قیمت سمپاشی ساس و سوسک در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سمپاشی ساس و سوسک" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
 • 800,000 تومان
 • 1,200,000 تومان
 • 2,500,000 تومان
 • 3,000,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به سمپاشی ساس و سوسک نیاز دارید؟

سمپاشی ساس و سوسک را به متخصصش بسپار

سمپاشی ساس و اطلاع از روش های از بین بردن ساس دغدغه بعضی از افراد است. وجود ساس ها در محل زندگی بیشتر از اینکه خطر بهداشتی داشته باشد، آزار دهنده است. با ما همراه باشید تا شما را از نشانه های وجود ساس، پیشگیری از ورود آن ها و بهترین سم برای از بین بردن ساس و همچنین عوامل تاثیرگذار در قیمت سمپاشی ساس آگاه کنیم.

 

 

ساس چیست؟

ساس حشره ای بسیار ریز، صاف و بدون بال که به یک دانه ی سیب تشبیه شده است و رنگ قهوه ای مایل به قرمز دارد.

ساس انواع مختلفی دارد و متداول ترین آن ساس های بوسه زن که در طبیعت یافت می شوند و ساس های اتاق خواب (bedbugs) یا گرمسیری که در محل زندگی انسان پیدا می شوند.

علاقه زیادی به مکان های تاریک، درزها و گوشه ها دارند به همین دلیل پیدا کردن همه آن ها و کشتن تک تکشان غیر ممکن است.

ساس تخت‌خوابی شب ها از خون گرم انسان تغذیه کرده و روزها در لای درز، شکاف های رختخواب، تشک و لباسها خودش را پنهان می کند. این عادت رفتاری ساس ها باعث می شود که بین یک الی سه هفته طول بکشد تا شما ساس هایی که وارد منزلتان شده اند را ببینید.

 

سمپاشی ساس

 

روش های پیشگیری از ورود ساس به منزل

ساس ها می توانند از مناطق آلوده یا وسایل استفاده شده بیایند یا روی سطوح روکش شده یا نرم قرار می گیرند حتی می توانند بین مجتمع های آپارتمانی و مکان های دیگر رفت و آمد کنند.

برای اینکه از ورود این موجودات جلوگیری کنید کافیست توصیه های ساده ای را رعایت کنید:

 • آشنایی با نشانه های وجود ساس ( مانند نوع گزش، لک های سیاه روی تشک و...)
 • کاهش به هم ریختگی وسایل منزل و ایجاد نظم (مخصوصا دور ریختن وسایل کهنه و قدیمی)
 • کاور کردن کلید و پریزها (مکان مناسبی برای مخفی شدن ساس محسوب می شود)
 • بررسی محل استراحت و خواب حیوانات خانگی در منزل
 • خودداری از خرید لوازم دست دوم منزل
 • وکیوم لباس در کیسه های پلاستیکی
 • کاور کردن خوشخواب یا تشک
 • استفاده از جارو برقی
 • آگاهی از وجود ساس در اماکن عمومی (هتل، رستوران، خوابگاه، فروشگاه ها، خشکشویی و...)

 

قبل از هر چیز بهتر است که با انجام فعالیت های پیشگیرانه که قبلا گفته شده از به وجود آمدن این حشرات و موجودات جلوگیری کرد اما در صورت بروز آن ها آرامش خود را حفظ کنید چون می توان با انجام اقدامات تخصصی سمپاشی ساس آن ها را از بین برد.

برای نابودی ساس کافیست با مشاوره از متخصصین سمپاشی ساس انتخابی درست نسبت به بهترین سم برای از بین بردن ساس داشته باشید.

 

بهترین سم برای از بین بردن ساس

این حشرات آنقدر قوی هستند که به راحتی ریشه کن نمی شوند. بنابراین نابودی این حشره هیچ راهی ندارید به جز سمپاشی در واقع سمپاشی ساس موثرترین راه برای مقابله با آنهاست.

سمی که استفاده می‌شود باید قابل نفوذ در ریزترین و عمیق‌ترین درزها و شکاف‌های منزل باشد. سم‌های قوی مخصوص کشتن ساس در این زمینه کمک کننده هستند.

سموم مختلفی هستند که اثرگذاری متفاوتی دارند و برای انسان خطر کمتری دارند بنابراین با توجه به اطلاعات مربوط به هرکدام در جدول زیر می توانید با مشاوره از متخصصین سمپاشی بهترین سم برای از بین بردن ساس را انتخاب کنید.

 

نام سم    طریقه اثرگذاری
پیرول اثرگذاری این سم آهسته است اما جوابدهی خوبی دارد و ساس مقاومتی در برابر آن نشان نمی دهد.
نیکوتینوئید نحوه اثرگذاری این سم هم آهسته است و مقاومتی هم نشان نمی دهند و مزیتش این است که اثری از خودش به جای نمی گذارد.
پیرترین این سم روی سیستم عصبی ساس اثر می گذارد و آن را نابود می کند درحالیکه مقاومت ساس در برابر آن مشاهده شده است.
سیلیکات  نحوه اثرگذاری این سم اینگونه است که آب بدن حشره را می گیرد و بر این اساس ساس را از بین می برد بنابراین یکی ازبهترین سم ها برای نابودی ساس است.
بدباگ اوت بسیار قوی و اثرگذار جهت ریشه کن کردن ساس و تخم ساس، دوستدار محیط زیست  وانسان، بدون بو و لکه از ویژگی های این سم است.
دیلیت نحوه اثرگذاری شبیه به سم سیلیکات و بسیار قوی است. بدون لکه گذاری، بوی بد و عدم خطر برای انسان است و به عنوان یکی از بهترین سم ها شناخته شده است

 

نابودی و ریشه کن کردن ساس در منازل کار هر کسی نیست و نیازمند کارشناسی و استفاده از سم مخصوص ساس دارد. کارشناسان سم شناسی با ترکیب سموم به نسبت مناسب، از فرمول اختصاصی استفاده می کنند تا بهترین سم برای از بین بردن ساس را تهیه کنند.

 

هزینه سمپاشی ساس در منزل 

قیمت سمپاشی ساس نرخ ثابتی ندارد و بسته به عوامل مختلف ممکن است متغیر باشد. از جمله عوامل مختلف موثر در هزینه ی سمپاشی ساس در منزل، می توان به مساحت ساختمان آلوده، زیربنای محل، مدت زمان آلودگی به ساس و منطقه جغرافیایی محل ساختمان اشاره کرد.

در ادامه به طور مفصل در مورد عوامل مؤثر در هزینه سمپاشی ساس توضیح داده شده تا گمراه نشوید.

 

تعداد اتاق ها بر هزینه سمپاشی ساس تاثیر دارد

گاهی متخصصین سم پاشی ساس نرخ های ثابتی جهت سمپاشی هر اتاق با تعداد معمولی مبلمان به صورت معمولی یا شدید دارند. بر این اساس هر چه تعداد اتاق ها بیشتر باشد، قیمت سمپاشی ساس نیز افزایش پیدا می کند. معلوم است که هر چه تعداد اتاق ها بیشتر باشد، سم بیشتری مصرف می شود.

 

میزان آلودگی بر قیمت سمپاشی ساس موثر است

هر چقدر شدت آلودگی محیط به ساس بیشتر باشد، قیمت سمپاشی ساس نیز به دلیل افزایش میزان مصرفی سم و زمان یا تعداد افراد سمپاش افزایش می یابد. 

 

تاثیر به هم ریختگی منزل بر هزینه نهایی سمپاشی ساس

اگر وسایل اتاق ها نامرتب و به هم ریخته یا کثیف هستند، قیمت سمپاشی منازل برای ساس نیز افزایش می یابد. این افزایش قیمت به دو دلیل اتفاق می افتد. یکی میزان زمان بیشتر برای مرتب کردن فضا جهت انجام عملیات پاکسازی و سمپاشی و دیگری میزان سم بیشتر جهت سم پاشی وسایل اضافی. 

 

هزینه سمپاشی ساس

 

پرداخت هزینه سمپاشی ساس به صورت ساعتی

برخی از متخصصین سمپاشی به جای محاسبه قیمت سمپاشی ساس بر اساس متراژ و مساحت، بر اساس زمان مورد نیاز برای انجام کار به صورت ساعتی خدماتشان را قیمت گذاری می کنند.

 

هزینه سمپاشی ساس برای تخت خواب

گاهی اوقات به دلیل نفوذ ساس تخت خواب در تمامی لایه ها و جداره های دیوارها، درزهای تختخواب نیاز به شکافتن دیوارها یا سطوح است که در این صورت هزینه های بازسازی نیز به طور کلی به قیمت سمپاشی ساس اضافه خواهد شد.

 

مبلمان و وسایل اضافی بر قیمت سمپاشی ساس موثر است

هر چه تعداد مبلمان آلوده در اتاق بیشتر باشد، قیمت سمپاشی ساس نیز بالاتر است. این افزایش قیمت به دلیل افزایش زمان سمپاشی ساس و همچنین افزایش میزان سم مصرفی اتفاق می افتد.

 

راهنمایی هزینه سمپاشی ساس

متراژ خانه، میزان نفوذ ساس ها و مدت زمان حضور این حشرات موذی در منزل در تعیین قیمت اهمیت دارد. از این رو شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت سمپاشی ساس، با متخصصین سمپاشی تماس حاصل فرمایید تا بصورت رایگان از مشاوره و راهنمایی آن ها با توجه به هزینه سمپاشی ساس تصمیم مناسب تری در این زمینه بگیرید.

 

قیمت سمپاشی ساس

 

سوالات متداول

در ادامه به بررسی و پاسخ سوالات متداولی که پیرامون خدمات مربوط به سمپاشی ساس پرسیده میشود پاسخ داده ایم:

 

 • نشانه های وجود ساس در منزل چیست؟

علائم وجود ساس خارش و گزش پوستی است یا وجود لکه های سیاهی که روی ملحفه و تخت به از خود جای می گذارند و در برخی موارد تعداد زیاد آن ها بوی بدی تولید می کنند. این نشانه ها شما را از وجود حشره ای موذی در منزل آگاه می کند.

 

 • ساس چه مشکلات بهداشتی ایجاد می کند؟

  • ایجاد کم خونی (به علت خونخواری زیاد)
  • حساسیت در افراد حساس
  • کم خوابی یا بیخوابی
  • خارش شدید و عفونت های ثانویه
  • بوی بد مکان ساس زده

 

 • روش های مبارزه با ساس چیست؟

  • روش فیزیکی: ساس ها دمای بسیار بالا یا بسیار پایین را در درازمدت نمی توانند تحمل کنند.
  • روش شیمیایی: موثرترین و بهترین روش مبارزه سمپاشی ساس در محل وجود آنهاست.

 

 • آیا ساس با سمپاشی برای همیشه از بین می رود ؟

بله ساس با سمپاشی کاملا از بین می رود و تنها راه از بین بردن آن سمپاشی ساس است ولی این کار بایستی توسط شرکت سمپاشی ساس معتبر انجام شود.

 

 • آیا با سمپاشی ساس به سرعت از بین می رود؟

هجوم ساس ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد تا از بین برود اگر به درمان مناسب اقدام نشود. برای اینکه مطمئن شوید درمان شما موثر است، هفته ای یک بار به مدت چند ماه ناحیه آلوده را بررسی کنید. اما بعد از سمپاشی مناسب میبینید که ناپدید شدند و دیگری اثری از آن ها نیست.

 

 • بهترین زمان سمپاشی ساس چه وقتی است؟

اطلاع از بهترین زمان سمپاشی ساس به ریشه کن کردن این حشره کمک میکند. زمان مشاهده این حشرات و در هنگام استراحت آن ها (در هنگام شب یا صبح زود) بهترین زمان برای سمپاشی است.

 

 • بعد از سمپاشی ساس چه اقداماتی انجام دهیم؟

  • ترجیحا بعد از سمپاشی ساس به مدت 24 ساعت از منزل خارج شوید.
  • برای تمیزکاری از دستکش استفاده کنید.
  • اگر رعایت نکته دیگری نیاز بود، متخصصان سمپاشی به شما یادآوری خواهند کرد.

 

 • با توجه به تلورانس های قیمت سمپاشی ساس کدام را انتخاب کنیم؟

این سوال پرسیده شده که ما جهت سمپاشی ساس با چندین شرکت تماس گرفتیم و قیمت هایی کاملا متفاوت توسط هر شرکت ارائه شده است. در حالت کلی ارائه یک قیمت ثابت برای انجام عمل سمپاشی مقدور نمی باشد. به علت اینکه متراژ خانه، میزان نفوذ حشرات و مدت زمان حضور این حشرات موذی در منزل در تعیین قیمت حائز اهمیت می باشد.

 

سخن پایانی

ساس ها موجوداتی آزاردهنده و مزاحم هستند اما نگران نباشید درصورتیکه علائم وجود ساس خودشان را نشان دادند به سرعت اقدام به سمپاشی کنید تا از شر آن ها خلاص شوید.

البته این نکته را یادآوری کنیم که اگر بهترین سم برای از بین بردن ساس درست انتخاب نشود، ساس ها می توانند به سرعت خود را در مناطقی از منزل به مناطق دیگر انتقال دهند و به سرعت تکثیر پیدا کند، پس شما باید در این امر از یک شرکت معتبر که تخصص کافی در زمینه خدمت سمپاشی دارد، درمورد هزینه سمپاشی ساس و نوع سم مشاوره بگیرید.

4.5 امتیاز از 1618 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سمپاشی ساس و سوسک

نظرات

علی شاهی
علی شاهی
5.0 (از 22 نظر)
28 خدمت موفق
سمپاشی ساس و سوسک
مهدیه نوری

باسلام خدمت همشهریان عزیز با تشکر از اقای شاهی بسیار خوش برخورد ومتین کار بلد بودن حتی یک سوسک هم زنده نبود ممنونم بابت کار عالی تون.

علیرضا باقرپور دوغی
علیرضا باقرپور دوغی
5.0 (از 111 نظر)
174 خدمت موفق
سمپاشی ساس و سوسک
رقیه سوری

سلام با عرض تشکر از آقای باقر پور عزیز که خیلی محترمانه و دلسوزانه کارشون رو انجام دادن با آرزوی موفقیت برای ایشان

علی شاهی
علی شاهی
5.0 (از 22 نظر)
28 خدمت موفق
سمپاشی ساس و سوسک
گوهر زیوری

واقعا عاااای بود بسیار دلسوزانه و با دقت کار رو انجام دادن ما از کابوس ساس شب و روز نداشتیم ممنون بابت لطفی که به ما کردین

در این شهرها می توانید سفارش سمپاشی ساس و سوسک را ثبت کنید: