لوله بازکنی تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین لوله بازکن ها تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 1927 لوله بازکن در تهران

معرفی برترین لوله بازکن ها در تهران

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی و فوری

لوله بازکنی تهران از محبوب‌ترین خدمات تاسیساتی در پایتخت است. خدمات لوله بازکنی در تهران گرفتگی لوله‌های فاضلاب، سینک‌ها، بالا زدن چاه فاضلاب و... را به بهترین نحو برطرف می‌کند. تفاوتی نمی‌کند درخواست خدمات لوله بازکنی زعفرانیه و تهرانسر را داشته باشید یا لوله بازکنی نیاوران و قیطریه؛ "خدمت از ما" به شما کمک می‌کند تا بهترین لوله بازکن را با مناسب‌ترین قیمت لوله بازکنی تهران در نزدیک محل خود پیدا کنید.

جهت بهره بردن از یک لوله بازکنی ارزان و موثر در تهران، کافیست درخواست‌تان را در اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید، از متخصصین لوله بازکنی فوری تهران به رایگان پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و بهترین لوله بازکن تهران را برای رفع گرفتگی لوله منزلتان انتخاب کنید.

 

 

شماره لوله بازکنی تهران 

این روزها، افراد همینکه با مشکلات گرفتگی لوله و چاه در تهران و سایر شهرها روبرو می‌شوند، به دنبال پرس و جو و سرچ کردن در گوگل برای پیدا کردن شماره لوله بازکن هستند؛ در صورتی که امروزه راه های ساده تر و آسانتری برای دسترسی به متخصصین وجود دارد؛ روشی به سرعت چند کلیک ساده!!!

بازار آنلاین "خدمت از ما" به صورت رایگان و فقط با یک ثبت سفارش، دسترسی شما را به 5 لوله بازکنی شبانه روزی و فوری در تهران و نزدیک به محل زندگیتان امکان پذیر کرده است و این مراحل شامل دریافت هزینه خدمات لوله بازکنی از متخصصین هم می‌باشد.

(دیگر نیازی به پیدا کردن شماره تلفن لوله بازکنی تهران نیست، فقط کافی است دکمه "شروع کنید" در بالای همین صفحه را، کلیک کنید.)

 

خدمات لوله بازکنی تهران شامل چه مواردی است؟

در ادامه تمامی خدمات و مواردی که یک لوله بازکن با حضور در محل انجام می‌دهند را برای شماشرح داده ایم، تا در صورت بروز هرگونه مشکل، بدانید که متخصصین "خدمت از ما" قادر به حل کردن آن هستند. مهمترین خدمات لوله بازکنی در تهران شامل موارد زیر هستند:

 • تشخیص ترکیدگی لوله و رفع آن
 • تعمیر و ترمیم سقف یا دیوار (در صورتی که لوله بازکن تهران ناچار به تخریب باشد)
 • رفع گرفتگی لوله‌های منازل، اداره‌ها، رستوران‌ها و سایر اماکن
 • رفع گرفتگی چاه‌های فاضلاب، آشپزخانه و حمام
 • گرفتگی سینک‌های ظرف‌شویی و روشویی
 • بیرون آوردن اشیا قیمتی از چاه و فاضلاب
 • لجن زدایی و رسوب‌زدایی
 • رفع صداهای عجیب هنگام تخلیه آب
 • چاه بازکنی تهران

 

لوله بازکنی فوری در تهران

با توجه به شرایط، گاهی نیاز دارید از لوله بازکنی تهران به صورت فوری و در اولین فرصت استفاده کنید. متخصصین فعال در "خدمت از ما" آماده ارائه خدمات لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) می‌باشند. پس از ثبت درخواست، شرکت های لوله بازکنی در تهران که به محل زندگی شما نزدیک هستند، فورا متخصصان خود را به محل شما اعزام می‌کنند.

به کمک اپلیکیشن خدمات منزل "خدمت از ما" می‌توانید بهترین متخصصین برای لوله بازکنی فوری در تهران را به سرعت پیدا کنید. لوله بازکنی فوری نه تنها به معنای اعزام سریع متخصص است، بلکه کار شما در کوتاه‌ترین زمان و با حداقل کثیفی نیز انجام می‌شود. یافتن بهترین لوله بازکن تهران در محله‌تان، مانند لوله بازکنی تهرانسر یا ونک با کمک "خدمت از ما"، سرعت و آسایش شما را در دریافت خدمات تضمین می‌کند.

 

چه زمانی به خدمات لوله بازکنی تهران نیاز داریم؟

 • احساس بوی ناخوشایند فاضلاب در ساختمان.
 • وجود حشرات موذی مانند سوسک.
 • گرفتگی توالت (ایرانی و فرنگی) و بیرون زدن فاضلاب از چاه.
 • بیرون زدن آب از زیر سینک یا لباسشویی هنگام شستشو .
 • تخلیه نشدن سریع سینک ظرفشویی و روشویی

موارد بالا، همه نشانه‌های نیاز به خدمات لوله باز کنی تهران است. البته گاهی اوقات هم اشیاء قیمتی یا مهم مانند کلید، گوشی تلفن یا زیورآلات در لوله های فاضلاب افتاده است و نیاز است تا با کمک تجهیزات و دستگاه های باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب این اجسام خارج شوند.

 

لوله بازکنی تهران

 

نکته مهم و واضح اینست که گرفتگی با سیمان یا سایر اجسام سخت را نمی توان با اسید و مواد شیمیایی رفع کرد و باید جسم را از لوله فاضلاب دستشویی یا حمام خارج کرد.

 

لوله بازکنی شبانه روزی تهران، با رعایت نکات بهداشتی زیر

در ادامه لیستی از نکات مهم بهداشتی و ایمنی را که متخصصین فعال در "خدمت از ما" موقع بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب انجام می‌دهند را بیان می کنیم؛ تمامی لوله بازکن های تهرانی فعال در "خدمت از ما" آگاه به رعایت موارد زیر هستند:

 • استفاده از ماسک و دستکش به دلیل شیوع بیماری کرونا
 • تمیز کردن تجهیزات پس از هر بار استفاده
 • استفاده حداقلی از مواد شیمیایی و اسیدی
 • رفع گرفتگی لوله های فاضلاب دستشویی و حمام بدون کثیف کاری
 • انجام کار لوله بازکنی با سرعت بالا و حداقل زمان ممکن حضور پرسنل و تمیز نگه داشتن محیط

 

قیمت چاه بازکنی و لوله بازکنی تهران چقدر است؟

عوامل مختلفی بر قیمت نهایی چاه بازکنی تهران و یا لوله بازکنی موثر است، که بستگی به شرایط شما و نوع خدمات درخواستی شما دار. مهمترین عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی تهران عبارت‌اند از:

 • نوع خدمات مورد نیازتان، رفع گرفتگی لوله و یا نیاز به چاه بازکنی تهران
 • نیاز یا عدم نیاز به لایروبی چاه
 • طول لوله‌ای که دچار گرفتگی شده
 • نیاز یا عدم نیاز به تخریب
 • شدت گرفتگی لوله یا چاه.
 •  همچنین زمانی که صرف رفع گرفتگی می‌شود

اینها همه، مواردی هستند که در هزینه نهایی موثر هستند، در مواردی نیز قیمت لوله بازکنی تهران به صورت توافقی بین مشتری و لوله بازکن تهران تعیین می‌شود.

برخی از ارائه‌دهندگان خدمات لوله بازکنی در تهران امکان بازدید به صورت رایگان را هم دارند. در این بازدید حدود قیمت لوله بازکنی و نوع دستگاه مورد نیاز برای باز کردن لوله مشخص شده، و به سوالات شما نیز پاسخ داده می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم با ثبت سفارش‌تان در "خدمت از ما"، از چند لوله بازکن در تهران قیمت بگیرید.

 

لوله بازکنی ارزان تهران

برخی افراد که به دنبال لوله بازکنی ارزان در تهران هستند، ممکن است ترجیح دهند از لوله بازکن تهران کمک نگیرند و خودشان گرفتگی لوله را رفع کنند. در بیشتر مواقع، این افراد از محلول یا اسید لوله بازکنی استفاده می‌کنند. بهتر است بدانید که این روش شاید یک روش لوله بازکنی ارزان در تهران به حساب بیاید، اما نکات منفی مهمی دارد.

اسیدهای قوی موجود در محلول‌های لوله بازکنی می‌تواند لوله‌ها را سوراخ کند. از آن خطرناک‌تر، تماس آن با چشم یا بدن نیز باعث ایجاد زخم‌های خطرناک و حتی آسیب به بینایی می‌شود. برای یک لوله بازکنی ارزان در تهران نیازی به استفاده از این محلول‌ها نیست.

شما می‌توانید پس از درخواست خود برای لوله بازکنی در تهران در اپلیکیشن "خدمت از ما"، قیمت پیشنهادی چندین لوله بازکنی تهران را بررسی کنید، و اقتصادی‌ترین خدمات را انتخاب کنید. فراموش نکنید که استعلام قیمت از لوله بازکن تهران بدون پرداخت هیچگونه هزینه انجام می‌شود.

 

لوله بازکن در تهران از چه روش‌هایی استفاده می‌کند؟

بسته به نوع گرفتگی‌ای که برای شما دردسر ایجاد کرده است، روش کار لوله بازکن در تهران متفاوت خواهد بود. گذشته از گرفتگی‌های سطحی در منازل که اغلب با تلمبه‌های دستی برطرف می‌شوند، لوله بازکنی در تهران با دستگاه‌های پیشرفته‌ای انجام می‌شود:

 

چاه بازکنی تهران

 

چاه بازکنی با دستگاه‌های پیشرفته 

چهار روش کلی برای بازکردن لوله و چاه بازکنی تهران به کمک دستگاه وجود دارد که در ادامه به توضیح دقیق هر کدام پرداخته ایم:

 

1. لوله بازکنی تهران با فنر لوله بازکنی (برقی یا دستی)

پرکاربردترین دستگاه لوله بازکنی، دستگاه فنر برقی است. مدل دستی این دستگاه نیز وجود دارد، اما کارایی آن پایین‌تر است. این دستگاه فنری فولادی یک سری مخروط مانند دارد که لوله بازکن این فنر وارد لوله کرده و می‌چرخاند؛ با چرخش فنر مواد زاید به آن گیر کرده، و با بیرون آوردن دستگاه لوله باز می‌شود.

لوله بازکنی در تهران با فنر لوله بازکنی مزایای قابل توجهی مانند قابلیت رسوب زدایی، رفع گرفتگی‌های شدید و گرفتگی‌های ناشی از سیمان، قیر، ملات و سرعت بالا در لوله بازکنی تهران دارد.

 

2. لوله بازکنی در تهران با تراکم هوا

لوله بازکنی در تهران با دستگاه تراکم هوا از نظر مناسب بودن برای گرفتگی‌های مختلف نمی‌تواند با فنر لوله بازکنی رقابت کند. البته این به معنای عدم کاربرد این دستگاه در مراکز لوله بازکنی تهرانسر، لوله بازکنی نیاوران، لوله بازکنی تهران ستارخان و مناطق دیگر پایتخت نیست.

این دستگاه بهترین عملکرد را هنگامی دارد که فشار هوا بتواند گرفتگی لوله را رفع کند. برای گرفتگی‌های ناشی از کاغذ یا پارچه، دستگاه تراکم هوا انتخاب اول لوله بازکن تهران است. زیرا فشار هوا باعث حرکت مواد و هدایت آنها به چاه فاضلاب می‌شود. از طرف دیگر، لوله بازکنی در تهران با این دستگاه برای گرفتگی‌های ناشی از سنگ و خاک اصلا مناسب نیست.

 

3. دستگاه لوله بازکنی واتر جت

یک دستگاه دیگر برای لوله بازکنی سریع و فوری در تهران، واترجت (waterjet) یا پمپ فشار آب قوی است. این دستگاه فشار کم آب ورودی را افزایش داده و با کمک نیروی فشار آب گرفتگی لوله ها را رفع می کند.

 

4. لوله باز کنی تهران با دستگاه مکنده

بسته به نوع گرفتگی و موقعیت و شکل لوله های فاضلاب، گاهی لازم است تا اجسامی که باعث گرفتن لوله فاضلاب شده اند، به جای رانده شدن به جلو، کاملا از لوله ها خارج شوند. گاهی اوقات خارج کردن با فنر برقی و دستی امکانپذیر نبوده و در نتیجه لوله بازکن تهران، از ساکشن یا مکش استفاده می کند.

 

لوله بازکنی در تهران با روش‌های خانگی

همان‌طور که گفتیم، استفاده از اسیدهای لوله بازکنی راه مناسبی برای باز کردن لوله نیست. پس لوله بازکنی خانگی را چکونه می‌توانیم انجام دهیم؟

اولین و بهترین راه، استفاده از تلمبه‌های دستی است. تلمبه‌های دستی برای رفع گرفتگی‌های سطحی در توالت، کفشوی و سینک بسیار مناسب هستند. تنها باید دهانه چرب‌شده تلمبه را روی ورودی فاضلاب قرار دهید (تا راه هوا بسته شود)، و سپس آن را به سمت داخل فشار دهید تا هوای داخل تلمبه گرفتگی لوله را باز کند.

استفاده از آب جوش و نوشابه نیز برای رفع گرفتگی لوله‌ها مناسب است. آب جوش و نوشابه خاصیت بازکنندگی دارند و می‌تواند گرفتگی لوله‌های فاضلاب حل کند. برای این کار کافیست یک شیشه نوشابه یا یا پارچ آب جوش را داخل ورودی فاضلاب بریزید. استفاده از آب جوش و نوشابه برای رفع گرفتگی‌های سطحی ناشی از روغن، چربی، مو و صابون مناسب است.

 

لوله بازکنی فوری و 24 ساعته در تهران

 

اگر در تهران ساکن هستید، می‌توانید علاوه بر لوله بازکنی تهران، متخصصین فعال سایر خدمات منزل، خودرو، آموزش، حیوانات و زیبایی را در صفحه خدمت از ما تهران مشاهده کنید.

 

پردرخواست‌ترین مناطق لوله بازکنی در تهران بزرگ

شما در "خدمت از ما" می‌توانید متخصصین لوله بازکنی در تهران را در تمام مناطق و به صورت 24 ساعته دریافت کنید. برای اینکه زمان حضور متخصصین از شرکت های فنرزنی و لوله بازکنی تهران به حداقل برسد، ما براساس مکان شما، نزدیکترین متخصصین را به شما معرفی میکنیم.

مناطق قیطریه، ونک، زعفرانیه، تهرانسر، تهرانپارس، پیروزی، ستارخان، سعادت آباد، شهرک غرب، شریعتی، ونک و سایر مناطق تهران بیابید.

تفاوتی ندارد در کدام یک از مناطق تهران ساکن هستید؛ تهرانپارس، ونک، پونک، افسریه، نیاوران و غیره. شما می‌توانید در هنگام ثبت درخواست لوله بازکنی تهران،  محله خود را درج کنید تا متخصصان نزدیک به شما درخواست‌تان را بپذیرند.

 

نکات مهم، هنگام انتخاب بهترین لوله بازکن در تهران

به گفته متخصصین و مشتریان، چند نکته در انتخاب بهترین شرکت و متخصص لوله بازکن در تهران اهمیت دارد. خدمات فوری، سریع و شبانه روزی اولین فاکتور مهم است؛ چرا که گرفتگی فاضلاب چیزی نیست که بتوانیم چند روز یا حتی چند ساعت آن را تحمل کنیم. دومین نکته مهم لوله بازکنی در تهران با دستگاه است. چرا که استفاده از مواد شیمیایی ایمنی و کارایی کمتری دارد.

در صورتی که به لوله بازکنی فوری در هر نقطه از تهران نیاز داشته باشید، می‌توانید درخواست خود را بدون پرداخت هزینه در "خدمت از ما" ثبت کنید.

 

مزایای دریافت خدمات لوله بازکنی در تهران با "خدمت از ما"

 • دریافت خدمات لوله بازکنی، به صورت 24 ساعته و شبانه روزی
 • دسترسی به بهترین لوله بازکن در نزدیکی محل خود (این مورد علاوه بر افزایش سرعت کار، باعث کاهش هزینه رفت و آمد هم می‌شود)
 • استفاده از بهترین تجهیزات لوله بازکنی، توسط متخصصین فعال در شهر تهران.
 • امکان دریافت قیمت از 5 متخصص، پیش از نهایی شدن ثبت سفارش.
 • پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما"  از میزان رضایت شما و نحوه کار متخصص.
 • امکان خواندن نظرات کاربران قبلی از نحوه کار هر لوله بازکن و مشاهده امتیاز و تخصصشان.

 

خدمات لوله بازکنی در تهران

 

نحوه دریافت خدمات چاه بازکنی از "خدمت از ما"

ابتدا از طریق دکمه بالای صفحه، یک ثبت سفارش را شروع کنید، به تمامی سوالاتی که از شما پیرامون نوع مشکل و خدمات مورد نیازتان پرسیده میشود پاس دهید و منتظر بمانید، پس از چند دقیقه، 5 متخصص قیمت پیشنهادی خود را برای لوله باز کنی در تهران برای شما ارسال می‌کنند. 

در نهایت، لازم است که به پروفایل هر متخصص بروید، و با توجه به نظرات سایر کاربران، امتیاز لوله بازکن در تهران و همچنین مقایسه قیمت‌های پیشنهادی، بهترین فرد را برای لوله بازکنی تهران انتخاب می‌کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

اسماعیل علی محمدی
اسماعیل علی محمدی
4.7
371 خدمت موفق
لوله بازکنی
سمر یزدانفر

بسيار فرد متشخص و با احترام توي كارشون هم حرفا اي بودن

سعید فلاحی
سعید فلاحی
4.3
5 خدمت موفق
لوله بازکنی
فرخ فایزی

رفتار محترمانه خوش قولی و به وقت حاضر شدن و ارسال نیروی باتجربه و با پشتکار

الیاس خدابخشی
الیاس خدابخشی
4.0
9 خدمت موفق
لوله بازکنی
آرش ارش

ن شوخی کردم آدم خوبی هستن فقط 150گفته بودن 200گرفتن ولی خدای زیاد کار کردن خدا خیرتون بده حرفه ای هستن از شرکتها بهترن

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر لوله بازکنی، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

4.46 امتیاز از 172 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای لوله بازکنی تهران

 • لوله بازکنی تهران
 • قیمت لوله بازکنی تهران
 • لوله بازکن تهران
 • لوله بازکنی با فنر برقی تهران
 • لوله بازکنی در تهران
 • لوله بازکنی با فنر تهران
 • لوله بازکنی در شهر تهران
 • لوله بازکن در تهران
 • لوله بازکن در شهر تهران
 • هزینه لوله بازکنی با فنر برقی تهران
 • قیمت لوله بازکنی با فنر تهران
 • هزینه لوله بازکنی تهران
 • لوله بازکنی ارزان تهران
 • لوله بازکنی ارزان سریع تهران
 • لوله بازکنی سیار تهران

در این شهرها می توانید سفارش لوله بازکنی را ثبت کنید:

شهرهای فعال در لوله بازکنی
loading