قیمت سمپاشی ساس و سوسک در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه سمپاشی ساس و سوسک" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به سمپاشی ساس و سوسک نیاز دارید؟

سمپاشی ساس و سوسک را به متخصصش بسپار

سمپاشی ساس و سمپاشی سوسک، از جمله بهترین روش‌های از بین بردن این موجودات موذی از هر خانه یا شرکتی است. برای سمپاشی ساس یا سمپاشی سوسک، روش‌های متفاوتی پیش روی شما است که متناسب با هزینه و کیفیتی که مدنظر دارید، می‌توانید مناسب‌ترین روش سمپاشی را برای خانه یا شرکت خودتان برگزینید.

شما به راحتی می‌توانید درخواست سمپاشی ساس یا سوسک خود را در خدمت از ما ثبت کنید و با بررسی قیمت‌های پیشنهادی سمپاشان و همچنین سوابق آن‌ها، بهترین فرد را برای سمپاشی سوسک یا ساس منزل خود برگزینید.

با ما همراه شوید تا در این نوشته علاوه بر پرداختن به سمپاشی سوسک و ساس، به موارد دیگری از جلمه نحوه سمپاشی ساس (روش سمپاشی ساس)، بهترین سم برای ساس، سمپاشی سوسک فاضلاب، قیمت سمپاشی سوسک و ساس، بهترین زمان سمپاشی سوسک خانگی و ... بپردازیم. 

 

سمپاشی سوسک (Beetle spraying)

 

سمپاشی ساس

ساس یکی از موجودات موذی‌ای است که به صورت معمول میان ملحفه، پارچه و محل‌هایی همچون تخت خواب، کابینت، کمد، مبلمان و ... یافت می‌شود. گاهی آلودگی ناشی از ساس، تمامی خانه را در برمی‌گیرد و گاهی فقط یکی از وسایل چوبی موجود در خانه را. 

به دو علت اصلی، به هنگام مشاهده ساس، سریعا باید اقدام به سمپاشی ساس کنید که توسط متخصصین سمپاشی انجام می‌شود.

  • ایجاد حساسیت‌های پوستی (التهابات پوستی)
  • ایجاد پوسیدگی در پارچه و اثاثیه چوبی

در صورتی که به سرعت از یک سمپاش درخواست بهترین سم برای ساس را نکنید و از بهترین زمان سمپاشی ساس بگذرید، موجب گسترش این موجود به تمام خانه خود می‌شوید. به خصوص اگر در مناطقی با رطوبت بالا زندگی می‌کنید.

 

بهترین زمان سمپاشی ساس

بهترین زمان سمپاشی ساس، هنگامی است که تشخیص داده‌اید این موجود در خانه یا شرکت شما، هست. به این مورد توجه کنید که سرعت زاد و ولد ساس بسیار سریع است و در کمتر از چند ده روز، کل خانه یا شرکت شما می‌تواند به ساس آلوده شود و در عمل موجب افزایش هزینه و قیمت سمپاشی ساس شود. 

 

سمپاشی ساس (Bedbug spraying)

 

سمپاشی سوسک و سمپاشی سوسک فاضلاب

به صورت کلی در ایران دو نوع سوسک رایج‌تر از باقی سوسک‌ها هستند. سوسک‌های آمریکایی که دارای ابعاد بزرگی هستند و همچنین سوسک‌های آلمانی که به نسبت سوسک‌های آمریکایی، دارای جسته کوچکتری هستند.

به صورت معمول این سوسک‌ها از فاضلاب وارد ساختمان (خانه یا شرکت) می‌شوند؛ و به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال «سمپاشی سوسک فاضلاب» هستند. تخم ریزی سوسک‌های گاهی به صورت نقطه و گاهی در تمام ساختمان پخش است.

در صورتی که یک نقطه اصلی برای آلودگی به سوسک در ساختمان قابل تشخیص است، به راحتی سمپاشی توسط سمپاش متخصص انجام می‌شود؛ و البته قیمت سمپاشی سوسک نیز کمتر از حالتی خواهد بود که باید تمامی ساختمان سمپاشی شود (در برخی موارد، برای حصول اطمینان از کشته شدن و از بین رفتن تمام آلودگی ساختمان، تمامی ساختمان مورد سمپاشی قرار می‌گیرد).

 

بهترین زمان سمپاشی سوسک خانگی

پیشنهاد ما به شما، سمپاشی سوسک‌های خانگی (آمریکایی یا آلمانی) در فصل بهار و تابستان است. با توجه به آن که در فصل پاییز و زمستان، سوسک‌ها در تخم قرار دارند؛ از بین بردن آن‌ها مگر با تشخیص محل تخم ریزی، مقدور نیست. 

 

سمپاشی سوسک خانگی

 

قیمت سمپاشی ساس و سوسک

شما به راحتی می‌توانید درخواست سمپاشی ساس و سمپاشی سوسک خود را در خدمت از ما درج کنید و با شرح جزئیات ساختمان خود، از متخصصین سمپاش فعال در خدمت از ما، در کمتر از سی دقیقه قیمت پیشنهادی دریافت کنید. 

در ادامه بر شما به عوامل اثرگذار بر قیمت سمپاشی سوسک خانگی و قیمت سمپاشی ساس پرداخته‌ایم.

 

عوامل اثرگذار بر قیمت سمپاشی سوسک و ساس:

این مورد را در نظر بگیرید که در برخی موارد، برخی متخصصین سمپاشی به صورت ساعتی فعالیت می‌کنند؛ اما به صورت معمول چنین نیست. 
از جلمه این عوامل عبارت هستند از:

  • کیفیت سمی که مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • میزان آلودگی صورت گرفته (گاهی آلودگی به صورت سطحی صورت می‌گیرد و گاهی آلودگی عمقی است)
  • مساحت تحت پوشش جانور مهاجم

 

سخن پایانی

در صورتی که تمایل به دریافت رایگان مشاوره از برترین متخصصان سمپاشی دارید، به راحتی می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و از برترین متخصصان سمپاشی، پیرامون سمپاشی سوسک و سمپاشی ساس، مشاوره بگیرید. 

امتیاز دهید

4.40 امتیاز از 67 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
سمپاشی ساس و سوسک

نظرات

شرکت خدمات سمپاشی تکاپو
شرکت خدمات سمپاشی تکاپو
4.5
4 خدمت موفق
سمپاشی ساس و سوسک
م توکلی

با تشکر. رفتار ایشون محترمانه بود. خیلی خوب سمپاشی انجام شد. قرار شد در صورت وجود سوسک بعد از مدت دو، سه هفته مجددا مراجعه کنند و سمپاشی انجام شود.

هادی ترکی زاده
هادی ترکی زاده
5.0
5 خدمت موفق
سمپاشی ساس و سوسک
شامخی

بسیار با حوصله و با دقت تمام آشپزخانه و حال و اتاق ها را سم پاشی کردند و نکات مفیدی را نیز برای جلوگیری از ورود مجدد حشرات ذکر کردند.

شرکت سمپاشی گلدشت خاوران مشهد
شرکت سمپاشی گلدشت خاوران مشهد
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
سمپاشی ساس و سوسک
امیر حسینی

ادم بسیار منصف وبا احترامی هستند وکارشان عالی وبینظیر است

loading