لوله بازکنی تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین لوله بازکن ها تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 1601 لوله بازکن در تهران

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی شبانه روزی تهران

لوله بازکنی تهران از محبوب‌ترین خدمات تاسیساتی در پایتخت است. خدمات لوله بازکنی در تهران گرفتگی لوله‌های فاضلاب، سینک‌ها، بالا زدن چاه فاضلاب و... را به بهترین نحو برطرف می‌کند. تفاوتی نمی‌کند درخواست خدمات لوله بازکنی زعفرانیه و تهرانسر را داشته باشید یا لوله بازکنی نیاوران و قیطریه؛ "خدمت از ما" به شما کمک می‌کند تا بهترین لوله بازکن تهران را با مناسب‌ترین قیمت لوله بازکنی تهران در نزدیک محل خود پیدا کنید.

جهت بهره بردن از یک لوله بازکنی ارزان در تهران و موثر کافیست درخواست‌تان را در اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت کنید، از متخصصین لوله بازکنی فوری تهران به رایگان پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و بهترین لوله بازکن تهران را برای رفع گرفتگی لوله انتخاب کنید.

 

خدمات لوله بازکنی سریع در تهران

مهمترین خدمات لوله بازکنی در تهران شامل لوله بازکنی تهرانسر، لوله بازکنی ونک، لوله بازکنی تهران و... موارد زیر هستند:

 • تعمیر و ترمیم سقف یا دیوار (در صورتی که لوله بازکن تهران ناچار به تخریب باشد)
 • رفع گرفتگی لوله‌های منازل، اداره‌ها، رستوران‌ها و سایر اماکن
 • رفع گرفتگی چاه‌های فاضلاب، آشپزخانه و حمام
 • گرفتگی سینک‌های ظرف‌شویی و روشویی
 • بیرون آوردن اشیا قیمتی از چاه و فاضلاب
 • لجن زدایی و رسوب‌زدایی

 

لوله بازکنی تهران فوری

با توجه به شرایط، گاهی نیاز دارید از لوله بازکنی تهران فوری و در اولین فرصت استفاده کنید. بسیاری از شرکت‌های لوله بازکنی تهران در تمامی مناطق و نزدیک به محل شما، متخصصان خود را پس از ثبت درخواست فورا به محل شما اعزام می‌کنند. به کمک اپلیکیشن "خدمت از ما" می‌توانید متخصصین خدمات لوله بازکنی تهران فوری را به سرعت پیدا کنید.

لوله بازکنی تهران فوری نه تنها به معنای اعزام سریع متخصص است، بلکه کار شما در کوتاه‌ترین زمان و با حداقل کثیفی نیز انجام می‌شود. یافتن بهترین لوله بازکن تهران در محله‌تان، مانند لوله بازکنی تهرانسر یا لوله بازکنی ونک با کمک "خدمت از ما"، سرعت و آسایش شما را در دریافت خدمات تضمین می‌کند.

 

چه زمانی به خدمات لوله بازکن تهران نیاز داریم؟

احساس بوی ناخوشایند فاضلاب در ساختمان، وجود حشرات موذی مانند سوسک، گرفتگی توالت (ایرانی و فرنگی) و بیرون زدن فاضلاب از چاه، بیرون زدن آب از زیر سینک یا لباسشویی هنگام شستشو و تخلیه نشدن سریع سینک ظرفشویی و روشویی، همه نشانه نیاز به خدمات لوله باز کنی تهران است.

البته گاهی اوقات هم اشیاء قیمتی یا مهم مانند کلید، گوشی تلفن یا زیورآلات در لوله های فاضلاب افتاده است و نیاز است تا با کمک تجهیزات و دستگاه های باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب این اجسام خارج شوند. نکته مهم و واضح اینست که، برخلاف گرفتگی با سیمان یا سایر اجسام سخت، در این موارد نمی توان مشکل را با اسید و مواد شیمیایی رفع کرد و باید جسم را از لوله فاضلاب دستشویی یا حمام خارج کرد.

 

نکات بهداشتی خدمات باز کردن لوله با دستگاه یا مواد شیمیایی

در ادامه لیستی از نکات مهم بهداشتی و ایمنی موقع بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب را بیان می کنیم. علاوه بر خود شما، مهم است که دقت کنید پرسنل شرکت لوله بازکنی تهران هم این نکات را رعایت کنند:

 • استفاده از ماسک و دستکش
 • تمیز کردن تجهیزات پس از هر بار استفاده
 • استفاده حداقلی از مواد شیمیایی و اسیدی
 • رفع گرفتگی لوله های فاضلاب دستشویی و حمام بدون کثیف کاری
 • انجام کار لوله بازکنی با سرعت بالا و حداقل زمان ممکن حضور پرسنل

 

روش کار لوله بازکن در تهران

بسته به نوع گرفتگی‌ای که برای شما دردسر ایجاد کرده است، روش کار لوله بازکن در تهران متفاوت خواهد بود. گذشته از گرفتگی‌های سطحی در منازل که اغلب با تلمبه‌های دستی برطرف می‌شوند، لوله بازکنی در تهران با دستگاه‌های پیشرفته‌ای انجام می‌شود:

 

خدمات لوله بازکنی در تهران

 

1. لوله بازکنی تهران با فنر لوله بازکنی (برقی یا دستی)

پرکاربردترین دستگاه لوله بازکنی، دستگاه فنر برقی است. مدل دستی این دستگاه نیز وجود دارد، اما کارایی آن پایین‌تر است. این دستگاه فنری فولادی با سری مخروط-مانند دارد. لوله بازکن تهران این فنر وارد لوله کرده و می‌چرخاند. با چرخش فنر مواد زاید به آن گیر کرده، و با بیرون آوردن دستگاه لوله باز می‌شود.

لوله بازکنی در تهران با فنر لوله بازکنی مزایای قابل توجهی مانند قابلیت رسوب زدایی، رفع گرفتگی‌های شدید و گرفتگی‌های ناشی از سیمان، قیر، ملات و سرعت بالا در لوله بازکنی تهران دارد.

 

2. لوله بازکنی در تهران با تراکم هوا

لوله بازکنی در تهران با دستگاه تراکم هوا از نظر مناسب بودن برای گرفتگی‌های مختلف نمی‌تواند با فنر لوله بازکنی رقابت کند. البته این به معنای عدم کاربرد این دستگاه در مراکز لوله بازکنی تهرانسر، لوله بازکنی نیاوران، لوله بازکنی تهران ستارخان و مناطق دیگر پایتخت نیست.

این دستگاه بهترین عملکرد را هنگامی دارد که فشار هوا بتواند گرفتگی لوله را رفع کند. برای گرفتگی‌های ناشی از کاغذ یا پارچه، دستگاه تراکم هوا انتخاب اول لوله بازکن تهران است. زیرا فشار هوا باعث حرکت مواد و هدایت آنها به چاه فاضلاب می‌شود. از طرف دیگر، لوله بازکنی در تهران با این دستگاه برای گرفتگی‌های ناشی از سنگ و خاک اصلا مناسب نیست.

 

3. دستگاه لوله بازکنی واتر جت

یک دستگاه دیگر برای لوله بازکنی سریع و فوری در تهران، واترجت (waterjet) یا پمپ فشار آب قوی است. این دستگاه فشار کم آب ورودی را افزایش داده و با کمک نیروی فشار آب گرفتگی لوله ها را رفع می کند.

 

4. لوله باز کنی تهران با دستگاه مکنده

بسته به نوع گرفتگی و موقعیت و شکل لوله های فاضلاب، گاهی لازم است تا اجسامی که باعث گرفتن لوله فاضلاب شده اند، به جای رانده شدن به جلو، کاملا از لوله ها خارج شوند. گاهی اوقات خارج کردن با فنر برقی و دستی امکانپذیر نبوده و در نتیجه لوله بازکن تهران، از ساکشن یا مکش استفاده می کند.

 

قیمت لوله بازکنی تهران

مهمترین عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی تهران عبارت‌اند از: نیاز یا عدم نیاز به لایروبی چاه، طول لوله‌ای که دچار گرفتگی شده، نیاز یا عدم نیاز به تخریب، روش لوله بازکنی در تهران، شدت گرفتگی و همچنین زمانی که صرف رفع گرفتگی می‌شود. در مواردی نیز قیمت لوله بازکنی تهران به صورت توافقی بین مشتری و لوله بازکن تهران تعیین می‌شود.

برخی از ارائه‌دهندگان خدمات لوله بازکنی در تهران امکان بازدید به صورت رایگان را هم دارند. در این بازدید حدود قیمت لوله بازکنی در تهران و نوع دستگاه لوله بازکنی مشخص شده، و به سوالات شما نیز پاسخ داده می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم با ثبت سفارش‌تان در "خدمت از ما"، از چند لوله بازکن در تهران قیمت بگیرید تا حدود قیمت لوله بازکنی در تهرانسر، افسریه، ونک و مناطق دیگر پایتخت را به دست بیاورید.

 

لوله بازکنی ارزان تهران

برخی افراد که به دنبال لوله بازکنی ارزان در تهران، ممکن است ترجیح دهند از لوله بازکن تهران کمک نگیرند و خودشان گرفتگی لوله را رفع کنند. در بیشتر مواقع، این افراد از محلول یا اسید لوله بازکنی استفاده می‌کنند. بهتر است بدانید که این روش شاید یک روش لوله بازکنی ارزان در تهران به حساب بیاید، اما نکات منفی مهمی دارد.

اسیدهای قوی موجود در محلول‌های لوله بازکنی می‌تواند لوله‌ها را سوراخ کند. از آن خطرناک‌تر، تماس آن با چشم یا بدن نیز باعث ایجاد زخم‌های خطرناک و حتی آسیب به بینایی می‌شود. برای یک لوله بازکنی ارزان در تهران نیازی به استفاده از این محلول‌ها نیست.

شما می‌توانید پس از درخواست خود برای لوله بازکنی در تهران در اپلیکیشن "خدمت از ما"، قیمت پیشنهادی چندین لوله بازکن تهران را بررسی کنید، و اقتصادی‌ترین خدمات را انتخاب کنید. فراموش نکنید که استعلام قیمت از لوله بازکن تهران بدون پرداخت هیچگونه هزینه انجام می‌شود.

 

لوله بازکنی در تهران با روش‌های خانگی

همان‌طور که گفتیم، استفاده از اسیدهای لوله بازکنی راه مناسبی برای باز کردن لوله نیست. پس لوله بازکنی خانگی را چکونه می‌توانیم انجام دهیم؟

اولین و بهترین راه، استفاده از تلمبه‌های دستی است. تلمبه‌های دستی برای رفع گرفتگی‌های سطحی در توالت، کفشوی و سینک بسیار مناسب هستند. تنها باید دهانه چرب‌شده تلمبه را روی ورودی فاضلاب قرار دهید (تا راه هوا بسته شود)، و سپس آن را به سمت داخل فشار دهید تا هوای داخل تلمبه گرفتگی لوله را باز کند.

استفاده از آب جوش و نوشابه نیز برای رفع گرفتگی لوله‌ها مناسب است. آب جوش و نوشابه خاصیت بازکنندگی دارند و می‌تواند گرفتگی لوله‌های فاضلاب حل کند. برای این کار کافیست یک شیشه نوشابه یا یا پارچ آب جوش را داخل ورودی فاضلاب بریزید. استفاده از آب جوش و نوشابه برای رفع گرفتگی‌های سطحی ناشی از روغن، چربی، مو و صابون مناسب است.

 

لوله بازکنی فوری و 24 ساعته در تهران

اگر در تهران ساکن هستید، می‌توانید علاوه بر لوله بازکنی تهران، متخصصین فعال سایر خدمات منزل، خودرو، آموزش، حیوانات و زیبایی را در صفحه خدمت از ما تهران مشاهده کنید.


 

پردرخواست‌ترین مناطق لوله بازکنی در تهران بزرگ

شما در "خدمت از ما" می‌توانید متخصصین لوله بازکنی در تهران را در تمام مناطق و به صورت 24 ساعته دریافت کنید. برای اینکه زمان حضور متخصصین از شرکت های فنرزنی و لوله بازکنی تهران به حداقل برسد، ما براساس مکان شما، نزدیکترین متخصصین را به شما معرفی میکنیم.

مناطق قیطریه، ونک، زعفرانیه، تهرانسر، تهرانپارس، پیروزی، ستارخان، سعادت آباد، شهرک غرب، شریعتی، ونک و سایر مناطق تهران بیابید.

تفاوتی ندارد در کدام یک از مناطق تهران ساکن هستید؛ تهرانپارس، ونک، پونک، افسریه، نیاوران و غیره. شما می‌توانید در هنگام ثبت درخواست لوله بازکنی تهران،  محله خود را درج کنید تا متخصصان نزدیک به شما درخواست‌تان را بپذیرند.

 

انتخاب بهترین لوله بازکن در تهران

به گفته متخصصین و مشتریان، چند نکته در انتخاب بهترین شرکت و متخصص لوله بازکن در تهران اهمیت دارد. خدمات فوری، سریع و شبانه روزی اولین فاکتور مهم است؛ چرا که گرفتگی فاضلاب چیزی نیست که بتوانیم چند روز یا حتی چند ساعت آن را تحمل کنیم. دومین نکته مهم لوله بازکنی در تهران با دستگاه است. چرا که استفاده از مواد شیمیایی ایمنی و کارایی کمتری دارد.

در صورتی که به لوله بازکنی فوری در هر نقطه از تهران نیاز داشته باشید، می‌توانید درخواست خود را بدون پرداخت هزینه در "خدمت از ما" ثبت کنید. پس از مدت زمانی کوتاه، 5 متخصص قیمت لوله بازکنی پیشنهادی خود را برای انجام کار لوله باز کنی در تهران ارسال می‌کنند. در نهایت، شما با توجه به نظرات سایر کاربران و امتیاز لوله بازکن در تهران، بهترین فرد را برای لوله بازکنی تهران انتخاب می‌کنید.

 

معرفی برترین لوله بازکن ها در تهران

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

اسماعیل علی محمدی
اسماعیل علی محمدی
4.0
115 خدمت موفق
لوله بازکنی
حمیدرضا باقرشاهی

باسلام ایشان منعطف و قیمت مناسبی ارائه کردند و حتی خدمات اضافی نیز انجام دادند و کاملا اقتصادی هستند.

حسن یادگاری
حسن یادگاری
4.4
167 خدمت موفق
لوله بازکنی
رویا ساجدی

کارشون خوب و نتیجه رضایت بخش بود مدتها بود مشکل داشتیم تشکر

علی علیمحمدی
علی علیمحمدی
4.5
13 خدمت موفق
لوله بازکنی
سمیه رضانژاد

بسیار بااخلاق .منصف.ودلسوز .کاربلد و هرچی بگم کمه خیلی ازشون راضی بودم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر لوله بازکنی، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

4.53 امتیاز از 164 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای لوله بازکنی تهران

 • لوله بازکنی تهران
 • قیمت لوله بازکنی تهران
 • لوله بازکن تهران
 • لوله بازکنی با فنر برقی تهران
 • لوله بازکنی در تهران
 • لوله بازکنی با فنر تهران
 • لوله بازکنی در شهر تهران
 • لوله بازکن در تهران
 • لوله بازکن در شهر تهران
 • هزینه لوله بازکنی با فنر برقی تهران
 • قیمت لوله بازکنی با فنر تهران
 • هزینه لوله بازکنی تهران
 • لوله بازکنی ارزان تهران
 • لوله بازکنی ارزان سریع تهران
 • لوله بازکنی سیار تهران

در این شهرها می توانید سفارش لوله بازکنی را ثبت کنید:

شهرهای فعال در لوله بازکنی
loading