قیمت سمپاشی ساس و سوسک در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سمپاشی ساس و سوسک" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
  • 300,000 تومان
  • 350,000 تومان
  • 700,000 تومان
  • 800,000 تومان

شما در کدام شهر به سمپاشی ساس و سوسک نیاز دارید؟

سمپاشی ساس و سوسک را به متخصصش بسپار

سمپاشی ساس و سمپاشی سوسک، از جمله بهترین روش‌های از بین بردن این موجودات موذی از هر خانه یا شرکتی است. برای سمپاشی ساس یا سمپاشی سوسک، روش‌های متفاوتی پیش روی شما است که متناسب با هزینه و کیفیتی که مدنظر دارید، می‌توانید مناسب‌ترین روش سمپاشی را برای خانه یا شرکت خودتان برگزینید.

شما به راحتی می‌توانید درخواست سمپاشی ساس یا سوسک خود را در خدمت از ما ثبت کنید و با بررسی قیمت‌های پیشنهادی سمپاشان و همچنین سوابق آن‌ها، بهترین فرد را برای سمپاشی سوسک یا ساس منزل خود برگزینید.

با ما همراه شوید تا در این نوشته علاوه بر پرداختن به سمپاشی سوسک و ساس، به موارد دیگری از جلمه نحوه سمپاشی ساس (روش سمپاشی ساس)، بهترین سم برای ساس، سمپاشی سوسک فاضلاب، قیمت سمپاشی سوسک و ساس، بهترین زمان سمپاشی سوسک خانگی و ... بپردازیم. 

 

سمپاشی سوسک (Beetle spraying)

 

سمپاشی ساس

ساس یکی از موجودات موذی‌ای است که به صورت معمول میان ملحفه، پارچه و محل‌هایی همچون تخت خواب، کابینت، کمد، مبلمان و ... یافت می‌شود. گاهی آلودگی ناشی از ساس، تمامی خانه را در برمی‌گیرد و گاهی فقط یکی از وسایل چوبی موجود در خانه را. 

به دو علت اصلی، به هنگام مشاهده ساس، سریعا باید اقدام به سمپاشی ساس کنید که توسط متخصصین سمپاشی انجام می‌شود.

  • ایجاد حساسیت‌های پوستی (التهابات پوستی)
  • ایجاد پوسیدگی در پارچه و اثاثیه چوبی

در صورتی که به سرعت از یک سمپاش درخواست بهترین سم برای ساس را نکنید و از بهترین زمان سمپاشی ساس بگذرید، موجب گسترش این موجود به تمام خانه خود می‌شوید. به خصوص اگر در مناطقی با رطوبت بالا زندگی می‌کنید.

 

بهترین زمان سمپاشی ساس

بهترین زمان سمپاشی ساس، هنگامی است که تشخیص داده‌اید این موجود در خانه یا شرکت شما، هست. به این مورد توجه کنید که سرعت زاد و ولد ساس بسیار سریع است و در کمتر از چند ده روز، کل خانه یا شرکت شما می‌تواند به ساس آلوده شود و در عمل موجب افزایش هزینه و قیمت سمپاشی ساس شود. 

 

سمپاشی ساس (Bedbug spraying)

 

سمپاشی سوسک و سمپاشی سوسک فاضلاب

به صورت کلی در ایران دو نوع سوسک رایج‌تر از باقی سوسک‌ها هستند. سوسک‌های آمریکایی که دارای ابعاد بزرگی هستند و همچنین سوسک‌های آلمانی که به نسبت سوسک‌های آمریکایی، دارای جسته کوچکتری هستند.

به صورت معمول این سوسک‌ها از فاضلاب وارد ساختمان (خانه یا شرکت) می‌شوند؛ و به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال «سمپاشی سوسک فاضلاب» هستند. تخم ریزی سوسک‌های گاهی به صورت نقطه و گاهی در تمام ساختمان پخش است.

در صورتی که یک نقطه اصلی برای آلودگی به سوسک در ساختمان قابل تشخیص است، به راحتی سمپاشی توسط سمپاش متخصص انجام می‌شود؛ و البته قیمت سمپاشی سوسک نیز کمتر از حالتی خواهد بود که باید تمامی ساختمان سمپاشی شود (در برخی موارد، برای حصول اطمینان از کشته شدن و از بین رفتن تمام آلودگی ساختمان، تمامی ساختمان مورد سمپاشی قرار می‌گیرد).

 

بهترین زمان سمپاشی سوسک خانگی

پیشنهاد ما به شما، سمپاشی سوسک‌های خانگی (آمریکایی یا آلمانی) در فصل بهار و تابستان است. با توجه به آن که در فصل پاییز و زمستان، سوسک‌ها در تخم قرار دارند؛ از بین بردن آن‌ها مگر با تشخیص محل تخم ریزی، مقدور نیست. 

 

سمپاشی سوسک خانگی

 

قیمت سمپاشی ساس و سوسک

شما به راحتی می‌توانید درخواست سمپاشی ساس و سمپاشی سوسک خود را در خدمت از ما درج کنید و با شرح جزئیات ساختمان خود، از متخصصین سمپاش فعال در خدمت از ما، در کمتر از سی دقیقه قیمت پیشنهادی دریافت کنید. 

در ادامه بر شما به عوامل اثرگذار بر قیمت سمپاشی سوسک خانگی و قیمت سمپاشی ساس پرداخته‌ایم.

 

عوامل اثرگذار بر قیمت سمپاشی سوسک و ساس:

این مورد را در نظر بگیرید که در برخی موارد، برخی متخصصین سمپاشی به صورت ساعتی فعالیت می‌کنند؛ اما به صورت معمول چنین نیست. 
از جلمه این عوامل عبارت هستند از:

  • کیفیت سمی که مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • میزان آلودگی صورت گرفته (گاهی آلودگی به صورت سطحی صورت می‌گیرد و گاهی آلودگی عمقی است)
  • مساحت تحت پوشش جانور مهاجم

 

سخن پایانی

در صورتی که تمایل به دریافت رایگان مشاوره از برترین متخصصان سمپاشی دارید، به راحتی می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و از برترین متخصصان سمپاشی، پیرامون سمپاشی سوسک و سمپاشی ساس، مشاوره بگیرید. 

امتیاز دهید

4.36 امتیاز از 69 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سمپاشی ساس و سوسک

نظرات

سعید رضایی
سعید رضایی
4.7
608 خدمت موفق
سمپاشی ساس و سوسک
ماهان رستگار

مشكل ساس داشتيم بعد از چند بار سمپاشى بى نتيجه ، با آقاى رضايي آشنا شدم بسيار با اخلاق و كار بلد هستن واقعا ممنونم

داوود داوودی
داوود داوودی
4.0
کمتر از 3 خدمت موفق
سمپاشی ساس و سوسک
نسیم حسنی

به موقع تشریف اوردن و واقعا کارشون خوب بود و از سم فوق‌العاده ای استفاده کردن و از نتیجه کار راضی هستم

سعید رضایی
سعید رضایی
4.7
608 خدمت موفق
سمپاشی ساس و سوسک
شیرین پورچی

مهمتر از همه اخلاق خوب و متعهد.و اینکه واقعا دقیق کار سمپاشی را انجام دادن و بلافاصله مشکل رفع شد.طبق گفته خودشون سالی یکبار باید انجام بشع که حتما میخوام خودشون انجام بدن

در این شهرها می توانید سفارش سمپاشی ساس و سوسک را ثبت کنید:

loading