فارس - شیراز

لوله بازکنی شیراز

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین لوله بازکن ها شیراز را مشاهده کنید.

دسترسی به 10 لوله بازکن در شیراز

اگر به دنبال فردی برای لوله بازکنی شیراز هستید که حرفه ای، با اخلاق و متعهد باشد، "خدمت از ما" با شماست. لوله بازکنی شیراز یکی دیگر از خدمات پردرخواست لوله بازکنی و تخلیه چاه "خدمت از ما" است. در شعبه لوله بازکنی شیراز کلیه خدمات توسط بهترین لوله بازکن‌ها با مناسب‌ترین قیمت لوله بازکنی در شیراز ارائه می‌شود.

برای درخواست خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شیراز می‌توانید درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید، سپس متخصصین ما برای شما پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند و شما پس از دریافت پیشنهاد قیمت به پروفایل متخصصان مراجعه نموده مهارت و تخصص هر یک را می‌بینید، کامنت‌های مشتریان قبل را می‌خوانید و با توجه به نیاز و بودجه خود بهترین سرویسکار را برای خود انتخاب کرده و تایید نهایی را انجام می‌دهید. به یاد داشته باشید تا زمانی که تایید نهایی را انجام ندهید هیچ هزینه‌ای از شما کسر نمی‌گردد.


 

نحوه محاسبه قیمت لوله بازکنی شیراز چگونه تعیین می‌شود؟

پس از ثبت درخواست شما از طریق سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" پیشنهاد قیمتی از جانب سرویسکاران لوله بازکنی در شیراز برای شما ارسال می‌شود. شما پس از دریافت پیشنهاد قیمت به پروفایل سرویسکار مراجعه نموده و میزان مهارت و تخصص هر یک از سرویسکاران را مشاهده می‌کنید و نظرات و پیشنهادات مشتریان قبل را می‌خوانید سپس با توجه به اطلاعاتی که کسب نمودید خودتان انتخاب می‌کنید کدام سرویسکار، کار لوله بازکنی شما را انجام دهد. انتخاب حق شماست!


 

استفاده از اسید لوله بازکنی و خطرات آن

یکی از روش‌های لوله بازکنی استفاده از اسید لوله بازکنی است. که این روش در لوله بازکنی شیراز بخاطر خطراتی که دارد استفاه نمی‌شود. شما می‌توانید جوهر نمک، اسید لوله بازکن یا هر ماده شیمیایی از نوع جامد یا محلول که مناسب انجام این کار باشد را به عنوان چاه باز کن استفاده کنید. اسید لوله بازکن اگر به درستی استفاده شود، می‌تواند بیشتر گرفتگی‌ها را برطرف کند، البته قبل از خرید از مناسب بودن نوع محلول لوله باز کن برای لوله‌ها و فلزاتی که با اسید لوله بازکن در تماس خواهند بود، اطمینان حاصل کنید.

بسته به نوع محلول لوله باز کن، مقدار ماده مورد نیاز متفاوت است. سر ظرف اسید لوله بازکن را به آرامی باز کنید و مراقب باشید هنگام باز کردن، محلول لوله باز کنی به بیرون نپاشد.

 بعد از ریختن محلول لوله باز کنی درون محل گرفتگی، باید کمی صبر کنید تا اسید لوله بازکن اثر خود را بگذارد. اگر بر روی ظرف ماده شیمیایی زمان مورد نیاز برای اثرگذاری ماده نوشته نشده، معمولاً حدود 15 تا 30 دقیقه کافی است.
نکته: به صورت دقیق زمان بگیرید که بیشتر از زمان مورد نیاز اسید لوله بازکن باقی نماند. اگر محلول لوله باز کن بیشتر از زمان مورد نیاز بماند، می‌تواند باعث خوردگی و پوسیدگی لوله فلزی یا پلاستیکی شود.

برای درخواست کلیه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شیراز روی ما حساب کنید. "خدمت از ما" با مناسب‌ترین قیمت لوله بازکنی شیراز بهترین خدمات را ارائه می‌دهد.


 

نحوه استفاده از تلمبه دستی برای لوله بازکنی شیراز

استفاده از تلمبه دستی یکی دیگر از روش‌های لوله بازکنی در شیراز است، از دیگر روش‌های باز کردن لوله فاضلاب و چاه باز کن است.
سینک، روشویی، وان حمام را باید با 5 الی 10 سانتی متر آب پر کنید. باید به اندازه‌ای آب باشد که سر تلمبه دستی زیر آب برود.
سر تلمبه دستی را روی سوراخ محل گرفتگی بگذارید و مکرراً آن را فشار داده و به طرف خود بکشید. ممکن است لازم باشد کمی نیرو وارد کنید تا تلمبه به درستی عمل کند. با این کار، تلمبه آب و جرم‌هایی که راه را مسدود کرده‌اند به بیرون می‌مکد. توجه کنید که احتمالاً هنگام انجام این کار آب کثیف و جرم‌هایی که راه را مسدود کرده‌اند به بیرون می‌پاشند و ممکن است لباس شما را کثیف کنند.


 

استفاده از جوش شیرین و سرکه برای لوله بازکنی شیراز

در زمان‌های قدیم که محلول لوله بازکنی وجود نداشت، چنته لوله بازکن از جمله روش باز کردن لوله فاضلاب به شمار می‌آمد. اما استفاده از جوش شیرین و سرکه بسیار از چنته لوله باز کنی موثرتر است.
برای استفاده از جوش شیرین جهت رفع گرفتگی و لوله بازکنی، به آب جوش نیاز دارید. چون معلوم نیست دقیقاً چه مقدار آب جوش نیاز دارید، کتری را تا حداکثر مقداری که جا دارد پر از آب کنید و منتظر شوید تا جوش بیاید.
مستقیماً آب جوش را درون سوراخ سینک، روشویی یا محل گرفتگی بریزید. ممکن است همین کار بلافاصله گرفتگی را رفع کند.
اگر آب جوش به تنهایی گرفتگی را رفع نکرد، به اندازه یک چهارم لیوان جوش شیرین و یک لیوان سرکه سفید را جدا از هم درون سوراخ محل گرفتگی بریزید.
بعد از ریختن این دو، 15 الی 20 دقیقه صبر کنید تا اثر خود را بگذارند.
یک بار دیگر کتری را تا جایی که امکان دارد پر کنید و صبر کنید تا جوش بیاید.
آب جوش را مستقیماً در سوراخ محل گرفتگی بریزید. آب جوش با جوش شیرین و سرکه واکنش می‌دهد و می‌تواند گرفتگی را رفع کند. بعد از انجام این کار شیر آب را باز کنید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر. اگر این روش جواب نداد، روش‌های دیگر را امتحان کنید. این روش معمولاً برای گرفتگی‌های جزئی و کوچک کارآمد است.


 

یک لوله بازکن حرفه‌ای باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

لوله بازکنی‌های زیادی در شیراز پیدا می‌شوند ولی همه آنها توانایی و دانش کافی درمورد نحوه لوله بازکنی ندارند. ولی باید گفت در انتخاب نیروهای لوله بازکنی در شیراز دقت خرج دهید. لوله بازکن‌ها باید دانش بالایی از لوله بازکنی و تخلیه چاه، انواع لوله‌ها و.. داشته باشد باید به وسایل‌های لازم مجهز باشد. و مناسب‌ترین قیمت لوله بازکنی در شیراز را طلب کند. پس برای پیدا کردن بهترین لوله بازکنی در شیراز دقت کنید.

 

استفاده از سیم برای لوله بازکنی شیراز

توجه داشته باشید که ممکن است استفاده از این روش برای رفع گرفتگی لوله‌هایی که دارای زانو (به محل خم شدن لوله، زانو گفته می‌شود) هستند راحت نباشد. هم چنین در این روش از محلول لوله باز کنی استفاده نمی‌کنیم.
یک رخت آویز فلزی را خم کنید به صورتی که به شکل سیم صافی در آید.
• می‌توانید از هر سیمی برای لوله بازکنی استفاده کنید ولی سیم نباید کلفت باشد و استحکام کافی داشته باشد.
با استفاده از انبردست انتهای سیم را به شکل قلاب در بیاورید. ترجیحاً قلاب کوچک باشد. سیم را درون محل گرفتگی وارد کنید و با آن تکه‌های آشغال یا مو را که منجر به گرفتگی شده‌اند پیدا کنید و بیرون بکشید. اگر تکه‌ها به اندازه‌ای باشند که باعث گرفتگی شده باشند، به قلاب گیر می‌کنند و می‌توان آن‌ها را بیرون آورد.
• بهتر است هنگام انجام این کار لوله بازکنی در شیراز از یک چراغ قوه استفاده کنید تا بهتر بتوانید درون سوراخ را ببینید و عامل گرفتگی را پیدا کنید.
چندین بار این کار را انجام دهید تا وقتی که تکه آشغال یا مویی بیرون نیاید. بعد از انجام این مرحله، جهت اطمینان از رفع شدن گرفتگی شیر آب را باز کنید. اگر آب به راحتی جریان پیدا کرد و پایین رفت گرفتگی باید رفع شده باشد و باعث رفع بوی بد توالت شود. در اینجا لوله بازکن در شیراز خاتمه می‌یابد.


 

استفاده از فنر لوله بازکنی در لوله بازکنی شیراز

در این روش برای رفع گرفتگی لوله‌هایی که دارای زانو هستند می‌توانید استفاده کنید.
فنر لوله بازکنی را وارد سوراخ کنید تا به یک مانع برخورد کنید. به این مانع به اصطلاح زانو گفته میشود که محل خم شدن لوله است. فنر انعطاف پذیر است و اگر بیشتر فشار دهید خم شده و پایین تر می‌رود.
فنر قلاب‌ها و پیچش‌های ریزی دارد که جرم‌ها به آن گیر می‌کنند و با بیرون کشیدن فنر جرم‌ها به بیرون کشیده می‌شوند. اگر قصد استفاده دوباره از فنر لوله باز کنی را دارید آن را همان موقع تمیز کنید. بسته به نوع صافی، ممکن است مو یا صابون هر چند ماه یک بار باعث گرفتگی شوند و داشتن یک فنر لوله بازکنی ممکن است بعداً به کار بیاید.
شیر آب را باز کنید. اگر آب به درون سوراخ رفت و جریان یافت، گرفتگی رفع شده است.

معرفی برترین لوله بازکن ها در شیراز

حسین زارعی

4.7
لوله بازکنی شیراز
درباره من:
کلیه کارهای تاسیساتی و لوله کشی وتعمیرات.پکیج پوسترپمپ نصب شیر آلات. لوله بازکنی با دستگاه تمام اتوم...
work list
61
خدمت موفق

مهرداد قاسمی بهاره

4.7
لوله بازکنی شیراز
درباره من:
نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه کامپیوتری لوله کشی و تعمیرات رفع نم رطوبت ساختم...
work list
45
خدمت موفق

علیرضا جوهری باوریانی

4.7
لوله بازکنی شیراز
درباره من:
تاسیسات:نشتیابی با دستگاه دیجیتال سه سنسور نمایندگی جنوب کشور با تعمیرات صفر تا صد افت رفع فشار پکیج...
work list
45
خدمت موفق

محمود اسلامی فر

4.8
لوله بازکنی شیراز
درباره من:
کلیه کارهای تاسیساتی ساختمان با بهترین کیفیت وبیش از35سال سابقه در انجام خدمات...
work list
36
خدمت موفق

رضا بهزادی

3.0
لوله بازکنی شیراز
درباره من:
رفع گرفتگی فاضلاب با فنر صنعتی و دستگاه ژنراتور برقی با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا بسیار تم...
work list
31
خدمت موفق

عبدالخالق سرحدی

4.0
لوله بازکنی شیراز
درباره من:
باز کردن انواع لوله دستشویی حمام توالت فرنگی آشپزخانه وغیره... بدون خرابی و کثیفی ...
work list
24
خدمت موفق

اسماعیل چثیری

4.3
لوله بازکنی شیراز
درباره من:
باسلام اینجانب درضمینه خدمات ضد آب سازی انواع نماوسرویسهای بهداشتی ونورگیروپنجرها بافناوری نانو ونصب...
work list
14
خدمت موفق

احمد صمصام

5.0
لوله بازکنی شیراز
درباره من:
تخلیه و لایه روبی چاه و لوه باز کنی...
work list
6
خدمت موفق

احسان رزمی

4.0
لوله بازکنی شیراز
درباره من:
تعمیرات تمام لوازن خانکی وبرق ساختمان وتعمیرات برق تلفن ولوله کشی ...
work list
1
خدمت موفق

برای لوله بازکنی در شیراز به رایگان قیمت بگیرید

رنج قیمت (ریال)
در حال بروز رسانی قیمت ...

مشتری‌ها درباره ما چی میگن؟

عبدالخالق  سرحدی

عبدالخالق سرحدی

24 کار انجام شده
مهدی ترفیعی

با سلام سرعت عمل بالایی در انجام کار داشتند اما به نظرم حق الزحمه مقداری بالا بود ولی در مجموع از ایشان تشکر میکنم

علی علیمحمدی

علی علیمحمدی

8 کار انجام شده
نمازی

به موقع تشریف آوردند سریع کار را انجام دادند بسیار مودب و خوش رفتار بودند

علی نوروزی

علی نوروزی

24 کار انجام شده
پارسا

بطور کلی از خدمت رسانی راضی هستم ،اما ضعف های کوچکی دیده شد که با اندکی دقت میتوانست بوجود نیاید،(کوتاه بودن فنر در مرحله اول وضربات پی درپی فنر به یخچال ولباسشویی وکابینت ها ،که باکمی دقت می شد از آن جلوگیری کرد)کما اینکه درمرحله دوم که آقای رسولی کاررابه انجام رساند با دقت زیاد نگذاشت به وسایل دیگر آسیب وارد شود.بهر حال ازخدمات شرکت سپاسگزارم.

کسب درآمد خدمت از ما

علاوه بر لوله بازکنی، سایر خدمات فعال در شیراز را مشاهده کنید.

مشاهده خدمات فعال شیراز
  • لوله بازکنی شیراز
  • قیمت لوله بازکنی شیراز
  • لوله بازکن شیراز
  • لوله بازکنی با فنر برقی شیراز
  • لوله بازکنی در شیراز

4.89 امتیاز از 14 رای

loading