آذربایجان شرقی - تبریز

لوله بازکنی تبریز

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین لوله بازکن ها تبریز را مشاهده کنید.

دسترسی به 6 لوله بازکن در تبریز

لوله بازکنی در تبریز یکی دیگر از سرویس‌های پردرخواست "خدمت از ما" است؛ که خدمات زیادی از جمله رفع گرفتگی لوله فاضلاب، تشخیص ترکیدگی لوله همراه با رفع نشتی لوله، رفع گرفتگی لوله حمام و سینک ظرفشویی، رفع گرفتگی توالت فرنگی را در لوله بازکنی تبریز ارائه می‌دهد. پس اگر برای رفع گرفتگی لوله به دنبال بهترین و معتبرترین لوله بازکنی در تبریز می‌گردید پس ابتدا قیمت بگیرید و درخواست خود را به راحتی ثبت کنید تا به چندین لوله بازکنی در تبریز دسترسی پیدا کنید.


مناسبترین قیمت لوله بازکنی تبریز

اگر نگران قیمت لوله بازکنی تبریز هستید باید بگوییم که "خدمت از ما" کل قیمت لوله بازکنی تبریز را با توجه به نرخ اتحادیه لوله بازکنی در تبریز و تخلیه چاه تبریز تعیین کرده است. اگر می‌خواهید از قیمت لوله بازکنی در تبریز مطلع شوید پس به راحتی همین حالا قیمت بگیرید تا دستمزد های پیشنهادی هر یک از متخصصانی که به شما معرفی می‌شوند را یکجا با هم مقایسه کنید.


درخواست لوله بازکنی تبریز از بازار آنلاین "خدمت از ما" چه امتیازاتی به همراه دارد؟

 

 • دسترسی به چندین لوله بازکن مجرب در تبریز
 • مشاهده رایگان قیمت‌ لوله بازکنی در تبریز از سوی لوله بازکن‌ها
 • تعیین قیمت لوله بازکنی در تبریز قبل از درخواست نهایی
 • دسترسی به پروفایل و مشخصات هر یک از لوله بازکن‌ها در تبریز
 • اعزام سریع لوله بازکن برای ارائه خدمات لوله بازکنی در تبریز
 • استفاده از تجهیزات به روز، فنر و دستگاه لوله بازکنی 


خدمات لوله بازکنی در تبریز

 • لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه در تمام نقاط تبریز در اسرع وقت 
 • آماده ارائه خدمات لوله بازکنی برای منازل و تمامی ارگان‌ها (دولتی و شخصی) رستوران‌ها، بیمارستان‌ها و … .
 • لوله بازکنی با دستگاه های مختلف (دستگاه ژنراتور، دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکنی)
 • باز کردن لوله های مختلف (چدنی و پولیکا) توسط لوله بازکن‌های با تجربه
 • تشخیص ترکیدگی لوله به صورت حرفه‌ای و رفع نم حمام و دستشویی بدون خرابی
 • رفع گرفتگی سینک ظرفشویی و خروجی تخلیه آب آشپزخانه، تراس و ... .
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی و رفع گرفتگی راه آب حمام و ... .

 

روش‌هایی برای لوله بازکنی تبریز

ابتدا صافی سینک روشویی، چاه و محل گرفتگی را بردارید. معمولاً مو، آشغال یا حتی صابون در زیر صافی جمع می‌شود و باعث می‌شود که آب به راحتی به فاضلاب جریان پیدا نکند. بعضی صافی‌ها را می‌توان با دست یا کارد در آورد ولی بعضی دیگر با پیچ سفت شده‌اند و شما برای باز کردن آن‌ها باید از پیچ گوشتی استفاده کنید. ممکن است بعد از درآوردن صافی، مانع دیگری نیز زیر آن باشد که باید آن را هم درآورده یا باز کنید.

در این مرحله باید هر چه آشغال در اطراف صافی و زیر آن وجود دارد پاک شود تا مسیر جریان آب آزاد گردد. بسته به این که چه قدر جرم وجود دارد، ممکن است لازم باشد صافی و یا زیر و اطراف آن را با مسواک یا پارچه‌ای، تمیز کنید.

 صافی و یا مانع را همان طور که درآوردید یا باز کردید، سرجای خود بگذارید. بعد از این کار شیر آب را باز کنید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر.


 

ممنوعیت استفاده از اسید لوله بازکنی در خدمات لوله بازکنی تبریز

 لوله بازکنی تبریز استفاده از اسید لوله بازکنی را ممنون کرده است. ولی متاسفانه اکثر افراد از جوهر نمک، اسید لوله بازکن یا هر ماده شیمیایی از نوع جامد یا محلول که مناسب انجام این کار باشد را به عنوان چاه باز کن استفاده می‌کنند.

نکته: هنگام استفاده از هر ماده شیمیایی جهت بازکردن لوله فاضلاب، حتماً از دستکش و ماسک مناسب استفاده کنید.
نکته: اگر هنگام استفاده، مقداری از اسید لوله بازکن جای نامناسبی ریخت، سریعاً آن را پاک کنید.استفاده از تلمبه دستی برای لوله بازکنی تبریز

استفاده از تلمبه دستی در لوله بازکنی تبریز، از دیگر روش های باز کردن لوله فاضلاب و چاه باز کن است. برای این کار باید سینک، روشویی، وان حمام را باید با 5 الی 10 سانتی متر آب پر کنید. باید به اندازه ای آب باشد که سر تلمبه دستی زیر آب برود.
سر تلمبه دستی را روی سوراخ محل گرفتگی بگذارید و مکرراً آن را فشار داده و به طرف خود بکشید. ممکن است لازم باشد کمی نیرو وارد کنید تا تلمبه به درستی عمل کند. با این کار، تلمبه آب و جرم هایی که راه را مسدود کرده‌اند به بیرون می‌مکد. توجه کنید که احتمالاً هنگام انجام این کار آب کثیف و جرم هایی که راه را مسدود کرده‌اند به بیرون می‌پاشند و ممکن است لباس شما را کثیف کنند.


 


 استفاده از جوش شیرین و سرکه برای لوله بازکنی‌های سطحی

لوله بازکنی تبریز استفاده از سرکه را برای گرفتگی سطحی پیشنهاد می‌دهد. در زمان های قدیم که محلول لوله بازکن وجود نداشت، چنته لوله بازکن از جمله بهترین روش باز کردن لوله فاضلاب به شمار می‌آمد که هنوز هم استفاده کننده های خودش را دارد. اما استفاده از جوش شیرین و سرکه بسیار از چنته لوله باز کن موثرتر است.
برای استفاده از جوش شیرین جهت رفع گرفتگی، به آب جوش نیاز دارید. چون معلوم نیست دقیقاً چه مقدار آب جوش نیاز دارید، کتری را تا حداکثر مقداری که جا دارد پر از آب کنید و منتظر شوید تا جوش بیاید.
مستقیماً آب جوش را درون سوراخ سینک، روشویی یا محل گرفتگی بریزید. ممکن است همین کار بلافاصله گرفتگی را رفع کند.
اگر آب جوش به تنهایی گرفتگی را رفع نکرد، به اندازه یک چهارم لیوان جوش شیرین و یک لیوان سرکه سفید را جدا از هم درون سوراخ محل گرفتگی بریزید. سپس 15 الی 20 دقیقه صبر کنید تا اثر خود را بگذارند.


 

استفاده از فنر لوله بازکنی بهترین روش برای رفع گرفتگی

در این روش لوله بازکنی با دستگاه لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله هایی که دارای زانو هستند می‌توانید استفاده کنید. به این صورت که فنر لوله بازکنی را وارد سوراخ کنید تا به یک مانع برخورد کنید. به این مانع به اصطلاح زانو گفته می‌شود که محل خم شدن لوله است. 
فنر قلاب‌ها و پیچش‌های ریزی دارد که جرم‌ها به آن گیر می‌کنند و با بیرون کشیدن فنر جرم‌ها به بیرون کشیده می‌شوند. اگر قصد استفاده دوباره از فنر لوله بازکنی را دارید آن را همان موقع تمیز کنید. 

 

معرفی برترین لوله بازکن ها در تبریز

work list
کمتر از 10
خدمت موفق

برای لوله بازکنی در تبریز به رایگان قیمت بگیرید

رنج قیمت (ریال)
در حال بروز رسانی قیمت ...

مشتری‌ها درباره ما چی میگن؟

جواد عاشوری

جواد عاشوری

5.0
نماد تکمیل مدارک
لوله بازکنی
فیروزآبادی فیروزآبادی

سلام با تشکر از آقای عاشوری گرامی که در اسرع وقت رسیدند و به نحوه احسن و تمیز و مرتب کار گرفتگی لوله آشپزخونه ما رو انجام دادم سپاس از سایت خوب و کارانداز شما و متخصصین با اخلاق و شریفشان

حسین بادرش

حسین بادرش

4.7
نماد تکمیل مدارک
لوله بازکنی
مرادی

تشخیص درست کار و خوش قول و گرفتن نشتی حمام با مواد خارجی بدون تخریب...

تاسیسات محمدی

تاسیسات محمدی

4.8
نماد تکمیل مدارک
لوله بازکنی
حامد جلیلی

به موقع اومدن کارشون رو عالی انجام دادند با اخلاق وکاملا بهداشتی کارو به اتمام رسید. پیشنهاد میکنم شما هم انتخاب کنید تشکر

کسب درآمد خدمت از ما

علاوه بر لوله بازکنی، سایر خدمات فعال در تبریز را مشاهده کنید.

مشاهده خدمات فعال تبریز
 • لوله بازکنی تبریز
 • قیمت لوله بازکنی تبریز
 • لوله بازکن تبریز
 • لوله بازکنی با فنر برقی تبریز
 • لوله بازکنی در تبریز
 • لوله بازکنی با فنر تبریز
 • لوله بازکنی در شهر تبریز
 • لوله بازکن در تبریز
 • لوله بازکن در شهر تبریز
 • هزینه لوله بازکنی با فنر برقی تبریز
 • قیمت لوله بازکنی با فنر تبریز
شهرهای فعال در لوله بازکنی

4.54 امتیاز از 18 رای

loading