب با حشره و موجودی که مدنظر دارید برای آن سمپاشی انجام شود، سم مناسب انتخاب می‌شود. به هنگام ثبت درخواست برای سمپاشی منازل، پیشنهاد می‌کنیم به صورت کامل بیان کنید که افتی در منزل شما است؛ تا سمپاش به هنگام مراجعه خانه شما، سم مناسب را به همراه بیاورد.

این مورد را بیان کنیم که متناسب با افتی که در منزل شما است، باید بهترین سم برای سمپاشی منازل انتخاب شود و پیش از آن، نمی‌توان نظری داد. در ادامه برای شما علاوه بر شرح خدماتی که ذیل سمپاشی منازل ارائه می‌شود، به مواردی مثل انتخاب بهترین سمپاش، قیمت سمپاشی منازل و دیگر خدمات سمپاشی‌ای که می‌توانید در "خدمت از ما" سفارش آن را دهید، پرداخته شده است.

 

سمپاشی منازل (House spraying)

 

 

از خطرات سمپاشی منازل در امان بمانید

خطرات سمپاشی منازل بیش از هر چیز به اقدامات بعد از سمپاشی منازل و البته متخصص بودن فرد سمپاش مرتبط است. ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از متخصصی مجرب برای امور سمپاشی منازل خود بهره ببرید؛ چرا که فردی متخصص شما را کاملا از اقدامات بعد از سمپاشی منازل و نحوه نظافت بعد از سمپاشی آگاه می‌کند.

همچنین متخصصین مجرب با توجه به سمی که برای سمپاشی منازل شما بهره برده‌اند؛ موارد لازم برای اینکه بعد از سمپاشی چه باید کرد و نیز بعد از سمپاشی چه بخوریم را متذکر می‌شوند تا کمترین آسیبی به مشتریان وارد نشود. همچنین آنها به صورت دقیق از اصول سمپاشی منازل آگاه هستند. قابل ذکر است که اقدامات بعد از سمپاشی ساس نیز متفاوت با اقدامات بعد از سمپاشی منزل نیست و تمامی آن ها تقریبا از یک اصول و اقداماتی بهره می‌برند.


 

قیمت سمپاشی منازل چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سمپاشی منازل چقدر است؟ آیا می‌توان قبل از درخواست از شرکت سمپاشی از قیمت خدمات مطلع شد؟ قیمت سمپاشی منازل به چه عواملی بستگی دارد؟

این‌ها رایج‌ترین سوالاتی است که مشتریان قبل از درخواست سمپاشی از ما می‌پرسند. اکنون برای راحتی شما قصد داریم در این مقاله به این سوالات پاسخ دهیم و بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها از سوی اتحادیه بوده و کاملا شفاف است؛ چرا که قبل از درخواست نهایی خدمات سمپاشی منازل، می‌توان با قیمت‌های پیشنهادی هر یک از شرکت‌های سمپاشی مطلع شد.

در ادامه هم باید گفت که قیمت سمپاشی منزل و سمپاشی رستوران به عوامل متعددی نیز بستگی دارد. البته متناسب با محل سکونت شما، قیمت سمپاشی منازل در اصفهان یا قیمت سمپاشی منازل شیراز و یا قیمت سمپاشی منازل مشهد با یکدیگر متفاوت است چرا‌که اتحادیه هر شهر با هم فرق دارد.

 

سمپاشی (Spraying)


قیمت سمپاشی منازل از 3 عامل اصلی اثر می‌پذیرد:

انواع سمپاشی منازل می‌تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. عوامل زیر تعیین کننده قیمت سمپاشی منازل در شهرهای مختلف ایران هستند:

 • متراژ محل مدنظر برای سمپاشی
 • نوع افت منازل
 • نوع سمی به کار برده شده

البته بهترین سمپاشی تهران معمولا هزینه‌ای بیش از میانگین قیمت سمپاشی منزل دریافت می‌کنند؛ چراکه با ارائه ضمانت نامه از سوی اتحادیه این اطمینان خاطر وجود دارد که کیفیتی بی‌نظیر از بهترین سمپاشی تهران دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید قیمت انواع سمپاشی منازل را از بهترین شرکت‌های سمپاشی منزل به رایگان دریافت کنید.خدمات سمپاشی خانه

وجود انواع حشرات در واحد های مسکونی می‌توانند از معضل های آزار دهنده برای ساکنان خانه باشند. انواع حشرات موذی می‌توانند باعث مشکلات سلامتی و ایجاد حساسیت های مختلف بشوند. این که بدانیم این حشرات به چه علت و چطور به خانه راه پیدا می‌کند و راهکار مقابله با آنها مثل سمپاشی منازل به چه روش انجام می‌گیرد، جهت حفظ سلامتی افراد ساکن در خانه ضروری است.


"خدمت از ما" برای از بین بردن تمامی حشرات و جانوران چه خدمات ارائه می دهد؟

 • سمپاشی انواع حشرات موذی
 • سمپاشی انواع جانوران موذی از قیبل سمپاشی موش، سمپاشی مارمولک و ...
 • ارائه خدمات برای بهداشت محیط خوابگاه ها، بهداشت غذاخوری ها و بوفه ها، بهداشت محیط آرایشگاه ها، بهداشت اماکن عمومی، بهداشت محل کار و بهداشت خانه های آپارتمانی و ...

 

سمپاشی رستوران یکی از حساس‌ترین سمپاشی‌هایی است که توسط متخصصین سمپاشی صورت می‌گیرد. دلیل این امر، وجود استانداردهای بسیار بالا برای سمپاشی رستوران‌ها است که باید مدنظر قرار گرفته شود.

سمپاشی رستوران حتما باید توسط متخصصینی مجرب و همچنین ثبت شده صورت بگیرد تا در صورت وقوع هرگونه حادثه، رستوران کمترین آسیب را متحمل شود. این مورد را نیز باید در نظر بداریم که بعد از سمپاشی چه باید کرد در مکانی مانند رستوران بسیار مهم‌تر است؛ و در صورت هرگونه سهل انگاری در این موضوع، جدای از گسترش آفت در رستوران، مسمومیت‌هایی برای مشتریان نیز می‌تواند به همراه بیاورد. اکنون اگر برای سمپاشی رستوران، سمپاشی هتل، سمپاشی شرکت ها و... روی ما حساب کنید.

 

سم پاشی | شرکت سمپاشی

 

سمپاشی منازل جهت از بین بردن انواع حشرات

 • استفاده از اسپری کشنده حشرات برای مبارزه با آن‌ها روش خوبی است، اما روش سالمی نیست. سمی که از اسپری در فضا پخش می‌شود؛ می‌تواند وارد دستگاه تنفس شود یا از منافذ پوست جذب شود یا آن که روی مواد غذایی بنشیند. از سوی دیگر اگر این حشرات شروع به تخم ریزی کرده باشند به این دلیل که تخم های آن ها مقاومت بالایی دارند، این گونه سم‍ ‌ها نمی‌توانند به داخل تخم ها نفوذ کنند.

 • اگر هم بخواهیم از سم‌هایی مثل قرص‌ها استفاده کنیم، این قرصها بعد از پخش شدن در محیط برای سلامتی افراد مشکل ایجاد خواهند کرد، مگر آن که ساکنان برای مدتی در آن مکان حضور نداشته باشند.

 • در مورد نفت هم که برخی افراد آن را در چاه فاضلاب می‌ریزند، لازم است بدانیم زمانی نفت می‌تواند موثر باشد که مستقیم روی این حشرات ریخته شود ولی چون معمولا این حشرات در دیواره و سقف لوله های فاضلاب هستند نفت باعث کشته شدن آنها نمی‌شود و تنها بوی نفت آنها را فراری می‌دهد که مجددا برمی‌گردند. پس استفاده از نفت به عنوان سم سوسک کش نیز فایده زیادی ندارد.

 • کشتن حشرات موذی به صورت فیزیکی نیز موجب انتشار میکروب‌های بیماری زای دستگاه گوارش آنها به بیرون و آلوده تر شدن محیط می شود. اگر چه از بین بردن این حشرات ضروری است، ولی خطرات ناشی از استفاده سموم مختلف برای از بین بردن آنها، اگر با رعایت نکات ایمنی همراه نباشد، بیشتر از خطر وجود آن‌ها است.

 

بهترین شرکت سمپاشی منازل

با ثبت درخواست خدمات سمپاشی منازل یا ادارات در خدمت از ما، می‌توانید از بهترین شرکت‌های سمپاشی در شهر خودتان به رایگان قیمت بگیرید. باتوجه به نظرات مشتریان قبلی، پروفایل متخصص و شرکت سمپاشی می‌توانید بهترین را در بین پیشنهادهای دریافتی خود انتخاب کنید.

 

سمپاشی منازل تهران

شما به راحتی می‌توانید درخواست سمپاشی منازل خود را در 32 شهر از جمله تهران (سمپاشی منازل تهران) در "خدمت از ما" ثبت کنید. همچون سمپاشی ساختمان، پیشنهاد می‌کنیم خدمت سمپاشی منازل تهران یا سمپاشی ساختمان تهران را توسط سمپاشی مجرب انجام دهید تا مواردی همچون مسمومیت پس از سمپاشی منازل تهران یا سمپاشی ساختمان تهران برای شما یا هر یک از اعضا خانواده یا ساکنین، پیش نیاید.

 

قیمت سمپاشی منازل در تهران

پس از ثبت درخواست در سمپاشی تهران، می‌توانید قیمت سمپاشی منازل در تهران را از متخصصین دریافت کنید. سپس با بررسی پیشنهادهای قیمتی متخصصین سمپاشی منازل تهران، می‌توانید سوابق سمپاش‌های تهران را نیز مشاهده کنید و بهترین سمپاش منازل تهران را انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.36 امتیاز از 43 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سمپاشی منازل

نظرات

وحید فدائی
وحید فدائی
5
5 خدمت موفق
سمپاشی منازل
عسل یعقوبی

باسلام خواستم بگم کار این آقا واقعا عالی بود خیلی زحمت کشیدن وقت شناسی دقت و خوش قولیشون عالی بودن واقعا متشکرم قیمت و تخفیفشون هم خوب بوده سپاسگذارم من حتما به آشنایان خودمون ایشون رو پیشنهاد خواهم کرداز مسئولین این برنامه کاربردی هم متشکرم.

وحید فدائی
وحید فدائی
5
5 خدمت موفق
سمپاشی منازل
یوسف دلدار

خوش قول و باانصاف بودندکار را با تخصص خودشان و سریع انجام دادندحتی تو جابجا کردن وسایل به بنده کمک کردن و راه حل های خوبی برای پیشنهادات از بین بردن کامل حشرات به ما دادن و کاملا موثر بوده خدا بهشون قوت بدهد.

سعید رضایی
سعید رضایی
4.6
139 خدمت موفق
سمپاشی منازل
بهمن موذنی پور

بسیار محترم و منصف بودند، سر وقت امدند و بسیار خوش برخورد و محترم بودند. کاربلد و خیلی منصف، حتی یه مقداری از سمی که برای من باز کرده بودند مونده بوده اصرار داشتند این هم باید استفاده بشه با اینکه همه جا سمپاشی شده بود. در کل به نظرم بسیار قابل اعتماد و بسیار متخصص، ممنونم از جناب اقای رضایی و رضوی عزیز

loading