سمپاشی منازل تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین شرکت های سمپاشی تهران را مشاهده کنید

دسترسی به 491 شرکت سمپاشی در تهران

معرفی برترین شرکت های سمپاشی در تهران

علیرضا باقرپور دوغی

علیرضا باقرپور دوغی

4.8 (از 108 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
168 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"سلام 10سال سابقه کاردارم تمامی کارا باگارانتی وضمانت نامه کتبی میباشد سم ترکیبی ریشه کنی تمام حشرات " "فقط دریک مرحله باضمانت سمپاشی تمامی حشرات ساس سوسک مایت کنه زنبور ماهی دم قرمز وغیره" بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، پیروزی، نارمک، ستارخان، تهرانپارس شرقی، ایرانشهر، بلوار فردوس، پونک، پردیسان، شهرآرا

مرتضی نودهانی

مرتضی نودهانی

4.8 (از 112 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
135 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"باسلام کلیه انجام کارهای باغبانی صفرتاصدکاشت انواع گل وگیاههرس کردن انواع درختانانواع کودهای شیمیای " "وارگانیکسمپاشی انواع گل وگیاهکاشت انواع صیفی جاتهدف مارضایت شماست بازدید رایگان وسفرب کل مناطق تهرانباسابقه کار۲۰ ساله" بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، نارمک، پیروزی، پونک، ستارخان، پاسداران، تهرانپارس غربی، شهرک غرب، نیاوران، تهرانپارس شرقی

محمد رضوی

محمد رضوی

4.8 (از 77 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
133 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"این شغل خوانوادگی من هست وشخصی فعالیت میکنم وکلیه کارهای من با 6ماه ضمانتنامه میباشد. وتخصصی بنده ری" "شه کن کردن ساس سوسک ریز و 00سوسک درشت کک کنه مایت وانواع سموم کشاورزی میباشد که در خدمت شما دوستان عزیز هستم...." بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، نارمک، ستارخان، پیروزی، شهرزیبا، بلوار فردوس، شهرآرا، ایرانشهر، شهرک غرب، باغ فیض

امیر قوام دوست

امیر قوام دوست

4.8 (از 106 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
116 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"کلیه ی خدمات باغبانی اعم از عیب یابی گل و درخت و خاک باغچه و باغ کاشت گل و نهال و چمن و درختچه هر" "س تزئینی شمشاد و مورد و یاس هلندی و برگ بو وکاج کامیس پاریس و سرو شیرازی و ... با دستگاه موتوری هرس و برش درختان خشک با آره ی بنزینی پرقدرت کوتاه کردن چمن با دستگاه چمن زن موتور سمپاشی گل و درخت و باغ و باغچه سمپاشی مخصوص کود حیوانی و کود های آهن و هیومیک اسید و ارگانیک مرغی و سوپر پتاس جهت تقویت و بازدهی بالا سمپاشی و کود دهی گل و گیاه آپارتمانی و تعویض خاک گلدان اجرا آبیاری قطره ای باغچه و باغ و تراس و روف گاردن سمپاشی منازل جهت از بین بردن حشرات موذی مانند سوسک ساس پشه مگس کک بید بیره هزارپا مارمولک موش و... کلیه ی خدمات با مهر و فاکتور و ضمانت در کل تهران و حومه انجام می‌شود بازدید رایگان کل تهران با 17 سال سابقه کار و تخصص در کار و تخفیف در کلیه ی کارها جهت رضایت مشتری" بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، پیروزی، پردیسان، ستارخان، بلوار فردوس، شهرک غرب، تهرانپارس شرقی، نیاوران، خاوران، قیطریه

داوود داوودی

داوود داوودی

4.8 (از 94 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
106 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"سلام وادب واحترام داوودی هستم تقریبا 20 ساله سابقه خدمات سمپاشی درشرکت الماس وبهجت پرتوی را دارم وچ" "قد امتیاز گرفتم ولی تقریبا چندماهی میشه که درخدمت ازما فعالیت دارم ومشتریها بسار راضی هستند خداروشکر بنده سمپاشی سوسک ساس کک بید موریانه موش کنه کنه کبوتری وحشرات بسار وارد ومتخصص هستم سمپاشی گل وگیاه وحشرات رو با دستگاه مجهز موتوری انجام میدم" بیشتر

مناطق تحت پوشش: پیروزی، تهرانپارس شرقی، تهرانپارس غربی، سعادت آباد، نارمک، بلوار فردوس، مجیدیه و شمس آباد، ایرانشهر، شهرزیبا، نازی آباد

شرکت سمپاشی ارشد سمپاشان ایرانیان

شرکت سمپاشی ارشد سمپاشان ایرانیان

4.7 (از 31 نظر)
شرکت ثبت شده
76 خدمت موفق
شرکت ثبت شده

"شرکت سم‌پاشی ایرانیان با شماره ثبت و شناسه ملی شرکت بیش از 10 سال سابقه تلاش در زمینه آفت زدایی و " "مبارزه با حشرات و جوندگان موذی با مسولیت محدود فعالیت دارد مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان دانشگاه شهید بهشتی سموم ارگانیک و گیاهی با در نظر گرفتن سلامت افراد و شرایط محل سموم مصرفی ما برای انسان و حیوان خونگرم هیچ گونه مسمومیت و حساسیتی ایجاد نمی‌کند متاسفانه بعضی از افراد با استفاده از سموم غیر بهداشتی و مصرف غیر اصولی باعث به خطر افتادن جان افراد میشوند خواهشمند است قبل از هر تصمیم گیری برای سلامتی خود و اطرافیان خود با ما مشاوره کنید گارانتی کتبی 6 ماه و یک سال با مهر رسمی و فاکتور رسمی شرکت با شماره ثبت شرکت ارائه تایید سمپاشی به فروشگاه های مواد غذایی مشاوره رایگان شبانه روزی بازدید و کارشناسی محل رایگان زیر نظر کارشناس بهداشت و محیط رزومه و سوابق کاری ما را در سایت شرکت saampash.com جستجو کنید" بیشتر

مناطق تحت پوشش: پیروزی، سعادت آباد، شهرک شهرداری، نارمک، ستارخان، یوسف آباد، پردیسان، تهرانپارس شرقی، بلوار فردوس، شهرآرا

آریا پاک سلامت

آریا پاک سلامت

5.0 (از 40 نظر)
جواز کسب
58 خدمت موفق
جواز کسب

"شرکت سمپاشی پاک سلامت با مهندس حسینی و متخصص بهداشت با ۱۵ سال سابقه کار سم پاشی بر علیه حشرات و جو" "ندگان . سمپاشی از جمله سوسک ،ساس، موش، موریانه، پشه و مگس با بالاترین کیفیت و مطلوب ترین قیمت. سمپاشی زمستانه،بهاره و هرس درختان با افراد حرفه ای" بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، پیروزی، ستارخان، پاسداران، نارمک، شهرزیبا، بلوار فردوس، شهرک شهرداری، پردیسان، مرزداران

رضا نودهانی

رضا نودهانی

4.9 (از 33 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
54 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"سلام خدمت همه ی عزیزان کلیه کارهای باغبانی و سم پاشی پذیرفته میشود صفر تا صد با تضمین کار و بهترین ک" "یفیت سم سوسک سم شته سم حشرات با نازلترین قیمت" بیشتر

مناطق تحت پوشش: سعادت آباد، ستارخان، نارمک، تهرانپارس، مرزداران، تهرانپارس شرقی، پیروزی، نیاوران، زعفرانیه، قیطریه

شرکت سم پاشی پاکسازان آدینه مانی

شرکت سم پاشی پاکسازان آدینه مانی

5.0 (از 10 نظر)
شرکت ثبت شده
38 خدمت موفق
شرکت ثبت شده

"ضدعفونی ویروسی محیطی . گند زدایی ‌. استریل تمام اماکن عمومی و خصوصی (شبانه روزی) با سرویس ومواد وی" "ژه سمپاشی تخصصی(سوسک،ساس و..)منازل،رستوران،مجتمع های مسکونی وتجاری و..." بیشتر

مناطق تحت پوشش: ستارخان، پونک، میدان ولیعصر، نارمک، غرب تهران، صادقیه، سعادت آباد، پاسداران، بلوار فردوس، فلاح

دسترسی به بهترین قیمت و شرکت سمپاشی منزل در تهران

قیمت سمپاشی منازل در تهران یکی از مهمترین سوالات مشتریان هنگام درخواست این خدمات است. سمپاشی تنها راه از بین بردن حشراتی مانند سوسک، مورچه، کک و موش در منزل و محل کار است. یکی از اقدامات تاثیرگذار برای از بین بردن حشرات این است که با استفاده از سموم شیمیایی این حشرات را برای همیشه از منزل و محل کار خود دفع کنید. 

شرکت‌های سمپاشی منزل در تهران که در "خدمت از ما" فعالیت دارند همه نوع خدمات از جمله از بین بردن سوسک، مورچه، موریانه و هر نوع حشره موذی را انجام می‌دهند. 

شما می‌توانید در این صفحه، لیست شرکت‌های دارای مجوز سمپاشی در تهران را مشاهده کنید؛ ثبت سفارش انجام دهید و با دریافت قیمت سمپاشی منزل و مقایسه هر شرکت با دیگری بهترین متخصص را جهت دریافت خدمات استخدام کنید. 

 

قیمت سمپاشی منازل در تهران به چه صورت است؟

قیمت سمپاشی منازل در تهران، به عوامل مختلفی، بستگی دارد. به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت مشخص برای آن در نظر گرفت. شما می‌توانید حدود قیمت خدمات را در نمودار پایین همین صفحه مشاهده کنید.

در صورت تمایل به دانستن قیمتی دقیق‌تر، با ثبت سفارش در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما"، قبل از نهایی کردن درخواست خود، با توجه به سوالاتی که هنگام ثبت سفارش پاسخ می دهید، 5 متخصص قیمت پیشنهادی خود را برای شما ارسال می کنند.

 

از بین رفتن این جانوران موذی، مستلزم استفاده از سم مناسب با دوز مناسب و علاوه بر آن در صورت نیاز سمپاشی محیط به صورت دوره ای می‌باشد. به همین دلیل لازم است که از بهترین متخصصین و شرکت های ارائه خدمات سمپاشی کمک بگیرید.

 

قیمت سمپاشی منازل در تهران

 

عوامل موثر بر هزینه سمپاشی منازل در تهران

همانطور که در بالا گفتیم، قیمت پیشنهادی شرکت سمپاشی تهران، طبق عوامل مختلفی مشخص می‌شود که در ادامه به شرح آنها می‌پردازیم.

 • میزان آلودگی محیط به حشرات موذی
 • نوع آفت و حشره موذی: با توجه به نوع آفت، سم مصرفی نیز متفاوت است، به همین دلیل قیمت سمپاشی تغییر می‌کند.
 • متراژ پروژه عامل یسیار مهم در تعیین قیمت سمپاشی منازل در تهران است.
 • اجرت و دستمزد متخصص

 به این مورد توجه کنید که معمولا سم‌های خارجی، قیمت گران‌تری نسبت به سم‌های ایرانی دارند و سمپاش‌ها هم قیمت سمپاشی با سم ایرانی و هم خارجی را ارائه می‌دهند.

 

پروسه ثبت سفارش و دریافت قیمت به این صورت است که شما در ابتدا به چندین سوال مهم، که پیرامون عوامل نامبرده است پاسخ می‌دهید و متخصصین بر اساس همین موارد، به راحتی حدود قیمت سمپاشی منزل تهران را پیش از نهایی شدن ثبت سفارش ارسال می‌کنند.

 

راهکار شرکت‌های سمپاشی منزل در تهران، برای کاهش هزینه

توصیه شرکت‌های سمپاشی برای کاهش هزینه‌ها این است که کارهای لازم برای جلوگیری از افزایش موجودات و حشرات را انجام دهید. پس همیشه باید ساختمان و منزل خود را تمیز نگه دارید و پسماندهای مواد غذایی را مرتبا جمع کنید. اما گاهی اوقات با وجود رعایت تمام نکات بهداشتی، به علت قدیمی شدن منزل، راه گریزی از موجودات خانگی نیست.

در این صورت اقدام به سمپاشی منزل در تهران به صورت دوره ای به مرور زمان هزینه‌های لازم برای این خدمات را کاهش می‌دهد. در نظر داشته باشید که بهتر است این کار به صورت دوره ای در زمان‌های مشخصی انجام دهید تا به طور کامل از شر این جانوران موذی خلاص شوید.

 

سمپاشی منزل در تهران

 

برای دریافت خدمات سمپاشی اصفهان و سمپاشی منزل در شیراز روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

 

نکات مهم برای اجرای بهتر خدمات سمپاشی در تهران

برای اینکه رضایت کامل از این خدمات داشته باشید، لازم است که موارد و نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • نوع افت نیز در نوع سم مورد استفاده، اثر دارد. در شهر تهران، آفت‌هایی هست که در دیگر شهرهای ایران، نمی‌توان آن را یافت. در این صورت باید از بهترین شرکت سمپاشی تهران که دارای تخصص است برای از بین بردن آفات کمک بگیرید.
 • بهترین راه پیشگیری از زیاد شدن حشرات موذی و ورود آن ها به ساختمان، تمیز نگه داشتن خانه مخصوصا آشپزخانه است. شما با تمیز نگهداشتن خانه می‌توانید هزینه خدمات را تا مقدار قابل توجهی کاهش دهید. 
 • اگر به موقع برای این خدمات اقدام کنید، تعداد حشرات کمتر خواهد بود و قیمت سمپاشی در تهران نیز کمتر خواهد شد.
 • اگر قصد دارید منزل یا محل کار خود را برای مدتی خالی نگه دارید، باید دقت داشته باشید که مکانی که نور و جریان هوا نداشته باشد امکان تجمع حشرات خواهد بود. پس بعد از تخلیه بهتر است از یک متخصص برا سم پاشی محل کمک بگیرید.
 • بعد از سمپاشی، مقداری فضای موردنظر کثیف خواهد شد. شما می‌توانید از شرکت مد نظرتان بخواهید که در تمیز کردن فضا به شما کمک کند.

 

نحوه دسترسی به بهترین شرکت سمپاشی منزل تهران

شما با ثبت درخواست رایگان در "خدمت از ما" و انتخاب کردن شهر خود، وارد پروسه پاسخگویی به چند سوال میشوید، سوالاتی مانند متراژ خانه، نوع حشره یا جانور موذی و همچنین تعیین حضور متخصص در محل، منتظر پاسخگویی می‌مانید تا 5 متخصص و یا شرکت سمپاسی قیمت پیشنهاد خود برای سمپاشی منازل در تهران را ارسال کنند.

سپس به پروفایل هر کدام از شرکت ها مراجعه کرده، نظرات کاربران قبلی و سابقه کار هر کدام را بررسی کنید و بهترین شرکت سمپاشی در تهران را انتخاب کنید.

 

سمپاشی در تهران

 

شرکت های سمپاشی منزل در تهران چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

پاکیزگی و آلوده نبودن محیطی که در آن زندگی یا کار می‌کنیم بسیار اهمیت دارد. با وجود حشرات و حیوانات، آلودگی و بیماری‌های خطرناکی به محیط اطراف ما منتقل می‌شود. ضدعفونی ویروسی محیطی و گند زدایی ‌و استریل از جمله اقداماتی هستند که باید به آن توجه کنیم. 

شرکت های سمپاشی در ساختمان مسکونی، تجاری، اداری و سمپاشی شرکت ها، شامل: سمپاشی سوسک، انواع حشرات موذی، کک، سمپاشی ساس، موش،  مارمولک می‌شود.

 

بهترین زمان برای سمپاشی در شهر تهران ؟

به طور کلی برای خلاص شدن از شر جانوران موذی، لازم است که سمپاشی به صورت دوره ای انجام شود، بهترین زمان برای انجام این خدمات، قبل از تکثیر این جانوران است یعنی قبل از شروع فصل گرما (در پاییز و زمستان) می باشد.

لازم است که هر بار، بعد از انجام این کار، تلاش کنید که بوی بد سم را از بین ببرید، برای این کار به محتوای " بعد از سمپاشی خانه چه باید کرد" مراجعه کنید.

 

شرکت سمپاشی منزل در تهران

در خدمت از ما، متخصصین سمپاشی تهران، تحت عنوان شرکت سمپاشی مشغول به فعالیت هستند. این شرکت‌ها با در اختیار داشتن دستورالعمل‌ها و سموم استاندارد قادر به انجام سمپاشی و گندزدایی خواهند بود. افرادی از طرف شرکت ها در محل حضور می یابند و بر اساس نوع آفت و میزان آن از بهترین سموم جهت از بین بردن آفت و حشرات موذی استفاده می کنند. 

 

یه دنبال بهترین شرکت سمپاشی تهران هستد؟

در همین صفحه یک لیست از شرکت‌های سمپاشی در تهران در "خدمت از ما را مشاهده می‌کنید. همچنین شما می‌توانید در صفحه سمپاشی تهران، عدم سوء پیشینه سمپاشان و شرکت ها، نظرات کاربران قبلی و تجربه هر فرد را مشاهده کنید و بعد از دریافت قیمت سمپاشی منازل در تهران بهترین فرد را انتخاب کنید. نظرات و امتیازهایی که متخصصین از سوی کاربران دریافت کرده‌اند را مشاهده کنید. این موارد به شما برای انتخاب بهترین سمپاشی منازل تهران کمک می‌کنند.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

حنان نوری
حنان نوری
5.0 (از 2 نظر)
1 خدمت موفق
سمپاشی منازل
سهیل فلاح

سلام . بنده برای سمپاشی ساس اقدام کرده بودم . بسیار در کار مهارت داشته و با توضیحات و راهنمایی کامل ایشون خداشکر مشکل کامل رفع شد . سپاس بیکران

همایون ملاجانی
همایون ملاجانی
5.0 (از 25 نظر)
22 خدمت موفق
سمپاشی منازل
Armin eskandari

سر موقع امدن خیلی خوش برخورد بودن و با حوصله و صبر کارشون رو انجام دادن و طبق گفته های خودشون بعد از 2,3 روز هیچ سوسک کابینتی در خونه پیدا نشد.

همایون ملاجانی
همایون ملاجانی
5.0 (از 25 نظر)
22 خدمت موفق
سمپاشی منازل
الهه میرزایی

مادرم همیشه دعاتون میکنه خیلی قبل از شما سمپاش آوردیم 3ماه پیش یکی اومد بقول خودش از بهداشت اول میگفت تضمینی وسط کارمیگه حشره برگرده دوباره هزینه میگیرم اصلا معنی تضمینی رو نمیدونست مشکل حل نشد و بدقولی کرد ...کاربا کیفیت قطعی میخواین آقای ملاجانی رو پیشنهاد میکنم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر سمپاشی منازل، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران

4.0 امتیاز از 747 رای